BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

poruka: 14
|
čitano: 3.395
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne".
7 godina
neaktivan
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

U biti su upravu. Dobili su ogroman povrat informacija i sa njihove točke gledišta imaju razloga biti zadovoljni. Ovo nije finalna verzija i nema razloga za nervozu. Upravo radi testiranja su i pustili ovakav proizvod.

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

Upravo tako. Odaziv igraca je bio velik i imaju razloga biti zadovoljni iako je bilo tehničkih problema. Ovaj demo je bio Anthem v0.0.0 (vjerojatno neka alpha verzija) i posluzio je kao poligon za testiranje jer vjerujem da ne zele ovakve probleme prvi dan kada igra bude dostupna.

Razloga za optimizam imaju i igraci jer igra izgleda odlicno i sveukupno djeluje jako, jako dobro kada sve radi kako treba. I sama činjenica da nece bit loot boxeva i da ce svaki sljedeci DLC biti besplatan je ohrabrujuca. Mislim da EA ne zeli ponoviti SW:Battelfront 2 i upropastiti jos jednu igru sa svojim poslovnim modelom. A Bioware je napravio puno bolji posao nego sto je to slucaj sa ME:Andromeda (barem sto se tice animacije likova). 
Igra definitvno ima potencijal, dali će ga iskoristiti ostaje za vidjeti. Jer letjeti u "Iron Man" (Javelin-u) N7 odijelu...neprocijenjivo.  

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

Ne znam, meni se po svemu sto sam vidio i cuo cini da je ovo reskin Andromede s ubacenim letenjem... Misije su, doleti simo, stisni gumb, ubi valove neprijatelja, rinse and repeat. Mozda se varam pa se igra ne svede na to, ali na zalost s obzirom na pregrst dosadasnjeg iskustva, ako nesto izgleda ko govno i smrdi ko govno, obicno je govno :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Silent Mind kaže...

Ovaj demo je bio Anthem v0.0.0 (vjerojatno neka alpha verzija)

Igra izlazi za 23 dana. Ako je ovo bila alpha ti stvarno očekuješ da će srediti igru do 22.2.2019?

15 godina
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Silent Mind kaže...

Upravo tako. Odaziv igraca je bio velik i imaju razloga biti zadovoljni iako je bilo tehničkih problema. Ovaj demo je bio Anthem v0.0.0 (vjerojatno neka alpha verzija) i posluzio je kao poligon za testiranje jer vjerujem da ne zele ovakve probleme prvi dan kada igra bude dostupna.

Razloga za optimizam imaju i igraci jer igra izgleda odlicno i sveukupno djeluje jako, jako dobro kada sve radi kako treba. I sama činjenica da nece bit loot boxeva i da ce svaki sljedeci DLC biti besplatan je ohrabrujuca. Mislim da EA ne zeli ponoviti SW:Battelfront 2 i upropastiti jos jednu igru sa svojim poslovnim modelom. A Bioware je napravio puno bolji posao nego sto je to slucaj sa ME:Andromeda (barem sto se tice animacije likova). 
Igra definitvno ima potencijal, dali će ga iskoristiti ostaje za vidjeti. Jer letjeti u "Iron Man" (Javelin-u) N7 odijelu...neprocijenjivo.  

 

 Nemreš imat alphu 3 i pol tjedna pred release. Ovo je bila closed beta koju su, potpuno pogrešno, nazvali demoom ... jer demo i može biti isključivo dio završne verzije igre, onakve kakva ide u release. 

Potencijal ima, ali i dalje samo to

16 godina
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

Resident Evil 2 Remake Demo je pravi primjer kako Demo treba izgledati, a ovo što Bioware tvrdi je hrpa sranja.

 

Uvjeren sam da je mail EA managera pretrpan molbama Bioware ekipe da odgode igru jer ovo bi mogao biti teški fail.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i

da, demo je prikaz završenog proizvoda gdje su svi aspekti igre već riješeni. ovo što oni rade je alpha, kao i većina igara danas koje se hvale kako su u nekim betama. jesu k...c

 

kupiš igru za minimalno 60 eura, testiraš im prokletu igru par godina i onda ko fol dobiješ neku closed betu. pa ajmo par godina dodatnih "testiranja" dok oni muzu novce iz svih redom. pa dobiješ ili open betu ili full release koji još uvijek izgleda kao alpha. ili platiš pun k... a dobiješ odmah full release koji je eto, alpha. pa čekaš par godina da oni poprave sve što je već trebalo biti popravljeno ili igra propadne jer su je svi popljuvali. to forsiranje izlazaka mi stvarno diže živce, uništavaju se dobre igre koje imaju masu potencijala a sve za par eura koje će si neki izdavač utrpati u džep

5 godina
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

Tako sam i ja zadovoljan 30sekundnim seksom sa ženom. Ona s druge strane...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Nadam se da ce failati igra u da ce Bioware zatvorit vrata.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Paolo Maldini kaže...
Silent Mind kaže...

Ovaj demo je bio Anthem v0.0.0 (vjerojatno neka alpha verzija)

Igra izlazi za 23 dana. Ako je ovo bila alpha ti stvarno očekuješ da će srediti igru do 22.2.2019?

Ne znam dali je službeno alpha verzija ili ne ali nije verzija koja ce bit pustena 22.2. Mislim da imaju "gotov" proizvod ali ga iz nekog razloga nisu pustili za ovaj demo. I sami su rekli da ni u demo verziji koja ce biti ovaj vikend i koja ce biti otvorena za sve, necemo vidjeti ispravljene sve nedostake. Link je na početku teksta.  Vjerojatno im ove demo verzije igre sluze kao feedback dok paralelno krpaju zavrsnu verziju. A zašto igra nije već spremna i zašto to rade na ovakav način, ne znam. S obzirom da igra zahtjeva stalnu vezu sa internetom, možda je u pitanju konfiguracija njihovih servera, resursi na serverima ili čak mrežne postavke. Očekujem da će do datuma izlaska otkloniti probleme koje smo vidjeli u VIP demo verziji i koje ćemo vidjeti ovaj vikend. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 13:56 (Silent Mind).
6 godina
protjeran
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Zdrava logika ti nalaže da nema šanse ispraviti toliko bugova i testirati te iste patcheve u 23 dana. Nije neuobičajeno da popravak jednog buga pokvari nešto drugo.
15 godina
neaktivan
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Latz kaže...
Silent Mind kaže...

Upravo tako. Odaziv igraca je bio velik i imaju razloga biti zadovoljni iako je bilo tehničkih problema. Ovaj demo je bio Anthem v0.0.0 (vjerojatno neka alpha verzija) i posluzio je kao poligon za testiranje jer vjerujem da ne zele ovakve probleme prvi dan kada igra bude dostupna.

Razloga za optimizam imaju i igraci jer igra izgleda odlicno i sveukupno djeluje jako, jako dobro kada sve radi kako treba. I sama činjenica da nece bit loot boxeva i da ce svaki sljedeci DLC biti besplatan je ohrabrujuca. Mislim da EA ne zeli ponoviti SW:Battelfront 2 i upropastiti jos jednu igru sa svojim poslovnim modelom. A Bioware je napravio puno bolji posao nego sto je to slucaj sa ME:Andromeda (barem sto se tice animacije likova). 
Igra definitvno ima potencijal, dali će ga iskoristiti ostaje za vidjeti. Jer letjeti u "Iron Man" (Javelin-u) N7 odijelu...neprocijenjivo.  

 

 Nemreš imat alphu 3 i pol tjedna pred release. Ovo je bila closed beta koju su, potpuno pogrešno, nazvali demoom ... jer demo i može biti isključivo dio završne verzije igre, onakve kakva ide u release. 

Potencijal ima, ali i dalje samo to

Navodno je ova VIP demo verzija bila puno lošija i prepuna bug-ova u usporedbi sa closed beta verzijom. Ako je vjerovati onima koji su igrali obje verzije.  https://www.youtube.com/watch?v=v8iWTpbjPZI 

15 godina
neaktivan
offline
Re: BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i
Paolo Maldini kaže...
Zdrava logika ti nalaže da nema šanse ispraviti toliko bugova i testirati te iste patcheve u 23 dana. Nije neuobičajeno da popravak jednog buga pokvari nešto drugo.

Pa biti ce bugova i nakon izlaska igre, to je sigurno. Ali ako će popraviti ono što su rekli da će popraviti i ako se pri tome ne pojave neki novi veliki problemi, igra će biti igriva. 

16 godina
offline
BioWare zadovoljan VIP Demom Anthema, mi baš i ne

Navodno je ovo bio build star 6 mjeseci.

Ono što je veći problem je da je ovo EA igra koja će biti infestirana loot box-ovima i zbog toga me ne zanima. Neka si to sve okače mačku o rep.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice