Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

poruka: 12
|
čitano: 3.955
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr".
14 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

a di smo mi od engleske jadna nam majko

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio el
A gle da smo i mi pljačkali i kolonizirali 600 godina, možda bi bili tu negdje.
16 godina
offline
Re: Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio el
mGT kaže...
A gle da smo i mi pljačkali i kolonizirali 600 godina, možda bi bili tu negdje.

 kaj mislis kolko toga bi doslo do malog obicnog covijeka? :D

 

https://www.businesstoday.in/current/economy-politics/this-economist-says-britain-took-away-usd-45-trillion-from-india-in-173-years/story/292352.html

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

mislim da ste me krivo shvatili,mislim na uređenost države i pravnu državu a ne na bogastvo

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

Evo gdje su završili novci od Mirovine koje je vlada u međuvremenu izgubila. I na kraju oni ne vračaju to što su izgubili. Ne postoji nikakva politička odgovornost.

 

http://www.paraf.hr/hanfa-napokon-priznala-fondovi-uzeli-801-mil-kn-nasih-mirovina-ulozili-u-agokor-i-sve-izgubili/?fbclid=IwAR0oSQk-zQcNaSPBAVjFNIdDH_loMXrhPE8oOICwLu4KhtDecQ81y1zVqIs

 

Ovim želim pokazati da mi nismo ni do nožnog prsta u usporedbi sa Velikom Britanijom. Kod nas bude došla nova vlada u ovom slučaju SDP vlada koja će dati nova obečanja i sve ide iznova. Kad nas oni razočaraju, ponovno ide HDZ.

 

 

 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio el
T700 kaže...

Evo gdje su završili novci od Mirovine koje je vlada u međuvremenu izgubila. I na kraju oni ne vračaju to što su izgubili. Ne postoji nikakva politička odgovornost.

 

http://www.paraf.hr/hanfa-napokon-priznala-fondovi-uzeli-801-mil-kn-nasih-mirovina-ulozili-u-agokor-i-sve-izgubili/?fbclid=IwAR0oSQk-zQcNaSPBAVjFNIdDH_loMXrhPE8oOICwLu4KhtDecQ81y1zVqIs

 

Ovim želim pokazati da mi nismo ni do nožnog prsta u usporedbi sa Velikom Britanijom. Kod nas bude došla nova vlada u ovom slučaju SDP vlada koja će dati nova obečanja i sve ide iznova. Kad nas oni razočaraju, ponovno ide HDZ.

 

 

 Tužno i jadno, kad smo ofce nek nas šišaju 

15 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

trebao je pokušati s genijatorom. s njim ne može promašiti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio el
blackalbum kaže...

mislim da ste me krivo shvatili,mislim na uređenost države i pravnu državu a ne na bogastvo

 Ma skužili smo te, malo sarkazma i to 

5 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

Vidjela žaba gdje se konji potkivaju pa i ona digla nogu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

Amater, da je digo pare kod nas nebi ništa moro vraćat...

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio el

i još bi se sva rvacka politička krema te enteligencija naslikavala s "stranim investitorom koji je prepoznao naša nastojanja za održivi razvoj i diverzifikaciju... truć-trač, trla baba lan..."...

 

i kad mi maher zbrisao svi bi do zadnjega poricali bilo njegove zle namjere, bilo svoje znanje i pomoć u istima...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 15:32 (Stric_Jura).
8 godina
offline
Dyson mora vratiti poticaje jer nije razvio elektr

Rimac v2, Brexit branch subsidiary 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice