Anketa: Što sve imate u kući?

poruka: 8
|
čitano: 3.838
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Anketa: Što sve imate u kući?".
15 godina
offline
Anketa: Što sve imate u kući?

znam jednoga koji računala svakodnevno koristi u poslu: rastavlja kramu i prodaje kao sekundarne sirovine i za dijelove 

 

e, da: imam i cucka. i mrave. i pokoju muhu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2018 8:12 (Ajar).
Moj PC  
12 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Anketa: Što sve imate u kući?

E, hvala cijenjeni kolega što ste "suotvorili" (novorvacka izvedenica) još jedan thread kojega inače ne bih vidio.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 0 hvala 1
11 godina
online
Re: Anketa: Što sve imate u kući?
Ajar kaže...

znam jednoga koji računala svakodnevno koristi u poslu: rastavlja kramu i prodaje kao sekundarne sirovine i za dijelove 

 

e, da: imam i cucka. i mrave. i pokoju muhu. 

 ih, imaš cucka i mrave

što bi ja rekao s točno 10 kućnih ljubimaca... i to ne brojeć muhe i mrave

15 godina
neaktivan
offline
Anketa: Što sve imate u kući?

Jel ima gumb negdje da se nakon popunjene ankete podijeli to na društvenim mrežama skupa sa datumom kada sam na godišnjem i nema me u stanu?

X
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Anketa: Što sve imate u kući?
Oni s najmanje opreme dobivaju poklon bon kod nekog od sponzora...;)

 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Anketa: Što sve imate u kući?
Imam jednu ženu doma tako da nije ni bitno koliko tehnologije imam kad od nje ne mogu ništa koristit ;)
 
12 0 hvala 0
11 godina
online
Re: Anketa: Što sve imate u kući?
Glavas_ZG kaže...
Imam jednu ženu doma tako da nije ni bitno koliko tehnologije imam kad od nje ne mogu ništa koristit ;)

 kad ne znaš

ženu navučeš na tehnologiju, pa koristite skupa 

doduše, onda koristiš kad dođeš na red, ali opet je bolje nego kod tebe 

13 godina
offline
Re: Anketa: Što sve imate u kući?
Glavas_ZG kaže...
Imam jednu ženu doma tako da nije ni bitno koliko tehnologije imam kad od nje ne mogu ništa koristit ;)

 ooo da...ja ne smijem uzet mobitel kad smo oboje u stanu da ona ne kaže de ostavi to i pričaj mi nešto slično gdje se moram bavit s njom 

 

imam i konzolu,koju nisam koristio 15 godina (ps1 slim) nedostaju mi dzojstici i moje omiljene igre...možda sve nabavim uključujući i CRT tv radi potpunog "mirisa" nostalgije 

 

ovo novije mi nema nekog gušta...jebi ga..odrasta se...možda jednog dana kad i ja budem imao klince 

 

 

 

 

P.S. eno dotična zove,spremila neke jagode 

Svemirski mega car
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice