Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

poruka: 26
|
čitano: 7.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš".
14 godina
neaktivan
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Vozili su Teslu. Ali ne na električni nego na Dacijin pogon.

Nego, ako ja primjerice kupim Toyotu koja za pogonsko gorivo koristi vodik postajem li ja guru za takvu vrstu vozila.  Ako može Saša...

 
16 0 hvala 1
12 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Sve što sam iz videa shvatio je da se različiti ljudi na različite načine nose s ćelavošću.

Možda zato što nisam imao zvuk :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
vladtepes975 kaže...

Vozili su Teslu. Ali ne na električni nego na Dacijin pogon.

Nego, ako ja primjerice kupim Toyotu koja za pogonsko gorivo koristi vodik postajem li ja guru za takvu vrstu vozila.  Ako može Saša...

 Postaješ pješak. 

9 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
vladtepes975 kaže...

Vozili su Teslu. Ali ne na električni nego na Dacijin pogon.

Nego, ako ja primjerice kupim Toyotu koja za pogonsko gorivo koristi vodik postajem li ja guru za takvu vrstu vozila.  Ako može Saša...

 Pa Saša je direktor Facebooka uz bok Zuckerbergu, tako da ne znam cemu takva pitanja. 

9 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
Dosel sam samo rec,sale
NE HVALA!
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

ali gdje je video?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
Yvan kaže...

ali gdje je video?

 nisi ga video? eo ti ga na. ovako je sve počelo. naši su junaci navukli tajice i ...

 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
odjavljen
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Ponekad, kad frend od frendovog frenda nesto lajka dogodi se da vidim neke objave od tog lika (Sase). Izuzetno samodopodan lik, na granici izdrzivog

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 2
10 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Uf, kada sam čitao reportažu u BUG o ovome, to je ono buraz bila ono fakat super reportaža, onako prava repoterska, gdje je nešto proživljeno, te gdje se bilo na licu mjesta, gdje se život događa...

 

Poseban reli, posebno putovanje, avanturizam na najjače, put pun neizvjesnosti i opasnosti, eh nije to za svakoga...Tako da je ovo stvarno podvig vrijedan posebnog divljenja i od velikog značaja.

Posebna nagrada za poseban dvojac, te iza svega stoji poseban magazin - naš BUG.

 

Oleg je legenda, najbolji wargamer ovih prostora, te kao i svemu što radi daje poseban obol. Tamo gdje Oleg ostavi svoj potpis, sve biva drugačije na kvalitetan način. Ne znam to objasniti, ali to je jednostavno tako.

 

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Bolje mu je da se drzi wc papira kojeg uvaljuje drzavni "produzećima". uhljeb.

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Pratio sam malo cijeli taj krizni put, no i dalje mi nije jasno ko je Sasa Cvetojevic?

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Saša aka direktor fejsbuka je čisto ok. Živi od svog rada, ne parazitira i sprda uhljebe i socijaliste. Dovoljno da ga mrzi barem pola države.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 13:50 (Paolo Maldini).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Kaj nije malo kontradiktorno sprdat uhljebe, a negdje sam pročitao da najveći ugovori koje mu tvrtka ima sklopljene su upravo s državom, odnosno s tim uhljebima koje sprda? 

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
mystik kaže...

Kaj nije malo kontradiktorno sprdat uhljebe, a negdje sam pročitao da najveći ugovori koje mu tvrtka ima sklopljene su upravo s državom, odnosno s tim uhljebima koje sprda? 

 U banana republici kao što je naša nemoguće je ne doći u doticaj s državom kad ona čini 50% gospodarstva. Da je prodavao po nekonkurentnim cijenama pisalo bi se o tom. 

11 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
mystik kaže...

Kaj nije malo kontradiktorno sprdat uhljebe, a negdje sam pročitao da najveći ugovori koje mu tvrtka ima sklopljene su upravo s državom, odnosno s tim uhljebima koje sprda? 

"Pored otvorenih neokonzervativaca ili neoliberala, s državnim servisom najbolji su deal ipak sklopili oni koji zaziru od etikete neoliberala: poduzetnici i filantropi poput Nenada Bakića i Saše Cvetojevića. Potonji je poznat i kao istureni promotor koncepta ‘poslovnih anđela’, prokazivač uhljeba u javnom sektoru, zagovornik minimalne države i lepršave tržišne ekonomije te otvoreni borac protiv koncepta sindikalizma. Paralelno s time, međutim, Cvetojević zarađuje milijune na poslovima s državom: u posljednjih pet godina dobio je preko javne nabave minimalno 20-ak ugovora s državnim poduzećima, zavodima, bolnicama i parkovima prirode u minimalnoj vrijednosti od 8,7 milijuna kuna. Cvetojević pritom posluje i sa svim ministarstvima, trgujući toaletnim papirom i ubrusima, sredstvima za čišćenje i osobnu higijenu."

 

Koliko znam bio je clan uprave u Hzzo-u i nakon toga je krenulo to sa papirom, tko bi rekao? :)

U slobodno vrijeme promotor Konzuma Ivice Todorića, telefonske aplikacije, električnog automobila i brijaćeg aparata.

 

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
C3c1l kaže...

"Pored otvorenih neokonzervativaca ili neoliberala, s državnim servisom najbolji su deal ipak sklopili oni koji zaziru od etikete neoliberala: poduzetnici i filantropi poput Nenada Bakića i Saše Cvetojevića. Potonji je poznat i kao istureni promotor koncepta ‘poslovnih anđela’, prokazivač uhljeba u javnom sektoru, zagovornik minimalne države i lepršave tržišne ekonomije te otvoreni borac protiv koncepta sindikalizma. Paralelno s time, međutim, Cvetojević zarađuje milijune na poslovima s državom: u posljednjih pet godina dobio je preko javne nabave minimalno 20-ak ugovora s državnim poduzećima, zavodima, bolnicama i parkovima prirode u minimalnoj vrijednosti od 8,7 milijuna kuna. Cvetojević pritom posluje i sa svim ministarstvima, trgujući toaletnim papirom i ubrusima, sredstvima za čišćenje i osobnu higijenu."

 

Koliko znam bio je clan uprave u Hzzo-u i nakon toga je krenulo to sa papirom, tko bi rekao? :)

U slobodno vrijeme promotor Konzuma Ivice Todorića, telefonske aplikacije, električnog automobila i brijaćeg aparata.

 

 

Citiraš smeće Novosti koje parazitira na državnoj sisi i ne bavi se onim čemu bi trebalo. To bi trebao biti argument?

Lik djelomično posluje s državom, daje dobru cijenu, ja tu vidim samo plus. Kada se država ide baviti WC papirom onda tvrtka umalo bankrotira (aka Narodne novine).

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 14:41 (Paolo Maldini).
11 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Nije bitno što ja citiram.

Lik je u sukobu interesa, a ko fol se bori i gadi na uhljebe. Probaj ti prodavati WC papir državi ako možeš. 

Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
C3c1l kaže...

Nije bitno što ja citiram.

Lik je u sukobu interesa, a ko fol se bori i gadi na uhljebe. Probaj ti prodavati WC papir državi ako možeš. 

Bitno je to da ti ne znaš što je sukob interesa. Ovo nije sukob interesa.

11 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
Paolo Maldini kaže...
C3c1l kaže...

Nije bitno što ja citiram.

Lik je u sukobu interesa, a ko fol se bori i gadi na uhljebe. Probaj ti prodavati WC papir državi ako možeš. 

Bitno je to da ti ne znaš što je sukob interesa. Ovo nije sukob interesa.

 Radis za njega? sumnjiv si mi jako

6 godina
protjeran
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
C3c1l kaže...

 Radis za njega?

 Da bar. Radiš preko veze na državnoj sisi? Sumnjiv si mi malo...

11 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
Paolo Maldini kaže...
C3c1l kaže...

 Radis za njega?

 Da bar. Radiš preko veze na državnoj sisi? Sumnjiv si mi malo...

Naravno da radim na drzavnoj sisi, preko partije sam se ubacio.

7 godina
protjeran
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Sto ste se samo Saše uhvatili

http://www.mvep.hr/hr/predstavnistva/poslanici/mastruko-dr-ivica/

Ima i drug Oleg sigurno neke koristi od uhljebizma sto u bivsem, sto u sadasnjem sistemu...

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Vidim ja da vi ne razumjete pojam uhljeb. To je nesposobni stranački potrčko, često i ljudsko smeće, koje je stranka zaposlila na izmišljeno radno mjesto. Nisu svi javni službenici uhljebi ali su svi uhljebi javni službenici. Također to što je netko bio u SKH/SKJ ništa ne govori, jer u to vrijeme je to bilo pod mus, ako ste imali ambiciju biti išta više od prosječnog Alije Sirotanovića. Brzim pogledom na biografiju mogu zaključiti da Maštruko Senior faca, u životu je više postigao od 90% ljudi. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 16:47 (Paolo Maldini).
 
1 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
Paolo Maldini kaže...

Vidim ja da vi ne razumjete pojam uhljeb. To je nesposobni stranački potrčko, često i ljudsko smeće, koje je stranka zaposlila na izmišljeno radno mjesto. Nisu svi javni službenici uhljebi ali su svi uhljebi javni službenici. Također to što je netko bio u SKH/SKJ ništa ne govori, jer u to vrijeme je to bilo pod mus, ako ste imali ambiciju biti išta više od prosječnog Alije Sirotanovića. Brzim pogledom na biografiju mogu zaključiti da Maštruko Senior faca, u životu je više postigao od 90% ljudi. 

Naravno da nisu svi javni sluzbenici uhljebi ali nije niti Sale uberpoduzetnik, vrti milione na wc papiru i potrosnom materijalu, koje ne proizvode njegove firme, vec ga on kupi po jednoj cijeni, a drzavi proda po drugoj... i to zahvaljujuci mami ili kome vec koji su mu taj posao namjestili... ovo sto si naveo propali pokusaj narodne novine nije isti slucaj vec nesto malo drugacije

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2018 17:14 (lav1000).
16 godina
offline
Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac Maš

Nije valjda i Oleg mason?

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Direktor Facebooka Cvetojević i njegov PR-ovac
segregator kaže...

Nije valjda i Oleg mason?

 

 Ne znam al pastetu vise ne jedem, bojim se da je SASAva....

 

Cime li se Sasa ne bavi!? Muskarac novog milenija, prije novog milenija.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice