Daljinci, sreće moje male

poruka: 19
|
čitano: 5.835
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Daljinci, sreće moje male".
14 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

One remote to rule them all.

 
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

Sva sreća da Xiaomi u svojem mobitele ugrađuje IR-port, kontrola svega.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

Kupio sam "pametnu rasvjetu" s daljinskim. To se broji, jel?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
CyberDemonVZ kaže...

Kupio sam "pametnu rasvjetu" s daljinskim. To se broji, jel?

 Pitaj rasvjetu.

frajerica
9 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

3 samo od klima, naravno da rade i sad, grijemo se, pa iptv, tv, "linija" 2, home theatar......

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
Hvala bogu novoj samsung tv-u i njihovom minijaturnom daljincu. Sve preko njega, kucno kino , kabelska. Iman jos klimu za to xiaomi ako mi nije na dohvat ruke daljinski .
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
BarbaVeli kaže...

One remote to rule them all.

 There is no remote that can defeat a device lot.

16 godina
odjavljen
offline
Daljinci, sreće moje male

Hocu podatke od ovih sto imaju 3 i vise daljinskih. 5 godina zatvora i onda rehabilitacija

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

2 od TV,1 AV reciver,pojacalo,media centar,klima,stream dac player,max TV..znaci 8 komada i naravno pola dana sam u potragi za njima!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
Mary Sue kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Kupio sam "pametnu rasvjetu" s daljinskim. To se broji, jel?

 Pitaj rasvjetu.

 Nije toliko pametna. Vidim da ovdje ima pametnijih pa sam zato ovdje postavio pitanje.

Friday kaže...

Hocu podatke od ovih sto imaju 3 i vise daljinskih. 5 godina zatvora i onda rehabilitacija

 Pa kad imaš vilu, ili ogromnu kuću, pa neće ti valjda biti jedan daljiski za svaki kat ili apartman, koji ćeš nositi sa sobom! :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 12:22 (CyberDemonVZ).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
volegradele kaže...

2 od TV,1 AV reciver,pojacalo,media centar,klima,stream dac player,max TV..znaci 8 komada i naravno pola dana sam u potragi za njima!

 

Prijavio sam te moderatorima. I sram te bilo

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

samo za cucka: žični, kad je na uzici, i bežični - glasovno upravljanje, kad nije (na pr.: ako mu podviknem: oš ti više doći ili nećeš?, onda on dođe ili ne dođe). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Daljinci, sreće moje male

I ne baš svega. Kući imam klimu Vivax, klima radi odlično ali Xiaomi Mi Remote app nema profil za njega.
Isto tako i u stanu imam Mitsubischi klimu, i tipka za upalit radi, ali za gašenje ne valja, također tipke za smjer puhanja su naopake.

Također nemam zamjenu za Z906 daljinski

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 12:56 (Dex.pwn).
16 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

Apple TV, AV Reciever ,DAC ,TV , Klima ,DVB-T2 tuner. Vjerovatno ih imam jos par komada sto sam i zaboravio za cega su,tipa za led diode u kucistu i kojekakva sranja za svjetla u kuci. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Daljinci, sreće moje male

Samo jedan, od TV-a. Pokušao sam još instalirati LG TV Plus, ali mi ne može pronaći TV (iako je podržan). Ili, jednom ga pronađe, pa ga ostalih milijun puta ne pronađe. 😐

 

Chromecastom se upravlja preko računala i mobitela tako da to ne računam.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
EZY-E kaže...

Sva sreća da Xiaomi u svojem mobitele ugrađuje IR-port, kontrola svega.

 Yep, doma svi imamo svoj Mi Remote, tako da uglavnom to.

Klimu izbjegavam (osim baš kad je frka), surround mi nije spojen već godinu dana:D ...

16 godina
offline
Re: Daljinci, sreće moje male
Friday kaže...

Hocu podatke od ovih sto imaju 3 i vise daljinskih. 5 godina zatvora i onda rehabilitacija

Jedan od njih sam

2x TV

1x STB

1x zvučnici

1x klima (samo ljeto)

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.1.2020 15:06 (Najbrži).
15 godina
neaktivan
offline
Daljinci, sreće moje male

Koristim samo jedan, onaj od televizora ali ih imam puno. U TV je ugrađena karitca za IP tv pa ne moram imati zaseban uređaj. Imam android tv box, koji ne koristim, imam dva od pametne rasvjete, jedan od pojačala koji također ne koristim te od klime koju trenutno ne koristim.

Zato sam u anketi glasovao da koristim samo jedan daljinski jer pitanje nije bilo dovoljno precizno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Daljinci, sreće moje male

Ne koristim niti jedan, sve sam prebacio na glasovno upravljanje preko Amazon echo dot Alexe i boradlinka RM mini3, na žalost našu, ne podržava Hrvatski jezik ali podržava talijanski koji mi je kao hrvatski pa nemam problema (živim u Istri), fora je što i kontroliram i klimu i peć na pelete i žarulje i kompjuter (WOL paljenje i  preko IFTTT glasnovno upravljam restart,gašenje, stand by).....tako da su daljanski upravljači trenutno u ladici na odmoru.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice