Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo

poruka: 4
|
čitano: 3.522
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo".
15 godina
offline
Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo

Kad pokusam skinuti mi javlka da ce naplatiti igru (ako sam dobro shvatio)i da kasnije mogu otkazati. Wtf?

 

Nesto sam mozda krivo skopcao?

 

Edit: ako se klikne na demo na stranici za cijelu igru onda je upozorenje koje je slikano dolje. Ako se idem BAS na link na demo onda nista ne pita.

Sig
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 18:20 (Bass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo

Skinuo i riješio kroz sat i pol. Žedan sam još, jedva čekam, odličan je demo.

IT me iznevjeri
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo

Kakva je atmosfera u odnosu na original?

Čini mi se na prvu da zbog akcijskog stila igre se zapravo sve razvodni, i da nema onu magičnu čar.

 

P.S. baš me zanima kak će riješiti world map, jer ako je demo čak 7 Gb, onda nema šanse da cijela igra kad se izađe iz Midgara stane na 1 TB hard disk, ili se varam...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.3.2020 22:06 (fer-de-lance).
14 godina
offline
Final Fantasy VII Remake iznenada dobio demo

Koliko mi je poznato prva epizoda će biti samo Midgar pa mislim da prostor na disku neće biti problem.

 

Osim priče atmosfera je drukčija, dosta slično Crisis Coreu.

Slaganja materija u demou nema ali mogu castati magije pa vjerujem da je taj aspekt isti ili sličan.

 

Uglavnom je akcija iako ima classic mode koji doduše nisam probao ali bi borba onda trebala biti na poteze.

 

Edit: Ovo sam poslikao dok sam igrao, a dodan je copyright tekst na slike... Izgleda kao da sam skinuo kakve promo slike s neta.

IT me iznevjeri
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 21:09 (Alkaline).
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice