Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

poruka: 17
|
čitano: 4.532
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g".
14 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

Ako bude bolji screen to body ratio, moguce moj prvi iphone.

MadeInCroatia
Moj PC  
4 1 hvala 1
8 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
Ghost777 kaže...

Ako bude bolji screen to body ratio, moguce moj prvi iphone.

 

Bilo bi super da ima tijelo 8-ice i ekran od X-a 

6 godina
neaktivan
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

64GB RAM-a, mislim da ni Apple ne zna više šta prodaje.

 
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

Pa zar nisu XR i obični 11 entry level? Po izgledu i speckama meni izgledaju tako.

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

cijena je, pretpostavljam, bez ekrana, punjača, kamere i baterije, što se doplaćuje već od samo 199 USD (posebno svako od navedenog). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
protjeran
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
Ovo je jeftikaner za sirotinju.

Iz protesta, od danas više ne koristim svoj super-truper-preskupi iPhone XI Max Pro Ultra i prelazim na Android. Neugodno mi ga (hkhm) izvaditi pred ljudima... pa da me povežu sa sirotinjom.
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 13:35 (Antiseptik).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

Ali zašto apple uvodi ovako jeftini mob ako mu prodaja raste iz mjeseca u mjesec (prema našim forumašima)?

Kako to kako to?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
EZY-E kaže...

Ali zašto apple uvodi ovako jeftini mob ako mu prodaja raste iz mjeseca u mjesec (prema našim forumašima)?

Kako to kako to?

 Prelaze polako na servise... Arcade, Apple TV, News...

8 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

Da su krenuli sa diverzifikacijom prije 3-5 godina, ne bi danas bili na samo 10% (s lošim prognozama).

Iznuđen, ali mudar potez.

Spasili se za 2020-21 nadalje (do konačnog dolaska 5G flagshipa); ne zato jer bi bankrotirali (LOL) već bi im se global ekosustav urušio.

Jer bi im se percepcija uređaja, kako ga je T. Ahonen nazvao, od "godphone", "object of desire", pretvorila u "Only Fools and Horses Phone".

Super za Apple, malo manje za ostatak čovječanstva ;)

 

edit: mislim da će im 2020 i dalje biti čupava. Jbg, iPhone je prvenstveno statusni simbol, tek onda alat. Ciljana tržišta su mahom bogata - "premium" dio ekipe (što stvarno, što onih koji to silno žele biti), a takvima se neće moći uvaliti 4G "nanophone" (kako ga je Ahonen predvidio i nazvao još prije 10 godina); eventualno za djecu (žarke boje?) ...i one koji se tako osjećaju :D.

Problem nastaje jer su ehm neki ljudi povodljivi, pa "kupuju status" kupujući ono što je, kao, poželjno. Ali vrijedi i obrnuto: ako Apple ne uspije sakriti koliko (loš) će im biti udio Iphone 11 u 2020, takva ekipa krene bježati od onog što smrdi na neuspjeh. Pa makar bili i "religiozni fanatici" (> Japan npr).

 

Moguće je da mini sexy iPhone bude nova paradigma za Apple: nešto poput VW "bube". To bi im bilo super. Ironično, ali za većinu neajfonaša (3/4 tržišta uopće) bi tek time (a ne premijum flagšipovima) ajfon postao respektabilan uređaj a ne laksativ.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 18:07 (Zechina).
 
5 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

ebo me pas vec sam vidio  oglas iphone sa 5g pored samsunga s10 5g

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu iduće g

Ekipa, snimite ovog ajfon luzeraša: ibosilj 

Ako niste primjetili, lik ne daje ništa konstruktivno za raspravu, ali konstantno visi na forumu i traži gdje se netko sprda s njegovom religijom pa dodijeljuje palac dolje u desecima, rafalno.

 

A pazsad razloga - koja frustracija:

Prodaje ajfon, zlatni "po 5500 jer ne zna koliko vrijedi" 

 

... 5200, 5100 ...da bi mu u mjesec dana spustio cijenu na 5000 (a i dalje ne ide).

 

Šta je bilo, fali za kruh i mlijeko?

 

O tom vam ja pričam.

 
6 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu

Da ne pises gluposti u enormnim kolicinama nebi se opce obaziral, ovak samo cim vidim tvoj tldr post stisnem td isto ko i ostalima takvima. Citam forum jer imam naviku, a dok vidim tvoje "konstruktivne" postove okrenu mi se oci za tri kruga, ne mislim se zamarati previse s odgovaranjem na tvoje litanije, vidim da zivis od foruma ak te smeta taj td. 

 

A ak te zanima moj zlatni ajfon je prodan ko sto i vidis, tema je zakljucana.

8 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
ibosilj kaže...

Da ne pises gluposti u enormnim kolicinama nebi se opce obaziral, ovak samo cim vidim tvoj tldr post stisnem td isto ko i ostalima takvima. Citam forum jer imam naviku, a dok vidim tvoje "konstruktivne" postove okrenu mi se oci za tri kruga, ne mislim se zamarati previse s odgovaranjem na tvoje litanije, vidim da zivis od foruma ak te smeta taj td. 

 

A ak te zanima moj zlatni ajfon je prodan ko sto i vidis, tema je zakljucana.

 

A kome si ti išta uopće odgovorio?

Osim na religijskom topicu, gdje prevladava "adore, adore" i, koliko vidim, konstantni problemi sa "uređajem koji naprosto radi" (za bijednih xxxxx kn)

I kolko si tisuća dobio "pošto neznaš koliko vrijedi" (ali mora da vrijedi)?

13 godina
protjeran
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu

A kome bi ja trebao odgovarati za bilokaj? Tu i td su tu da se stisnu, pises gluposti i nagadanja o necemu o cemu nemas pojma -> dobis td. 

Imas mojih postova u samsung galaxy note 3 temi, iphone 8 plus, iphone xs, iphone 11 pro max i jos na par mjesta, cudno da neznas posto vidim da pratis. 

Kupljen za 5800, prodan poslije 8 mjeseci za 5000 i vratil si pol cijene koju sam dao za 11 pro max. Te zanima jos kaj? Kaj sam veceral?

7 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
Zechina kaže...

Da su krenuli sa diverzifikacijom prije 3-5 godina, ne bi danas bili na samo 10% (s lošim prognozama).

Iznuđen, ali mudar potez.

Spasili se za 2020-21 nadalje (do konačnog dolaska 5G flagshipa); ne zato jer bi bankrotirali (LOL) već bi im se global ekosustav urušio.

Jer bi im se percepcija uređaja, kako ga je T. Ahonen nazvao, od "godphone", "object of desire", pretvorila u "Only Fools and Horses Phone".

Super za Apple, malo manje za ostatak čovječanstva ;)

 

edit: mislim da će im 2020 i dalje biti čupava. Jbg, iPhone je prvenstveno statusni simbol, tek onda alat. Ciljana tržišta su mahom bogata - "premium" dio ekipe (što stvarno, što onih koji to silno žele biti), a takvima se neće moći uvaliti 4G "nanophone" (kako ga je Ahonen predvidio i nazvao još prije 10 godina); eventualno za djecu (žarke boje?) ...i one koji se tako osjećaju :D.

Problem nastaje jer su ehm neki ljudi povodljivi, pa "kupuju status" kupujući ono što je, kao, poželjno. Ali vrijedi i obrnuto: ako Apple ne uspije sakriti koliko (loš) će im biti udio Iphone 11 u 2020, takva ekipa krene bježati od onog što smrdi na neuspjeh. Pa makar bili i "religiozni fanatici" (> Japan npr).

 

Moguće je da mini sexy iPhone bude nova paradigma za Apple: nešto poput VW "bube". To bi im bilo super. Ironično, ali za većinu neajfonaša (3/4 tržišta uopće) bi tek time (a ne premijum flagšipovima) ajfon postao respektabilan uređaj a ne laksativ.

 Meni osobno prvenstveno vrhunski uređaj tek onda statusni simbol, ja prezadovoljan, imao iPhone 4(vrhunski mob - imao ga 3-4 godine, poslije s ejos doma koristio) nakon njega imao dva flagship androida(totalno razočaran, jednostvano više paše iPhone), sada imam iPhone 7 već duže vremena i prezadovoljan sam.

9 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
Zechina kaže...

Ekipa, snimite ovog ajfon luzeraša: ibosilj 

Ako niste primjetili, lik ne daje ništa konstruktivno za raspravu, ali konstantno visi na forumu i traži gdje se netko sprda s njegovom religijom pa dodijeljuje palac dolje u desecima, rafalno.

 .

 nisi do sad skuzio da zivi od toga?

to radi svima koji su napisali neki argument protiv svetinje i religije bilo kada u bilo kojoj temi, a stas ima nas svakakvih

treba izraziti sucut, i zanemariti 

12 godina
offline
Re: Entry-level iPhone dolazi u prvom kvartalu idu
Dead kaže...

Bezel-less karakterisitka je precijenjena. Smanjuje ergonomiju uređaja jer se često dešava da nehotice aktiviraš neku funkciju ili app koja se nalazi uz lijevi ili desni rub. Nešto deblji bezel riješava taj problem.

Imam S10e i ne bih se bas slozio. Bezel-less i zakrivljen ekran = losija ergonomija, ali bez zakrivljenja je po meni idealno. Međutim, po meni, mora biti kompaktne veličine inače se gubi smisao.

 

Sto se tice ovog novog ajfona, ako uistinu stave kuciste od 7ice i bezele kao u XR/11ke, to ce bit ergonomski puno privlacniji uredjaj od npr. 11ke. Kad onda ubace IPS ekran iste rezolucije kao sto je imao iP6 iz, to ce biti najsmijesnije (6ice je izasla 2014.g).

Ali, bez obzira na sve to, ako dodaju pravi dual sim support i stave preko 2GB rama, ozbiljno cu razmotriti da ga uzmem, cisto zbog ekosustava.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice