Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina

poruka: 8
|
čitano: 4.209
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina".
6 godina
protjeran
offline
Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina

Gotovo sve je ok osim ovog: Memorija/Disk 4 GB DDR4. Kako ih (sve proizvođače laptopa) nije sram u današnje vrijeme prodavat uređaj sa samo 4GB RAM-a?

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina
Pozdrav
Tekst ne prati specifikacije ili obrnuto.
U specijalna ste naveli da je i5 a inače je i3 kao i u tekstu.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina

Laptop kao laptop, solidna investicija. Jedini problem je taj što ga nabava ne izlistava pod traženim pojomom, već se mora na elipsovoj stranici tražiti, a težina ne odgovara onoj navedenoj u članku (link na nabavu izlistava uređaje pod istim imenom u Hgspotu, Sancta Domenici i Instaru koji teže 2,1 a ne navedenih 1,78 kg). Ako je autor imao neki insajderski uvid u novi uređaj istog/sličnog imena, molim za povratnu informaciju 

Why so serious?
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.5.2018 14:18 (Cesc).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina

Što je ovo sa imenovanjem intel procesora u laptopima? Nisam neko vrijeme pratio, ali odakle sad i5 ima 2 jezgre?
Nije li to; 2 jezgre, 4 threada bilo rezervirano za i3? Pa čak i pentiume imamo sa po 4 jezgre u desktop segmentu, a sad odjednom zbunjen nailazim na laptope s procesorima i7 oznake i 2 fakin jezgre? 
Jesam ja nešto propustio? Umalo sam kupio NIMALO JEFTIN 2 core i7 laptop u 2018 :/

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina
Cesc kaže...

Laptop kao laptop, solidna investicija. Jedini problem je taj što ga nabava ne izlistava pod traženim pojomom, već se mora na elipsovoj stranici tražiti, a težina ne odgovara onoj navedenoj u članku (link na nabavu izlistava uređaje pod istim imenom u Hgspotu, Sancta Domenici i Instaru koji teže 2,1 a ne navedenih 1,78 kg). Ako je autor imao neki insajderski uvid u novi uređaj istog/sličnog imena, molim za povratnu informaciju 

Insajderski uvid se zove vaga. :D

Masa laptopa je nerijetko navedena krivo, čak i na stranicama proizvođača, pa je sami volimo provjeriti s vagom. 

16 godina
moderator
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina
overhaul kaže...

Što je ovo sa imenovanjem intel procesora u laptopima? Nisam neko vrijeme pratio, ali odakle sad i5 ima 2 jezgre?
Nije li to; 2 jezgre, 4 threada bilo rezervirano za i3? Pa čak i pentiume imamo sa po 4 jezgre u desktop segmentu, a sad odjednom zbunjen nailazim na laptope s procesorima i7 oznake i 2 fakin jezgre? 
Jesam ja nešto propustio? Umalo sam kupio NIMALO JEFTIN 2 core i7 laptop u 2018 :/

 i3 je u pitanju. Kopirao sam tablicu iz jedne starije recenzije, pa nisam promjenio i5 u i3. 

16 godina
moderator
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina
HrvojeG kaže...
Pozdrav
Tekst ne prati specifikacije ili obrnuto.
U specijalna ste naveli da je i5 a inače je i3 kao i u tekstu.

 i3 je. Promjenio sam u tablici. 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-51 - Mršavost kao vrlina
Denis kaže...
Cesc kaže...

Laptop kao laptop, solidna investicija. Jedini problem je taj što ga nabava ne izlistava pod traženim pojomom, već se mora na elipsovoj stranici tražiti, a težina ne odgovara onoj navedenoj u članku (link na nabavu izlistava uređaje pod istim imenom u Hgspotu, Sancta Domenici i Instaru koji teže 2,1 a ne navedenih 1,78 kg). Ako je autor imao neki insajderski uvid u novi uređaj istog/sličnog imena, molim za povratnu informaciju 

Insajderski uvid se zove vaga. :D

Masa laptopa je nerijetko navedena krivo, čak i na stranicama proizvođača, pa je sami volimo provjeriti s vagom. 

 Denise, primi moje isprike. Sad već ovaj laptop postaje zanimljiv 

Why so serious?
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice