A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

poruka: 14
|
čitano: 3.919
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod".
5 godina
protjeran
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

A T-SCAM? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
Riot kaže...

A T-SCAM? 

 tscum mi je poslao poruku na mob da mi poklanja 50gb prometa free, i to vrijedi za slijedecih tjedan dana

8 godina
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

To je u redu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

Divno, sad će TELE2 postat još zagušeniji i još sporiji....

Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
dastefan kaže...

Divno, sad će TELE2 postat još zagušeniji i još sporiji....

 Mislim da je trenutno prioritet omogućiti onima u sustavu obrazovanja adekvatan pristup radnim materijalima i ostalim stvarima za nastavu, Netflix i streamanje može malo pričekati. Uostalom, te stvari za obrazovanje nisu neki žderači bandwitha.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.3.2020 22:52 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
dastefan kaže...

Divno, sad će TELE2 postat još zagušeniji i još sporiji....

 zasto bi?, samo je besplatna stranica od carneta i edukacije..mislis da ce to itko otvarati? ak bude 20% djece otvaralo 80% ce igrat fortnite i pretvarat se da se educiraju

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

šmrkavci na neplaniranim praznicima su nov oblik života. 

 

pe se: prvo štrajk nastavnika, sad ovo (a moš mislit kak buju učili doma, pogotovo ak ima nekoliko djece a jedan televizor ili komp - u školi niš ne rade, a tek doma ...) ... hadezeu je budućnost osigurana. jakovap bit će sve više*. 

 

pe pe se: ne kužim kaj su se tu kolege uzjebali oko jakovap. on je jedan od rijetkih forumaša koji ima pravo suditi o tuđoj inteligenciji jer s njome nema nikakve veze, nepristran je i nije u sukobu interesa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 10:06 (Ajar).
Moj PC  
3 2 hvala 0
4 godine
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i

Do 01.04. otvoren RTL premium, od ponedjeljka Pickbox i sve Arene te do daljnjega RTL HD paket i Nova Tv HD paket ( sa snimalicama )....

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 8:27 (Ulica Ulice).
4 godine
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
Ajar kaže...

šmrkavci na neplaniranim praznicima su nov oblik života. 

 

pe se: prvo štrajk nastavnika, sad ovo (a moš mislit kak buju učili doma, pogotovo ak ima nekoliko djece a jedan televizor ili komp - u školi niš ne rade, a tek doma ...) ... hadezeu je budućnost osigurana. jakovap bit će sve više*. 

 

pe pe se: ne kužim kaj su se tu kolege uzjebali oko jakovap. on je jedan od rijetkih forumaša koji ima pravo suditi o tuđoj inteligenciji jer s njome nema nikakve veze, nepristran je i nije u sukobu interesa. 

 JakoveP, ne diraj miša, tužit će te za uznemiravanje!

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 10:48 (zelenapaprika).
4 godine
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
digitall kaže...
Riot kaže...

A T-SCAM? 

 tscum mi je poslao poruku na mob da mi poklanja 50gb prometa free, i to vrijedi za slijedecih tjedan dana

 Vrijedi za poslovne korisnike. Obični pretplatnici će dobiti 15GB, a bonaši 2GB. Sve piše na tportalu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.3.2020 14:53 (zelenapaprika).
7 godina
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

Ali fakat ne kužim kaj se toliko žestite na jakovp-a?

Ili se slaže s nečim ili ne , što i piše u opisu tog gumbića.

Nije baš da kad klikneš palac dolje da si nekome indirektno napisao: ubit ću ti mamu i silovati tatu...

Ali ok, svakom svoje, samo bi se zapitao kakav bi to svijet bio da se svi slažu sa svačijim mišljenjem, odnosno slaže li s enetko zaista ili?

 

/rant off

 

Kruha i igala...
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
Ulica Ulice kaže...

Do 01.04. otvoren RTL premium, od ponedjeljka Pickbox i sve Arene te do daljnjega RTL HD paket i Nova Tv HD paket ( sa snimalicama )....

 Dali besplatno arene kad su svi sportski dogadaji odgodeni. Odlicna ideja.

15 godina
offline
Re: A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i
JohnnyBlaze kaže...
Ulica Ulice kaže...

Do 01.04. otvoren RTL premium, od ponedjeljka Pickbox i sve Arene te do daljnjega RTL HD paket i Nova Tv HD paket ( sa snimalicama )....

 Dali besplatno arene kad su svi sportski dogadaji odgodeni. Odlicna ideja.

 sve se utakmice igraju preko skajpa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
4 godine
offline
A1, Tele2 i koronavirus: besplatni TV kanali i pod

Evo tv:

"

Ovih dana puno ćemo boraviti kod kuće, a kako bi nam to vrijeme prošlo brže i ugodnije omogućili smo korištenje određenih sadržaja bez dodatne naknade. U sljedećih 14 dana svim korisnicima EVOtv usluge bit će dostupan buket Programi Plus koji donosi brojne programe s filmovima, serijama, dječjim i edukativnim kanalima.

Za korisnike koji imaju kreiranu svoju listu kanala - ukoliko postoje poteškoće s pregledom otvorenih programa, potrebno je napraviti automatsku pretragu programa.

Lista kanala dostupna bez dodatne naknade:

105. Al Jazeera Balkan
109. Viasat Explore
110. Viasat History
112. Epic Drama
113. DokuTV
114. Viasat Nature
205. TV1000
209. KinoTV
213. M1 Film
214. M1 Gold
305. Nickelodeon
306. Nick Jr.
604. Jugoton
400. Arenasport1
401. Arenasport2
402. Arenasport3
403. Arenasport4
404. Arenasport5
405. Arenasport6"

https://www.evotv.hr/novosti/evotv-sadrzaj-bez-naknade

 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice