FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

poruka: 8
|
čitano: 3.194
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas".
11 godina
offline
FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

Da se barem ta simulacija pokaže istinitom, ali imam filing da ćemo podbacit na ovom SP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas
Mislim da je Dalic overrejtan, vrijeme ce pokazat
16 godina
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

Odigrao WC s Brazilom i uzeo ga uz 0 poraza i 0 primljenih golova. Jesus prvi strjelac prvenstva, igrao finale s Iranom?!?! Onak Njemačka izgubila od Irana hehe. Što se tiče samog moda ništa posebno, cutscene i animacija nakon osvajanja ništa spektakularno i vrlo kratko. PES definitivno dominira na tim scenema, u EA očito to smatraju nebitnim ali mislim da je to vrlo bitno. Na PES-u prije tekme kad pokazuju stadion pa igrače u tunelu, proslave naslova, čudo. Nadam se da će FIFA 19 napraviti nešto na tom polju.

12 godina
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas
ParaNO1d kaže...

Odigrao WC s Brazilom i uzeo ga uz 0 poraza i 0 primljenih golova. Jesus prvi strjelac prvenstva, igrao finale s Iranom?!?! Onak Njemačka izgubila od Irana hehe. Što se tiče samog moda ništa posebno, cutscene i animacija nakon osvajanja ništa spektakularno i vrlo kratko. PES definitivno dominira na tim scenema, u EA očito to smatraju nebitnim ali mislim da je to vrlo bitno. Na PES-u prije tekme kad pokazuju stadion pa igrače u tunelu, proslave naslova, čudo. Nadam se da će FIFA 19 napraviti nešto na tom polju.

FIFA 19 će, kao i svaka FIFA zadnjih godina, 99% biti orijentirana na FUT i izvlačenje love od igrača. Boli njih ona stvar za cutscene, proslavu trofeja i navijača na stadionu. 

Sve to, kao i sam gameplay, palo je u drugi plan nakon popularnosti FUT-a i lootboxova. FIFA je sad ništa drugo neko arkadna igrica koja pomalo podsjeća na nogomet, a svodi se na skupljanje sličica.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

Istina, što će im scene kad klinci ionako lupaju joystick da prođu i da mogu vrtiti kartice

16 godina
offline
FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

više me zanima Pes kojeg također nisam igrao godinama.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas
Korny1603987 kaže...

više me zanima Pes kojeg također nisam igrao godinama.

 

Ja zadnjeg igrao 2014.

Kad se samo sjetim mladosti i ISS Pro Evolution-a na plejki kecu, mislim da sam odigrao bar milijun tekmi, a oriđiđi dvd ISS-a dvojke imam i dan danas, samo ne znam gdje je zaturen, gornji dio je zelene boje to se sjećam, a nabavio ga iz Njemačke za nemale pare. 

Antologija od igre.

16 godina
offline
Re: FIFA 18 World Cup mode dostupan od danas

bratov ps1 - igrao sam winning eleven i pro evolution. Nemo do igranja Master Lige - zaboravio sam imena ali znam da su bile 1-2 optimalne kupnje, bitno da da je speed na 17 ili 18 za špicu.

 

Najdraži PES svih vremena - PES 6 igrao na PCiju za cijelo vrijeme faksa. Odlična igra. Najbolji nogomet svih vremena.

 

Fifa - igrao sam fifu 1994, fifu 97 i fifu 98, 99, 00 te 02 - to je to. Probao sam kasnije kod drugih, ali kretanje igrača u fifi je plesanje po ledu.

Najviše mi je u memoriji Fifa 98 Word Cup (igranje sa Mađarima 1954. i Ferencom Puškašem) te Fifa 99.

 

Drastično mi je pao sav nogomet u očima oko 2008. i forsiranje gamepada. (Navikao sam na tastaturu)

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, Steam account)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice