Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

poruka: 75
|
čitano: 9.370
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak".
16 godina
neaktivan
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

kad se ljudi počnu ponašat ko onaj kojot u crtiću

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Žao mi je čovjeka. Za njegovu smrt sukrivci su oni koji šire lako dokazivu laž o ravnoj Zemlji.

Svaka laž ima posljedicu, a ovo je najgora posljedica, nečija smrt.

Sad će netko reći "prirodna selekcija", "glup je pa nije šteta" i slično, ali jest šteta.

Puno toga dobroga je čovjek mogao napraviti, bez obzira što vjeruje u bedastoću.

Na žalost nisu svi ljudi pametni, ali nisu zavrijedili da umru ili da budu dovedeni u opasnost

 

Idi i radi nešto korisno!
 
7 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u

Nema ti zašto biti žao tog lika, to je jedini način da se ljudski rod vrati u neke normalne okvire, jer ovo je gore od "mračnog" srednjeg vijeka (danas čuh mudru izjavu - danas čak i katolička crkva prihvaća da je Zemlja okrugla, a takvi izrodi se gomilaju; pametnome dosta), i da se mene pita, ja bih vratio Goli otok i miliciju iz juge, i da svakog teoretičara zavjera malo namlate pendrecima, a ako i dalje nastave ravno na goli otok par desetljeća, a ako i dalje nastave, onda eutanaziranje električnom stolicom, kad već prirodna selekcija ne radi dovoljno brzo.

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 21:39 (fer-de-lance).
12 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Keso kaže...

Žao mi je čovjeka. Za njegovu smrt sukrivci su oni koji šire lako dokazivu laž o ravnoj Zemlji.

Svaka laž ima posljedicu, a ovo je najgora posljedica, nečija smrt.

Sad će netko reći "prirodna selekcija", "glup je pa nije šteta" i slično, ali jest šteta.

Puno toga dobroga je čovjek mogao napraviti, bez obzira što vjeruje u bedastoću.

Na žalost nisu svi ljudi pametni, ali nisu zavrijedili da umru ili da budu dovedeni u opasnost

 

 Koliki su pioniri izginuli da bi imali ovo sve kaj danas imamo? Koliko je pionira znanosti eksperimentiralo na sebi i svojem okruzenju da bi imali dozivotne posljedice na zdravlje ili cak umrli od istih?

Danas imas cijeli niz pokreta neobrazovanih debila koji doslovno kupe oko sebe iste takve - antivax i flatearth.

Onak, citas njihove teorije koje ostaju na teorijama. Jednsotavno ih nikad nisu dokazali. Lik je u egiptu prije 3k godina dokazal uz pomoc sjene da je zemlja okrugla jbt led. Danas lik ide dokazat da je zemlja ravna ploca pa pojede govno na onom testu sa kamerom, svjetlom i 2 rupe na razlicitim udaljenostima. Onak, sve mozes dokazat osim njihovih pizdarija. Antivaxeri su imali jedan jedini rad o dokazu stetnosti i ispalo je da je taj rad baziran na laznim podacima. O cemu mi dalje da pricamo. 

 

Sve bagra neobrazovana sa nula kritickog misljenja prema svojem vjerovanju, jer to nije nista drugo nego vjera u ravnu zemlju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 22:53 (SimeKZ).
14 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

What a time to be alive

 

I jel se zna šta je vidio, jel uspio šta reći?

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Sto mislite da je uspio, vidio da je zemlja okrugla i imao vremena razmisljati o tome dok se sunovracivao u smrt... Bemti...
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u

Istina mu je bila važnija od života, pretpostavljam da je vidio ravnu zemlju i da je umro sretan

15 godina
suspendiran
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Kolacic kaže...

Da bar svi pokusaju. :)

 Nema ničega smiješnog u bilo čijoj smrti. Koliko god netko ima glupe ideje, ne zaslužuje smrt. Ljudi koji se vesele nečijoj smrti i oni koji tako nešto prihvaćaju kao normalno su također dokaz zadrtosti i pada društva.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Izzy kaže...
Kolacic kaže...

Da bar svi pokusaju. :)

 Nema ničega smiješnog u bilo čijoj smrti. Koliko god netko ima glupe ideje, ne zaslužuje smrt. Ljudi koji se vesele nečijoj smrti i oni koji tako nešto prihvaćaju kao normalno su također dokaz zadrtosti i pada društva.

 Hitler?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

S jedne strane, žao mi je čovjeka koji je poginuo, a s druge - pa znanost je oduvijek tražila i po koju žrtvu. Znanost njegovom smrću nije ništa dobila, ali su ravnozemljaši izgubili. Ionako je 90% ravnozemljaša to više radi fore i da budu drugačiji nego što stvarno vjeruju u te budalaštine.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

kod nas se kaže: sam pao, sam se ubio.

 

no, da ipak nema nešto, hmmm

Što nam rade loše sluge loših gospodara.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Ajme nije valjda onaj klaun ludizao 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Hitler? Mislim da u odnosu na Hitlera ovaj nesretnik nije želio nikoga uništiti. Slažeš se?

 

Što me sjetilo sada Osame... Ostalo mi je u sjećanju kada je eliminiran da se u SAD-u slavilo i čini mi se plesalo na vijest o njegovoj smrti što mi je također bezveze i glupo. To je samo dokaz koliko su ljudi povodljivi ili bolje rečeno - nepromišljeni.

 

EDIT: A i tu, vezano za Hitlera, da se vratim, rekao bih da u činjenici da je opasna osoba mrtva, se ponajviše osjeti olakšanje zbog uklonjene prijetnje (tj. sam sebe "riješio"). Općenito kada govorimo o raznim zločincima i kriminalcima. No, uvijek ostaje činjenica da samo ubojstvo, kao čin nije ništa dobro. Može donijeti zadovoljštinu i olakšanje, ali nije to dobar čin.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.2.2020 23:40 (Izzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
fer-de-lance kaže...

Nema ti zašto biti žao tog lika, to je jedini način da se ljudski rod vrati u neke normalne okvire, jer ovo je gore od "mračnog" srednjeg vijeka (danas čuh mudru izjavu - danas čak i katolička crkva prihvaća da je Zemlja okrugla, a takvi izrodi se gomilaju; pametnome dosta), i da se mene pita, ja bih vratio Goli otok i miliciju iz juge, i da svakog teoretičara zavjera malo namlate pendrecima, a ako i dalje nastave ravno na goli otok par desetljeća, a ako i dalje nastave, onda eutanaziranje električnom stolicom, kad već prirodna selekcija ne radi dovoljno brzo.

 

 A i ti bi isto i odlucivao sta je teorija zavere a sta istina?

14 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
A sad mu je ionako sve ravno...
 
4 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Dovoljno mi je procitati prvu rijec naslova clanka.

I glupost odma opravdana, ti ameri iz dana u dan ruse granice

niskog IQ-a i debilizma.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Looney Toones epizoda ... podsjeća na kojota.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Izzy kaže...

Hitler? Mislim da u odnosu na Hitlera ovaj nesretnik nije želio nikoga uništiti. Slažeš se?

 

Što me sjetilo sada Osame... Ostalo mi je u sjećanju kada je eliminiran da se u SAD-u slavilo i čini mi se plesalo na vijest o njegovoj smrti što mi je također bezveze i glupo. To je samo dokaz koliko su ljudi povodljivi ili bolje rečeno - nepromišljeni.

 

EDIT: A i tu, vezano za Hitlera, da se vratim, rekao bih da u činjenici da je opasna osoba mrtva, se ponajviše osjeti olakšanje zbog uklonjene prijetnje (tj. sam sebe "riješio"). Općenito kada govorimo o raznim zločincima i kriminalcima. No, uvijek ostaje činjenica da samo ubojstvo, kao čin nije ništa dobro. Može donijeti zadovoljštinu i olakšanje, ali nije to dobar čin.

 Nisam uspoređivao hitlera s ovim likom, samo sam reagirao na boldani dio tvog posta.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
15 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
bloodborne kaže...

Dovoljno mi je procitati prvu rijec naslova clanka.

I glupost odma opravdana, ti ameri iz dana u dan ruse granice

niskog IQ-a i debilizma.

 a je. trude se sustići rvacku i pušu nam za stalno vratom. sva sreća da se ne kladim. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
10 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Udario u Svod Nebeski....

Moj PC  
8 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Na kraju videa se točno vidi NLO koji ga je srušio...

Zavjera 100%

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
cober kaže..

 A i ti bi isto i odlucivao sta je teorija zavere a sta istina?

 Ne treba nitko odlučivati, nego čim vidiš da netko promovira neku glupost koju je pročitao na facebooku pod "ultimativnu istinu", odmah se zna gdje mu je mjesto 

I uz to samo proučiti koliko je kupio zmijskog ulja, čudotvornih uređaja za uštedu energiju i koliko je puta u životu "napravio perpetum mobile", koliko rola aluminijske folije kupuje dnevno i koliko puta sharea anti 5G i antivakcinacijske izdrkotine.

A ni 1% takvih ne dospije ni u Vrapče, nego šetaju među nama...

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 11:43 (fer-de-lance).
6 godina
protjeran
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak

Mi smo nekada koristili lijep izraz za takve a taj je LUĐAK ili Crackpot... 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Trebalo bi iznajmljivati rakete takvim ljudima i isprogramirati ih da slete u ludnicu
 
2 0 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Jakovp kaže...
Izzy kaže...

Hitler? Mislim da u odnosu na Hitlera ovaj nesretnik nije želio nikoga uništiti. Slažeš se?

 

 Nisam uspoređivao hitlera s ovim likom, samo sam reagirao na boldani dio tvog posta.

 Slažem se, istina. Samo, teške su to teme. Odlučivanje o životu i smrti... I teško je osjećaje ignorirati. U konačnici, koliko god smrtna kazna bila loša, nešto negativno, ipak postoji s jasnim razlogom. No, skrenuo sam s teme.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 16:45 (Izzy).
6 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
i stvori planet...majmuna prema slici svojoj
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
Izzy kaže...
Kolacic kaže...

Da bar svi pokusaju. :)

 Nema ničega smiješnog u bilo čijoj smrti. Koliko god netko ima glupe ideje, ne zaslužuje smrt. Ljudi koji se vesele nečijoj smrti i oni koji tako nešto prihvaćaju kao normalno su također dokaz zadrtosti i pada društva.

 Nema smijesno. Kad uzmes sve smrti,nikoga zapravo nije briga dok ti ne umre netko koga volis. 

Dok ovaj covjek nije pocinio "samoubojstvo",nitko ga nije usmrtio,nitko ga nije natjerao. 

Malo crnog humora. :) 

15 godina
offline
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
BlueMax kaže...

 To s kamerama su već puno puta probali i nije potvrdilo teoriju. 99% teoretičara zavjere su samo osobe željne publiciteta. Ovaj je želju ostvario, nema gdje se ne piše o njemu.

 on je prvi kandidat za Darwinovu nagradu ove godine

if only you knew the power of the dark side
15 godina
offline
Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u rak
Mislim ono,koju god planetu vidiš sa teleskopom,ona je hebeno okrugla.Zašto bi sad zemlja bila ravna?
Svaku teoriju zavjere valja uzet sa dozom skepticizma,ono..možda je a možda i nije.Ali ovo..ravna zemlja?wtf?I još poginut radi takve gluposti. LOL
 
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Američki kaskader i teoretičar urota poginuo u
syncmaster245b kaže...
nkdz kaže...
Wernher von Braun naseg vremena...

Slucajno ili ne, ovaj upis je puno vise od obicne dosjetke.

 

 syncmaster245b 

 

Molim te, objasni što si htio reći? Fakat me zanima...

 

EDIT: Nasmijalo me ovo "von Braun našeg vremena"...  No, kako US vlasti dopuštaju lansiranja raketa ko da je avion od papira??

         Btw, znam što ga je skenjalo, uvalio mu Mujo loš ugljen...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.2.2020 19:09 (Spiridon).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice