Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

poruka: 12
|
čitano: 2.928
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli".
5 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Vidim, tu se ili 

A) spava ili 

B) procesira tj. pokušava razumjeti pročitaono te smišlja ("super-inteligentni") odgovor...  pa sam ja opet 

 

PRVI!

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Dođem ovdje jer su mi dopizdili političari, posebno Trump, kaaaad........

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 9:05 (phoenix2003).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Za ovo s Viagrom sam se osvjedočio (ne na sebi). Naime, jedan moj kolega na institutu, pulmolog, počeo se zanimati za Viagru, pa je - kako je i red - napravio opsežno pretraživanje literature u tom smjeru. Rezultat: uskoro su njega, a poslije i sve nas na institutu zapljusnule ponude za kupovanje tog preprata. Da stvar bude još i gora, većina zaposlenih kod nas su bile - žene.  

 
9 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Rec
E, a ONE se, kao, nisu raspitivale za Viagru :))
Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 9:45 (Antiseptik).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

postoji lijek koji su meni propisivali ali protiv (pre)niskog tlaka. radi ga, mislim, krka a naziva se ne mogu sjetiti (sredovječna krečana ). nuspojava mu je bila kao kad se magarca ostavi da stoji na suncu (nije njakanje) a cijena samo 16 fekrla za kutiju od 30 komada. jasno, kad je raja skužila, nestao je iz apoteka (pfizer se ne da tek tako) i sad ga jebi. jednako, svojedobno sam (prije kolinja) uzimao lijek za ubijanje "štitnjače" i od njega mršavio na očigled: sve što sam pojeo spalilo se namah. tako se stekne navika prejedanja a kad te prikolju, moraš uzimati hormonalni nadomjestak no već se debljaš k'o prasac. zgodno je što su svi oko meni htjeli taj "lijek za mršavljenje" no nisam odao tajnu neprijatelju, usprkos kušnjama. te nuspojave znaju biti zgodna stvar. ili nezgodna, ovisno o kliku desnom tipkom miša (kontekst). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 10:11 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Najbolja nuspojava je da je ševa, kojoj je jedina svrha trebala biti reprodukcija, ispala ujedno i vrlo dobra (i jeftina) zabava. I u velikoj većini slučajeva upražnjava se isključivo u tu svrhu, pa je trudnoća zapravo postala (ne)željena (i skupa) nuspojava.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Baš me začudila foto ilustracija, čitam redom i mislim: mogla bi biti  erektilna disfunkcija, a da, tu je i ovo glede ćelavosti, a i rukice nisu razvijene (ali nema bar npr "škare" kao kod talidomida)... i na kraju otkrivenje. Ipak ćelavost.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

Poznavao sam neke žrtve Talidomida. Jedna nije imala prste na rukama, a dvije seke su imale jako loš sluh, dok se izvana nisu vidjeli nikakvi nedostaci. Ovo sa minoksidilom bi moglo biti (nažalost) interesantno meni.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Recikli

trumpova slika me podsjetila na 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 11:14 (HCMAA).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Rec
Ajar kaže...

postoji lijek koji su meni propisivali ali protiv (pre)niskog tlaka. radi ga, mislim, krka a naziva se ne mogu sjetiti (sredovječna krečana ). nuspojava mu je bila kao kad se magarca ostavi da stoji na suncu (nije njakanje) a cijena samo 16 fekrla za kutiju od 30 komada. jasno, kad je raja skužila, nestao je iz apoteka (pfizer se ne da tek tako) i sad ga jebi. jednako, svojedobno sam (prije kolinja) uzimao lijek za ubijanje "štitnjače" i od njega mršavio na očigled: sve što sam pojeo spalilo se namah. tako se stekne navika prejedanja a kad te prikolju, moraš .....

Pfizer-u je patent na Vigra-u istekao prije par godina, tako da više ne mogu nikome zabraniti proizvodnju lijeka za erektilnu disfunkciju na bazi Sidenafil-a. Inače, u farmaciji patent na lijek traje 20 godina.

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Rec
phoenix2003 kaže...

Pfizer-u je patent na Vigra-u istekao prije par godina, tako da više ne mogu nikome zabraniti proizvodnju lijeka za erektilnu disfunkciju na bazi Sidenafil-a. Inače, u farmaciji patent na lijek traje 20 godina.

 znam. ovo je bilo prije više od par (skladan, pun uzajamnog razumijevanja) godina, dok je pfizer dominirao tržištem "refukizacije". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#77) - Rec
phoenix2003 kaže...
Ajar kaže...

postoji lijek koji su meni propisivali ali protiv (pre)niskog tlaka. radi ga, mislim, krka a naziva se ne mogu sjetiti (sredovječna krečana ). nuspojava mu je bila kao kad se magarca ostavi da stoji na suncu (nije njakanje) a cijena samo 16 fekrla za kutiju od 30 komada. jasno, kad je raja skužila, nestao je iz apoteka (pfizer se ne da tek tako) i sad ga jebi. jednako, svojedobno sam (prije kolinja) uzimao lijek za ubijanje "štitnjače" i od njega mršavio na očigled: sve što sam pojeo spalilo se namah. tako se stekne navika prejedanja a kad te prikolju, moraš .....

Pfizer-u je patent na Vigra-u istekao prije par godina, tako da više ne mogu nikome zabraniti proizvodnju lijeka za erektilnu disfunkciju na bazi Sidenafil-a. Inače, u farmaciji patent na lijek traje 20 godina.

 Bez crtica, frende. Bez crtica. Nisu kratice.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice