Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

poruka: 64
|
čitano: 19.130
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo".
16 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Jel' ovo sponzorski članak ili neka loša šala ???

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
20 1 hvala 2
15 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

za tu lovu dobije se dell-ova mrcina i svime što ovo nema (osim voća na poklopcu)  i bez windowsa! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Daj ne sramotite se, ovo je tesko sranje.

U 2018 god 128 giga ssd, TN ekran i onakva rezolucija.

 

Smijurija

 
32 0 hvala 2
10 godina
online
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
memulica kaže...

Jel' ovo sponzorski članak ili neka loša šala ???

 Sponzorski članak, da. Tu cijenu ima već pola godine jer nitko ne kupuje to. Barem ne ljudi koji imaju imalo razuma.

Samomrzeći hrvat
14 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult

to nije baš ista klasa (ultrabook) ali u načelu si u pravu.
Nađe se za te pare Lenovo 710s koji je lakši, ima dulju autonomiju, i7 proc, 16GB, 512 SSD, FHD IPS ekran i 3 puta dulje jamstvo. Šta'š kad su ljudi čuli da je zdravo jesti jabuke...

15 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Ovo mora biti sponzorirani članak. Davati 7780kn za tako stari hardver je suludo. Danas se dobije Asus sa i5-8250U procom, 8GB RAM, 256GB SSD, FHD IPS ekran 14”, pozadinski osvijetljena tipkovnica, Win10 Home i sve to u 1,25kg za 7000kn. https://www.hgshop.hr/asus-ux430ua-i5-8gb-256gb-inthd-14-fhd-w10-sivi/proizvod/232827
 
8 0 hvala 1
6 godina
protjeran
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Kako je moguće da jamstvo traje samo 1 godinu, šta nije donesena uredba na razini EU da mora biti najmanje dvije?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Nadam se da ste bar dobro naplatili ovo smeće od članka.

Moj PC  
7 1 hvala 1
10 godina
online
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Nusuth kaže...
Ovo mora biti sponzorirani članak. Davati 7780kn za tako stari hardver je suludo. Danas se dobije Asus sa i5-8250U procom, 8GB RAM, 256GB SSD, FHD IPS ekran 14”, pozadinski osvijetljena tipkovnica, Win10 Home i sve to u 1,25kg za 7000kn. https://www.hgshop.hr/asus-ux430ua-i5-8gb-256gb-inthd-14-fhd-w10-sivi/proizvod/232827

 Da, za 5000 sam kupio slični laptop (HP) samo 15,6", bez win i backlit keyboarda. Sve ostalo isto.

Samomrzeći hrvat
8 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Znate kad ce se pojaviti netko tko ga ima i popljuvati ga kao vi koji ga nemate?

MBA slicnu cijenu ima vec godinama, a ako je ikada bila prilika za kupiti ga - sada nije. Bila je prije 5 godina.
 
6 0 hvala 2
12 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Čitam i ne vjerujem. Ovo bi bila dobra cijena prije jedno 5 godina.

 

---td za članak---

 

EDIT:

 

-(minus)

 

Visoko zagrijavanje Intel Core i5-5350U proca i još k tome TN ekran zavidne rezolucije ?

 

Ovo ni četniku ne bih poželio.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 11:12 (DarthMarkus).
Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult

Točno. Apple nazivno daje takvo jamstvo, ali u EU-u se povuče i daje zakonom propisano čim se potrošač pozove na zakonodavstvo Unije. 

9 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Lol. Navali narode jos malo pa nestalo. Ja sam za oko £950 na dellovom outletu uzeo XPS15 (1.8Kg istina). Ali full hd ips, 16Gb ddr4 ram, 256 GB ssd + 1TB hd, 1050 4GB te intel 7700hq. Ovo se ne isplatu u nijednom slucaju.

 
4 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Nedajbože da se pokvari nakon ovih bijednih godinu dana jamstva.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Kakva krama, prestrašno...

 

Inače lijepi su to laptopi i neke stvari su odrađene super (prvo mi na pamet pada touchpad, stvarno volim touchpad na mac-u) ali ne vrijedi toga...stvarno odvratno za vidit kako štede na specifikacijama!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
pravi_covijek kaže...

Lol. Navali narode jos malo pa nestalo. Ja sam za oko £950 na dellovom outletu uzeo XPS15 (1.8Kg istina). Ali full hd ips, 16Gb ddr4 ram, 256 GB ssd + 1TB hd, 1050 4GB te intel 7700hq. Ovo se ne isplatu u nijednom slucaju.

 Gdje je to Mićo ? Daj neki info...

8 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Takav xps, samo 13inca u HR košta 17.000 kn. “Dost dobra” usporedba.
9 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
DarthMarkus kaže...
pravi_covijek kaže...

Lol. Navali narode jos malo pa nestalo. Ja sam za oko £950 na dellovom outletu uzeo XPS15 (1.8Kg istina). Ali full hd ips, 16Gb ddr4 ram, 256 GB ssd + 1TB hd, 1050 4GB te intel 7700hq. Ovo se ne isplatu u nijednom slucaju.

 Gdje je to Mićo ? Daj neki info...

 Trebas gledati stalno se mijenja stock i cijene sad nemaju XPS 15, ali imaju XPS 13. i7-8550U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Intel UHD graphic.

£926 + porez (to je cijena poslije 10% popusta za nove kupce). Ja sam narucio preko firme tako da bi me ovaj kostao £926. Imas i dalje standardan dell warranty. U vecini slucajeva ovo su skoro pa nove masine, ono sto su kupci iz nekog razloga vratili. Nemam pojma da li dostavljaju u Hrvatsku.


http://outlet.euro.dell.com/Online/SecondaryInventorySearch.aspx?c=uk&cs=ukdfh1&l=en&s=dfh&sign=PXhcOSHtr1T4IOw%2fPR7UdXmLBswJ7W2oTpwh8ueDoBGspO9wl5TsnE8vtGKUWl7Un%2buFJDwmO49Q4z%2b9bi98U0iArxoVQKFUYUDBxKrGFwjrAIzOXe1R9kYEwJ01gtsKnh8vfY5kdtd0y1AF5unP4VRhVsV0NDCvl49hm4If%2fouWJtic6HuMJGqn%2b6n8eUXg%2b0Hye70ARgQlqgpRcadoWd9wLgFlKcvr6abKwUsVjY2rgyF3DS2rBkqVxbrpEbtp

15 godina
neaktivan
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Nije sponzorski članak već Denis u ovomjesečnoj temi testira best bang for buck u dvije kategorije laptopa, do 500 i 1000 eura. S obzirom na to da većina forumaša nema macove doma, ako je netko prije imao želju pa nije imao viška 10 tisuća kuna, na tržištu trenutno nema jeftinijeg apple laptopa. Svi ostali testovi laptopa zajedno nisu imali ovoliko klikova i komentara, a zašto? Jer se radi o Apple proizvodu. Dizajn uređaja je na cijeni, po meni je Asusov Zenbook jedina prava konkurencija u windows svijetu upravo zbog tog dizajna. Kad se već daje toliko novaca za "brend", neka onda lijepo izgleda 

Why so serious?
 
3 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Cesc kaže...

Svi ostali testovi laptopa zajedno nisu imali ovoliko klikova i komentara, a zašto? Jer se radi o Apple proizvodu.

 WTF...? Koja suplja. Clanak ima 20-tak komentara ukupno...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 16:00 (knight).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult

A objavljen prije 9 sati. Pogledaj nedavne recenzije laptopa pa vidi koliko oni imaju pregleda i komentara :)

Ime Apple potiče na aktivnost fanove jednako koliko i hejtere 

Why so serious?
8 godina
neaktivan
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Odlicna recenzija. Nezahtjevno prijenosno racunalo za nezahtjevnog korisnika. Nakon MBP 13, non-retina, uzeo sam 11" Aira, no ekran mi je bio presitan za ozbiljniji rad cak i na putu. Sada sam na 15MBP sa Touchbarom i TouchID-om i prezadovoljan sam. Jedino sto ulazi u tu klasu laptopa je eventualno XPS, kojem je cijena u rangu MBP-a i eventualno Thinkpadi iz skupljih serija. 

 

Trenutno doma trosim uz MBP i Lenovo T440s, no izgleda da je vrijeme za upgrade. Netrebam puno sirove snage, tako da se dvoumim izmedju Aira, 12" Macbooka ili cam 13" MBP bez touchID i TouchBara, jer od istog nema neke prakticne koristi. U 10 godina koliko se druzim sa Appleom, s niti jednim uredjajem nisam imao nikakvih problema. Sad da je cijena za hrvatski standard previsoka i prosjecng korisnika, stoji, ali tu su i drugi proizvodjaci. 

 

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Pa, ovi nezadovljnci sa Apple, pitanje je koliko njih koristi njihove proizvode.

Kako možeš napisati da je nešto loše, ako to nisi koristio. 

Sve ima svoju nišu na tržištu, pa tako i ovaj MacBook.

 

Kao da ideš pisati da je Golf bezvezni auto jer eto ti voziš Dacia, te ti je to baš super. Te, dođe jeftinije.

A ustvari nikada nisi vozio Golfa....

 

Da, ne vozim ni jedan auto, te nemam Mac. 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
4 6 hvala 1
10 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
@solaris
Mogu se na ovom airu raditi i zahtjevnije stvari. Jbg, kad u mene final cut pro radi solidno na core 2 duo dualcu, koliko je onda ovaj bolji? E sad, kakva mu je situacija sa procesorom, throttla li, grije li se puno, to ne znam.
Iako se za 1000 eura može uzeti laptop boli glava specifikacije i napraviti hackintosh bez nekih velikih problema.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.5.2018 19:44 (Chico12).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Chico12 kaže...
@solaris
Mogu se na ovom airu raditi i zahtjevnije stvari. Jbg, kad u mene final cut pro radi solidno na core 2 duo dualcu, koliko je onda ovaj bolji? E sad, kakva mu je situacija sa procesorom, throttla li, grije li se puno, to ne znam.
Iako se za 1000 eura može uzeti laptop boli glava specifikacije i napraviti hackintosh bez nekih velikih problema.

 Slazem se da mogu. No uglavnom ga uzima ekipa kojoj to nije primarno racunalo. U slucaju da ga i uzmem, koristio bi ga kao primarno racunalo. Uz cloud computing, ionako nitko danas ne vrti nista lokalno, dok ekipa kojoj trebaju sirove performanse, ionako kupuje radne stanice. Al da pored svih ultrabookova, odlucio bi se svakao za Apple. 

13 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Imao sam dva ovakva. Prvi put kad sam kupio, cca 2012/13,  nudio je najbolje za najnizu cijenu ( u usporedbi s windows laptopima ) u USA.

Ali sada mogu samo reci da ga je vrijeme pregazilo ima bar 3 godine. Za 750 eura uzeo Xiaomi air, neusporedivo bolji.

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Najlosiji Appleov proizvod. Enigma kako se tako dobro prodaje.

 
2 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Ajar kaže...

za tu lovu dobije se dell-ova mrcina i svime što ovo nema (osim voća na poklopcu)  i bez windowsa! 

 Za ovu lovu dobiješ i 3080kg mladog krumpira s cipra.

Vjerujem da je kupcu Macbook Aira ta ponuda puno zanimljivija od ovog laptopa kojeg si linkao.

12 godina
offline
Re: Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ult
Cesc kaže...

A objavljen prije 9 sati. Pogledaj nedavne recenzije laptopa pa vidi koliko oni imaju pregleda i komentara :)

Ime Apple potiče na aktivnost fanove jednako koliko i hejtere 

 Da netko recenzira Asusa ili Lenovo ovakvih specifikacija i ovakve cijene komentara bi bilo još više.

 

Lijepo izgleda? Možda onima koji umjesto mozga imaju jabuku. Ovaj uređaj se dobro prodaje jer je zadržao korisnicima Macbooka najbitniji feature - svijetleću jabuku. Bratova kći je dobila lovu za Macbook pro a doma je došla s Airom. Pogodi zašto? Zato jer su jednako dobri za postanje na Facebooku a ovaj ipak svijetli. I nije nimalo pogriješila.

15 godina
offline
Apple MacBook Air 13 (2018) - Prauzor svih ultrabo

Ovaj uredaj se zadrzao zato sto ima jako malen broj kvarova i zato sto ima sve sto Apple korisnik treba (kojem laptop nije primaran).

 

 

Jednostavno je pouzdan i dovoljan za studente itd.

 

 

No ekran je zbilja smijesan. Macbook Pro 13" je bolja kupnja za 400$ vise.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice