Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska

poruka: 11
|
čitano: 3.705
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska ".
5 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska

#331 Na zemlji i bez ljubljenja ima šupaka cijelom svojom dužinom

 

#333 sad znamo kako razlikovati budale... budući se one svemu smiju znaći gdje ima previše ljudi koji mlado izgledaju...očit dosta njih su budale

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 9:43 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen
Ass lickingom se lanac može produžavati unedogled.

Ne znam za spavanje, ali neke žene su svjesne erekcije klitorisa tijekom seksa.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska

331: u me je sve dosad završavalo/zaglavilo u slijepom crijevu, s ovlaš upalicom. ipak, nameću se zaključci da lubaf doista putuje kroz želudac (prva petina puta?) i da je svejedno jel oralno ili analno. 

 

332: godinama liječih depresiju (nizozemsku) farmakološki i spavah jednako prije, tijekom i post-festum (u komadu ili obročno - pribl. nekih 8 sati u 24). nekima je spavanje jednostavno hobi, jebga. 

 

333:  ali i 

 

334: priznajem, ovo mi je prvi put da se erekciju (bilo koju) bilježim kao "privilegij". mislim, ionak nisu sve jednake (porijeklom) i nemaju nužno veze s "prisnim oblikom međusobnog komuniciranja", ne? 

 

335: fala na prosvjetljenju. uvijek sam činio obratno, s time da bi mango uletio i do dan poslije. a logično je da je zvuk bolji s kvalitetnim predpojačalom. slijedi izmjena "rasporeda sati". od postanka sam zastupao tezu da je vegetarijansko pušenje zdravije od mesetarijanskog. bar za me.  

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2019 9:55 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska
Erekcija klitorisa je za očekivati, budući da je klitoris analog penisu i po anatomiji i po embrionalnom razvoju (oba se naime razvijaju od istoga tkiva). A kod životinja? Majmunice imaju veći klitoris nego majmuni penis!
 
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska

a grejp i lijekovi, droge?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen
Louis Pluto kaže...

a grejp i lijekovi, droge?

Slabo pratiš medicinsko biserje 
Djelovanje grejpa na lijekove spomenuto je još 01. studenog 2018. u 8. nastavku "Bacanja medicinskog biserja", u biseru #40.

https://www.bug.hr/zabava/bacanje-medicinskog-biserja-by-doc-8-ubojiti-rukopis-6370

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 19:46 (Doc Berecki).
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen
Doc Berecki kaže...

Slabo pratiš medicinsko biserje 
Djelovanje grejpa na lijekove spomenuto je još 01. studenog 2018. u 8. nastavku "Bacanja medicinskog biserja", u biseru #40.

https://www.bug.hr/zabava/bacanje-medicinskog-biserja-by-doc-8-ubojiti-rukopis-6370

 meni je nevjerojatno da za ovakvu interakciju saznajem iz dnevnih novina i sličnih izvora, čovjek može pomisliti da je običan hoax ili urbani mit a u stvari je istina i od toga se može i umrijeti, nikad me nitko iz zdravstva i struke do sad nije upozorio na opasnosti konzumiranja grejpa i lijekova a nisam siguran niti da sam čitao o tome u kontraindikacijama koje dolaze sa samim lijekovima... btw. priča se kako i neki drugi citrusi djeluju slično kao i grejp, pomelo sve popularniji kod nas kažu ima i gori učinak, jel' to istina?

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 20:57 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen
danen kaže...
Erekcija klitorisa je za očekivati, budući da je klitoris analog penisu i po anatomiji i po embrionalnom razvoju (oba se naime razvijaju od istoga tkiva). A kod životinja? Majmunice imaju veći klitoris nego majmuni penis!

na što, dakle, želi ukazati žensko koje me oslovi s "majmune" - da je moj manji od njezina, njezin veći od mojega ili me evolucijski kategorizira (čime i sebe, zapravo)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen
Louis Pluto kaže...

 meni je nevjerojatno da za ovakvu interakciju saznajem iz dnevnih novina i sličnih izvora, čovjek može pomisliti da je običan hoax ili urbani mit a u stvari je istina i od toga se može i umrijeti, nikad me nitko iz zdravstva i struke do sad nije upozorio na opasnosti konzumiranja grejpa i lijekova a nisam siguran niti da sam čitao o tome u kontraindikacijama koje dolaze sa samim lijekovima... btw. priča se kako i neki drugi citrusi djeluju slično kao i grejp, pomelo sve popularniji kod nas kažu ima i gori učinak, jel' to istina?

 Puno pitanja (i još više ranta). Pokušat ću sistematizirati:

1. Popis lijekova na koje grapefruit ima negativan utjecaj (blokiranjem citokrom-P450 u jetri) pokazuje da su to redom lijekovi koje se ne može uzimati "po želji", nego su isključivo na recept specijaliste određene grane medicine, ili - još češće - uopće nisu lijekovi koji se koriste izvan bolničkih uvjeta. Stoga nema potrebe informirati cjelokupnu javnost o nečemu s čime u kontakt dolazi vrlo mali broj vrlo probranih pacijenata s vrlo specifičnim bolestima i još specifičnijim doziranjem lijekova

2. "Nisam siguran niti da sam čitao o tome u kontraindikacijama koje dolaze sa samim lijekovima" -- vidi pod 1.: vjerojatno se ne nalaziš u skupini onih koji takve lijekove troše niti će ih ikada trebati, pa nisi ni imao priliku čitati upute i kontraindikacije za te lijekove.

3. U uputama za te lijekove PIŠE da se uz njih ne smije jesti grapefruit ni piti njegov sok. Provjereno. U prilogu screenshot iz upute za jedan relativno često korišten kardiološki lijek (vidi sliku)

4. "Priča se kako i neki drugi citrusi..." Da, priča se. Ne, nema kliničkih dokaza za to.

5. "Za pomelo kažu da ima i gori učinak..." Da, kažu. Ne, nema. Od svih citrusa jedino grapefruit (koji je"križanac" pomela i divlje naranče) ima klinički mjerljiv učinak na lijekove s navedenog popisa. Ostali citrusi - pa i neko drugo voće koje sadrži kumarinske spojeve, npr. crni dud, divlja loza, morski šipak / nar, crna malina - zaista imaju učinak na citokrom-P450, ali ne u mjeri koja bi bila značajna za metaboliziranje lijekova.

Ili jesmo, ili nismo! Ili ono treće...
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Žen

Hvala 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.12.2019 15:15 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#67) - Ženska

lako za lijekove. nemam štitnjaču više (prhnuo leptirić) i svakoga dana moram uzeti nadomjestak pa mi je prehrambeni odabir sveden na dvije-tri stvari u križ. to je katastrofa, a ne grejp. otkad je iščupalo (long, long time ago, very, very near in the galaxy), možda se dan ili dva pogodila uzeta doza s potrebama organizma. nikome ne bih poželio ovakav half-life (zapravo 1/118-life). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 14:44 (Ajar).
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice