Vipnet postaje i fiksni operater

poruka: 32
|
čitano: 7.362
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnet postaje i fiksni operater".
15 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

lol

ste vidli cijene?

 

usporedio sam paket koji koristim od tcoma sa ekvivalentnim od vipa. 

 

vip je 60tak kuna skuplji

 

jos jedan lol 

And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.
 
12 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater

Kako je taj VIP ocajan...

A jos ocajniji sam ja kaj sam i dalje na njemu...

 

Nadam se da ce ih fakat lupit po dzepu. I sto se tice ove kazne za namjestanje cijena, i svega ostalog. Umjesto da bude sve bolje, sve povoljnije, oni nas zajedno vracaju na pocetke. Obracunska jedinica sa sekunde na minutu. I takva navlakusa sa besplatnim razgovorima, a uspostavama poziva od po 25 lipa nadalje. Koma, uzas, sramota. Sad ce pocet i za fiksne pozive stavljat uspostavu poziva.

 

Jer nedo bog da polako zaradjuju, da steknu korisnike i zadrze njihovo povjerenje, ne. Moramo cim brze i cim vise zaraditi, of kors.

13 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

nabim ih na k skuplji su od t-coma {#}

Beware of the MamićTrollFejs
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

hahahahahahahahahahaha

pa oni ko da ne zive u hrvatskoj. oni su blesavi ko k....

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
To je za poslovne korisnike...
No one is ever truly lost...
14 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Urnebesno, nadmašuju moj Flat paket na T-Šrotu za nemalih 6 banki. Prelazim odma! {#}

Early adopter
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Ako me pamćenje dobro služi prije par mjeseci su kupili B.Net, koji već pruža usluge fiksne telefonije, ADSL-a i kabelske televizije. De facto su i operater u fiksnoj mreži. Ono što mene zanima, preko čije mreže će pružati ovu uslugu? Da li je to na infrastrukturi B.Net-a, njihovoj mobilnoj ili planiraju nešto treće? Da li je bilo govora o tome?

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Iskreno,tako mi idu na onu stvar s tim njihovim opcijama...

Pogotovo T-mobile,pokušavam kupiti max-tv ali ne,oni kažu da je preslab signal...

A kako mojem susjedu radi,imao sam total-tv koji ljudi u krugu od 60 km nemaju...

A od T-mobilea signalni toranj je udaljen od mene 3 km...

Mislim,poštena država...ova država je propast i siromaštvo {#}

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Ovo se odnosi na puno vise od nabrojanih stavki

 

Zaplacimo zajedno, index.hr

TD za glupost
 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

I nikako da pređemo tih nesretnih 768 kbps uploada za neke normalne pare.  {#}

K
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Ja sam počeo zaobilaziti sve što dolazi iz Austrije, od banaka do operatera i rolata/slatkiša.

 

prepotentni lihvari i lopovine

/y OOM
 
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
mario.L_hr kaže...

Ako me pamćenje dobro služi prije par mjeseci su kupili B.Net, koji već pruža usluge fiksne telefonije, ADSL-a i kabelske televizije. De facto su i operater u fiksnoj mreži. Ono što mene zanima, preko čije mreže će pružati ovu uslugu? Da li je to na infrastrukturi B.Net-a, njihovoj mobilnoj ili planiraju nešto treće? Da li je bilo govora o tome?

Bnet ne nudi ADSL vec kablovski internet.. tako da ovo ispada da Vip nudi na nekoj svojoj infrastrukturi...

16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
8ax kaže...
To je za poslovne korisnike... 

iz članka:

"Vipnet je od danas u svoju ponudu za privatne korisnike uvrstio fiksni telefonski priključak i fiksni internetski priključak temeljen na ADSL-u. "

/y OOM
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
noob007 kaže...

Ja sam počeo zaobilaziti sve što dolazi iz Austrije, od banaka do operatera i rolata/slatkiša.

 

prepotentni lihvari i lopovine

 

Pokradu te, ali sa stilom...bečka škola {#}

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
14 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Dobro vas dvojica čupavih na slici iz vipa jeste vi normalni sa tim cijenama? koliko kužim čak vam je i samostalni adsl skuplji od onog u kombinaciji sa telefonom, a sve skupa skuplje od t-scuma? ma daj hahaha

bug caruje, um klade valja
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater

VIPnet je bezveze imaju informatičku mrežu zastarjelu ne mogu si nadograditi sistem već jedno 7 godina sve isto.

I sada u 2012 godini oni nude internet pakete SA PROMETOM  ?!?! ono what the *UCK ???

Umjesto da se bira isključivo koja će brzina biti oni nama nude pakete s prometom hahaha {#} LOOOOOL

Neka si nude te usluge Austrijancima pa da vidimo kako bi austrijanci to prihvatili.

15 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

1gb prometa? Sprinternet ima da se sakrije {#}

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
mario.L_hr kaže...

Ako me pamćenje dobro služi prije par mjeseci su kupili B.Net, koji već pruža usluge fiksne telefonije, ADSL-a i kabelske televizije. De facto su i operater u fiksnoj mreži. Ono što mene zanima, preko čije mreže će pružati ovu uslugu? Da li je to na infrastrukturi B.Net-a, njihovoj mobilnoj ili planiraju nešto treće? Da li je bilo govora o tome?

 

Pitanje je tu kako im je tržišna agencija uopće dala da kupe B.net, austrijanci rade s austrijancima, agencije stoje po strani i broje lovu koju su dobili da šute.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater

Re: Vipnet postaje i fiksni operater

VIPnet je bezveze imaju informatičku mrežu zastarjelu ne mogu si nadograditi sistem već jedno 7 godina sve isto.

I sada u 2012 godini oni nude internet pakete SA PROMETOM ?!?! ono what the *UCK ???

Umjesto da se bira isključivo koja će brzina biti oni nama nude pakete s prometom hahaha LOOOOOL

Neka si nude te usluge Austrijancima pa da vidimo kako bi austrijanci to prihvatili.

 

Pazi malo da i ostali ne ukinu flatrate, u SAD-u su već počeli, a trend ide i u EU prema tome....

Skontali su da ljudi, ako imaju flat, više ne gledaju reklame, ne kupuju glazbu i ne idu u kino, paaaa......

His eyes were eggs of unstable crystal, vibrating with a frequency whose name was rain and the sound of trains, suddenly sprouting a humming forest of hair-fine glass spines
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 23:14 (c0unt.0).
16 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Prije jedno 10 dana su mi poslali mail i moram priznati da sam se vrlo slatko nasmijao. Cijene su kao na T-Comu ili jos vise. Jedina razlika je u tome sto se VIP mobiteli mogu zvati badava. Nije mi jedino jasno kaj za ADSL misle povlaciti svoje zice, visit na T-Comu ili kao velika vecina drugih operatera ponuditi uslugu samo na par lokacija (i to pretezno po Novom Zagrebu).

 

Usporedite cijenike VIPa i T-Coma.

T-Com: http://www.t-com.hr/privatni/kzona/cjenici/int_adsl_samostalni.asp

VIP: http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/fiksna-telefonija-i-internet/adsl

 

Primjecujete li identicne pakete i gotovo iste cijene?

 

Nakon svega nije mi jasno, dal je to T-Com kupil VIP ili ona "tuzba" o kartelu stvarno stoji. Za usporedbu Amis 3/256 flat nudi za 109kn! Za usporedbu kod VIPa je to 278kn! Skoro pa 3 puta skuplje!

 

VIPu je vlasnik inace austrijski Mobilkom a kod njih su ove cijene (http://www.a1.net/internet/a1-breitband): Flat do 8/768 je 140kn! Kod hrvatskog partnera bi to bilo 358kn ali samo 512 uploada. Ili ti ga 2.5 puta vise!

Ako malo dalje pogledate kod Mobilkoma naidjete na Gigaspeed opcije. 102/10 je nadoplata 340kn. Ako zbrojimo dobijemo 480kn, a kod partnera za tu cijenu dobije 20/768.

 

Da bude jasno 102/10 je 102mb download i 10mb upload. 20/768 je 20mb download i 768kb upload. Nemojmo zaboraviti famoznu rijec prije brzine (DO i ako linija dopusta).

 

Za kraj: ha ha ha ha ha ha ha

Odmah gasim komp, uzimam mobitel i idem zvati VIP da me prebace na njih {#}

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

cijene su bezveze i nekonkurentne!

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Niste čitali ponudu VIP-a na njihovim stranicama, inače bi vidjeli da koriste infrastrukturu T-coma.

 

 "Jednokratna naknada za instaliranje ADSL pristupa (za korisnike koji nemaju potrebnu infrastrukturu prethodno instaliranu od strane T-HT-a)"

 

Zbog toga vjerojatno ni cijene ne mogu biti niže nego kod T-coma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Sramota !!! U 2011.godini nuditi ovakve cijene/promet,ja stvarno ne vjerujem da je to moguce,kako ih nije sram tako nesto ponuditi..Ja sam jedan od onih koji su "pukli" pa su jos na njihovoj mrezi,ali samo zato sto nisam u mogucnosti imati telefonijsku liniju,inace zivim u Sesvetama i ni manje ni vise nego 12 godina cekamo,molimo za tu telefonijsku liniju ali nikakvih promjena,to je za ne povjerovati...A samo cekam trenutak kad ce se nesto pozitivno dogoditi da onaj srot od homeboxa fino zafitiljim u zid,jako sam razocaran .

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Valjda je sve kod mobilkoma jeftinije, i fixno i nefixno a imaju veće plaće, sramota

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

hahahahahahahahahahahahahahaha.

opet se moram smijati ovim njihovim tarifama.

imam osjećaj ko da je 2003.

opet sam mlad. hvala Vam VIP.

vipov cjenik je eliksir mladosti, a ne onda radmanov :-)

 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
noob007 kaže...

Ja sam počeo zaobilaziti sve što dolazi iz Austrije, od banaka do operatera i rolata/slatkiša.

 

prepotentni lihvari i lopovine

austrijanci su njemački konjušari i/ili njemački cigani (bar se njemci prema njima tako odnose)  {#}

14 godina
neaktivan
offline
Vipnet postaje i fiksni operater

Gledam i ne mogu vjerovati-skoro 400kn za ADSL a takvo nesto(slicna brzina sa cak malo jacim UL) kod Iskona recimo stoji 200 kn.Jos nesto mi je upalo u oci-Jednokratna naknada za prijavu nespostojeceg kvara.-400kn.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 11:38 (Radoznali).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
Drazen kaže...

Prije jedno 10 dana su mi poslali mail i moram priznati da sam se vrlo slatko nasmijao. Cijene su kao na T-Comu ili jos vise. Jedina razlika je u tome sto se VIP mobiteli mogu zvati badava. Nije mi jedino jasno kaj za ADSL misle povlaciti svoje zice, visit na T-Comu ili kao velika vecina drugih operatera ponuditi uslugu samo na par lokacija (i to pretezno po Novom Zagrebu).

 

Usporedite cijenike VIPa i T-Coma.

T-Com: http://www.t-com.hr/privatni/kzona/cjenici/int_adsl_samostalni.asp

VIP: http://www.vipnet.hr/privatni-pretplatnici/fiksna-telefonija-i-internet/adsl

 

Primjecujete li identicne pakete i gotovo iste cijene?{#}

 

Hehe, dobra fora sa Samostalnim ADSL pristupom, naknada je ista kao i prijašnja telefonska pretplata uz ADSL. Bravo Hrvatsko pravosuđe, bravo sabornici, tako se prave zakoni namijenjeni zaštiti kupaca. LOL

K
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
Oldy kaže...

Valjda je sve kod mobilkoma jeftinije, i fixno i nefixno a imaju veće plaće, sramota

Pa zato i imaju tako velike plaće kada naivnim Hrvatima sa lakoćom izbijaju lovu iz džepova! Uostalom, što se žalimo, pa prodali smo gotovo sve državne firme strancima.

Svakom poklopcu lonac!
16 godina
offline
Re: Vipnet postaje i fiksni operater
Pupi kaže...
Oldy kaže...

Valjda je sve kod mobilkoma jeftinije, i fixno i nefixno a imaju veće plaće, sramota

Pa zato i imaju tako velike plaće kada naivnim Hrvatima sa lakoćom izbijaju lovu iz džepova! Uostalom, što se žalimo, pa prodali smo gotovo sve državne firme strancima.

 

To nisu "stranci" nego "strateški partneri"...pa ne bi valjda našim ljudima dao da vode T-com, već bi propali da ih vode Rojs ili Kutle

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice