Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

poruka: 19
|
čitano: 6.484
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr".
15 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Podržavam svaku sindikalnu aktivnost.

Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Pazi ti to, jutjuberi obespravljeni...

Iz ostalih vijesti izdvajamo - transrodna osoba iz kanade planira tuziti 7 salona za uljepsavanje koji su joj odbili pruziti uslugu depillacije bikini zone. Razlog odbijanja je taj sto navedena osoba ima puzdru a predstavlja se kao zensko. Tuzba ce biti na osnovi diskriminacije.

Vrijeme: promjenjivo

Freak Show Inc.
 
18 9 hvala 0
14 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Samo se ti zajebavaj... cekaj dok Ela Dvornik ude u sabor kao predstavnik influkur**va kao manjina... 🤣
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
BMT kaže...

Podržavam svaku sindikalnu aktivnost.

 Nadam se da se šališ, pa gledaj samo ove naše predstavnike sindikata 

11 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Ako pricas o Jonathanu Yanivu, taj lik je pedofil koji pod krinkom transseksualnosti uletava klinkama mladim od 13 godina. Samo u Google upisi njegovo ime i procitaj bilo koji clanak na random.

Edit: na mobitelu sam, odgovaram na Fridayev post, jel.
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 12:10 (Great Scott!).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Great Scott! kaže...
Ako pricas o Jonathanu Yanivu, taj lik je pedofil koji pod krinkom transseksualnosti uletava klinkama mladim od 13 godina. Samo u Google upisi njegovo ime i procitaj bilo koji clanak na random.

Edit: na mobitelu sam, odgovaram na Fridayev post, jel.

 

Ne znam uopce o kome se radi. To sam neki dan slusao na radiju. Lik je bio pozvan u jednu od najpoznatijih radio emisija u Irskoj. Ocito imaju dobro posortiranu listu prioriteta...

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Friday kaže...

Pazi ti to, jutjuberi obespravljeni...

Iz ostalih vijesti izdvajamo - transrodna osoba iz kanade planira tuziti 7 salona za uljepsavanje koji su joj odbili pruziti uslugu depillacije bikini zone. Razlog odbijanja je taj sto navedena osoba ima puzdru a predstavlja se kao zensko. Tuzba ce biti na osnovi diskriminacije.

Vrijeme: promjenjivo

 Puzdra, e pa oplakah. Otakd ovaj izraz nisam cuo :D

16 godina
odjavljen
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
s0urce kaže...

 Puzdra, e pa oplakah. Otakd ovaj izraz nisam cuo :D

 

Ucenjaci koriste taj izraz. Ja bih koristio nesto prikladnije za moj kraj ali i ovako me mrze...

Freak Show Inc.
16 godina
online
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Znam (pratim) par kanala čiji klipovi se u poslednje vreme demonetizuju. U njima nema ničeg što krši "Community" pravila, originalni sadržaj, nekontroverzan, živahan tempo objavljivanja klipova, 100+k pretplatnika, solidan broj pregleda, 50-500k po klipu, vrlo pristojna (i sve bolja) produkcija... i odjednom se klipovi demonetizuju i uklanjaju iz suggested feedova, bez ikakvog objašnjenja zašto. Čak i kada se objašnjenje direktno zatraži, samo se dobije Community Guidelines dokument, bez ikakvog dodatnog objašnjenja šta zaptavo ne štimuje (jer sve štimuje) i čak se, iako empiriijski izgleda očigledno da nije tako, tvrdi da to što je klip demonetizovan ne utiče na verovatnoću da se pojavi u recommended listi.

 

Tako da zaista stoji primedba da je sve maksimalno netransparentno i jednostrano. I ne, AFAIK, instacice nisu pogođene. Za Instagram je, koliko vidim, juče bila vest da su brojni nalozi (mislim sa mimovima) prosto uklonjeni, i vlasnik jednog od njih se požlio da njih uklanjaju, a da mu uredno i dalje iskaču sponzorisane objave gde devojke nude svoje eksplicitne snimke i, kad se takvi postovi prijave, dobije se odgovor da su sasvim u skladu sa T&Cs.

 

Umesto toga, demonetizuju se kanali kao TimeGhost History i World War Two. (malo skačem YT-Insta-YT, ali u pitanju je isti problem).

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.7.2019 14:13 (Ivan(4)).
Moj PC  
12 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Ivan(4) kaže...
..

 

Ajd sad budi iskren - jel bi ti depilirao bikini zonu nekom frajeru?

Freak Show Inc.
16 godina
online
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Friday kaže...
Ivan(4) kaže...
.. 

Ajd sad budi iskren - jel bi ti depilirao bikini zonu nekom frajeru?

  Mislim da to nije među mojim mnogobrojnim talentima i sklonostima.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
7 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Iako je meni kao krajnjem korisniku Yt cisto ok servis, smatram da je Yt kao platforma za tzv. "content creatore" izrazito losa, ali bas i nema alternativa vrijednih spomena sto je zalosno. 

Zahtjevi ovog pokreta su cisto na mjestu ako se mene pita. Netko potrosi dane da napravi video i onda mu se isti bez ikakvog objasnjenja demoneteizira. Ne bih se cudio da je to ono, da se lijepo izrazim, jedenje gov**a jer se netko "uvrijedio" na neki video, a dobro je poznato da je gugl leglo takvih ljudi koje svaka pizd***ja "vrijedja".

 

Jos ima jedna stvar koja im je u totalnom k, a to je copyright claim (ali to ovi ne spominju u zahtjevima). Svaki idiot moze prijaviti copyright claim na bilo koji video i umjesto da onaj koji prijavljuje copyright claim mora dokazivati da zapravo ima pravo na materijal iz videa, situacija je suprotna. Autor videa gubi prihode ili cijeli video i onda on mora dokazivati da nije kriv. Znaci prvo kazni onoga tko te zapravo drzi na zivotu pa tek onda vidi je li kriv ili ne. Znam jedan slucaj gdje je covjek koristio pjesmu od benda u pozadini koji mu je dao prava da je koristi, ali njihov distribucijski servis cdbaby je odlucio uzeti monetizaciju na sebe i to im je Yt dopustio. Taj servis nije tipicna izdavacka kuca koja posjeduje prava na pjesme vec bendovi, ali svejedno to ih nije sprijecilo da pod blagoslovom Yta pokradu neciju zaradu od reklama.

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Jutjuberi i jutjuberice, bogu hvala, velik je, pa vas nitko ne sili biti na youtubeu. Slobodno kreiranje i objavljujte sadržaj negdje drugdje gdje vas cijene...

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

.. upripremi, facebook-sindikat (face-kat ili sinbook), proglas, svim willagerima farmwilla dati pravo glasa i parking mjesto!

 

.. ja se učlanjujem u sindikat štrajkbrejkera tzv batinaša. Možda je moj glas mekan, ali je moja toljaga tvrda, legendarni citat strašnog Jure iz plejade cartoonesa, zecov frendić .. (za očekivati da prosječan forumaš nije nikad čuo za te likove i frendove im, pa ni izreke u govorima, u epizodi kad je kadnidat za šefa kontra zeca..) :))

 

- Najjači su kad traže transparentnost. Ili su samo ''prozirni''?

 

- tema za crtiće, no to je danas RL kao i virtuala i sve oko nas.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
ihush kaže...

.. upripremi, facebook-sindikat (face-kat ili sinbook), proglas, svim willagerima farmwilla dati pravo glasa i parking mjesto!

 

.. ja se učlanjujem u sindikat štrajkbrejkera tzv batinaša. Možda je moj glas mekan, ali je moja toljaga tvrda, legendarni citat strašnog Jure iz plejade cartoonesa, zecov frendić .. (za očekivati da prosječan forumaš nije nikad čuo za te likove i frendove im, pa ni izreke u govorima, u epizodi kad je kadnidat za šefa kontra zeca..) :))

 

- Najjači su kad traže transparentnost. Ili su samo ''prozirni''?

 

- tema za crtiće, no to je danas RL kao i virtuala i sve oko nas.

 Nego, jesi li obratio pozornost na pravopis i gramatiku?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
16 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Ivan(4) kaže...

Znam (pratim) par kanala čiji klipovi se u poslednje vreme demonetizuju. U njima nema ničeg što krši "Community" pravila, originalni sadržaj, nekontroverzan, živahan tempo objavljivanja klipova, 100+k pretplatnika, solidan broj pregleda, 50-500k po klipu, vrlo pristojna (i sve bolja) produkcija... i odjednom se klipovi demonetizuju i uklanjaju iz suggested feedova, bez ikakvog objašnjenja zašto. Čak i kada se objašnjenje direktno zatraži, samo se dobije Community Guidelines dokument, bez ikakvog dodatnog objašnjenja šta zaptavo ne štimuje (jer sve štimuje) i čak se, iako empiriijski izgleda očigledno da nije tako, tvrdi da to što je klip demonetizovan ne utiče na verovatnoću da se pojavi u recommended listi.

 

Tako da zaista stoji primedba da je sve maksimalno netransparentno i jednostrano. I ne, AFAIK, instacice nisu pogođene. Za Instagram je, koliko vidim, juče bila vest da su brojni nalozi (mislim sa mimovima) prosto uklonjeni, i vlasnik jednog od njih se požlio da njih uklanjaju, a da mu uredno i dalje iskaču sponzorisane objave gde devojke nude svoje eksplicitne snimke i, kad se takvi postovi prijave, dobije se odgovor da su sasvim u skladu sa T&Cs.

 

Umesto toga, demonetizuju se kanali kao TimeGhost History i World War Two. (malo skačem YT-Insta-YT, ali u pitanju je isti problem).

Pa Jubitu gura svoju pravdu, dakle ako se ne uklapaš pod njihovu privatnu stranačku politiku onda noga u dupe.Jutube pravila su nula bodova, ili opet isto gazda vuče kak njemu paše hebeš pravila.

 

tokyu kaže...

Iako je meni kao krajnjem korisniku Yt cisto ok servis, smatram da je Yt kao platforma za tzv. "content creatore" izrazito losa, ali bas i nema alternativa vrijednih spomena sto je zalosno. 

Zahtjevi ovog pokreta su cisto na mjestu ako se mene pita. Netko potrosi dane da napravi video i onda mu se isti bez ikakvog objasnjenja demoneteizira. Ne bih se cudio da je to ono, da se lijepo izrazim, jedenje gov**a jer se netko "uvrijedio" na neki video, a dobro je poznato da je gugl leglo takvih ljudi koje svaka pizd***ja "vrijedja".

 

Jos ima jedna stvar koja im je u totalnom k, a to je copyright claim (ali to ovi ne spominju u zahtjevima). Svaki idiot moze prijaviti copyright claim na bilo koji video i umjesto da onaj koji prijavljuje copyright claim mora dokazivati da zapravo ima pravo na materijal iz videa, situacija je suprotna. Autor videa gubi prihode ili cijeli video i onda on mora dokazivati da nije kriv. Znaci prvo kazni onoga tko te zapravo drzi na zivotu pa tek onda vidi je li kriv ili ne. Znam jedan slucaj gdje je covjek koristio pjesmu od benda u pozadini koji mu je dao prava da je koristi, ali njihov distribucijski servis cdbaby je odlucio uzeti monetizaciju na sebe i to im je Yt dopustio. Taj servis nije tipicna izdavacka kuca koja posjeduje prava na pjesme vec bendovi, ali svejedno to ih nije sprijecilo da pod blagoslovom Yta pokradu neciju zaradu od reklama.

"Jubitu Kopirajt klejm je realno znatno pokvareniji od Hrvatske pravne države" fučkaj ga sad.

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
15 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

avanti popolo,

pantera rosa ... 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat i tr

Ja sam tu zločesti tip na kojem se ne može samo tako monetizirati. AdBlock čuda pravi kada su u pitanju (neželjene) reklame. Kada jednog dana Youtube ne bude htio raditi tamo gdje je AdBlock aktivan, to će biti loš dan za mene. Tko zna, možda bi i mi koji ne volimo reklame trebali napraviti svoj sindikat.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Europski YouTuberi organiziraju se u sindikat
Kant kaže...

Jutjuberi i jutjuberice, bogu hvala, velik je, pa vas nitko ne sili biti na youtubeu. Slobodno kreiranje i objavljujte sadržaj negdje drugdje gdje vas cijene...

 Youtube je postao to sto je bas zbog tih malih ljudi koji se sad zale jer im je okrenuo leđa.

Sigurno nije posto popularan zbog SNL i ostalih debilana s TV-a koje YT sad forsira i placa iako sadrzavaju stvari koje nebi smjele bit (barem ne kod obicnog yt kreatora)

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.7.2019 15:33 (Santana).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice