Dan prije predstavljanja procurile detaljne specif

poruka: 5
|
čitano: 1.568
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dan prije predstavljanja procurile detaljne specif".
8 godina
offline
Dan prije predstavljanja procurile detaljne specif

Realno ime je retardirano ali zato je dizajn top, top, topcina 😍 Poslije ajfona 11 najljepši telefon na tržištu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dan prije predstavljanja procurile detaljne sp
Ime je katastrofa, stvarno vise ne znaju kaj bi.
iPhone 11 najljepši dizajn? LOL! Kažem to kao dugogodišnji iPhone korisnik
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dan prije predstavljanja procurile detaljne specif

telefon odlično izgleda i specke su super. Treba vidjeti kako kamere rade, i kako su software riješili. Do sada su imali brdo bloatware-a u telefonima, nadam se da će to smanjiti. Inače telefon bi mogao biti fantastičan, samo da ne izbace tipku za fotkanje. To mi je na Sony telefonima bio izvrstan feature.

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Dan prije predstavljanja procurile detaljne specif

malo silikonskog kita na pravim mjestima i više ne bu (pro)curilo. prvom prilikom promijeniti dihtung. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dan prije predstavljanja procurile detaljne sp
alengrosevic kaže...

telefon odlično izgleda i specke su super. Treba vidjeti kako kamere rade, i kako su software riješili. Do sada su imali brdo bloatware-a u telefonima, nadam se da će to smanjiti. Inače telefon bi mogao biti fantastičan, samo da ne izbace tipku za fotkanje. To mi je na Sony telefonima bio izvrstan feature.

 Kakav bloatware kod sonyja si ti vidio? Sony ima skoro čisti android.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice