1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase

poruka: 10
|
čitano: 4.247
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase".
14 godina
offline
1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase

Trenutno su 149 ojra na shopu, uzeo baš jedne pa da vidimo

-
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
Bolje ove ili sonyjeve zvijeri? Ako sam dobro shvatio, da bi se iskoristio novi način povezivanja ovih 1more, potrebno je imati barem snap 845. Znači da exynosi te klase ispadaju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
dax-lax kaže...
Bolje ove ili sonyjeve zvijeri? Ako sam dobro shvatio, da bi se iskoristio novi način povezivanja ovih 1more, potrebno je imati barem snap 845. Znači da exynosi te klase ispadaju?

 

Jedne i druge su izvrsne. Bit će recenzija Sonyjevih za koji dan. Da moram birati, uzeo bih Sony u slučaju da namjeravam često koristiti ANC (jer kod njih je kvaliteta zvuka s uključenim ANC-om bolja nego kod 1Morea), a 1MORE u svim ostalim slučajevima. S tim da je 1MORE prije par dana izbacio firmware u kojem je promijenio/poboljšao akustičke performanse s uključenim ANC-om (i planira na tome još raditi). Nažalost, imam inženjerski primjerak tih slušalica, kod kojeg nije moguće nadograditi firmware, no kad mi stigne "normalni", isprobat ću ga pa u skladu s time updateati recenziju.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
dax-lax kaže...
Bolje ove ili sonyjeve zvijeri? Ako sam dobro shvatio, da bi se iskoristio novi način povezivanja ovih 1more, potrebno je imati barem snap 845. Znači da exynosi te klase ispadaju?

 

Da, Exynosi ne podržavaju taj novi način spajanja, jer se radi o Qualcommovoj tehnologiji. No nema neke osobite veze - koristio sam slušalice i sa Snapdragonom 835 (Essential Phone) te u tom slučaju također rade bez problema.

Never put Dolby on snake detectors.
15 godina
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
Kakav je zvuk u usporedbi sa prvom verzijom TWS slušalica, da li razlika vrijedi duplu cijenu ako me ne zanima ANC?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
BoTiA kaže...
Kakav je zvuk u usporedbi sa prvom verzijom TWS slušalica, da li razlika vrijedi duplu cijenu ako me ne zanima ANC?

 

Dosta bolji, čišći, moćniji, detaljniji... a sad, vrijedi li duplih para - kako kome 

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase

Ima tko još tko je uzeo , kako se drže s vremenom? Gledam da uzmem nešto ,volio bi aptx stvarno ,ali me opet vuku galaxy buds plus radi cijene.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase
protest431 kaže...

Ima tko još tko je uzeo , kako se drže s vremenom? Gledam da uzmem nešto ,volio bi aptx stvarno ,ali me opet vuku galaxy buds plus radi cijene.

 samo mali fb. na galaxy buds +. Moje imaju poprilično problema sa konekcijom na one plus 5 telefonu. Svako malu izdaju stability update, ali konekcija ucestalo zna biti losa i proizvoditi neugodnu latenciju tokom slusanja. Nekome to ne predstavlja problem, ali ja sam poprilicno nezadovoljan sa proizvođacem takvog imena. Na kvalitetu zvuk nemam primjedbe, on je svakako na nivou.

6 godina
offline
Re: 1MORE True Wireless ANC - Na vrhu visoke klase

Zato si i mislim da bi rađe uzeo nešto s aptX-om bar , probaj malo codece mijenjati ako možeš,možda pomogne.

Na xiaomiju se da u developer options. 

Problem s latencijom je tehnologija , tj. konkretno codeci , igrao sam se s dosta bluetooth zvučnika i nije to to bez aptxa, a ponekad jednostavno neki mobitel ili laptop iz čista mira neće "surađivati" kako bi trebao pa imaš otpajanja ,lagove ubitačne i slično.  Xiaomi je sad napravio neke svoje redmi buds kako se već zovu koje imaju aptx ,ali imam osjećaj da se to ne može nositi s kvalitetom samsunga kamo li pa ovih 1more što se tiče ovog hardverskog dijela.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice