Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

poruka: 62
|
čitano: 11.722
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje ".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
trolaslavonska kaže...
 Nadam se da to nije seksizam.

 

Ovisi o tome da li ih onda opet vratis u paketic

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

#321- ja sam mislio da ti leptirići u trbuhu nisu ništa drugo nego lagani gastritis ili nešto slično.  Ionako se zaljubljenost smatra nekom vrstom (slatke) bolesti, koja bogme može biti i opasna po život.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Doc Berecki kaže...
bugovac222 kaže...

Ako netko kuži ovo s dušikovim oksidom i gvanilat-ciklazom nek nam objasni da nešto naučimo.

 

 Dušikov oksid i gvanilat-ciklaza svojim djelovanjem na krvne žile omogućuju punjenje spužvastih erektivnih tijela (i penisa i klitorisa), dakle predstavljaju biokemijski preduvjet erekcije.

 Dakle, da bi se moglo krenuti u akciju, treba se uključiti nitro.

dolazim odmah - Godot
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

makaršta - kako bi reko Glištun Gmižić...

 

prije akcije : kilu janjet'ne, kilu bijelog sto'nog  s kiselom, malo odspavat, pa ako te volja - mrči!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Adrenalin se luči u kriznim situacijama, što se još zove i 'fight or flight' (bori se ili bježi), a što dosta dobro opisuje i ovu situaciju.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Fight-or-flight_response
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
trolaslavonska kaže...
Gdje kupujes i kako se zove taj vlazni papir? Ja koristim maramice za skidanje sminke. Nadam se da to nije seksizam.

 Maramice za skidanje šminke su porez na bedake.  90% njih ima identičan sastav kao i vlažne maramice za dječje guzice a koštaju barem duplo i kao i vlažne maramice ne smiju se bacati u wc.

 

 

Vlažan toalet papir je brzo razgradiv i nije nikakav problem za cijevi i kanalizaciju. A što se tiče "problematičan za kožu", mislim da se možemo složiti da su guzice beba osjetljivije od odraslih guzica pa ih uredno svi brišu vlažnim maramicama i ne radi se drama o nepotrebnoj vlažnosti i šta je već nadrobljeno u člancima "evo zašto ne biste smjeli koristiti". Vlažan toalet papir je isti drek ko i maramice samo se smije bacati u wc. DM-ov je dobar i kaufland ima neki svoj plavi(ne sjećam se kak se zove) koji je ok. Violetin se jako brzo suši nakon što se otvori paket i iako su stavili onaj plastični poklopac na paketiće svejedno se suši tak da dok ga potrošiš onih zadnjih par listova je potpuno suho. Inače ne znam zašto je to kod nas neka "novost" i zašto ga tek u zadnjih par godina ima za kupiti kad npr zadnjih dvadesetak godina uz malo bolje uloške upakiran dolazi i vlažni toalet papir. Tak da ak je za čuču dobro onda bu i dupe preživjelo 

 

Btw: dječje vlažne maramice su super za brisanje prašine  pogotovo za drveninu, pošto skoro sve imaju unutra ulja pa lijepo njeguju drvo i fino miriši po kamilici 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
ddarknessfairyy kaže...

Btw: dječje vlažne maramice su super za brisanje prašine  pogotovo za drveninu, pošto skoro sve imaju unutra ulja pa lijepo njeguju drvo i fino miriši po kamilici 

Bravo! Mislio sam da sam ofrlja ljenguza jer to radim.

 

Odlicne su i za brzo pobrisati WC kad nalete nenadani gosti, a sinoc sam glumio bandiceve fontane u toaletu.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
ddarknessfairyy kaže...

 

iako su stavili onaj plastični poklopac na paketiće svejedno se suši tak da dok ga potrošiš onih zadnjih par listova je potpuno suho. 

 

Ja moram babu opsluživati štime, pa sam naučio par trikova:
Okreneš paket naglavce, kad dođeš do npr pola. Bez brige, neće procurit! Ali neće ni ishlapiti (jer ne može prema dolje).

16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
U cijeloj prici oko elementarne higijene ne razumijem ovu spomenutu ekipu koja glumi pranje ruku. Ako vec stojis iznad umiovaonika i na pipi si, pa daj se saperi!

 
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Inovator kaže...
U cijeloj prici oko elementarne higijene ne razumijem ovu spomenutu ekipu koja glumi pranje ruku. Ako vec stojis iznad umiovaonika i na pipi si, pa daj se saperi!

 

Pa ono, prave se fini da ne ispadne bas da nisu oprali ruke. A zapravo pokvasili eventualno dva prsta i to je to

Freak Show Inc.
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
#322 u3pm....fali mi 2 cm...idem na pecanje pa možda ulovim zlatnu ribicu.Želja da mi da 10 cm,2 cm za tih 188cm a ostatak od 8 cm za #321dušikov oksid i gvanilat-ciklaza...da imaju više mjesta za djelovanje.

#325 prvo paloma brusni papir,a nakon toga dječije vlažne maramice.Inače ovo je istina...prvi put sam koristio toilet papir tek kad sam bio u vojsci...jerbo do tada sam koristio vodu(temeljito).

7 dana nisam išao na wc(u vojsci) jerbo od stresa kako da koristim toilet papir.Kod prvog puta sam potrošio pola pakiranja upravo brus papira od palome.

Sad sam toliko uvježban:) da mi je dosta par listića...i da za čistoču nema boljeg od paloma brusnog...svi oni dvoslojni...troslojni...s okusom breskve su obična demagogija...powered my ass:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.12.2019 1:38 (HCMAA).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Friday kaže...
Inovator kaže...
U cijeloj prici oko elementarne higijene ne razumijem ovu spomenutu ekipu koja glumi pranje ruku. Ako vec stojis iznad umiovaonika i na pipi si, pa daj se saperi!

 

Pa ono, prave se fini da ne ispadne bas da nisu oprali ruke. A zapravo pokvasili eventualno dva prsta i to je to

 Reklo bi se prave se englezima, ali nisu izgleda ni oni daleko.

14 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
wyks kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Btw: dječje vlažne maramice su super za brisanje prašine  pogotovo za drveninu, pošto skoro sve imaju unutra ulja pa lijepo njeguju drvo i fino miriši po kamilici 

Bravo! Mislio sam da sam ofrlja ljenguza jer to radim.

 

Odlicne su i za brzo pobrisati WC kad nalete nenadani gosti, a sinoc sam glumio bandiceve fontane u toaletu.

 Olične su i poslje fuka, pogotovo kod "susreta" na radnom mjestu, što za namještaj, što za određene dijelove tijela.

Trust me, I'm a Jedi!
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
ITman kaže...

 Olične su i poslje fuka, pogotovo kod "susreta" na radnom mjestu, što za namještaj, što za određene dijelove tijela. 

 Znamo da ide kriza i da će biti sve teže zadržati radna mjesta, ali da si pao tako nisko da daš da te na poslu j**** je jadno. Barem ne moraš pisati o tome, bljak je za čitati. Ne opravdavaj se sada, ostavi.

14 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
bugovac222 kaže...
ITman kaže...

 Olične su i poslje fuka, pogotovo kod "susreta" na radnom mjestu, što za namještaj, što za određene dijelove tijela. 

 Znamo da ide kriza i da će biti sve teže zadržati radna mjesta, ali da si pao tako nisko da daš da te na poslu j**** je jadno. Barem ne moraš pisati o tome, bljak je za čitati. Ne opravdavaj se sada, ostavi.

 Ekšli, mene na poslu je*u samo u zdrav mozak.
A ja se onda "ispucavam" na raspuštenicama. I ti bi da imaš na kome, ili da imaš vupača.

Trust me, I'm a Jedi!
4 godine
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

Rekoh ne opravdavaj se sada, bolje šuti jer bljak je to sve skupa.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

Što se tiče tog zaštitničkog stojanja ispred pimpeka i sterilnog urina, razlog osjetljivosti na to područje higijene je opasnost od širenja opakih bolesti. To nije tako često pa ljudi zaborave svrhu toga. Naravno, nema logike ni širiti bakterije obrnutim puem - s prljavih ruku na pimpek, i tako ga pretvarati u bakterijsku bazu. Ljudima ipak treba osvještavanje - iako im se nagonski gadi urin, feces itd. ne gledaju strogo na vlastite izlučevine i ponekad ne osjećaju potrebu da ulože trud da bi se susjed bolje osjećao i zaštitio.

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Ma daj molim te ja se ne bih rukovao s nekim koji nije oprao ruke, jer je odvratno i bljak. Urin je sterilan kad izlazi iz bubrega i kod potpuno zdravih ljudi u idealnim uvjetima i kad ga izbace van. Nema ni mirisa. Ali kod pola ljudi će smrdjeti i neće biti sterilan, jer su možda prehlađeni ili bolesni ili prirodno imaju kronično bakterije u urinu ili se bakterije razmnože već u mjehuru ili pri izlasku van...
7 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

Ulijed ovih šokantnih ispovijesti ja sam osobno, personalno i lično došao do zaključka da umjesto spolnog odgoja u škole diljem "Lijepe Naše EU" treba uvesti predmet "HIGIJENA". 
Možda se neki poput peseka plaše vode pa da im se razbije ta fobija  

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
HCMAA kaže...
#325 prvo paloma brusni papir,a nakon toga dječije vlažne maramice.Inače ovo je istina...prvi put sam koristio toilet papir tek kad sam bio u vojsci...jerbo do tada sam koristio vodu(temeljito).

7 dana nisam išao na wc(u vojsci) jerbo od stresa kako da koristim toilet papir.Kod prvog puta sam potrošio pola pakiranja upravo brus papira od palome.

Sad sam toliko uvježban:) da mi je dosta par listića...i da za čistoču nema boljeg od paloma brusnog...svi oni dvoslojni...troslojni...s okusom breskve su obična demagogija...powered my ass:)

 

Nikad mi to nije bilo sasvim jasno kako ljudi koji koriste flašu vode za pranje anusa uspiju uraditi "temeljito" ??
Nema šanse oprat pakšu samo mlazom vode, trebalo bi koristiti ruku po mom mišljenju, a onda opet i nečim posušiti da ne ostanu mokre farmerke?

Stvarno mi nije jasno kako koristiti "samo vodu" ?

14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

meni je uvijek bilo nepojmljivo kako hrpa diplinga/magistara/docova (ok, ne medicinskih) ne pere ruke nakon pišanja....  u skoro svakoj firmi u kojoj sam radio cca 10% ljudi je takvih...

 

mislim i ja sam duboko uvjeren da je moj qratz blagotvoran za sve zainteresirane dame, pazim ga i mazim, perem, ali jebemu, pa kaj je toliki problem odvojiti 15-20 sekundi da nasapunaš ruke i ispereš ?

 

kopčam donekele za selske dečke s škornjama punim gnoja, ali nekakav vražji intelektualac, akademski građanin pa da nema osnove poštovanja spram sebe ali ponajviše drugih ?!?

 

a propos, jeste li primijetili da se ženske žale da su njihovi WCi prljaviji od muških ?!?

 

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Neuk kaže...
HCMAA kaže...
#325 prvo paloma brusni papir,a nakon toga dječije vlažne maramice.Inače ovo je istina...prvi put sam koristio toilet papir tek kad sam bio u vojsci...jerbo do tada sam koristio vodu(temeljito).

7 dana nisam išao na wc(u vojsci) jerbo od stresa kako da koristim toilet papir.Kod prvog puta sam potrošio pola pakiranja upravo brus papira od palome.

Sad sam toliko uvježban:) da mi je dosta par listića...i da za čistoču nema boljeg od paloma brusnog...svi oni dvoslojni...troslojni...s okusom breskve su obična demagogija...powered my ass:)

 

Nikad mi to nije bilo sasvim jasno kako ljudi koji koriste flašu vode za pranje anusa uspiju uraditi "temeljito" ??
Nema šanse oprat pakšu samo mlazom vode, trebalo bi koristiti ruku po mom mišljenju, a onda opet i nečim posušiti da ne ostanu mokre farmerke?

Stvarno mi nije jasno kako koristiti "samo vodu" ?

 bide...ako toga nema onda uliješ vodu u kain...nako tog šugaman:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Svi se nešto gade tih pimpeka punih bakterija, ali očekuju da ih ženske sa strašću trpaju u usta. I vjerojatno sami nemaju puno problema jezikom obilaziti žensko urinarno područje, koje je još povoljnije za razvoj bakterija.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
@Visak
Nećeš nam ogaditi ženski spolni organ mučki provokatoru!!!!!
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

e moj Višče, tek dok ti neka pruži "zlatni tuš" kako ćeš biti zgrožen....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
@Jura
Nešto si krivo shvatio, nisam ja zgrožen, nego se čudim onima koji se zgražaju.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pranje

Sjećam se kad sam bil sezonac u Podravki, i jednom prilikom smo morali 9 paleta smokića čerepat i u škart bacat zato kaj su našli neku bakteriju iz fekalija u njima jer si čobani ne peru ruke poslje odlaska na šekret. A poslje svi u karantenu i do kraja radnog vremena ni blizu pogonu. 

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra

jesu bar ti grintavci dobili smanjenu plaću taj mjesec ?

 

Tako je isto u bivšoj firmi, napravljena nova hala proizvodna, sve pic-pic, novi WCi, i onda je šef okupio šljakere i demonstrirao im kako se koristi četka za WC, ali opet su čistačice tu i tamo morale čistiti svinjac - ali baš svinjac - po WCima...

 

 

ali velim, to su selski dečki, s blatom vu vuhima...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra
Stric_Jura kaže...

 

 

Tako je isto u bivšoj firmi, napravljena nova hala proizvodna, sve pic-pic, novi WCi, i onda je šef okupio šljakere i demonstrirao im kako se koristi četka za WC, ali opet su čistačice tu i tamo morale čistiti svinjac - ali baš svinjac - po WCima...

 

Eh da - Irci ne vole bas ni cetke u WC-ima jer je njima to "odvratno". U prvoj firmi gdje sam radio pored skoljke stoji boca domestosa. Pitam ja tajnicu sta ta boca tamo radi skroz na sta mi ona kaze "pa neces valjda cetkom cistiti, to je odvratno". Doslo mi da joj se poserem na pola stola

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 12:18 (Friday).
14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#65) - Pra

ako je imalo mlađa i imalo prihvatljiva izgledom, odagnaj joj strahove jednom A2M scenom

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice