Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta i j

poruka: 10
|
čitano: 3.178
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta i j".
15 godina
offline
Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta i j

a kupnju jailbreakanih uređaja (ne kriptovalutama, jasno)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Ho, ho, ho...tako i treba - kurca ćete vi fanovi Jabuke zaobilaziti Jabučne restrikcije. Ako imaš love, a to je fanovima preduvjet za kurčenje, onda ga cuclaj do kraja. Jašta nego.
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 7 hvala 0
16 godina
offline
Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta i j

Samo kripto i Bug!

 

\o/

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Netko cucla jabuku, netko nešto drugo. Sve navedeno je dosta logično, pogotovo ovo sa jailbreakom - ako želiš biti siguran u svoje transakcije. Tako da ne vidim zašto je ovo uopće vijest
The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
16 godina
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Antiseptik kaže...
Ho, ho, ho...tako i treba - kurca ćete vi fanovi Jabuke zaobilaziti Jabučne restrikcije. Ako imaš love, a to je fanovima preduvjet za kurčenje, onda ga cuclaj do kraja. Jašta nego.

 Ko ima ima, a ko nema nek gleda - cita.

15 godina
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Adin kaže...
Antiseptik kaže...
Ho, ho, ho...tako i treba - kurca ćete vi fanovi Jabuke zaobilaziti Jabučne restrikcije. Ako imaš love, a to je fanovima preduvjet za kurčenje, onda ga cuclaj do kraja. Jašta nego.

 Ko ima ima, a ko nema nek gleda - cita.

bolje tarzan nego čita. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 17:50 (Ajar).
15 godina
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Antiseptik kaže...
Ho, ho, ho...tako i treba - kurca ćete vi fanovi Jabuke zaobilaziti Jabučne restrikcije. Ako imaš love, a to je fanovima preduvjet za kurčenje, onda ga cuclaj do kraja. Jašta nego.

Ha?

 

Vecina banaka odbija crypto transakcije koje idu iz kreditnog limita. Razmisli malo, da li bi ti kao banka dao nekome kredit za kupnju kriptovaluta ili EM dionica?

 

Takoder, GPay ne radi na rootanim uredajima. 

 

Dakle, Apple se osigurao na isti nacin kao i drugi prije.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Oh ne, kako cu sad kupovati kriptovalute sa svojim jailbrakeanim 3GS-om :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Oh ne, kako cu sad kupovati kriptovalute sa svojim jailbrakeanim 3GS-om :/
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apple Card neće podržavati kupnju kriptovaluta
Baš sam isprobao ovaj Apple card....i nisam mogao s njom platiti 2kg krušaka....jabuke prolaze....Ali ne ostalo voće....ustvari prošle su mi još samo banane.... možda prave majmuna od mene...tko će ga znati:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.8.2019 1:28 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice