Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

poruka: 39
|
čitano: 6.227
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone".
5 godina
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Blagodati redovnih updateova i brige za korisnike....

 
15 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Kostat ce ih vrlo jeftino. Jer ne bi ljudi inace radili upgrejde. Ponavljam, iznimno jeftino.

Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Tu ukupnu cifru Timmy drži u kešu ispod stola u svom officeu kako bi naslonio noge kad skine cipele da ne prlja čarape o pod. 25$ svatko tko je vlasnik dotičnih uređaja a vuna se i dalje bu skupljala 

 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

"odšteta se, nažalost, odnosi samo na korisnike u SAD-u." -MAGA.

Čekam domaće ofce da kažu kako je to pravedno. Jer Ameriki treba nesebična pomoć i odavdje.

 

Građanin sam drugog reda, jooooj...

 

 
13 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Bili bismo sretni da smo drugog reda, teško da mi spadamo u red ispod 4. ili 5. I to ne samo za cijene telefona nego sve općenito. Plaće IT-evaca u SAD-u su 100k ili više, a cijene hrane (u supermarketu), odjeće, auti ili elektronike su niže. Slična priča i u Europi.
Mene vise muci da je cijena novog uređaja kod nas po tečaju 1 USD = 10 kn
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
odjavljen
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Nismo mi građani drugog reda, nego su nas razni režimi izdresirali da se ne bodemo s rogatima. Građani SAD-a su tužili i dobili, a Europljanima ne pada na pamet dignuti privatnu tužbu, več de žale regulatornim agencijama.
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
14 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Oštetili su korisnike za stotine dolara i sad će par godina kasnije malom broju njih vratiti siću. Sad kad vide kako su jeftino prošli usporavat će i više. Uvijek je tako s tim odštetama. Namagarčit korisnike se jednostavno isplati.
Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
jozef kaže...
Oštetili su korisnike za stotine dolara i sad će par godina kasnije malom broju njih vratiti siću. Sad kad vide kako su jeftino prošli usporavat će i više. Uvijek je tako s tim odštetama. Namagarčit korisnike se jednostavno isplati.

Stotine dolara štete za korisnike, molim te obrazloži?

5 godina
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

nitko ne brani "ovcama" da promjene stado...takva odluka bi izazvala puno više štete pastiru

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
love2ml86 kaže...
jozef kaže...
Oštetili su korisnike za stotine dolara i sad će par godina kasnije malom broju njih vratiti siću. Sad kad vide kako su jeftino prošli usporavat će i više. Uvijek je tako s tim odštetama. Namagarčit korisnike se jednostavno isplati.

Stotine dolara štete za korisnike, molim te obrazloži?

Pa jednostavno. Ljudi mislili mobitel im je usporio i odlaze u kupnju novog. U slučaju Amerikanaca to je novi iPhone od 1000$

Apple je na taj način zaradio milijarde tako da je ova cifra stvarno sitniš.

15 godina
neaktivan
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Hvala Bogu, kad je u pitanju Apple niti jedna pametna osoba ne bude oštečena, samo retardi...

scientia est potentia
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.3.2020 22:08 (alien).
 
8 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Koristim iPhone 6s više od dvije godine i mob radi toliko dobro da ga nemam potrebe ni restartati. Nisam ovca, nego čovjek. Ne kupujem telefon svakih par mjeseci. Htio sam telefon koji će raditi stabilno i pouzdano i dobio sam ga. Upravo radi toga sam izabrao iPhone.
J.G.
 
5 3 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Brižan Apple, no sumnjam da će to puno utjecati na njih ako uzmemo u obzir mentalni sklop njihovih fanova...

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Čekamo suvislo i nepristrano objašnjenje/opravdanje korisnika ATJlučko

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
13 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
jurica_m kaže...
Koristim iPhone 6s više od dvije godine i mob radi toliko dobro da ga nemam potrebe ni restartati. Nisam ovca, nego čovjek. Ne kupujem telefon svakih par mjeseci. Htio sam telefon koji će raditi stabilno i pouzdano i dobio sam ga. Upravo radi toga sam izabrao iPhone.

 A dobro...

A ja sam, u svibnju 2016-e, kupio 4 mjeseca staru Lumiu 535 za šaku kuna i ne bi je ni mijenjao da se sam Microsoft nije odrekao svog proizvoda...

I prije mjesec dana sam za dvije šake kuna kupio Šaomi pa ako i on izdrži cca 3 godine (poželjno "sto godina"), puna šaka brade...

No, sve ovisi o mjesečnim prihodima i procjeni "što mogu platiti a da potraje što duže i bez problema".

Nisam ja ništa prčko.
13 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
jurica_m kaže...
Koristim iPhone 6s više od dvije godine i mob radi toliko dobro da ga nemam potrebe ni restartati. Nisam ovca, nego čovjek. Ne kupujem telefon svakih par mjeseci. Htio sam telefon koji će raditi stabilno i pouzdano i dobio sam ga. Upravo radi toga sam izabrao iPhone.

 Kod moje cure isto radi, eto, upali se. Može se javiti kad ju zovem, wapp nekad radi nekad šteka. Jedva čekam da se rješi tog shrota i da me ne pita više šta može učiniti da ga poboljšta. Valjda si kupi mob kad se zaposli, u međuvremenu imaš neki savjet kak bi mogao mobitel učiniti pristojnim za korištenje? :D

10 godina
neaktivan
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Imamo u firmi iPhone 8ice. Štekaju od 0. dana. Ne postoji update koji ih je popravio za sada. Plus što kad izađe ažuriranje od Applea prvo ide obavijest da se ''pričeka'' sa ažuriranjem dok se IT služba ne uvjeri u stabilnost istog. 

 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
jurica_m kaže...
Koristim iPhone 6s više od dvije godine i mob radi toliko dobro da ga nemam potrebe ni restartati. Nisam ovca, nego čovjek. Ne kupujem telefon svakih par mjeseci. Htio sam telefon koji će raditi stabilno i pouzdano i dobio sam ga. Upravo radi toga sam izabrao iPhone.

 Usporavanje je ok?

Spiridon kaže...
jurica_m kaže...
Koristim iPhone 6s više od dvije godine i mob radi toliko dobro da ga nemam potrebe ni restartati. Nisam ovca, nego čovjek. Ne kupujem telefon svakih par mjeseci. Htio sam telefon koji će raditi stabilno i pouzdano i dobio sam ga. Upravo radi toga sam izabrao iPhone.

 A dobro...

A ja sam, u svibnju 2016-e, kupio 4 mjeseca staru Lumiu 535 za šaku kuna i ne bi je ni mijenjao da se sam Microsoft nije odrekao svog proizvoda...

I prije mjesec dana sam za dvije šake kuna kupio Šaomi pa ako i on izdrži cca 3 godine (poželjno "sto godina"), puna šaka brade...

No, sve ovisi o mjesečnim prihodima i procjeni "što mogu platiti a da potraje što duže i bez problema".

 Koji to telefon nece izdrzati 3 godine???? Sta ce mu biti?????

16 godina
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Svi to rade najvjerojatnije...

Mate Lite 20 otkad je dobio zadnji update zna strokirat na 5 sekundi prilikom browsanja, a nerijetko se izgubi header sa satom, datumom i baterijom...

Imam instalirano 5 app-ova i ni jednu igru...

 

Jebem im mater lopovsku, nikad im jebenih para nece bit dosta. Svi bi htjeli osvojiti svijet ko u jebenom crticu...

Truth in engineering.
 
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Apple će skupo koštati usporavanje starijih iPhone

Ja imam crypto miner na iPhoneu, tako da telefon sam sebe otplati i jos radi za mene.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 11:56 (O_O_O).
Moj PC  
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
U naslovu je trebalo pisati "jeftino" a ne "skupo"😁 moj j7 iz 2016g je nakrcan i evo ga radi vec skoro 4g bez vecih problema, imam doma 6 razlicitih android mobitela sto novih sto starih. Ovo o usporavanjima na androidu vjerujem je samo do nebrige o istom. Za Apple mi se hebe davno sam shvatio koliko je taj cijeli brand zapravo ogranicavajuci analni zatvor od sistema.
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.3.2020 11:57 (Borealis).
 
2 1 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
bubimir13 kaže...

Imamo u firmi iPhone 8ice. Štekaju od 0. dana. Ne postoji update koji ih je popravio za sada. Plus što kad izađe ažuriranje od Applea prvo ide obavijest da se ''pričeka'' sa ažuriranjem dok se IT služba ne uvjeri u stabilnost istog. 

Mi smo imali baš suportno iskustvo, jedini problemi sa 8icom su bili kad ga je netko fizički skršio. Imamo još i 6s, rade izrazito dobro i ne primijeti se usporavanje. Možda vas IT služba sabotira

 

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Spiridon kaže...

A ja sam, u svibnju 2016-e, kupio 4 mjeseca staru Lumiu 535 za šaku kuna i ne bi je ni mijenjao da se sam Microsoft nije odrekao svog proizvoda...

 

Sad je možeš dobiti za pola šake. Isplati se.

16 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Borealis kaže...
U naslovu je trebalo pisati "jeftino" a ne "skupo"😁 moj j7 iz 2016g je nakrcan i evo ga radi vec skoro 4g bez vecih problema, imam doma 6 razlicitih android mobitela sto novih sto starih. Ovo o usporavanjima na androidu vjerujem je samo do nebrige o istom.

 Ako koristis mobitel za sms i pozive, onda ti je j7 dovoljan (1.5 GB RAM...). Imao sam Samsung Galaxy A5 i nakon izlaska Androida i patcha na ver 6.x, mobitel je postao uzasno spor. Reset na tvornicke nije nista promijenio. Probaj gledati iz sire perspektive, a ne na osnovu tvog (subjektivnog) iskustva.

4 godine
protjeran
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
dd.inc kaže...
Borealis kaže...
U naslovu je trebalo pisati "jeftino" a ne "skupo"😁 moj j7 iz 2016g je nakrcan i evo ga radi vec skoro 4g bez vecih problema, imam doma 6 razlicitih android mobitela sto novih sto starih. Ovo o usporavanjima na androidu vjerujem je samo do nebrige o istom.

 Ako koristis mobitel za sms i pozive, onda ti je j7 dovoljan (1.5 GB RAM...). Imao sam Samsung Galaxy A5 i nakon izlaska Androida i patcha na ver 6.x, mobitel je postao uzasno spor. Reset na tvornicke nije nista promijenio. Probaj gledati iz sire perspektive, a ne na osnovu tvog (subjektivnog) iskustva.

 podebljao sam ti, "nakrcan" ponavljam jos jednom i namjerno sam spomenuo samo mob i 2016g, i nema 1.5 vec 2gb, kao sto rekoh vjerovatno do svakog usera individualno

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2020 1:46 (Borealis).
12 godina
online
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Zechina kaže...
Spiridon kaže...

A ja sam, u svibnju 2016-e, kupio 4 mjeseca staru Lumiu 535 za šaku kuna i ne bi je ni mijenjao da se sam Microsoft nije odrekao svog proizvoda...

 

Sad je možeš dobiti za pola šake. Isplati se.

 Ma imam ju u rezervi i još jednu takvu i prvi mudrifon, Lumiu 520. 😀

Nisam ja ništa prčko.
8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Odšteta je sranje, to nije dosta ni za novu bateriju koja, vidi vraga, zapravo rješava ovaj problem. Loše su to ameri odradili...
Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Feudalac kaže...
Odšteta je sranje, to nije dosta ni za novu bateriju koja, vidi vraga, zapravo rješava ovaj problem. Loše su to ameri odradili...

 Rjesava problem?Koji problem? Apple ti je NAMJERNO usporio mob bez tvog znanja i pristanka. Mob koji si ti kupio i koji je tvoje vlasnistvo.... Apple je problem a ne baterija.....

8 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Posmatrač kaže...
Feudalac kaže...
Odšteta je sranje, to nije dosta ni za novu bateriju koja, vidi vraga, zapravo rješava ovaj problem. Loše su to ameri odradili...

 Rjesava problem?Koji problem? Apple ti je NAMJERNO usporio mob bez tvog znanja i pristanka. Mob koji si ti kupio i koji je tvoje vlasnistvo.... Apple je problem a ne baterija.....

Apple je svakako problem, ali time nismo saznali ništa novo niti korisno. Manje pjene, više razmišljanja.

Baterija je problem, ali umjesto opoziva oni su to pokušali prikriti usporavanjem mobitela kako ne bi došlo do neočekivanog gašenja. 

Ja rekoh
5 godina
offline
Re: Apple će skupo koštati usporavanje starijih iP
Feudalac kaže...
Posmatrač kaže...
Feudalac kaže...
Odšteta je sranje, to nije dosta ni za novu bateriju koja, vidi vraga, zapravo rješava ovaj problem. Loše su to ameri odradili...

 Rjesava problem?Koji problem? Apple ti je NAMJERNO usporio mob bez tvog znanja i pristanka. Mob koji si ti kupio i koji je tvoje vlasnistvo.... Apple je problem a ne baterija.....

Apple je svakako problem, ali time nismo saznali ništa novo niti korisno. Manje pjene, više razmišljanja.

Baterija je problem, ali umjesto opoziva oni su to pokušali prikriti usporavanjem mobitela kako ne bi došlo do neočekivanog gašenja. 

 Kakve pjene ;)

Ja nemam apple proizvod i nikad ga necu imati pa necu ni imati ovakav problem ;)

Jel to ona cuvena briga za korisnike koja tako azurno izbacuje updateove za stare telefone kojima se toliko ku.... pardon hvalite... Sad i vi vidite zasto tako azurno izdaju updateove za stare telefone ;) 

ALi ne sumnjam da u svojoj glavi vec imas opravdanje i objasnjenje kako je to uradjeno samo i iskljucivo u interesu korisnika ;)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice