Elon Musk se opet "utvitao" u probleme

poruka: 15
|
čitano: 4.356
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk se opet "utvitao" u probleme".
14 godina
offline
Elon Musk se opet "utvitao" u probleme

Otkaz!

 
1 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Nije napisao da će proizvesti 500k već oko 500k. 400 je također negdje "oko 500", pa objava i nije laž.
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme

I tako je Krstičević našao glasnogovornika...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
7 godina
offline
Elon Musk se opet "utvitao" u probleme

šta njih boli o čemu čovik tvita, *ebala ih politika i porezi na budale.

Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
jozef kaže...
Nije napisao da će proizvesti 500k već oko 500k. 400 je također negdje "oko 500", pa objava i nije laž.

 Tako se i meni činilo. Mislim da sad već traže dlaku u jajetu. Nije promašio red veličine. Promašio je 20% (ili 25%, ovisi s koje strane gledaš). Ili ima neki propis koji kaže koliko se smije promašiti. Možda ima, ne znam.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme

Čak nije ni bitno je li lagao ili ne, bitno je to da je potpisao da takve stvari neće objavljivati bez suglasnosti nadzornog odbora, a sama laž je poslužila kao opravdana sumnja da istu nema.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Americka "demokracija" na dijelu.
 
1 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Malo se zaigrao. S takvim informacijama koje izravno utječu na cijenu dionica nema šale. Zabranjeno je zakonom.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Macumba kaže...
Malo se zaigrao. S takvim informacijama koje izravno utječu na cijenu dionica nema šale. Zabranjeno je zakonom.

 Kao kad su izraelci spakirali AMD-u i kad je bio dump dionica AMD-a 

14 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Mgt bolja ti je ova balkanjeroska gdje nepismeni krkani rade sto hoce studjim novcem?
12 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Heh malo se SEC zaigrao. U Q4 letteru su rekli 350 do 500. Ali samo M3. A u tweetu je govorio o cars, dakle i MS i MX kojih proizvode 100 hiljada vec neko vrijeme. Tako da nije otkrio nikakav novi kako oni kazu material info jer to sto je rekao je ravno posred predvidjanja koja su bila javna.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Brk kaže...
Mgt bolja ti je ova balkanjeroska gdje nepismeni krkani rade sto hoce studjim novcem?

 Pa sa obzirom da se Ameri qurče sa slobodom govora i oni "imauj prava", komentar mi je (meni bar osobno) na mjestu

15 godina
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Mandor kaže...
jozef kaže...
Nije napisao da će proizvesti 500k već oko 500k. 400 je također negdje "oko 500", pa objava i nije laž.

 Tako se i meni činilo. Mislim da sad već traže dlaku u jajetu. Nije promašio red veličine. Promašio je 20% (ili 25%, ovisi s koje strane gledaš). Ili ima neki propis koji kaže koliko se smije promašiti. Možda ima, ne znam.

 -ja smijem promašiti 100%, dok je industrijski standard-tolerancija 3% ili manje ovisno o konkretnoj stvari/robi i sl. banalno, koliko je šećera u vreči od 1kg...

-20/25% je previše, tj to je navođenje jer to nije baba s placa nego musk i zato je kažnjen. Neka treća osoba može jednako reći da će biti 5.000.000 i neće biti kažnjena ako nije insider jer nema takav utjecaj, tj povjernje tj što je prevara? Ili daješ točan podatak ili prevara ili šuti ako ne znaš.. no njemu u opisu posla nije šutnja nego stvaranje hypea a sad će to platiti jer to usa računa kao uzimanje iz tuđeg džepa (promoviraj ti što želiš na svoj trošak, ne na trošak investitora koji po objavi takvih podataka odlučuju o ulaganjima). Podaci su točni ili nisu, prevara ili legitimno poslovanje. Kad je odstupanje ovakvo, tad nisu točni podaci-činjenice i tad ostaje ono drugo, prevara-kazna. Logički slijed uređenog društva koje kažnjava malverzacije tuđim novcem..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
protjeran
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
s obzirom da je vec nekoliko puta “lagao” i sirio krive informacije, bio vec kaznjen od SEC-a, a opet ponavlja isto, tvoj komentar je odraz nezanjanja/nerazumijevanja kako funkcionira uredjena drzava/sustav kakva je USA. Preporucujem vise citanja, edukacije, razmisljanja, a ne ad hoc po balkanski...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Elon Musk se opet "utvitao" u probleme
Možda je naprosto izračunao da je kazna od SECa i pripadajući publicitet povoljnije od plaćanja oglasa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice