Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – kralj

poruka: 10
|
čitano: 6.390
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – kralj".
10 godina
offline
Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – kralj

Super specifikacija, i jeftino. 

 

Meni je jedino žao kaj ACER Swift 3 ne dolazi sa Win 10 Pro licencama, ima samo Home. Također ima Swift 3 konfa sa istim procesorom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – kralj

Kakva im je to fora da nema konektora za tvrdi disk? Pomislih dobar laptop i onda na kraju sve pade u vodu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
dejo6 kaže...

Kakva im je to fora da nema konektora za tvrdi disk? Pomislih dobar laptop i onda na kraju sve pade u vodu.

Da, ne kuzim ni sam 

Sta bi toliko bila skuplja izvedba da postoji konektor za spajanje 2,5" diska?

Znaci osuden si na vanjski disk s ovim laptopom?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
Chaky kaže...
dejo6 kaže...

Kakva im je to fora da nema konektora za tvrdi disk? Pomislih dobar laptop i onda na kraju sve pade u vodu.

Da, ne kuzim ni sam 

Sta bi toliko bila skuplja izvedba da postoji konektor za spajanje 2,5" diska?

Znaci osuden si na vanjski disk s ovim laptopom?

Nemos vjerovat na cem stede (ne samo Acer i drugi OEM rade isto) 

 

Ako uzmes model sa SSD-om, dobijes M.2 SSD, a tamo gdje bi trebo bit 2,5" disk je suplje - nema niceg, nedostaju kabel za spajanje na MBO (na MBO postoji konektor) i nosilica (da se disk fiksira u kuciste).

 

S druge strane: nekidan sam instaliro jedan Aspire Nitro V, konstrukcijski je slican ovom Aspire 3, no kod njega na mjestu 2,5" diska uredno stoje neiskoristeni kabel i nosilica... da ga mos nadogradit bes pol beda... no to je model koji starta na 6k kn 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.5.2018 19:38 (nathan.fake).
13 godina
online
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
Laptop je stvarno dobar i za ovu cijenu se više ni ne može očekivati. Tko kod želi ubacit disk, uzme na ebayu ili u nekom servisu kabel i riješen problem.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
Hvala za recenziju. Nadam se da ce uskoro doci i drugi modeli, poput 2700u, ali ne Lenovo verzija koja je udavljena po snazi iako je u dizajnu za 25W. Bit ce zanimljivo kada dodje i Helios 500 recimo...
Poruka je uređivana zadnji put čet 31.5.2018 10:08 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
dax-lax kaže...
Laptop je stvarno dobar i za ovu cijenu se više ni ne može očekivati. Tko kod želi ubacit disk, uzme na ebayu ili u nekom servisu kabel i riješen problem.

 Jel to ovako nešto? Jel to standardni konektor, ili baš treba za taj model?

9 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
dejo6 kaže...
dax-lax kaže...
Laptop je stvarno dobar i za ovu cijenu se više ni ne može očekivati. Tko kod želi ubacit disk, uzme na ebayu ili u nekom servisu kabel i riješen problem.

 Jel to ovako nešto? Jel to standardni konektor, ili baš treba za taj model?

Da to je tako "nesto", ali treba za novije modele (nije standardni konektor, ali hrpa novih Acera ga koristi)...

 

Ovo su p/n:

 

HDD carrier: 42.SHXN7.003
Cable: 50.GNPN7.005
Screws to fix HDD to carrier: 86.TDY07.003 - naravno sarafcici mogu od bilo kojeg laptop bit 

11 godina
neaktivan
offline
Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – kralj

sooo znam da je ova tema dost mrtva al zanima me dal se u modelu s 1TB HDD može staviti SSD? ili je isti problem ko u modelu s SSD-om?

Get Fucked
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Acer Aspire 3 A315-41-R9FP - Mobilni Ryzen – k
Kako instalirati windows 10 na ovaj laptop? Ako pokusam preko usb-a, pojavljuje se plavi ekran gdje pise "your pc ran into a problem..." i sam se restartira?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice