Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

poruka: 18
|
čitano: 4.583
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da".
14 godina
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

Realno, taj Ipad pro je nevjerojatna masina! Nije da mi se Apple svidja kad su Iphonei u pitanju, ali u segmentu tableta su nedodirljivi. Vjerojatno cu si ga i kupit, ali valja pricekat 9. mjesec i vidjeti da li ce biti kakvih hardverskih noviteta ove godine...

 
9 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
=XFX=PlayHard kaže...

Realno, taj Ipad pro je nevjerojatna masina! Nije da mi se Apple svidja kad su Iphonei u pitanju, ali u segmentu tableta su nedodirljivi. Vjerojatno cu si ga i kupit, ali valja pricekat 9. mjesec i vidjeti da li ce biti kakvih hardverskih noviteta ove godine...

 Ja sam nabavio "povoljnije" na njuški ima već nekoliko godina iPad Pro 12,9" 1st generation i imam osjećaj da to može bez problema na visokom nivou da šljaka najmanje još 5-7 godina.

Tako je to fluidno,stabilno i kvalitetno izvedeno da je to divota jedna.

Crtam na na njem (ApplePen), za muziku i multimediju dušu dalo i obavezno odličan za čitanje digitalnih stripova.

Kad čitam na njemu Zagora ili Alan Forda osjećaj na ovom 13 inčnom ekranu je kao da imaš original format stripa i još zero bolje.

A lagan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 17:04 (cesnjovka).
15 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Kod tableta još više dolazi do izražaja izvrstan A procesor, superioran Intelovoj ponudi, pa tab može obavljati dosta laptop posla.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Krajem....ustvari točno na zadnji dan AD2013....kupio ipad 4....i nakon svih ovih godina....baterija kao i prvog dana...ustvari baterija me ta razmazila...10 sati....što god radio traje...prvog dana sam naravno,jailbreak.ao
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

Jedini proizvod kojeg nisu upropastili.

 
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

iPad Pro je sjajan, ali skup i po meni se najbolje isplati kupit novi iPad Air koje je zapravo obnovljena generacija Pro modela prije ovih zaobljenih. Ne kažem da Pro nije dobar, ali skup ko tamjan.

 

Što se konkurencije tiče ne čudi me takva situcija - Android tableti su (uglavnom) beskorisni za ozbiljniji posao (prvenstveno grafiku), dok su Windows tableti gutači baterije (troše toliko da bi ga stalno trebao imati na napajanju). Zanimljivo da su ovo rezultati prodaje prije iPadOS-a koji će značajno poboljšati iskoristivost iPada i vidim po raznim blogovima i forumima da ih puno planira ga koristiti umjesto notebooka.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Mitch kaže...

Jedini proizvod kojeg nisu upropastili.

Pa nisu oni upropastili proizvode, samo su ih napravili toliko skupima da ti se povraća kad vidiš cijenu. Manje više u svim kategorijama u kojima imaju proizvode su top, samo što su preskupi.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
southy kaže...
Mitch kaže...

Jedini proizvod kojeg nisu upropastili.

Pa nisu oni upropastili proizvode, samo su ih napravili toliko skupima da ti se povraća kad vidiš cijenu. Manje više u svim kategorijama u kojima imaju proizvode su top, samo što su preskupi.

Ma jesu.

 

Macbooci od 2016 katastrofa (u usporedbi s 2015 15"). Quality control na nuli. 

iPhone XS je najmeh proizvod kojeg su ikad izdali. 

 

 

I to ti kazem kao netko tko koristi MBP, Mac Pro i iPad Pro (tocno ovaj), a radi za konkurenta...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.8.2019 21:08 (Mitch).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Mitch kaže...

Ma jesu.

 

Macbooci od 2016 katastrofa (u usporedbi s 2015 15"). Quality control na nuli. 

iPhone XS je najmeh proizvod kojeg su ikad izdali. 

 

 

I to ti kazem kao netko tko koristi MBP, Mac Pro i iPad Pro (tocno ovaj), a radi za konkurenta...

Kakvih problema si imao MacBookom 2016? Znam da neki korisnici imaju problema sa tipkovnicom, no osobno ih nika nisam imao, a poprilično tipkam. Ova plitka tipkovnica je možda malo čudna, ali meni je sasvim ok. Touchbar je nepotreban gimmick, tu se slažem i kad bi postojao 15" bez TB prvi bih ga uzeo. Ekran, disk, touchpad su vrhunski i bolji od 2015 modela.

 

iPhone XS je smijurija, a XIS će biti još veća i jedino što je osjetno bolje na njemu je kamera.

 

Na koji Mac Pro misliš? Pepeljaru ili ribež? Osobno ne koristim Mac Pro, ali imam par frendova koji se bave grafikom i sasvim su zadovljni pepeljarama.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Mitch kaže...
southy kaže...
Mitch kaže...

Jedini proizvod kojeg nisu upropastili.

Pa nisu oni upropastili proizvode, samo su ih napravili toliko skupima da ti se povraća kad vidiš cijenu. Manje više u svim kategorijama u kojima imaju proizvode su top, samo što su preskupi.

Ma jesu.

 

Macbooci od 2016 katastrofa (u usporedbi s 2015 15"). Quality control na nuli. 

iPhone XS je najmeh proizvod kojeg su ikad izdali. 

 

 

I to ti kazem kao netko tko koristi MBP, Mac Pro i iPad Pro (tocno ovaj), a radi za konkurenta...

 ja imam macbook pro 13" iz 2018 i nebi rekao da su ga upropastili, ja sam sa svojim savrseno zadovoljan, ok vjerujem da su ovi iz 2016/17 imali problema sa tipkovnicom ali moj iz 2018 nikakvih problema a skoro svaki dan je u torbama kojekakvim i hrpa prasine se nakupi po njemu, za referencu, prije sam imao macboo pro 13" iz cini mi se 2013 ili 14 godine (to su one serije za koje ljudi kazu da su bile top) i ne vidim da je taj bio nesto bolji, cak mi ovaj novi dizajn i tipkovnica bolje odgovaraju

4 godine
protjeran
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

Ja koristim Macbook Pro mid 2014 retinu sa 16GB RAM i 250GB pohrana, s time da sam ga proširio sa Transcend 256GB JetDriveom i evo ko singerica melje sve dosad.

U ovih 4-5 godina samo sam ga jednom ili dvaput otvorio i propuhao od prašine.

Znam da su neke serije Mac-ova imale neke greške dal sa grafuljma,ekranima ili tipkovnicama nebitno sad, ipak sa ovim iz 2014 pun pogodak sam dobio.

Čak se to i na raznim forumima potvrđuje da je baš ova serija iz sredine 2014 dosta žilava. 

Zajebancija je kad na njem nešto rikne bude to skuplje nego svetog Petra kajgana 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

Imao iPad pa onda probao Asus neki Android, pa onda surface od Microsofta, pa onda Google pixel... i morao se vratiti na ipad... jednostavno radi kako treba i tu nema price. Mozda me najvise nerviralo ono sporo ucitavanje i skrolanje kroz web stranice... uzasno sporo i na Win i Android tabletima... bez obzira kakav procesor je unutra ili koliko ima RAM memorije. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
U firmi imamo sluzbeni servis za Apple jer rade ekskluzivno s njima.

Na cca 5000 ljudi, gdje svatko ima MBP 2016 i noviji, promijenili smo maticne na njih 600 cca u zadnjih god dana.

Niti jedna Retina serija nije imala toliko problema kao ovi sa TBT3.
10 godina
offline
Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple i da

iPad je mrak, pogotovo kad dođe iOS 13.

 

Apropo Macbooka, imam 2017. mbp osnovni bez TouchBara, nemam nikakvih problema. Imamo u firmi još tih osnovnih, 2016. i 2017. modela, većina sa 16 GB RAMa i samo jedan kolega ima problem s baterijom, sve drugo radi kako treba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
southy kaže...

iPad Pro je sjajan, ali skup i po meni se najbolje isplati kupit novi iPad Air koje je zapravo obnovljena generacija Pro modela prije ovih zaobljenih. 

 

Air nema najbolju opciju pro-a - 120Hz ekran - percepcija brzine i fluidnosti rada na 120Hz je bolesna.

 

Imam još i 'obični' ipad i pixel tablet i oba su odlična - svaki ima svoje prednosti/mane; ali 120 Hz na iPad-u pro......

Board Games Fanatic
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Mitch kaže...
U firmi imamo sluzbeni servis za Apple jer rade ekskluzivno s njima.

Na cca 5000 ljudi, gdje svatko ima MBP 2016 i noviji, promijenili smo maticne na njih 600 cca u zadnjih god dana.

Niti jedna Retina serija nije imala toliko problema kao ovi sa TBT3.

Hm, ovo je veliki postotak kvarova, nemam toliki uzorak za usporedbu, no iskreno mi se čini da se puno više diže hype nego stvarno ima problema - ne mislim sad na tvoj konkretni slučaj.

 

Inače, što se MacBooka tiče (a i Maca općenito) poznato je da su neke serije dramatično loše, npr. 2011, ali Apple uglavnom prizna grešku i stavi ih pod program besplatne zamjene. Apple tu nije savršen, ali je još daleko bolji od konkurencije.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
southy kaže...

 Da. Ma nije cak niti maticna problem koliko je SSD, a od 2016 nadalje je zalemljen...

 

https://support.apple.com/13-inch-macbook-pro-solid-state-drive-service

 

Ovakvih slucajeva ima puno...a nitko ne govori o tome^.

 

Najveci recall trenutno je MBP 15" 2015 prodani u 9. mj 2015 do 2. mj 2017. Cak 425,000 komada...impresivna brojka za prodaju ali opet masivan recall.

 

Uglavnom tada negdje poslije Early 2015 modela, quality control im je na nuli...cak i dijelove koje sam dobivao kroz GSX...katastrofa

16 godina
neaktivan
offline
Re: Bez promjena na tržištu tablet uređaja, Apple
Mitch kaže...

 Da. Ma nije cak niti maticna problem koliko je SSD, a od 2016 nadalje je zalemljen...

 

https://support.apple.com/13-inch-macbook-pro-solid-state-drive-service

 

Ovakvih slucajeva ima puno...a nitko ne govori o tome^.

 

Najveci recall trenutno je MBP 15" 2015 prodani u 9. mj 2015 do 2. mj 2017. Cak 425,000 komada...impresivna brojka za prodaju ali opet masivan recall.

 

Uglavnom tada negdje poslije Early 2015 modela, quality control im je na nuli...cak i dijelove koje sam dobivao kroz GSX...katastrofa

Serije 2018 i 2019 mi se čine sasvim ok, jedino što i dalje potencijalno šteka je tipkovnica, bar tako kaže većina. Mislim da ovakve oscilacije u kvaliteti nastaju kad uključe nove dobavljače 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice