Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

poruka: 11
|
čitano: 3.122
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska".
6 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

Da sam manger od izdavačkih studia....uvoo bih inovaciju.. prvo bih izbacio patch i njega naplatio..a onda kasnije dobiješ igru mukti

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

dead on arrival... zadnji cavao u bioware lijes, nek se odmore u miru

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Anthem dobio Day One Patch prije službenog izl
Jadna majko nasto spade gaming industrija.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

Neki su ovo prozvali kao 'loading simulator', jer 'loading time' je duži od samog 'gameplaya'

Ali to smo i očekivali od propalog studija i pohlepnog izdavača.

Sve ide po planu.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Anthem dobio Day One Patch prije službenog izl
Inace ne pijem ali sam rekao da ako EA ikad propadne da cu se napit.

Jer to ce bit veliki dan za gaming...
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Anthem dobio Day One Patch prije službenog izl
Angry Joe je baš snimio video prije patcha. Loading mu je trajao preko 5 min a misija 4 min zatim je prebacen u freeplay da pokupi neke škrinje no nije ih mogao pokupiti jer su ih pokupili njegovi suigrači. Da stvar bude gora suigrači su napustili free play i njemu izbaci jos jedan loading tjekom kojeg mu pukne konekcija s serverom. Eto to je Anthem trenutno.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

Hrpa problema za koje citam na netu ja nisam dozivio. Loading je "ok", traje do minute na SSD-u, ali me malo zivcira sto uopce ima toliko loadinga. Izlazis iz Tarsisa van negdje, loading. Ides u neki cave ili nesto, loading. Sto nije mogao neki open-world biti,  barem kao kod Andromede?

 

Ono sto mene smeta je to sto prica se jako razvodni s ovim multiplayer dijelom (neki suigraci naprave nesto, a ja nemam pojma o tome i objective se completea). Imam osjecaj da bi prica bila puno bolja da se malo vise dalo pozornosti na nju, Takoder, vecina objective-a je vise manje glupa i nekako imam osjecaj da su tamo tek tako. Dosta protivnika prije ovog patcha je bila bullet sponge i to me jako nerviralo, budem vidio danas nakon patcha kakvo je stanje. 

 

Takoder, ono retardirano i forsirano cekanje na svaku akciju. Hoces nesto rastavit, drzi klik 5 sekundi, hoces neki dialog choice izabrat, drzi 5 sekundi tipku, izlazak iz forge-a, drzi tipku... Cemu to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

Ukratko: loš ui, hrpa učitavanja, bezvezna priča, katastrofalan dizajn misija, katastrofalno ukomponiran multiplayer dio, loša umjetna inteligencija, loš dizajn oružja, bezveze loot za jedan looter shooter, loš i monoton dizajn svijeta i dodaj na to gomilu bugova... Ali fora je osječaj letenja.

Ovo nije razočaranje, ovo je samo užasna igra. Imam osjećaj da nije Bioware da bi prošla i daleko lošije nego što je to trenutno slučaj.

Moj PC  
5 1 hvala 1
7 godina
offline
Re: Anthem dobio Day One Patch prije službenog izl
Fakat mi je zao sto je ovaj Anthem takav kiks... No, u obranu Biowarea, negdje sam procitao da je Frostbite los engine za ovakvu vrstu igre. Odlican je za FPS, ali tezak za open world, MMO, RPG, ili nesto trece, a EA forsira da se na njemu radi. Navodno da je to bio jedan od najvecih utega (ako ne i najveci) kod Andromede. DA: Inquisition je, takoder, bio prava muka za napraviti. Dodajmo tu jos EA sa svojim “direktorima” - zajeb je zagarantiran.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Anthem dobio Day One Patch prije službenog izlaska

Ko im je kriv sta su odabrali neprikladan Engine? Iako svi ovi problemi ne zvuce kao da je samo Engine kriv za fail, nego svi aspekti odreda.

 

A ovo za Loading screens, to je bio jedan od glavnih razloga zasto je SW:TOR bio fail, nemrem vjerovat da desetljece kasnije rade istu gresku...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Anthem dobio Day One Patch prije službenog izl
delight353 kaže...
Fakat mi je zao sto je ovaj Anthem takav kiks... No, u obranu Biowarea, negdje sam procitao da je Frostbite los engine za ovakvu vrstu igre. Odlican je za FPS, ali tezak za open world, MMO, RPG, ili nesto trece, a EA forsira da se na njemu radi. Navodno da je to bio jedan od najvecih utega (ako ne i najveci) kod Andromede. DA: Inquisition je, takoder, bio prava muka za napraviti. Dodajmo tu jos EA sa svojim “direktorima” - zajeb je zagarantiran.

 To je izjavio netko iz Biowarea nakon flopa sa ME Andromedom, sjećate se onih duck face memeova? I šta oni naprave, opet koriste isti engine. Nakon Dragon Agea 3 i Andromede oni nisu svadali engine, pa koji k ga forsiraju onda?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice