Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

poruka: 39
|
čitano: 6.257
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone".
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Posmatrač kaže...

 Kakve pjene ;)

Ja nemam apple proizvod i nikad ga necu imati pa necu ni imati ovakav problem ;)

Jel to ona cuvena briga za korisnike koja tako azurno izbacuje updateove za stare telefone kojima se toliko ku.... pardon hvalite... Sad i vi vidite zasto tako azurno izdaju updateove za stare telefone ;) 

ALi ne sumnjam da u svojoj glavi vec imas opravdanje i objasnjenje kako je to uradjeno samo i iskljucivo u interesu korisnika ;)

Ovu priču oko toga "nikad ne bih kupio Apple" sam toliko puta čuo i onda ljudi koji su se kleli u Android, "slobodu korištenja" i ne znam kakve već floskule ne prodajete dođu u firmu gdje je službeni mobitel iPhone i lagano počne njihova preobrazba dok ne postanu žučljivi zagovornici. Neki pak samo odrastu pa se više ne pjene i "hrane" time da moraju popljuvati sve od Applea i prihvate da je to samo telefon i da je zapravo praktičniji za korištenje

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP

Praktičan? Da. Praktičniji? Ne, nikako!

Hebeš bilo koji komp ili "smart" uređaj koji nema file manager.


Da te demantiram: Imala supruga u firmi privremeno ajfon, nakon par mjeseci molila da joj daju stari Nexus ili još starije Samsunge.

 

Je, ajfon je robusan, praktičan, jednostavan, rel. pouzdan. I preskup, a toliko ograničavajuć da bilo kakvi drugačiji transferi postaju problem. Opet me rel. nedavno kolega s ajfonom molio da mu nešto skinem, pretvorim i pošaljem, jer on to na ajfonu ne može otvoriti/pogledati. Neke slike su bile. Možda je i on zaglupio uz uređaj, ne znam, zaboravio sam više što je bilo. Ugl dobio neki link na nekom cloudu (Gdrive?) itd. Pretvorio mu u jpege i poslao na jumbo mail. Mogu pogledati, ali vjerojatno i sam znaš što bi moglo biti.

edit: Sjetio sam se da je servis bio "wetransfer.com".

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 18:37 (Zechina).
5 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
southy kaže...
Posmatrač kaže...

 Kakve pjene ;)

Ja nemam apple proizvod i nikad ga necu imati pa necu ni imati ovakav problem ;)

Jel to ona cuvena briga za korisnike koja tako azurno izbacuje updateove za stare telefone kojima se toliko ku.... pardon hvalite... Sad i vi vidite zasto tako azurno izdaju updateove za stare telefone ;) 

ALi ne sumnjam da u svojoj glavi vec imas opravdanje i objasnjenje kako je to uradjeno samo i iskljucivo u interesu korisnika ;)

Ovu priču oko toga "nikad ne bih kupio Apple" sam toliko puta čuo i onda ljudi koji su se kleli u Android, "slobodu korištenja" i ne znam kakve već floskule ne prodajete dođu u firmu gdje je službeni mobitel iPhone i lagano počne njihova preobrazba dok ne postanu žučljivi zagovornici. Neki pak samo odrastu pa se više ne pjene i "hrane" time da moraju popljuvati sve od Applea i prihvate da je to samo telefon i da je zapravo praktičniji za korištenje

 Kad nesto moras koristiti nije isto i kad ja biram i svoje pare dajem... 

Ja nikad necu kupiti apple proizvod.... Sad jasnije?

I mani se tog balkanskog mentaliteta koji ne moze shvatiti da neko NE ZELI apple proizvod i VW auto....Mogu priustiti ali NECU....

I kako znas da nisam koristio apple proizvod?????

 

8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Posmatrač kaže...

 Kakve pjene ;)

Ja nemam apple proizvod i nikad ga necu imati pa necu ni imati ovakav problem ;)

Jel to ona cuvena briga za korisnike koja tako azurno izbacuje updateove za stare telefone kojima se toliko ku.... pardon hvalite... Sad i vi vidite zasto tako azurno izdaju updateove za stare telefone ;) 

ALi ne sumnjam da u svojoj glavi vec imas opravdanje i objasnjenje kako je to uradjeno samo i iskljucivo u interesu korisnika ;)

 Ne znam što ti nije jasno iz moje prethodne poruke. Otvoreno pišem da su prikrili defekt. Čini se da čuješ samo sebe... 

Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Feudalac kaže...
Posmatrač kaže...

 Kakve pjene ;)

Ja nemam apple proizvod i nikad ga necu imati pa necu ni imati ovakav problem ;)

Jel to ona cuvena briga za korisnike koja tako azurno izbacuje updateove za stare telefone kojima se toliko ku.... pardon hvalite... Sad i vi vidite zasto tako azurno izdaju updateove za stare telefone ;) 

ALi ne sumnjam da u svojoj glavi vec imas opravdanje i objasnjenje kako je to uradjeno samo i iskljucivo u interesu korisnika ;)

 Ne znam što ti nije jasno iz moje prethodne poruke. Otvoreno pišem da su prikrili defekt. Čini se da čuješ samo sebe... 

 Olabavi malo strefit ce te srcka ;)

Meni sve jasno vac odavno zato i nemam apple poluproizvode....

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Zechina kaže...

Praktičan? Da. Praktičniji? Ne, nikako!

Hebeš bilo koji komp ili "smart" uređaj koji nema file manager.


Da te demantiram: Imala supruga u firmi privremeno ajfon, nakon par mjeseci molila da joj daju stari Nexus ili još starije Samsunge.

 

Je, ajfon je robusan, praktičan, jednostavan, rel. pouzdan. I preskup, a toliko ograničavajuć da bilo kakvi drugačiji transferi postaju problem. Opet me rel. nedavno kolega s ajfonom molio da mu nešto skinem, pretvorim i pošaljem, jer on to na ajfonu ne može otvoriti/pogledati. Neke slike su bile. Možda je i on zaglupio uz uređaj, ne znam, zaboravio sam više što je bilo. Ugl dobio neki link na nekom cloudu (Gdrive?) itd. Pretvorio mu u jpege i poslao na jumbo mail. Mogu pogledati, ali vjerojatno i sam znaš što bi moglo biti.

edit: Sjetio sam se da je servis bio "wetransfer.com".

 

 Ima file manager, ali ti si iPhone vidio sam na reklami pa sad pametujes kao i obicno. Plus kakve veze ima wetransfer kad se moze download file. Ako je zip u pitanju mora imati app. 

8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
O_O_O kaže...

 Ima file manager, ali ti si iPhone vidio sam na reklami pa sad pametujes kao i obicno. Plus kakve veze ima wetransfer kad se moze download file. Ako je zip u pitanju mora imati app. 

 

To ti je psihijatar ordinirao, ili si sam zaključio da ćeš se riješiti kompleksa ako si kupiš ajfon? 

 

Mudriji od tebe su ovdje zapeli sa file managerom, pa se nemoj ni ti truditi.

Gle, OVO ti je File Manager - i na  svim ostalimm platformama ne moraš jailbreakati preskupi uređaj da bi dobio regularne funkcije:

Filza:

https://kubadownload.com/news/filza-file-manager

http://cydia.saurik.com/package/com.tigisoftware.filza/

7 godina
protjeran
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Zechina kaže...
O_O_O kaže...

 Ima file manager, ali ti si iPhone vidio sam na reklami pa sad pametujes kao i obicno. Plus kakve veze ima wetransfer kad se moze download file. Ako je zip u pitanju mora imati app. 

 

To ti je psihijatar ordinirao, ili si sam zaključio da ćeš se riješiti kompleksa ako si kupiš ajfon? 

 

Mudriji od tebe su ovdje zapeli sa file managerom, pa se nemoj ni ti truditi.

Gle, OVO ti je File Manager - i na  svim ostalimm platformama ne moraš jailbreakati preskupi uređaj da bi dobio regularne funkcije:

Filza:

https://kubadownload.com/news/filza-file-manager

http://cydia.saurik.com/package/com.tigisoftware.filza/

 Imam i iPhone i Android, ima iPhone neka ogranicenja, ali tvoje price da ne moze primiti fajl su za malu djecu. Mozda je informaticki nepismen tip.

8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP

Rekao mi je da "ne može skinuti jer nije na iCloudu", što god to značilo. Možda samo nije imao interneta? :P

edit: možda je bilo zipano ili 7zipano, ne sjećam se.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.3.2020 18:04 (Zechina).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice