Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

poruka: 26
|
čitano: 8.985
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu".
12 godina
protjeran
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Izgleda zanimljivo i poprilicno opsirrno, svakako cemo probati! Bravo za Croteam napokon nesto konkretno!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
14 0 hvala 0
5 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Ne znam tko je ludji, oni koju su napravili ovo ili oni koji gube vrijeme na to?

 
1 59 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi

Oni koji ostavljaju glupe komentare po pitanju stvari koje ih ni najmanje ne zanimaju.

Split your lungs with Blood and Thunder
16 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Iako oba tima imaju odlicne naslove, ako popeglaju igru i ostvare obecano, ova bi im mogla biti prekretnica. Naravno i ako ljudi prihvate, ako cemo gledati jedan twitch interesa ima puno. GJ.
Moj PC  
7 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Stjepanj kaže...

Izgleda zanimljivo i poprilicno opsirrno, svakako cemo probati! Bravo za Croteam napokon nesto konkretno!lp

Kad vec dijelis komplimente onda ih bar udijeli na pravu adresu - Gamepires je vise manje zasluzan za ovo dok Croteam glumi nekakve producente, ili sam bar ja tako shvatio. U svakom slucaju kolega Levaopaki ce znat sve detalje, samo njega bas i nema na forumu, bit ce covjek zauzet uklanjanjem bugova

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.8.2018 22:48 (Statsman).
12 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Statsman kaže...
Stjepanj kaže...

Izgleda zanimljivo i poprilicno opsirrno, svakako cemo probati! Bravo za Croteam napokon nesto konkretno!lp

Kad vec dijelis komplimente onda ih bar udijeli na pravu adresu - Gamepires je vise manje zasluzan za ovo dok Croteam glumi nekakve producenteili sam bar ja tako shvatio. U svakom slucaju kolega Levaopaki ce znat sve detalje, samo njega bas i nema na forumu, bit ce covjek zauzet uklanjanjem bugova

Slicno kao i ti nekog analiticara...ili sam bar ja tako shvatiolp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
5 godina
protjeran
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Pitanje je kako će ovo ispasti u punom pogonu. Recimo kada se ide rascjepkati obični jelen dobijemo masu dijelova. Kada se to radi sa drvetom masa^n.

I sada kada to isto radi puno ljudi na malom prostoru. Mislim da će tu doći još dosta promjena. I što se tiče tih osnova i samog kraja, jer kraj sada izgleda poprilično maglovit.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

 

Lijepo je za pročitati tako lijepe stvari. Veliki trud uložen u razvoj SCUM-a, napokon pokazuje naznake novoga hita.

Ljudi vole nove stvari sami po sebi, jer su ljudi. Survival tematika je dosta popularna u popularnoj kulturi, te kada netko prikaže na novi način, jasno je da neće proći ne zamijećeno.

 

Iskrene čestitke Gamepires&Croteam na ostvarnom rezultatu.

Samo  meni bi osobno bilo puno ljepše, stajati iza toga i razvijati, nego da igram odlične igre.

Al' polako, imade vremena.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Jel to neka kombinacija Rusta i PUBG-a?

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Svaka čast....kupim igru radi podrške.

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Friday kaže...

Jel to neka kombinacija Rusta i PUBG-a?

 Arma,Tarkov,Dayz,Pubg,Rust nekakav mix toga i jos detaljnije od toga.

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi

Ne znademo ti kazat. Naime, ovaj Rast, nitko nije igrao osim tebe i kuma tvoga

16 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Kupio jučer i malo isprobao, ima potencijala kad se malo skuži..  treba pričekati koji mjesec da ju malo ispoliraju dodatno. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Friday kaže...

Jel to neka kombinacija Rusta i PUBG-a?

 a obzirom na naziv pa i sadržaj (krkani protiv svih), to ti je djelomična simulacija rvacke. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Ajar kaže...
Friday kaže...

Jel to neka kombinacija Rusta i PUBG-a?

 a obzirom na naziv pa i sadržaj (krkani protiv svih), to ti je djelomična simulacija rvacke. 

 A bonus je da i sama radnja desava u Hrvatskoj.

13 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

naša ekipa, domaći teren... Ako ne odmah podržat ću ih kupnjom negdje u budućnosti, čini se da su zaslužili.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
fler kaže...

Oni koji ostavljaju glupe komentare po pitanju stvari koje ih ni najmanje ne zanimaju.

 Ne radi se o tome sto nekoga zanima nego o tome da sve ide u 3.....

Tebi je normalno gubiti vrijeme na igranje nasilnih igrica?! Vidim da se to cak i organizirano radi pa eto kada netko malo pobrka virtualu i realu, pocne pucati na suigrace...lagano dno dna danasnjeg izopacenog drustva.

7 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
john142 kaže...
fler kaže...

Oni koji ostavljaju glupe komentare po pitanju stvari koje ih ni najmanje ne zanimaju.

 Ne radi se o tome sto nekoga zanima nego o tome da sve ide u 3.....

Tebi je normalno gubiti vrijeme na igranje nasilnih igrica?! Vidim da se to cak i organizirano radi pa eto kada netko malo pobrka virtualu i realu, pocne pucati na suigrace...lagano dno dna danasnjeg izopacenog drustva.

 Stavi link na razultate istrazivanja koji potvrdjuju tvoje izjave. Inace samo laprdas.

15 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Danas sam u jednoj kuci nasao hrvatsku zastavu...

Mapa je ogromna...

Igra ima potencijala da bude hit
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Svaka čast momcima. Veselim se ovoj igri i također jedan od najzabavnijih trailera za igru.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Prelijen sam za igre u kojima trebam misliti o hrani, temperaturi i slično.
Volim RPG igre, ali baš ne da moram misliti kada ću na toalet i hoće se glavnom liku pokvariti zubi ako ih ne perem svaki dan.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
5 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
Korny1603987 kaže...

Prelijen sam za igre u kojima trebam misliti o hrani, temperaturi i slično.
Volim RPG igre, ali baš ne da moram misliti kada ću na toalet i hoće se glavnom liku pokvariti zubi ako ih ne perem svaki dan.

 Veli se prestar, lijenost dode sama s  godinamalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi
John, pricaj iz glave, a ne iz du*eta.

Nemas apsolutno nista s cim bi podkrijepio svoju izjavu...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Meni ovo izgleda kao još jedan running simulator poprilično dosadno koliko sam vidio 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twitchu

Evo i moj osvrt na igru. Po svemu sto sam uspio pohvatati iz par sati igre jest da je ovo jos jedan walking simulator i to nazalost jedan od najgorih tj najdosadnijih do sada :S za igru trenutno necu traziti refund jer zelim pruziti ekipi sansu, ali vjerujem da pola njih sto je kupilo to ce traziti. Prva stvar koju primjetim jeste tutorial, kojeg kolko sam skuzio nema, a igra bas i nije jednostavna. Kako osobno radim u UE4 engineu vec par godina nazalost vecina animacija i svega je po meni jako lose odradjena te trenutno projek na kojem sam radim 3 godine izgleda puno bolje animiran od ekipe. Opet ne zelim pljuvati samo ostavljam svoj iskreni feedback ovdje, iako sam na Steamu ostavio pozitivan jer kako kazem zelim podrzati domacu ekipu te im dati sansu. Grafika isto tako meni se osobno ne svidja, tj ne grafika nego lightning, koji s obzirom opet kazem radim u UE4 engineu par godina mogao sam puno bolje odraditi kao i post-processing, ali ok ocito oni imaju svoju neku viziju. I neznam jel svima ali ja recimo na 1080Ti sa sve full nekad znam dobiti maksimalnih 20-30 FPS-ova. 

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Hrvatska survival igra SCUM, veliki hit na Twi

Nemoj tako... igrao sam Call of the wild koji je kao lovačka igra, a ja ga zovem walking simulator. Najbolje opuštanje u jesenje popodne.

Imaš mapu centralne europe koja je tipična kontinentalna hrvatska... nešto prekrasno. Nije problem u šetnji, problem je u survival elementima koji u svakoj igri kvare upravo igraći elemenat.

Crafting i survival ideje su jako popularne, ali mene odbijaju do kranjih granica.

Imam živaca čitati kako letiti MiG21 u DCSu, ali nemam živaca stalno gledati koliko je lik gladan, žedan, pospan....

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice