Gdje je Half-Life 3?

poruka: 3
|
čitano: 2.873
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gdje je Half-Life 3?".
13 godina
neaktivan
offline
Gdje je Half-Life 3?

Kroz HL1 i 2 bi se svaki put scimao kad mi headcrab skoči na glavu, ne želim to doživljavati u VR-u :D

Iako pohavle za Valve da su probali nešto novo, pa što bude. Očito je da se gaming industrija mijenja...

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gdje je Half-Life 3?

Jos uvijek se sjecam, bar djelomicno, naslova teme o HL2 u bug-u kad je igrica izasla, islo je nesto kao " trebalo je to biti sveti gral a ispalo je samo pozlaceni kalež" ... jedan youtuber je objavio kako je doznao u razgovoru s jednom od developera bas na half life igrama kako su zbog groznog iskustva istovremenog razvoja igrice i engine-a odustali od istog, kako ste i vi napisali, a jos uz sve to sami sebe pritiscu bas zbog toga sto reakcije na hl2 nisu bile u potpunosti kakve su ocekivali, sto ce rec, ako budu napravili hl3 to ce biti dostojno cekanja svih ovih silnih godina, i dosljedno perfekcionizmu kakvom teze, proklinjao sam Gabe-a zbog toga sto nisu napravili half life 3, ali sad vidim da razlozi zbog kojih igrica jos nije napravljena su itekako opravdani, nemam vise problema s cekanjem :)

Alexandar-II
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Gdje je Half-Life 3?

Koliko se prodanih kopija igre smatra uspjehom?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice