Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

poruka: 8
|
čitano: 2.499
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a".
15 godina
offline
Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

Taj plastični ekran je toliko osjetljiv,da moraš paziti da su nokti dobro posdrezani.

Naravno samsung lažno reklamira savitljivo staklo :)  

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

Baš jučer naletio na 9gagu:

https://www.9gag.com/gag/ayoVQmV

 

Kruha i igala...
 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolj
zzz kaže...

Taj plastični ekran je toliko osjetljiv,da moraš paziti da su nokti dobro posdrezani.

Naravno samsung lažno reklamira savitljivo staklo :)  

Samsung je prošle godine kupio Dowoo Insis, firma proizvodi tanka stakla koja vrlo vjerojatno koriste za Z Flip.

 

Stvar je u tome što je debljina stakla manja od 100µm (vjerojatno između 30-50), za usporedbu ljudska kosa je 40-ak µm debela.

 

Čisto sumnjam da se ovakvom vrlo nepreciznom metodom testiranja ekrana može dokazati postojanje tog vrlo vrlo tankog sloja. 

It s just cornflakes...
16 godina
neaktivan
offline
Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

Ovaj lik malo pretjeruje u svojim testovima, no ovo sa noktima me ipak iznenadilo. Sve u svemu, mislim da je potrebno pričekati bar još 2-3 generacije da tehnologija sazrije. Jedino pitanje da li će do onda više tko htjeti takav uređaj. Ovdje je zapravo bitniji razvoj tehnologije savitljivih ekrana i osobno ne vjerujem da će imati preveliki uspjeh na uređajima tipa Fold i Flip, no pojavit će se neke druge, korisnije primjene za ovu tehnologiju.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

JerryRigEverything*

I'm Afraid of Americans
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolj
zzz kaže...

Taj plastični ekran je toliko osjetljiv,da moraš paziti da su nokti dobro posdrezani.

Naravno samsung lažno reklamira savitljivo staklo :)  

 Edit

 

Ipak ovaj aparat ima savitljivo staklo,ali to nije najgornji sloj ekrans,več se savitljivo staklo nalazi ispod plastićne zaštite.

10 godina
offline
Re: Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolj
noob007 kaže...

JerryRigEverything*

 irl Zack Nelson

6 godina
offline
Galaxy Z Flip u Zackovim rukama, šarke su bolje, a

koliko para(1480E)...toliko muzike

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice