BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?

poruka: 7
|
čitano: 2.005
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?".
6 godina
neaktivan
offline
BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?

Cekam invajt 2 mjeseca i onda mi posalju primljen si, ali plati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?
Nešto si ti to krivo shvatio/protumačio...
...
6 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?
Kriva tema. Brisi. Bio je komentar za Geforce, ali je zavrsio ovdje.
15 godina
offline
BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?

kako čiji i kako u čemu, doc. (zajedničku) moždanu stanicu onog steve culeja i poluprimata karačmarka već je zamijenio i dječji abakus. većinu mozgova ipak nikad, jer je proces rada usporedivo drugačiji (mozak prosječnog humanoida ima manji kapacitet i sporiji je ali ima kombinatoriku i isprepletanje računalima nedostižno) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 12:20 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?
Kad i mi dosegneno taj navio razvitka onih koji su nas napravili...jos jedno par sto godina po meni
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?
Ajar kaže...

kako čiji i kako u čemu, doc. (zajedničku) moždanu stanicu onog steve culeja i poluprimata karačmarka već je zamijenio i dječji abakus. većinu mozgova ipak nikad, jer je proces rada usporedivo drugačiji (mozak prosječnog humanoida ima manji kapacitet i sporiji je ali ima kombinatoriku i isprepletanje računalima nedostižno) 

 Ako će ugradjivati manji komp u glavu umjesto mozga onda ok, tako bi bio dobar u matematici i programiranju i eto posla eto para

6 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2020: Kada će računala zamijeniti mozak?

Prije bih reka da je mozak matična ploča, koja sadrži cpu i ostale komponente, dok bi kostur s mesnim tkivom bio kučište.

 

Ajar kaže...

(mozak prosječnog humanoida ima manji kapacitet i sporiji je ali ima kombinatoriku i isprepletanje računalima nedostižno) 

 A ipak nema računala koje bi moglo parirat kišnom čoviku.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice