Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

poruka: 25
|
čitano: 3.031
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful".
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

Nemojte da vas zavara tako dobre speficikacije... Koliko para roliko muzike"

 
0 19 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Dex.pwn kaže...

Nemojte da vas zavara tako dobre speficikacije... Koliko para roliko muzike"

 Ne razumijem te, možeš li malo razjasniti svoj komentar ?

10 godina
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

Može bit da se vodi onom Britanskom: Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.

 

Mob je jeb**a zvirka i da ima u WP izdanju ozbiljno bi razmislio o njemu a ovako s "lizaljicom" ne hvala.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Bit ce oko 200 dolara prije. Za hrvate oko 250.
14 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Dex.pwn kaže...

Nemojte da vas zavara tako dobre speficikacije... Koliko para roliko muzike"

 Ovo bi trebalo staviti za "komentar dana"....

12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
nicky.sl kaže...

Može bit da se vodi onom Britanskom: Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.

 

Mob je jeb**a zvirka i da ima u WP izdanju ozbiljno bi razmislio o njemu a ovako s "lizaljicom" ne hvala.

 

Ne? Dam se kladit i da će na toj konfi mob zalagat nakon po godine do godinu dana... 

10 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Dex.pwn kaže...
nicky.sl kaže...

Može bit da se vodi onom Britanskom: Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari.

 

Mob je jeb**a zvirka i da ima u WP izdanju ozbiljno bi razmislio o njemu a ovako s "lizaljicom" ne hvala.

 

Ne? Dam se kladit i da će na toj konfi mob zalagat nakon po godine do godinu dana... 

 Zbog softvera a ne zbog hardwera

Sami sebi smo najveci neprijatelji
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Dex.pwn kaže...

 

Ne? Dam se kladit i da će na toj konfi mob zalagat nakon po godine do godinu dana... 

 Kako ce se zalagat?uzet ce lopatu u ruke ili?

Ja imam redmi note  i od prvog dana niti jednom nije pokazao nikakvo zalaganje,da je ucenik morao bih mnu dati jedinicu jer je ladan ko spricer.radi svoje i ne pokazuje promjenu i zelju da se zalaze ;) 

15 godina
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

isto mogu reci za redmi 1s. miui je radio ok. jucer sam puknuo CM12.1R6 (ljizaljica 5.1.1) i radi barem 50% bolje. prije toga sam imao CM11R17 par mjeseci i mob je rasturao. samo sto xiaomi treba je ispolirati miui i srediti ram management i to je to.

Steam: charmander2005
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
50% 😊 smanji ribu kume, samo je oko bilo veliko.
10 godina
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

Super. Sad mi još samo recite da ima izmjenjivu bateriju i utor za SD karticu i kupujem ga čim se negdje pojavi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Tesko da ce imat. Note ni note pro nemaju ni nsd ni izmjenjivu bateriju, ali podrzavaju fast charging
15 godina
neaktivan
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

SD slot sigurno neće imati, Hugo Barra je nedavno izjavio da ih nikada nećemo vidjeti na Xiaomi uređajima.

EDIT: Moja greška, ovo se odnosi na flagshipove.

 

Također, ako je vjerovati glasinama, Meizu bi ubrzo trebao predstaviti M1 Note 2 koji bi po uzoru na 5 inčni M1

mogao imati SD slot.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2015 12:05 (nedIm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

Svi Redmi modeli imaju SD karticu i izmjenjivu bateriju, sumnjan da će voaj bit drugojačiji. Samo šta nekako sumnjan da će imat Meadiatek čip.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Mad_Badger kaže...

Svi Redmi modeli imaju SD karticu i izmjenjivu bateriju, sumnjan da će voaj bit drugojačiji. Samo šta nekako sumnjan da će imat Meadiatek čip.

 Zašto ne, na mediateku još nitko nije doživio pregrijavanje kao što se sve češče dešava sa snapdragonima.

Osobno oduvijek koristim mobilne uređaje upogonjene mediatekovim procesorima, nikada nije bilo problema. Također veliki plus mi je što relativno brzo releasaju kernel source i onda nastaju čuda sa custom kernelima.

14 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Cromaki kaže...
Mad_Badger kaže...

Svi Redmi modeli imaju SD karticu i izmjenjivu bateriju, sumnjan da će voaj bit drugojačiji. Samo šta nekako sumnjan da će imat Meadiatek čip.

 Zašto ne, na mediateku još nitko nije doživio pregrijavanje kao što se sve češče dešava sa snapdragonima.

Osobno oduvijek koristim mobilne uređaje upogonjene mediatekovim procesorima, nikada nije bilo problema. Također veliki plus mi je što relativno brzo releasaju kernel source i onda nastaju čuda sa custom kernelima.

 Oprosti ali to nije istina. MediaTek krši Linux Open Source GPL i ne daje nikakav kernel source niti ga misle davati u bližoj budućnosti. Da ga daju već bi imao CM12 na Red Rice-u.

12 godina
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

A Cyanogenmod je specifičan, oni rade custom lib datoteke koje su problem za korisnike sa mediatek procesorima.

Uz malo volje cyanogen community-a mogli bi se ostvariti dobro rezultati ali oni gledaju u drugom smjeru.

 

Osobno portam romove, CM 12 se boota i i na MTK6589 platformi (~Xiaomi Redmi 1) ali dosta ključnih stvari mi ne radi (camera, hw composer, nfc, etc..). Vjerujem da bi se to dalo srediti da uskoči par developera iz cyanogen moda ali do sada su ignorirali zahtjeve na forumu.

Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

Čekajte, koji još to mobitel nema utor za SD i izmjenjivu bateriju, osim iShita i Samsunga S6 (Egde) koji je kopija iShita ?

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Dex.pwn kaže...

Čekajte, koji još to mobitel nema utor za SD i izmjenjivu bateriju, osim iShita i Samsunga S6 (Egde) koji je kopija iShita ?

 LOL, ti si to ozbiljan?

 

A i koji ti je točno razlog mržnje prema Appleu i Samsungu?

samo nešto struže..
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
baso533 kaže...
Dex.pwn kaže...

Čekajte, koji još to mobitel nema utor za SD i izmjenjivu bateriju, osim iShita i Samsunga S6 (Egde) koji je kopija iShita ?

 LOL, ti si to ozbiljan?

 

A i koji ti je točno razlog mržnje prema Appleu i Samsungu?

 

Samsung naprotiv volim(zbog ekrana i kvalitete), imam Samsungov uređaj a iShit ne volim jer je precjenjen, dok je Stevo Radiša bio živ još je to u finkcioniralo kako treba... Nećemo off topic

14 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Hvala lijepo, ali upravo to....nisam dovoljno bogat da kupujem smece.

Prosle godine imao G2, sada sam na G3 od Bozica i ne pada mi na pamet kupvati ovakva smeca (nemojte pricati bajke o ne znam kakvoj kvaliteti uredaja).

Samsung vise ne kupujem zbog odvratno loseg supporta (sto se ne bi moglo reci za Apple i da imam toliko love odmah bi kupio novi iPhone posto imaju daleko najbolji suppor te ne znam koliko stari modeli i dalje dobivaju redovit update (sto se ne moze reci za npr. Samusng kao ni za LG prije par godina no LG je naucio na tezi nacin i sada uredaji dobivaju uredno svaki novi update i to u rekordnom roku).

Koliko novaca, toliko i glazbe. Amen.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
16 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i

Xiaomi je veoma poznata firma i ovi gore koji "ne kupuju smeće" su neinformirani.

Imam xiaomi Redmi 1s sa cynogenmodom 12. Radi odlično. Platio ga 1200 kuna. Za mnoga smeća se kod nas daje 5000+ kuna.

 

Treći mobilni brand u svijetu je...

magistar prava
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2015 14:19 (Korny1603987).
15 godina
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
win32 kaže...
Hvala lijepo, ali upravo to....nisam dovoljno bogat da kupujem smece.

Prosle godine imao G2, sada sam na G3 od Bozica i ne pada mi na pamet kupvati ovakva smeca (nemojte pricati bajke o ne znam kakvoj kvaliteti uredaja).

Samsung vise ne kupujem zbog odvratno loseg supporta (sto se ne bi moglo reci za Apple i da imam toliko love odmah bi kupio novi iPhone posto imaju daleko najbolji suppor te ne znam koliko stari modeli i dalje dobivaju redovit update (sto se ne moze reci za npr. Samusng kao ni za LG prije par godina no LG je naucio na tezi nacin i sada uredaji dobivaju uredno svaki novi update i to u rekordnom roku).

Koliko novaca, toliko i glazbe. Amen.

A koliko pameti toliko i mogućnosti.. 

 

Nego, jel ima neko da je već naručio i dobio Mi 4i ?

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.5.2015 14:18 (glava11).
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i Ful

bas sam mislio mobitel uzimati u zadnje vrijeme i ovo bi bio dobar mob sa obzirom da ne trosim mob toliko puno jedino bi imao spotify i viber ali sacekat cu da mu malo cijena padne 

YAYA YAYA TOURE YAYA YAYA TOURE SO BEFORE HE BREAKS AWAY AND SCORES OH YAYA TOURE I THINK WE SHOULD MAKE PAY YOU SOME MORE
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomijev Redmi jeftini telefon ima 8 jezgri i
Korny1603987 kaže...

Xiaomi je veoma poznata firma i ovi gore koji "ne kupuju smeće" su neinformirani.

Imam xiaomi Redmi 1s sa cynogenmodom 12. Radi odlično. Platio ga 1200 kuna. Za mnoga smeća se kod nas daje 5000+ kuna.

 

Treći mobilni brand u svijetu je...

 

Potpisujem. Ja imam Xiaomi Redmi Note 4G (Snapdragon 400 SoC - ima dual sim verzija istog telefona, al ona je na MediaTek chipu). Super zadovoljan. Rear camera je Sony 13mp sensor, prednja je 5mp OmniVision. Za $200 i nesto sitno imam dobar mobitel. Prije njega sam isto imao kineza, Cubot GT89 cini mi se, al obzirom da je customer support 0 i da je baziran na mediateku, custom romova i upgradea sa verzije 4.2.1 nije bilo. Mob je inace isto ok (osim kamera) i jos danas radi.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice