Windows 8 početkom 2013.?

poruka: 98
|
čitano: 19.018
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 8 početkom 2013.?".
15 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Onda je taman vrijeme da Bug pocne s po cca. 7-10 stranica po broju o Windowsu 8, kao sto je i bio slucaj kad je izlazio Windows 7.

All the best people in life seem to like LINUX. Steve Wozniak
 
7 14 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
kvark kaže...

Onda je taman vrijeme da Bug pocne s po cca. 7-10 stranica po broju o Windowsu 8, kao sto je i bio slucaj kad je izlazio Windows 7.

Onda čitaj časopise o Linuxu ak ti Bug ne odgovara.

16 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
kvark kaže...

Onda je taman vrijeme da Bug pocne s po cca. 7-10 stranica po broju o Windowsu 8, kao sto je i bio slucaj kad je izlazio Windows 7.

Populacija koja čita BUG nije sva paglu, "neke" od nas zanima nešto i detaljnije o stvarima koje nadolaze. Pogotovo kad se radi o nečemu što je "standard" koji gotovo svi koristiti, kao što je stvar s Windowsima.

16 godina
odjavljen
offline
Windows 8 početkom 2013.?

znači još samo jedna ili dvije generacije dx11 grafičkih kartica i onda kreće dx12

ako će win8 bit tako brz onda nam neće trebat ssd diskovi

Moj PC  
2 2 hvala 1
15 godina
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Sve ostaje za vidjeti. Isto kao i windows 7 koji mi se još u beti svidio.

Sometime the best defense is to attack!
 
3 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
M4X kaže...

znači još samo jedna ili dvije generacije dx11 grafičkih kartica i onda kreće dx12

ako će win8 bit tako brz onda nam neće trebat ssd diskovi

Uvik je brže na SSD nego na klasičnom HDD.

 

Mislin da će bit dobar OS samo zbog toga jer nakon "loše" Viste microsoft je krenilo sa windowsima 7 pa bi mogli nastavit takvin tokon. 

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Windows 7 je dobar windows,nadam se da če i windows 8 biti dobar

Moja cura najbolje kuha (Pogled na Avatar)
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2011 14:13 (Lazoooo).
Moj PC  
3 9 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Lazoooo kaže...

Windows 8 je kao ulazak Hrvatske u EU,prvo 2012.,pa 2013.,pa 2100.Majko mila,prije ćemo doživiti smak svijeta

Pa šta će in još novi windows? Sa sedmicon ide dosta dobro a izaša je prije nepune dvi godine.

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
sirka666 kaže...
Lazoooo kaže...

Windows 8 je kao ulazak Hrvatske u EU,prvo 2012.,pa 2013.,pa 2100.Majko mila,prije ćemo doživiti smak svijeta

Pa šta će in još novi windows? Sa sedmicon ide dosta dobro a izaša je prije nepune dvi godine.

Ma meni nije bitno koji su windowsi,meni je bitno da rade i da su kvalitetni,vista mi šteka stalno,instaliram 98,yebe internet,instaliram xp radi dobro no neko vrijeme,ja sam windowse mjenjam kao gaće!

Moja cura najbolje kuha (Pogled na Avatar)
14 godina
offline
Windows 8 početkom 2013.?

2013. -> Windows 8, USB 3, SSD u svakom PC-u, 8 jezgreni procesori, 8GB RAM. Ako neko počne da gunđa onda je pravi namćor i ne voli razvoj tehnike.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Hm  čini mi se da taman dolazi ovako:

 

WIN Me/2000 (2000 je još bio i dobar, ali me)

WIN Xp (izvrstan)

WIN Vista (ne ispolirana)

WIN 7 (Najbolji)

 

WIN 8: ???

 

Ako pogledamo gore, opet bi trebo doć promašaj, al ostaje vidjet, možda se desi situacija kao sa 95,98, dvi zlatne verzije.

 

Hm, jedva čekam, samo da ne bude odgađan kao Vista.

http://www.speedtest.net/result/917164172.png
 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Microsoft bude preživio smak svijeta 2012., taman da izdaju nove Windowse 8.

Moj PC  
11 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
sirka666 kaže...
M4X kaže...

znači još samo jedna ili dvije generacije dx11 grafičkih kartica i onda kreće dx12

ako će win8 bit tako brz onda nam neće trebat ssd diskovi

Uvik je brže na SSD nego na klasičnom HDD.

 

Mislin da će bit dobar OS samo zbog toga jer nakon "loše" Viste microsoft je krenilo sa windowsima 7 pa bi mogli nastavit takvin tokon. 

hm, microsoft je do sada izbacivao OS-ove po pravilu s*anje-dobar-sr*nje-dobar. ako ce osmica biti potpuno nov proizvod onda ocekujmo u devetci ispravljanje katastrofalnih gresaka kao sto je sedmica ispravila vistine.

14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Commodore kaže...

hm, microsoft je do sada izbacivao OS-ove po pravilu s*anje-dobar-sr*nje-dobar. ako ce osmica biti potpuno nov proizvod onda ocekujmo u devetci ispravljanje katastrofalnih gresaka kao sto je sedmica ispravila vistine.

Nebi zna šta će bit, meni osobno vista nije bila sranje i odlično me služila, prvenstveno za igre i nešto manje za školu (office i tako to).

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
uss kaže...

2013. -> Windows 8, USB 3, SSD u svakom PC-u, 8 jezgreni procesori, 8GB RAM. Ako neko počne da gunđa onda je pravi namćor i ne voli razvoj tehnike.

a software koji iz verzije u verziju samo izgled mijenja i igre radjene za vec sad 4 godine staru tehnologiju? grrrrmrrrrrr

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
sirka666 kaže...
Commodore kaže...

hm, microsoft je do sada izbacivao OS-ove po pravilu s*anje-dobar-sr*nje-dobar. ako ce osmica biti potpuno nov proizvod onda ocekujmo u devetci ispravljanje katastrofalnih gresaka kao sto je sedmica ispravila vistine.

Nebi zna šta će bit, meni osobno vista nije bila sranje i odlično me služila, prvenstveno za igre i nešto manje za školu (office i tako to).

cuj tebi osobno??  pa i ruzne zene se udaju, nekome su najljepse. cinjenica da je velika vecina ljudi vistu zaobisla i da win7 tek sad preuzima primat i to od XP-a govori drukcije.

14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Commodore kaže...

cuj tebi osobno??  pa i ruzne zene se udaju, nekome su najljepse. cinjenica da je velika vecina ljudi vistu zaobisla i da win7 tek sad preuzima primat i to od XP-a govori drukcije.

Pa šta je visti falilo?

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

osjecam se  u buducnosti kad citam ovo :) cool

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
sirka666 kaže...
Commodore kaže...

cuj tebi osobno??  pa i ruzne zene se udaju, nekome su najljepse. cinjenica da je velika vecina ljudi vistu zaobisla i da win7 tek sad preuzima primat i to od XP-a govori drukcije.

Pa šta je visti falilo?

driveri, trosenje resursa, nekompatibilnost mnogih starijih aplikacija, nestabilnost....

14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Commodore kaže...
uss kaže...

2013. -> Windows 8, USB 3, SSD u svakom PC-u, 8 jezgreni procesori, 8GB RAM. Ako neko počne da gunđa onda je pravi namćor i ne voli razvoj tehnike.

a software koji iz verzije u verziju samo izgled mijenja i igre radjene za vec sad 4 godine staru tehnologiju? grrrrmrrrrrr

Ne kažem ja da je sve u redu, ali svako vrijeme nosi svoje probleme. Sada nam se čini da počinjemo zaostajati u razvoju, a u stvari situacija nikada nije bila bolja. Operacijski sustavi su stabilni i ne ruše se, postoje besplatne alternative, hardver je jači nego što možemo iskoristiti, brzine interneta i dostupnost su fenomenalne. Što se tiče softvera u pravu si, ali Microsoft se tu ne razlikuje puno od ostalih. Kao da je kod svih došlo do nekog zasićenja i nedostatka kreativnosti.

Demokratija je kada dvije budale imaju više prava nego jedan pametan.
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

kaj vi prićate o smak svijeta......nema šanse da bude o tom prićaju već godinama pa ništa...........a sad na temu: hm ja sad ima win 7 i sve je super i sve ima pa kaj će onda imat win 8......nećemo morat nikakve program skidat.......jer bu sigurno imao sve........mene zanima sad kako će izgledat win 8.........jedva ćekam...............samo će se opet ćekat po 3-4 mj.....da dođu svi driveri.........ja sam ćekao za win 7, 3 mj da mi izađu driver za chipes i nez toćno ali možda ćak i za grafu.....ali ćim izađe beta odmah je instaliravam da vidim kakva je.......

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Valjda će 8-ica donijet winFs koji najavljuju još od XP-a!

Moj PC  
4 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Ja sam još na XP-u i nema šanse da se prebacujem na 7icu.Kada 2014 ukinu podršku za XP,tek tada ču se prebaciti na neki noviji OS{#}

 
6 12 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
pristojan kaže...

Ja sam još na XP-u i nema šanse da se prebacujem na 7icu.Kada 2014 ukinu podršku za XP,tek tada ču se prebaciti na neki noviji OS{#}

staršno kako ti se da da još budeš na xp-u.........ja sam bio na xp-u dok nije izašla 7-icaa, na vistu se nisam ni prebacivao jer je bila šrot.......a kad bude izašla 8-ica odmah se prebacujem niš nebum ćekal jesdino drajvere......

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 20:55 (renoboXX).
13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
pristojan kaže...

Ja sam još na XP-u i nema šanse da se prebacujem na 7icu.Kada 2014 ukinu podršku za XP,tek tada ču se prebaciti na neki noviji OS{#}

ne popravljaj ono sto radi. ja sam doma presao na 7 zato jer ga nisam platio i da ga probam. sad kad je tu, radi i nema ga smisla skidati. ima malo bolji file managment i XP compatibility mode :)

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
renoboXX kaže...

kaj vi prićate o smak svijeta......nema šanse da bude o tom prićaju već godinama pa ništa...........a sad na temu: hm ja sad ima win 7 i sve je super i sve ima pa kaj će onda imat win 8......nećemo morat nikakve program skidat.......jer bu sigurno imao sve........mene zanima sad kako će izgledat win 8.........jedva ćekam...............samo će se opet ćekat po 3-4 mj.....da dođu svi driveri.........ja sam ćekao za win 7, 3 mj da mi izađu driver za chipes i nez toćno ali možda ćak i za grafu.....ali ćim izađe beta odmah je instaliravam da vidim kakva je.......

Tebi bi bilo pametnije da se uhvatiš knjige i postaneš koliko toliko pismen. Ovoliku količinu budalaština nanizanih u besmisleni post dugo nisam vidio.

13 godina
protjeran
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
renoboXX kaže...

kaj vi prićate o smak svijeta......nema šanse da bude o tom prićaju već godinama pa ništa...........a sad na temu: hm ja sad ima win 7 i sve je super i sve ima pa kaj će onda imat win 8......nećemo morat nikakve program skidat.......jer bu sigurno imao sve........mene zanima sad kako će izgledat win 8.........jedva ćekam...............samo će se opet ćekat po 3-4 mj.....da dođu svi driveri.........ja sam ćekao za win 7, 3 mj da mi izađu driver za chipes i nez toćno ali možda ćak i za grafu.....ali ćim izađe beta odmah je instaliravam da vidim kakva je.......

Nije "ćekam" nego "čekam"

14 godina
neaktivan
offline
Windows 8 početkom 2013.?

Ajde ako ne bude smaka svijeta pa da ga i vidimo {#}

 

Jedino ne kuzim sta svi s*ru o Visti, 2 godine mi je radila na laptopu, bez ikakvog stekanja, srusila mi se mozda 2 puta i to radi pregrijavanja laptopa koji je danonocno radio.

S driverima nikakvih problema, to sto su neki to pokretali na slabom kompu pa im je stekalo pa resursi ovo ono, pa onda okolo prenosili Vista je smece i tako to, a da vi sami niste koristili vistu vise od 5 minuta. meni resurasa nikada nije zafalilo, vise mi koristi 7(x64) nego Vista onda...

(7 sada oko 1,5GB pa i navise, Vista oko 1GB). 

 
6 2 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
Commodore kaže...

driveri, trosenje resursa, nekompatibilnost mnogih starijih aplikacija, nestabilnost....

Sve mogu razumit osim ovoga boldanog. Pa BSOD na XP je bija redovita pojava dok na visti se pojavljiva jako malo. Osim ako pod nestabilnost nisi nešto drugo mislija a ne samo BSOD. 

When you realize why you call Zeus a myth, you'll understand why I don't belive in your god.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 8 početkom 2013.?
pristojan kaže...
renoboXX kaže...

kaj vi prićate o smak svijeta......nema šanse da bude o tom prićaju već godinama pa ništa...........a sad na temu: hm ja sad ima win 7 i sve je super i sve ima pa kaj će onda imat win 8......nećemo morat nikakve program skidat.......jer bu sigurno imao sve........mene zanima sad kako će izgledat win 8.........jedva ćekam...............samo će se opet ćekat po 3-4 mj.....da dođu svi driveri.........ja sam ćekao za win 7, 3 mj da mi izađu driver za chipes i nez toćno ali možda ćak i za grafu.....ali ćim izađe beta odmah je instaliravam da vidim kakva je.......

Nije "ćekam" nego "čekam"

  A ti si bogomdan, pa ne koristiš znakovi interpunkcije?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice