Windows 10 na 6,93% računala

poruka: 36
|
čitano: 5.567
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows 10 na 6,93% računala".
13 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 17:17 (Marko :D).
 
8 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Još jedna dosadna vijest sa statistikom. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
2 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 

 

Svi će odletiti na WX kad ižađu prvi DX12 naslovi ;)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
NecroKnight kaže...

Još jedna dosadna vijest sa statistikom. 

 Barem zanimljivija od neke vijesti o smartfoneima ili još gorje o Appleu.

Dex.pwn kaže...
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 

 

Svi će odletiti na WX kad ižađu prvi DX12 naslovi ;)

 Aha, kao što su svi odletjeli na Vistu kada su prvi DX10 naslovi izlazili :P

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
8 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Ako su Windowsi 10 zadnji Winsi od MS, onda su za mene zadnji Win 7. Vec 6 godina imam na kompu sedmicu i nisam vidio bluescreen.. Osim kad sam pokrenuo C64 emulator, ali taj nije bio BSOD Niti sam sam morao praviti reinstall.. I brzi su kao prvog dana. Povremeno ih pocistim s CCleanerom, MyDefrag par put godišnje i nemas brige.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Jedva čekam kad će izaći retail box u BiH da kupim Pro izdanje . Ne pada mi napamet se vraćati na 7, ikad.

Moj PC  
1 6 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Windows 10 na 6,93% računala

da nisam nabavio novo racunalo jos bih koristio win 7  jer je funkcionalan Os,medjutim nema  smisla ne koristiti odlican win 10 na novom racunalu sluzi mi bez razlike kao i stara dobra sedmica

 

Uopce nemam zamjerke na WIN 10 ,  napravio upgrade sa 8.1 koji sam kupio jer je jeftiniji 

 

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Jedva čekam kad će izaći retail box u BiH da kupim Pro izdanje . Ne pada mi napamet se vraćati na 7, ikad.

Što ti se sedmica toliko zamjerila?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 Samo što će windows 7 umrjet za 2 godine jer se nakupilo toliko update-a da se mora satima čekati da se skinu i instaliraju.

13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
zeroname kaže...
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 Samo što će windows 7 umrjet za 2 godine jer se nakupilo toliko update-a da se mora satima čekati da se skinu i instaliraju.

Jednostavno se ugasi Windows Update i problem riješen.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Marko :D kaže...
Silwncer kaže...

Jedva čekam kad će izaći retail box u BiH da kupim Pro izdanje . Ne pada mi napamet se vraćati na 7, ikad.

Što ti se sedmica toliko zamjerila?

 Zato što mi je 10 mnogo brži i bolji. Posebno universal apps,mogućnosti i to što igre kupljene s moba mogu igrati na PC.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

Vista SP3 ništa više, koristio sam svaki OS od Microsofta i uvijek sam upgradeao i niti sa jednim nisam imao problema. Zanimljivo je to da je Vista bila najgora na svijetu a 7 najbolji a bio je kako sam naveo praktički Vista SP3. Ljudi su smiješni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 19:52 (PlayMaker10).
15 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
zeroname kaže...
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 Samo što će windows 7 umrjet za 2 godine jer se nakupilo toliko update-a da se mora satima čekati da se skinu i instaliraju.

 Mozes koristit ovo.

http://download.wsusoffline.net/

Dost pametniji nacin za update od klasicnog updejta i brzi jer nema cekanja svaki put kad radi provjere searching for updates.

I mozes ponovno iskoristit skinute updajte na svim svojim racunalima.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Renesis kaže...
zeroname kaže...
Marko :D kaže...

Nikada neće prestići Windows 7 jer je to vjerojatno najbolji Microsoft-ov OS. Biti će čudo i ako prestigne Windows XP.

 Samo što će windows 7 umrjet za 2 godine jer se nakupilo toliko update-a da se mora satima čekati da se skinu i instaliraju.

 Mozes koristit ovo.

http://download.wsusoffline.net/

Dost pametniji nacin za update od klasicnog updejta i brzi jer nema cekanja svaki put kad radi provjere searching for updates.

I mozes ponovno iskoristit skinute updajte na svim svojim racunalima.

 

To je dokaz koliko je Win 7 šit... Da moraš drugi način updateovanja koristiti

Svaki Win 7 mi je bio šit, uvijek sam imao problema s njime

15 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

wsus offline je isto sranje kao WU, samo upakirano na drugi način. Uz to koristi servise od WU pa kad šteka MS šteka i Wsus.

http://pljusak.com/sibenik_krvavice/wx.htm
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Dex.pwn kaže...
Renesis kaže...
zeroname kaže...
Marko :D kaže...

To je dokaz koliko je Win 7 šit... Da moraš drugi način updateovanja koristiti

Svaki Win 7 mi je bio šit, uvijek sam imao problema s njime

Pa nitko te ne tjera da koristiš offline updater, mozeš sve preko WU

O_O
15 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

čitav ovaj cirkus bio je potpuno nepotreban (razumno) odnosno neophodan (kapitalistički). mogli su jednostavno načiniti SP2 za sedmicu i tu poboljšati sve što se da (a bilo je prostora) i mirna Bosna. sedmica i dalje ostaje nenadjebiva, bez obzira na statistike. a i XP se još dobro drži za svoje godine. eo sam morao reinstalirati sustav zbog dotrajalosti HDD-a (sentinel: 25%) i ponovo je na novome sedmica ali jako pazim da mi u ažuriranja ne uvale desetku i slična kukavičja jaja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Trebao si mijenjati hard drive,ali jbga sad. A ovi što su mi lupili TD to je moja stvar koji OS ću ja koristiti . Imao sam 7 prije i na laptopu sad imam 8.1 koji sam dobio legalno,i sad 10 na PC,u BiH Pro izdanje košta najmanje 220 maraka,što nije sića :)

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Trebao si mijenjati hard drive,ali jbga sad. A ovi što su mi lupili TD to je moja stvar koji OS ću ja koristiti . Imao sam 7 prije i na laptopu sad imam 8.1 koji sam dobio legalno,i sad 10 na PC,u BiH Pro izdanje košta najmanje 220 maraka,što nije sića :)

Tvoj je izbor, ali molim te reci mi, što to Windows 10 ima, a da Windows 7 nema? Windows 7 čak ima više funkcija nego Windows 10 (da te podsjetim, neke je MS izbacio i stavio na prodaju).

10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Ja ne kukam kao baba o privatnosti jer to me ne smeta,ja znam kakva je politika privatnosti i nemam straha. Windows 10 mi je bolji i u performansi,izgledu,i u mogućnostima,da ne spominjem Continuum,Universal Apps,Tablet Mode i dr. Za mene Windows 10 je super OS,posebno izdanje za mobitele i rado ću dati 200 maraka za njega. Volim igrati igre i OS mi se čini zakon. Ti ako ćeš koristiti 3.1 to me ne zanima. Toliko od mene i EOD.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Ja ne kukam kao baba o privatnosti jer to me ne smeta,ja znam kakva je politika privatnosti i nemam straha. Windows 10 mi je bolji i u performansi,izgledu,i u mogućnostima,da ne spominjem Continuum,Universal Apps,Tablet Mode i dr. Za mene Windows 10 je super OS,posebno izdanje za mobitele i rado ću dati 200 maraka za njega. Volim igrati igre i OS mi se čini zakon. Ti ako ćeš koristiti 3.1 to me ne zanima. Toliko od mene i EOD.

Windows 7 je jednako brz kao i Windows 10 to su samo rekli da privuku korisnike, ali ne ide im baš.

10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Imao sam build 10525 na staroj kanti na kojoj je bio Windows 7 i 10 radi dosta brže nego 7. 8.1 mi također radi dobro,osim što ne koristim appove jer čekam retail box od 10 ,a kad izađe onda ću clean install. Za mene je 7 prošlost i sada koristim Windows 8.1 i 10 kad ga kupim. A to za privlačenje korisnika : Niko te ne moli da koristiš Microsoftove proizvode,ja koristim Windows od 2k (2007) i koristiću dok sam živ. Kao što kaže izreka : "Don't feed the trolls..." Ipak ću se ja i držati toga.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Imao sam build 10525 na staroj kanti na kojoj je bio Windows 7 i 10 radi dosta brže nego 7. 8.1 mi također radi dobro,osim što ne koristim appove jer čekam retail box od 10 ,a kad izađe onda ću clean install. Za mene je 7 prošlost i sada koristim Windows 8.1 i 10 kad ga kupim. A to za privlačenje korisnika : Niko te ne moli da koristiš Microsoftove proizvode,ja koristim Windows od 2k (2007) i koristiću dok sam živ. Kao što kaže izreka : "Don't feed the trolls..." Ipak ću se ja i držati toga.

Ne bi čovjek vjerovao, ali da bi Windowsi i općenito računalo radilo brže treba ga ODRŽAVATI. Nije dosta samo počistiti s CCleanerom, treba malo više od toga. I ne, nisam troll, sam raspravljam s tobom, a to je ono za što forumi orginalno služe.

10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Većina ljudi ni ne održava Windowse (updates,driveri,čišćenje diska,upgrade hardwae itd),ja radim. Hardware kupujem samo kad mi treba jače,bratu sam poklonio RAM jer mu je crkao ,pa ću da kupim možda 8GB za 75 maraka. Većina komšija mi donesu računare na održavanje,malware removal i instalacija hardware. Tu se i zaradi novca.

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Vidjet cemo sto ce biti s igrama i DX12, jedino to bi me moglo natjerati da se prebacim sa sedmice, ako ce zbilja biti tako velika razlika u preformansama u odnosu na DX11. Al koliko je sedmica popularna, nebih se zacudio da entuzijasti naprave DX12 mod za Win7. No opet, kifla sve to ak nebude podrzano u grafickim driverima za Win7.. Cini se da ce gameri morati na desetku "hoces, neces"... :-/

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Imao sam build 10525 na staroj kanti na kojoj je bio Windows 7 i 10 radi dosta brže nego 7. 8.1 mi također radi dobro,osim što ne koristim appove jer čekam retail box od 10 ,a kad izađe onda ću clean install. Za mene je 7 prošlost i sada koristim Windows 8.1 i 10 kad ga kupim. A to za privlačenje korisnika : Niko te ne moli da koristiš Microsoftove proizvode,ja koristim Windows od 2k (2007) i koristiću dok sam živ. Kao što kaže izreka : "Don't feed the trolls..." Ipak ću se ja i držati toga.

 Moli te Microsoft da koristiš njihove proizvode :)

Silwncer kaže...

Većina ljudi ni ne održava Windowse (updates,driveri,čišćenje diska,upgrade hardwae itd),ja radim. Hardware kupujem samo kad mi treba jače,bratu sam poklonio RAM jer mu je crkao ,pa ću da kupim možda 8GB za 75 maraka. Većina komšija mi donesu računare na održavanje,malware removal i instalacija hardware. Tu se i zaradi novca.

 Činjenica da su Windowsi nešto čemu treba održavanja je porazna...

JonesCroatia kaže...

Vidjet cemo sto ce biti s igrama i DX12, jedino to bi me moglo natjerati da se prebacim sa sedmice, ako ce zbilja biti tako velika razlika u preformansama u odnosu na DX11. Al koliko je sedmica popularna, nebih se zacudio da entuzijasti naprave DX12 mod za Win7. No opet, kifla sve to ak nebude podrzano u grafickim driverima za Win7.. Cini se da ce gameri morati na desetku "hoces, neces"... :-/

 Hoće li biti išta drugačije nego situacija sa DirectX10? Dok ne počnu igre zahtijevati DirectX12 kao minimum neče biti ničega. A neke igre još uvijek na low settingsima imaju DirectX9.

Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
10 godina
odjavljen
offline
Windows 10 na 6,93% računala

Pa i hoću . Nego,s vama se ne može nikako raspravljati na ljudski način,samo kažem istinu,žao mi je ako vas boli istina :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Silwncer kaže...

Pa i hoću . Nego,s vama se ne može nikako raspravljati na ljudski način,samo kažem istinu,žao mi je ako vas boli istina :)

Nas istina ne boli i s nama se može ljudski raspravljati. Mi smo samo rekli svoje mišljenje i ti odmah svima, čija ti se mišljenja ne sviđaju, lupaš TD na svaki post. Jel to ljudsko? 

8 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Sjecam se dok su izasle prve DX10 igre, zahtjevale su Vistu (tu se nisam bunio jer mi je Vista SP1 bila pravo osvjezenje; lijepo je izgledala, a i brzo je radila - s modernim hardverom). Al caka je bila da si DX10 posebnoosti mogao enable-ati i u DX9 jednostavnim editiranjem cfg fajlova (npr. Crysis) i to jos s boljim preformansama nego u DX10 :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Windows 10 na 6,93% računala
Sjecam se dok su izasle prve DX10 igre, zahtjevale su Vistu (tu se nisam bunio jer mi je Vista SP1 bila pravo osvjezenje; lijepo je izgledala, a i brzo je radila - s modernim hardverom). Al caka je bila da si DX10 posebnoosti mogao enable-ati i u DX9 jednostavnim editiranjem cfg fajlova (npr. Crysis) i to jos s boljim preformansama nego u DX10 :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice