Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u domu

poruka: 6
|
čitano: 2.511
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u domu".
13 godina
offline
Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u domu

Dok god Google ne ponudi integraciju s Officeom 365 i pravu geolokaciju teško će se moži uspoređivati s Amazonom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u domu

Koliko znam ni Amazon ni google ne podrzavaju /prodavaju ove uređaje u Hrvatskoj.

Ja sam kupio svoj Google nest hub u Engleskoj nedavno i zasad sam zadovoljan. (za cca 500kn)

(Defacto 7 inčni tablet sa stalkom u kojem je zvucnik i uglavnom voice upravljanjem.)

S obzirom da Amazon dostavlja u Hrvatsku ali najcesce se udupla cijena proizvoda dok ga dobijete a i moras za glazbu imati plaćeni servis izbor nije bio tezak.

Slijedeći je korak unutarnja i vanjska kamera :)

Dobra je stvar sto preko Youtube-a i you tube a music mozes koristiti većinu njegovih funkcija bez potrebe za mjesecnim pretplatama na druge servise.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u dom
drag kaže...

Koliko znam ni Amazon ni google ne podrzavaju /prodavaju ove uređaje u Hrvatskoj.

Ja sam kupio svoj Google nest hub u Engleskoj nedavno i zasad sam zadovoljan. (za cca 500kn)

(Defacto 7 inčni tablet sa stalkom u kojem je zvucnik i uglavnom voice upravljanjem.)

S obzirom da Amazon dostavlja u Hrvatsku ali najcesce se udupla cijena proizvoda dok ga dobijete a i moras za glazbu imati plaćeni servis izbor nije bio tezak.

Slijedeći je korak unutarnja i vanjska kamera :)

Dobra je stvar sto preko Youtube-a i you tube a music mozes koristiti većinu njegovih funkcija bez potrebe za mjesecnim pretplatama na druge servise.

 

 Preko koje trgovine si to kupio? Izgleda dobro povoljno

15 godina
offline
Re: Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u dom
Neuk kaže...
drag kaže...

Koliko znam ni Amazon ni google ne podrzavaju /prodavaju ove uređaje u Hrvatskoj.

Ja sam kupio svoj Google nest hub u Engleskoj nedavno i zasad sam zadovoljan. (za cca 500kn)

(Defacto 7 inčni tablet sa stalkom u kojem je zvucnik i uglavnom voice upravljanjem.)

S obzirom da Amazon dostavlja u Hrvatsku ali najcesce se udupla cijena proizvoda dok ga dobijete a i moras za glazbu imati plaćeni servis izbor nije bio tezak.

Slijedeći je korak unutarnja i vanjska kamera :)

Dobra je stvar sto preko Youtube-a i you tube a music mozes koristiti većinu njegovih funkcija bez potrebe za mjesecnim pretplatama na druge servise.

 

 Preko koje trgovine si to kupio? Izgleda dobro povoljno

 Lanac Argos, bilo dosta jeftinije od Amazona, a blizu mi bio njihov pickup point, tamo uzeo i donio.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u dom

Imam Amazon Alexu i Google Home. Oba servisa sam kupi čim su se pojavila. Trenutno koristim Amazon Echo i Amazon Echo Show 8". Koristim IBrodcast, tako da ne plaćam nikakav servis ako mi se sluša muzika. Google Home nisam koristio mjesecima. Eno ga u ladici od stola. Po meni, Amazon je čitav korak ispred Google Home-a.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 21:31 (BoxRS).
15 godina
offline
Re: Amazon vodeći u sektoru pametnih uređaja u dom
BoxRS kaže...

Imam Amazon Alexu i Google Home. Oba servisa sam kupi čim su se pojavila. Trenutno koristim Amazon Echo i Amazon Echo Show 8". Koristim IBrodcast, tako da ne plaćam nikakav servis ako mi se sluša muzika. Google Home nisam koristio mjesecima. Eno ga u ladici od stola. Po meni, Amazon je čitav korak ispred Google Home-a.

 Ibroadcast je za slusanje tvoje kolekcije muzike koliko sam shvatio. Nisam ga dosad probao jer mi je kolekcija na kompu stara desetak godina ako ne vise.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice