Windowsi 7 od petka

poruka: 30
|
čitano: 6.840
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windowsi 7 od petka".
15 godina
protjeran
offline
Windowsi 7 od petka

Konačno! Samo, hoće li to biti ista ona verzija na torrentima, ili malo novija???

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
ja mislim ona sa torrenta
intel q6600@4.0GHz,1000gb hard(2x500),4gb ram@840MHz 4-4-4-12 corsair520w, 4870 1GB oc840/950(3800)
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

Mislim da ce verzija ostat ista no da ce imat više live subprogramčića...

Tikviči vladaju svijetom!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

Može li mi netko ukratko opisati proces i posljedice instalacije Win7 beta x64 na Win XP Pro x64? Ako ima iskustva, naravno. Jel se nakon instala kreira dual-boot ili?

RAMONES forever!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka

Moraš imati instaliranu Vistu SP1 da bi mogao napraviti upgrade na Windows 7,sa XP na Win 7 ne ide.

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
Tale kaže...

Mislim da ce verzija ostat ista no da ce imat više live subprogramčića...


 Nece ostati ista verzija.
Ona sa torrenta ima mogucnost instalacije ili uprade-a sa Viste SP1, a verzija koju ce Microsoft ponuditi sa download biti ce samo upgrade verzija.
I da Microsoft ce omoguciti samo 2,5 milijuna skidanja (nekako mi se cini malo).

15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka

Da li se zna kad bi trebala doci finalna tj cijela verzija windows 7 ?

Amd athlon 64 x2 6000+ 3.14 ,2gb kingmax,ati radeon hd 4550 512mb ddr3,gigabyte m52l-s3,fortron PNF 350w,seagate 500Gb
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
roby777 kaže...

Moraš imati instaliranu Vistu SP1 da bi mogao napraviti upgrade na Windows 7,sa XP na Win 7 ne ide.

 

 Kako napraviti taj upgrade?
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 22:33 (CrazySmoke).
15 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
cro_denis kaže...

Da li se zna kad bi trebala doci finalna tj cijela verzija windows 7 ?

 Ja sam cuo da izlazi sredinom ove godine.
Q6600, 4gb 1066Mhz Corsair,HD4870 512mb, Gigabyte EP35-DS3, TT Soprano,Logitech Wave + MX 518, Z-4 Mala zvijer : MSI Wind
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 22:37 (BORG).
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

sada se tek planiram prebaciti na vistu. neka malo uspore s tom sedmicom.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka

Pa prilikom instalacije pita te da li želiš napraviti upgrade ili clean install,na tebi je da odabereš.

16 godina
offline
Windowsi 7 od petka

Baš sam malo gledao na M$-ovom site-u i ne vidim nikakav link za skidanje..

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
Dado_ZG78 kaže...

Baš sam malo gledao na M$-ovom site-u i ne vidim nikakav link za skidanje..

  Tek negdje oko 21 sat po našem vremenu bi se trebao pojaviti link.
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/default.aspx

 

stranica stalno daje HTTP Error 503

 

Znaci nista od bete za mene.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Windowsi 7 od petka

Za neinformirane : Windows 7 tek izlaze krajem ove, ili početkom iduće godine.

Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Za neinformirane : Windows 7 tek izlaze krajem ove, ili početkom iduće godine.

 Za neinformiranog:
od danas bi trebala biti javno dostupna službena beta za skinuti sa M$-ovog site-a i preko torrenta  Namigiva
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
roby777 kaže...

Moraš imati instaliranu Vistu SP1 da bi mogao napraviti upgrade na Windows 7,sa XP na Win 7 ne ide.

 

 Anbilivbl!!
Pa zar netko uopće koristi Vistu???! Svašta!
Ne pada mi na pamet riješit se 64-bit WIN XP Pro-a.
RAMONES forever!
15 godina
protjeran
offline
RE: Windowsi 7 od petka
Dado_ZG78 kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Za neinformirane : Windows 7 tek izlaze krajem ove, ili početkom iduće godine.

  Za neinformiranog:
od danas bi trebala biti javno dostupna službena beta za skinuti sa M$-ovog site-a i preko torrenta  Namigiva
  Bolje ja to znam od tebe. Idi spavat.
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
roby777 kaže...

Pa prilikom instalacije pita te da li želiš napraviti upgrade ili clean install,na tebi je da odabereš.

  Mene zanima ako stavim upgrade šta će mi se desit sa instaliranim programima i igrama?
Imam vista sp1 pa znam da mogu upgrade. I šta trebam imati betu verziju 7000? 
16 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

Thanks for your interest in the Windows 7 Beta. The volume has been phenomenal—we're in the process of adding more servers to handle the demand. We're sorry for the delay and we'll re-post the Beta as soon as we can ensure a quality download experience.

 

 

Krasno....nema veze, čekat ćuCool

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

E sad ako u Microsoftu budu pametni i nakon svih ovih javnih beta i testiranja poslušaju korisnike (što valja, što nevalja itd.), onda će zaraditi masne pare na ovim novim Windowsima. Možda se napokon i okorjeli XP-aši odluče da prate tehnologiju.

FOXCONN P9657AA; INTEL CORE 2 DUO E4300 (1.8GHz) oc @ 2.5GHz; ASUS EN7300GT SILENT (400/800) oc @ 570/960; 2 GB DDR2 RAM TwinMOS 667MHz; HDD 160 GB WD; LENOVO L171 17";
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windowsi 7 od petka
''Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam baš siguran.'' ~ Albert Einstein
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
jurluk kaže...
 Hvala na linku.


*EDIT- ovo je client, problemi, zar nema nigdje full ISO. image?
*EDIT 2.  LOL, zabrljao sam nešto, sad je sve okOsmijeh
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 2:31 (PROTECTOR).
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Dado_ZG78 kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

Za neinformirane : Windows 7 tek izlaze krajem ove, ili početkom iduće godine.

  Za neinformiranog:
od danas bi trebala biti javno dostupna službena beta za skinuti sa M$-ovog site-a i preko torrenta  Namigiva
  Bolje ja to znam od tebe. Idi spavat.
 Hehehehe    dobar si, dobar!   
Evo ti linkovi za download u postovima iznad pa si skini malo Win 7 i probaj kak ti se sviđaju..    ah da, sorry zaboravih da ti čekaš kraj godine za skidanje finalne verzije Smijeh
Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, EVGA GF-GTX260 Core 216 896MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka
jurluk kaže...
 je to beta ili prebeta
AMD Phenom 9600 @3.0 ,4 gb 800mhz , GF GTX280, vx550
15 godina
neaktivan
offline
Windowsi 7 od petka

"For those that are simply too impatient to wait until Microsoft's official Windows 7 pages come back online, you can still directly download the 32-bit ISO and 64-bit ISO from Microsoft's servers. However, using the direct link means that you won't get a product activation key from Microsoft. As a result, the installation will go into limited functionality mode after 30 days.

For those that are patient enough to wait for Microsoft’s official download page to come back online, a product key will be provided with your ISO download which will be good for use on up to three different machines. The beta will expire on August 1, 2009."

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Windowsi 7 od petka
Dado_ZG78 kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...
Dado_ZG78 kaže...
UPDaTEa ŽeljaN kaže...

 

  Hehehehe      dobar si, dobar!     
Evo ti linkovi za download u postovima iznad pa si skini malo Win 7 i probaj kak ti se sviđaju..      ah da, sorry zaboravih da ti čekaš kraj godine za skidanje finalne verzije Smijeh
  Za mene vrijedi ona stara :Nemoj popravljat ako radi. Trenutno sam na visti, i neman namjeru prelazit ni na jedan drugi OS dok ne izađe Windows 7 iz bete. Uostalom, probao sam na starome kompu te windowse 7 ima 10-ak dana, (AMD Atholon XP 2500+, 512MB RAM, ATi 9550 128mb).
Intel Celeron D331 2,66Ghz, 2GB DDR2-800Mhz RAM, nVIDIA GeForce 8400GS 256MB, Hitachi 80GB HDD, MBO MSI P4M900M2-L Windows Vista Ultimate SP1
16 godina
offline
Windowsi 7 od petka

Ako nekog interesira mogu se skinuti windowsi 7 sa službenih stranica od Microsofta gdje se i dobije Product Key.

 

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/beta-download.aspx

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windowsi 7 od petka

meni osobno upgrade sa obicne i sa viste sp1 i sa viste sp2 beta nije bio moguć ... i microsoft još piše na svojim stranicama da neće biti moguć ni upgrade sa bete na final verziju

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.1.2009 21:42 (os_adict).
16 godina
offline
RE: Windowsi 7 od petka
Juzer kaže...
roby777 kaže...

Moraš imati instaliranu Vistu SP1 da bi mogao napraviti upgrade na Windows 7,sa XP na Win 7 ne ide.

 

 Anbilivbl!!
Pa zar netko uopće koristi Vistu???!
 Ja. I radi mrak :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice