Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

poruka: 11
|
čitano: 2.002
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm".
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

- Imam pimpek dug kao mačkov rep!

- Pa kako si ga mjerio?

- Od čmara.

(Ispravno. Uvijek treba mjeriti od iste referentne točke.) 

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

396: moja je susjeda skinula više od 20 kg preko noći, kad je rodila. meni je uspjelo maknuti tonu i pol, kad sam se riješio auta. 

 

397: to su sigurno ustanovili u rvackoj, kao i koliko od toga dolazi od koje nacionalnosti 

 

398: najgore je kad ti je pimpek ne samo glup k'o sam po sebi, nego i mnogostruko iracionalan: meni je vanjski dio čak i do približno 5 Π, kad krvotok ne zašteka 

 

399: ima nešto u tome. u susjedovim nogama je njegovih ¼ kostiju. na koncu ispada da svatko u nogama ima svoje kosti. 

 

400: eo, moj stari ima 96 i pamti da za pet minuta zaboravi skoro sve iz kratkoročne. a prestar je za dokazivanje mišićne memorije osim hodanjem no i to ne pomaže jer ga civilci vrate doma kad pokušava prošetati do konzuma u kupnju (jedino se tamo sjeća rasporeda polica, a ima bližih dućana; čak tvrdi da ga zabavlja zajebavati muriju uz obranu: "ja se ne okupljam na javnom mjestu."). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 16:12 (Ajar).
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kak
danen kaže...

- Imam pimpek dug kao mačkov rep!

- Pa kako si ga mjerio?

- Od čmara.

(Ispravno. Uvijek treba mjeriti od iste referentne točke.) 

Upravo tako:

 

upadne lik u birtiju i vidi recke na stolu...

pita konobaricu što je to, a veli ona: ma bila ekipa, malo se popilo, pa se ohrabrili i počeli se hvaliti tko ima većega, pa su se postrojili, položili ih i udarili recku svaki...

Lik veli: pih, pa moj je duži od svačijeg tu!

Konobarica: Ali oni su mjerili od druge strane stola....

Ju je je? Je ju je!
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

#396

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 16:30 (HCMAA).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kak
Ovo s prosječnom duljinom govori više o tome tko viđa više prave akcije.
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

Moze li se znati zasto u teoriji nije moguce skijuti 400 kg ekstremno gojaznim osobama? Ili je moguce?

 

Ako osoba ima 600 kg, nazalost bilo je takvih, pogodite iz koje zemlje, ali vecina nije ziva.

 

Osoba od 600 kg trosi daleko vise kalorija za svoj bazalni metabolizam nego osoba od 80 kg. Dakle ako jede u prosjeku 2000 kcal, a samo lezi i spava, osoba od 80kg ce se jos i udebljati (jer joj je potrebno reci cemo 1800 kcal za odrzavanje funkcija tijela), dok ona od 600 ce drasticno smrsavjeti. Za smrsavjeti 1 kg treba ti 7000 kcal, izuzetno debele osobe mogle bi na dan biti u kalorijskom deficitu i vise od toga.

 

Hipotetska situacija naravno, u praksi neizvedivo ali, da li je barem u teoriji moguce?

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kak
#400 ne izgleda istinito. Sve navedene radnje su koordinirane radnje desetaka ili stotina mišića što znači da je uključeno još nešto osim mišića. Hint hint
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

Slažem se sa Feudalcem. Pri izvođenju koordiniranih naučenih pokreta, ključnu ulogu igraju motorni korteks i mali mozak. "Muskularna memorija" zvuči dovoljno ezoterično da bi joj poželjeli pripisati nadnaravne sposobnosti, ali mišićima upravljaju živci koji provode signale generirane u mozgu ili u autonominim centrima u produženoj moždini i kralježnici (ako se ispravno sjećam).

Taman da mi presade desnu ruku Rogera Federera, potpisivanje autograma bi mi bio kraljnji domet. A autogram bi naravno bio identičan njegovom 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kako sm

#396

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kak
HCMAA kaže...

#396

 

 

 

ma! Jedino što će ljudi napraviti s keto dijetom jest jako tvrdo govno i poneki hemeroid. Kalorije su kalorije.

 

14 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#80) - Kak

ne, možeš maknuti brzo kile, ali ne pretjerano dugo ju držati...

 

prvo ide dolje višak vode, masnoće tek nakon 10-ak dana počneš paljivati više...

Ju je je? Je ju je!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice