Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

poruka: 9
|
čitano: 2.666
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje".
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

znači oni što hodaju dignuta nosa, mogli bi vam ga zavuć

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

Odbijam biti s nekime tko bi osobu poput mene procijenio privlačnom.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

BISER #363 doture moj, ne postoji loš orgazam. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

@363

 

Slično kao kad nakon vjenčanja, svog ili tuđeg, izuješ tisne cipele. Ili kad nakon duge potrage konačno pronađeš pogodno mjesto za, da budem fin, uriniranja.

42
 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

#361

Zanimljivo, po tome se ja nikad ne bih trebao smijati. 

#362

"Doslovce mogu biti npr. ekstroverti na engleskom, a introverti na hrvatskom jeziku."

Ovo je često i među nama koji nismo bilingvalni, doslovno se svatko kad priča nematerinjim jezikom pretvori u totalno drugu osobu, tak da očito tu ima još dosta drugih faktora, ali u osnovi totalna istina.

#363

Ne znaju ljudi kaj je pravi orgazam - kad nakon par godina truda konačno sastaviš puzzle od 100 komada 

Still proud of it 

#364

Meni u zadnje vrijeme pri svakoj nagloj promjeni smjera gledanja se događa izoštravanje, ali značajno sporije nego prije, očito me stigli starački problemi s vidom, prošao život kao tren...

#365

Ovo je totalna istina, inače sam takvima uvijek odgovorio - droga te je vzela, ali sad si mislim, budući sam se obično družio s osobama cca. moje dobi, očito i njih dohvatila staračka dioptrija 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 16:15 (fer-de-lance).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

- sve se rjeđe smijem, kako mi pijesak curi. nažalost. ili je to dio evolucije kojim gubimo neke prirođene značajke? 

 

- a kaj ak su im materinji i faterinji različiti uz ostalo jednako? ili se mora dite vratit materi? i zakaj dobim pljusku kad pristojno neku tetu pitam želi li probati strani jezik? 

 

- kao osvjedočeni te notorni alergičar na pelud i prašinu niječem ikakvu ugodu povezanu s rafalnim nizovima po 20 puta najmanje (rekord 48). poslije se osjećam k'o da sam čitav dana kopal kanale. 

 

- otkad nosim naočale (dakle, od 4. osnovne) oči su mi se malo udebljale jer se manje kreću a više bleje u prazno. 

 

- dobro, kak se onda samoprocjenjujem kad svi bježe od mene k'o da sa došel iz kolonije gubavaca (i to s +20%!)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kih
fer-de-lance kaže...

#361

Zanimljivo, po tome se ja nikad ne bih trebao smijati. 

#362

"Doslovce mogu biti npr. ekstroverti na engleskom, a introverti na hrvatskom jeziku."

Ovo je često i među nama koji nismo bilingvalni, doslovno se svatko kad priča nematerinjim jezikom pretvori u totalno drugu osobu, tak da očito tu ima još dosta drugih faktora, ali u osnovi totalna istina.

#363

Ne znaju ljudi kaj je pravi orgazam - kad nakon par godina truda konačno sastaviš puzzle od 100 komada 

Nije stvar ako govoriš nekim dijalektom, to je možda više do toga kako se osoba želi prikazati u drugom društvu. Npr., ne želi ispasti da je iz neke selske sredine, pa se prebaci na standardni govor i na drugačije ponašanje.

 

Ono što je činjenica je da drugi jezik (zapravo više druga porodica jezika - germanski, slavenski, romanski, itd.) implicira i drugu kulturu i drugi način razmišljanja. Zato je današnja dominacija engleskog uistinu zastrašujuća.

Ima mnogo starih ideja koje, katkada, iznenada postaju nove.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 17:19 (1domagoj1).
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kih
fer-de-lance kaže...

#363

Ne znaju ljudi kaj je pravi orgazam - kad nakon par godina truda konačno sastaviš puzzle od 100 komada 

Still proud of it  

 

Jel to ono kad Mujo piše pismo:

"Dragi Lego, evo ja sam sve složio nakon godinu dana, a na kutiji piše od 3-6 godina."?

5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#73) - Kihanje

Pinokio, ne skidaj gacice
nije potrebno, moj mali lazljivce
Pinokio, moj mali prascicu
ne skidaj gacice, siljati nosicu

Ja sam njen Pinokio
ja sam se zaljubio
za nos bi me drzala
i ovako bi govorila

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice