Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

poruka: 154
|
čitano: 20.011
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...
Mirko935 kaže...

Znači, više nećeš pisati po forumu nego ćeš nazivati ljude? Zvuči zabavno.

 Koji dio? Da mene vise nema na forumu???????? Pa o cemu ce pisati na apple temama i w10M temama...Tamo me cak zovu ;)

Ma ne, nego da ćeš pričati s ljudima na telefon umjesto da pišeš ovdje. Siguran sam da bi ti bilo interesantno s ATJLučko tako, više uživo, popričati nego preko foruma.

 

Torent kaže...

Cuj ima izuzetaka ali nesto nisam primijetio da se neko uvrijedio kad izneses kritiku na android ;) Mozda mi je promaklo....;)

Meni tako svejedno ;) Kupim koji mi najvise pase a da li to bio Google htc lg samsung aposlutno mi nista ne znaci ;) Prozivali me samsungovim sta vec a ja kupim nexus ;) Izdajica ;)

Ne znam, ovaj bill_jobs mi se ne čini baš kao da je zainteresiran za neku argumentiranu raspravu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

MA ATJLucko ja dozivljam kao onog strumfa ljutka ili kako vec je prevedno u HR ;) Skroz zabavan lik ;)

A sto se tice postovanog kolege uvijek ima izuzetaka....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...

MA ATJLucko ja dozivljam kao onog strumfa ljutka ili kako vec je prevedno u HR ;) Skroz zabavan lik ;)

 lol

 

Btw, baš bezveze čitam ovo http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_3s_prime_vs_redmi_4_prime-review-1540p4.php i naletim na dio o snimanju videa... Oba telefona od 150 € snimaju stereo zvuk, a Pixel i iPhone to ne mogu. WTF?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Pitanje je koliko je to pravi stereo...

7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...

Pitanje je koliko je to pravi stereo...

 Nema razloga da ne bude.

Jer se sve svodi na dva kondenzatora stavljena u  isto kučište  pod kutem od  45° u odnosu na horizontalu, koji  košta manje  više kao i  mono mikrofon.

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

A to podrazumijeva da telefon drzis kako je predvidjeno a jos vidjas vertikalno postavljene tefenoe pri snimanju videa... Ovo sto ti kazes stoji svakako....             Mora biti jos neka kvaka tu....

7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
brada09 kaže...

 

znaci uzmem nekog "kineza" (ne volim tu rijec jer se svi mobiteli rade u kini manje vise) tipa Lenovo, Xiaomi i garantiras da necu imati nikakve glupe probleme sa softverom? samo gledam specifikacije na papiru?  

 Naravno da ne.

Mislio sam u empirijskom smislu.

Jer  od svih ljudi koji me svakodnevno gnjave problemima s mobitelima, jedino ovi kaj imaju P9 i Xiaomije nikada me ne gnjave, navodno i nemaju problema.

A Xperije svaki dan nekaj (pogotovo M4 koju svi imaju) i Samsung.

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...

A to podrazumijeva da telefon drzis kako je predvidjeno a jos vidjas vertikalno postavljene tefenoe pri snimanju videa... Ovo sto ti kazes stoji svakako....             Mora biti jos neka kvaka tu....

 Mislim  da je problem orijentacije  riješen stavljanjem mikrofona u kutijicu koja sa suprotnih strana usmjerava zrak uvijek na fiksnu ploču.

Budem proučio.

Kruha i igala...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Hehehe iskreno niti snimam video niti slikam sa telefonom pa ne bracam paznju. Nemam pojma ima li moj telefon stereo ;) Odo pogledati. Ali slazem se da svaki flagship to jednostavno mora imati....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...
Torent kaže...

A to podrazumijeva da telefon drzis kako je predvidjeno a jos vidjas vertikalno postavljene tefenoe pri snimanju videa... Ovo sto ti kazes stoji svakako....             Mora biti jos neka kvaka tu....

 Mislim  da je problem orijentacije  riješen stavljanjem mikrofona u kutijicu koja sa suprotnih strana usmjerava zrak uvijek na fiksnu ploču.

Budem proučio.

Pojma nemam na kojem principu funkcionira (ja bih pretpostavio da se jednostavno koriste standardni mikrofon i onaj na drugoj strani kućišta koji je inače za noise cancelling, ali možda sam u krivu), ali funkcionira dobro što je najbitnije. Zvuk koji je pri snimanju bio više lijevo se čuje više lijevo, onaj koji je desno se čuje zdesna.

 

I na Privu snima stereo kad je u landscapeu, a u portrait orijentaciji mislim da su kanali identični.

7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Onda vjerovatno i je tak, još jednostavnije.

A kaj se tiče one moje ideje, šutite, nikome ni riječi !!!!!

Idem patentirati :)

Kruha i igala...
14 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...

vincimus kaže...

Meni se nekako čini da bi se na popisu mogao naći i Vernee Apollo o kojem je pisano u usporedbi s OnePlus 3T: http://www.bug.hr/vijesti/vernee-apollo-bolji-izbor-oneplus-3t/157543.aspx

Nisam ga (još) imao prilike držati u rukama, ali djeluje mi zanimljivo.

 

Apollo Lite je vrlo dobar, a slabiji je model. Koristim ga neko vrijeme i nema značajnijih loših strana: http://www.bug.hr/buglab/vernee-apollo-lite/97402.aspx

 

Eto, općenito mi se Verneejevi modeli čine zanimljivim, a nema ih kod nas u direktnoj prodaji.

Ovo je suptilna reklama ili šta?

 

Šalim se, fakat izgleda super mobitel za te pare.

 

 

Ma zbilja nije riječ o suptilnoj reklami...  Jest da Vernee ulaže u zadnje vrijeme u promociju svojih modela. Ali evo, osobno koristim Apollo Lite od rujna ove godine i nisam mu još našao posebnih mana. Eto, smeta mi najviše što se LED notifikacija ne može ugasiti! ...po noći ga moram okrenuti, pokriti ili ostaviti u drugoj sobi. I kamera nije bogznašto...

 

Što se tiče ostalih stvari, zbilja OK za te novce. Sve je OK, dok se ne počne kvariti (a često sam s Androidima imao problema - npr. gašenje bez ikakvog razloga i sl.). E onda je malo problematično to što se garancija ne može iskoristiti, već ga moraš nositi na popravak o svom trošku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 14:30 (vincimus).
15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Jel tko od ekipe imao Pixel? Bar u ruci? Ja ga imam... Točnije Pixel XL 32GB. I uistinu je real feel da je najbolje sa androidom trenutno... Moj subjektivni osjećaj...

PS: Imam i HTC One M9, Galaxy S6, S7, Tab 10 Pro, Nexus 4, 5X, Xperia Z3...
Radio sa iPhone 4 - 7, G3, Note 4, 5, S6 Edge, S7 Edge...

 

EDIT: ne ulazim u cijene... to je ipak neka druga priča...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 14:37 (JohnW).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
JohnW kaže...

Jel tko od ekipe imao Pixel? Bar u ruci? Ja ga imam... Točnije Pixel XL 32GB. I uistinu je real feel da je najbolje sa androidom trenutno... Moj subjektivni osjećaj...

PS: Imam i HTC One M9, Galaxy S6, S7, Tab 10 Pro, Nexus 4, 5X, Xperia Z3...
Radio sa iPhone 4 - 7, G3, Note 4, 5, S6 Edge, S7 Edge...

 

EDIT: ne ulazim u cijene... to je ipak neka druga priča...

 Gdje si nabavio Pixel?

15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Sto se nisi pohvalio kojom fotkom? 

 

Koju boju si uzeo?

11 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
JohnW kaže...

Jel tko od ekipe imao Pixel? Bar u ruci? Ja ga imam... Točnije Pixel XL 32GB. I uistinu je real feel da je najbolje sa androidom trenutno... Moj subjektivni osjećaj...

PS: Imam i HTC One M9, Galaxy S6, S7, Tab 10 Pro, Nexus 4, 5X, Xperia Z3...
Radio sa iPhone 4 - 7, G3, Note 4, 5, S6 Edge, S7 Edge...

 

EDIT: ne ulazim u cijene... to je ipak neka druga priča...

 Ne znam da li je moguće imati razumnu i smislenu usporedbu nekakva dva uređaja bez da se gleda cijena. Osobno mi povoljna kupnja bitno pridonosi uživanju u kupljenom proizvodu. Za mene je moj OP3 najbolji uređaj na svijetu za pare koje sam dao za njega. Da sam ga kojim slučajem platio npr. dvostruko više, tada bi imao osjećaj da su me oderali i sigurno ne bi imao ovoliko zadovoljstvo u korištenju.

 

I naravno, jeftinijem uređaju se da progledati kroz prste ako ima kakvu software-sku ili hardware-sku manu. Uređaji u cijenovnom rangu iPhone-a i Pixela-a nemaju pravo na manu, za te pare mora i kavu kuhati.

 

Dakle, usporedba bez cijena = sranje kroz gusto granje.

jaska jaska jaskaja
15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Uzeo srebrenu... Nije bilo crne... Boja mi ne bitna.. Uređaj mi je primarno za dev...

15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
ParaNO1d kaže...
JohnW kaže...

Jel tko od ekipe imao Pixel? Bar u ruci? Ja ga imam... Točnije Pixel XL 32GB. I uistinu je real feel da je najbolje sa androidom trenutno... Moj subjektivni osjećaj...

PS: Imam i HTC One M9, Galaxy S6, S7, Tab 10 Pro, Nexus 4, 5X, Xperia Z3...
Radio sa iPhone 4 - 7, G3, Note 4, 5, S6 Edge, S7 Edge...

 

EDIT: ne ulazim u cijene... to je ipak neka druga priča...

 Gdje si nabavio Pixel?

 Ne znam dal smijem bacati linkove na web shop... Ugl Neostar... oni naručili iz Njemačke. 8k kuna. Imaju mali shop na trešnjevačkom placu.

 

EDIT: Ne Neostar... neutrinomobile.hr je u pitanju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 15:14 (JohnW).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

znaci uzmem nekog "kineza" (ne volim tu rijec jer se svi mobiteli rade u kini manje vise) tipa Lenovo, Xiaomi i garantiras da necu imati nikakve glupe probleme sa softverom? samo gledam specifikacije na papiru?  

A kakve probleme sa softverom očekuješ?

 

kasnjenje notifikacija, pregrijavanje, problemi s wifi (pucanje konekcije,jako spori net itd..), crashevi, freezanje, laganje nakon par mjeseci koristenja, povremeni battery drainovi itd.. to su neki koje susrecem po netu.

7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Da, sa flashanim beta ROMovima.

Od ovih ljudi kaj su kod nas kupovali i dobili normalni ROM nikad problema.

A likovi na eBbayu, GB, itd. flashaju svakakva sranja pa problemi...

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
brada09 kaže...

kasnjenje notifikacija, pregrijavanje, problemi s wifi (pucanje konekcije,jako spori net itd..), crashevi, freezanje, laganje nakon par mjeseci koristenja, povremeni battery drainovi itd.. to su neki koje susrecem po netu.

Ja ne kužim u čemu je tu problem... Pa bilo bi super imati takve uzbudljive događaje, meni je skroz dosadno s mobitelom... Sve radi, nikakvog problema, nikakvog prčkanja ni ne znam kakvih čuda.

 

S malo ozbiljnije strane, šta nisu ti problemi odavno riješeni?

Ja imao THL-a koji je daleko manje poznat od Lenova i Xiaomija o kojima pričaš od negdje 6.-7. mjeseca 2014. do prije par mjeseci i nikad takvih problema, ni crasheva aplikacija ništa više nego uobičajeno, lagova, battery drainova, ničeg nikad u dvije godine. I ni jednom se nije dogodilo da zašteka tako da bih ga morao restartati ni da se sam restartao. Dok nije pao par puta previše pa je počeo gubiti kontakt negdje i gasiti se ako ga krivo dotaknem na jednom dijelu kućišta, ali to je skroz druga priča i nije on jadan kriv nego nemarni vlasnik. Ako je tko zainteresiran, rado ga poklonim, vjerojatno bi se dalo malo polemiti unutra i bit će k'o nov. Ako ništa, može se iskoristiti kao Powerbank od 5000 mAh.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.12.2016 18:24 (Mirko935).
14 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Zanimljiv stav pošto na BOL-u prije par dana članak s "najvećim promašajima" u 2016. i tamo se nalazi baš tu navedeni Google Pixel i to na trećem mjestu!? Goje gluposti!

Meni osobno, Google Pixel XL je odličan uređaj, a LG "V" serija je iz meni ne poznatih razloga povučena iz naših trgovina (V20 nije ni bio kod nas, bar koliko je meni poznato)....odlični uređaji.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
win32 kaže...
Zanimljiv stav pošto na BOL-u prije par dana članak s "najvećim promašajima" u 2016. i tamo se nalazi baš tu navedeni Google Pixel i to na trećem mjestu!? Goje gluposti!

Meni osobno, Google Pixel XL je odličan uređaj, a LG "V" serija je iz meni ne poznatih razloga povučena iz naših trgovina (V20 nije ni bio kod nas, bar koliko je meni poznato)....odlični uređaji.

Koliko mi je poznato, V20 nije uopće došao u prodaju u Europu.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

kasnjenje notifikacija, pregrijavanje, problemi s wifi (pucanje konekcije,jako spori net itd..), crashevi, freezanje, laganje nakon par mjeseci koristenja, povremeni battery drainovi itd.. to su neki koje susrecem po netu.

Ja ne kužim u čemu je tu problem... Pa bilo bi super imati takve uzbudljive događaje, meni je skroz dosadno s mobitelom... Sve radi, nikakvog problema, nikakvog prčkanja ni ne znam kakvih čuda.

 

S malo ozbiljnije strane, šta nisu ti problemi odavno riješeni?

Ja imao THL-a koji je daleko manje poznat od Lenova i Xiaomija o kojima pričaš od negdje 6.-7. mjeseca 2014. do prije par mjeseci i nikad takvih problema, ni crasheva aplikacija ništa više nego uobičajeno, lagova, battery drainova, ničeg nikad u dvije godine. I ni jednom se nije dogodilo da zašteka tako da bih ga morao restartati ni da se sam restartao. Dok nije pao par puta previše pa je počeo gubiti kontakt negdje i gasiti se ako ga krivo dotaknem na jednom dijelu kućišta, ali to je skroz druga priča i nije on jadan kriv nego nemarni vlasnik. Ako je tko zainteresiran, rado ga poklonim, vjerojatno bi se dalo malo polemiti unutra i bit će k'o nov. Ako ništa, može se iskoristiti kao Powerbank od 5000 mAh.

 

pa cini se da nisu rijeseni kad postoje tutorijali kako ih probat rijesit.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
brada09 kaže...

pa cini se da nisu rijeseni kad postoje tutorijali kako ih probat rijesit.

Mene čudi jednako koliko i tebe  pogotovo kad sam nedavno pročitao članak kako Google Play services ljudima ne radi na OnePlus 3T i slične stvari (Problems with the OnePlus 3T and how to fix them | AndroidAuthority). A navodno jedan od najboljih budget mobitela. Skroz čudno. Znam da si ti pričao o OP3 pa se zato sjetih toga.

 

Ali moguće i da su prenapuhane priče, što zbog klikova na članke, što zbog ljudi koji instaliraju svaki mogući "cleaner" i slično smeće na mobitel pa odjednom čudom čudesnim ne radi kako treba.

7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...

Mene čudi jednako koliko i tebe  pogotovo kad sam nedavno pročitao članak kako Google Play services ljudima ne radi na OnePlus 3T i slične stvari (Problems with the OnePlus 3T and how to fix them | AndroidAuthority). A navodno jedan od najboljih budget mobitela. Skroz čudno. Znam da si ti pričao o OP3 pa se zato sjetih toga.

 

Ali moguće i da su prenapuhane priče, što zbog klikova na članke, što zbog ljudi koji instaliraju svaki mogući "cleaner" i slično smeće na mobitel pa odjednom čudom čudesnim ne radi kako treba.

 I inače mi OP ne ulijeva neko povjerenje (paranoični strah od flagshipa, koji su mi pojeli sve živce kaj sam imao), tak da mi je ovo potvrda da ipak nekaj opako smrdi, jer je ta kategorija mobitela kurvinska igra.

A na ovom linku kaj si stavio, vidim da imaju problema s Play service, i taj sindrom je postao masovan u zadnjih pola godine, skoro svaki dan me netko zove s tim problemom, i izgleda da je Google nekaj opako sfušao u zadnjih par updateova.

A ovi ostali problemi kaj su navedeni, ako su učestali, onda je OP opaki fail 

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
brada09 kaže...

pa cini se da nisu rijeseni kad postoje tutorijali kako ih probat rijesit.

Mene čudi jednako koliko i tebe  pogotovo kad sam nedavno pročitao članak kako Google Play services ljudima ne radi na OnePlus 3T i slične stvari (Problems with the OnePlus 3T and how to fix them | AndroidAuthority). A navodno jedan od najboljih budget mobitela. Skroz čudno. Znam da si ti pričao o OP3 pa se zato sjetih toga.

 

Ali moguće i da su prenapuhane priče, što zbog klikova na članke, što zbog ljudi koji instaliraju svaki mogući "cleaner" i slično smeće na mobitel pa odjednom čudom čudesnim ne radi kako treba.

 

da to sam i ja citao zato sam pauzirao sa oneplus 3t. nije mi problem iskesirat za neki dobar android (koji ce potrajat koju godinu) tipa oneplus 3t, pa cak mi se i lenovo k5 note isto ovako svidio na prvu (on stvarno nije ni skup) al kad vidim te probleme, nebi hvala. znam da mi se moze potrefit i da nemam nikakvih problema ali nisam raspolozen za lutriju, nit se volim osjecat kao pokusni kunic :D

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2017 20:15 (brada09).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...

 I inače mi OP ne ulijeva neko povjerenje (paranoični strah od flagshipa, koji su mi pojeli sve živce kaj sam imao), tak da mi je ovo potvrda da ipak nekaj opako smrdi, jer je ta kategorija mobitela kurvinska igra.

A na ovom linku kaj si stavio, vidim da imaju problema s Play service, i taj sindrom je postao masovan u zadnjih pola godine, skoro svaki dan me netko zove s tim problemom, i izgleda da je Google nekaj opako sfušao u zadnjih par updateova.

A ovi ostali problemi kaj su navedeni, ako su učestali, onda je OP opaki fail 

Ja znam bar jedan flagship na kojem se ništa takvo ne događa. Siguran sam da znaš koji.

Nije pretjerano bitno pa slobodno preskočite paragraf, ali jedino što u zadnje vrijeme svako malo napiše da se srušilo je glupi Google Fit. Zadnjih 3-4 updatea appa pa pretpostavljam da je Google nešto kiksao. Ionako planiram kupiti Gear S3 pa ću se vjerojatno morati prebaciti na S Health (možda i zakašnjeli Djed Mraz donese Polar H7 pa možda neku njihovu app iskoristim za te stvari). Najgluplje je što zapravo u pozadini bez greške radi sve što bi trebao, ali svaki dvadeseti put kad kliknem ikonu da ga otvorim napiše da se kao srušio. Kajgod. Bilo bi bolje da k'o na iPhoneu prešuti da se nešto srušilo pa nikome ništa.

 

Ovo za ostale probleme se slažem, baš sam zbunjen ostao kad sam pročitao taj članak. Toliko taj mobitel svi hvale u recenzijama a toliko problema. wtf?

 

Kažem ja, BlackBerry treba kupovati. Je*eš ti sve ove fušere. Još ovaj je'nplustri ima samo 1080p ekran i nema SD. Ne kužim čemu tolika pomama za njim.

 

brada09 kaže...

da to sam i ja citao zato sam pauzirao sa oneplus 3t. nije mi problem iskesirat za neki dobar android (koji ce potrajat koju godinu) tipa oneplus 3t, pa cak mi se i lenovo k5 note isto ovako svidio na prvu (on stvarno nije ni skup) al kad vidim te probleme, nebi hvala. znam da mi se moze potrefit i da nemam nikakvih problema ali nisam raspolozen za lutriju, nit se volim osjecat kao pokusni kunic :D

Žena mislila kupiti taj K5 Note kad smo ga vidjeli kod njenog dede. Za te pare stvarno super izgleda, sve brzo i lijepo radi (ono što sam uspio vidjeti u desetak min korištenja, jel).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
fer-de-lance kaže...

 I inače mi OP ne ulijeva neko povjerenje (paranoični strah od flagshipa, koji su mi pojeli sve živce kaj sam imao), tak da mi je ovo potvrda da ipak nekaj opako smrdi, jer je ta kategorija mobitela kurvinska igra.

A na ovom linku kaj si stavio, vidim da imaju problema s Play service, i taj sindrom je postao masovan u zadnjih pola godine, skoro svaki dan me netko zove s tim problemom, i izgleda da je Google nekaj opako sfušao u zadnjih par updateova.

A ovi ostali problemi kaj su navedeni, ako su učestali, onda je OP opaki fail 

Ja znam bar jedan flagship na kojem se ništa takvo ne događa. Siguran sam da znaš koji.

Nije pretjerano bitno pa slobodno preskočite paragraf, ali jedino što u zadnje vrijeme svako malo napiše da se srušilo je glupi Google Fit. Zadnjih 3-4 updatea appa pa pretpostavljam da je Google nešto kiksao. Ionako planiram kupiti Gear S3 pa ću se vjerojatno morati prebaciti na S Health (možda i zakašnjeli Djed Mraz donese Polar H7 pa možda neku njihovu app iskoristim za te stvari). Najgluplje je što zapravo u pozadini bez greške radi sve što bi trebao, ali svaki dvadeseti put kad kliknem ikonu da ga otvorim napiše da se kao srušio. Kajgod. Bilo bi bolje da k'o na iPhoneu prešuti da se nešto srušilo pa nikome ništa.

 

Ovo za ostale probleme se slažem, baš sam zbunjen ostao kad sam pročitao taj članak. Toliko taj mobitel svi hvale u recenzijama a toliko problema. wtf?

 

Kažem ja, BlackBerry treba kupovati. Je*eš ti sve ove fušere. Još ovaj je'nplustri ima samo 1080p ekran i nema SD. Ne kužim čemu tolika pomama za njim.

 

brada09 kaže...

da to sam i ja citao zato sam pauzirao sa oneplus 3t. nije mi problem iskesirat za neki dobar android (koji ce potrajat koju godinu) tipa oneplus 3t, pa cak mi se i lenovo k5 note isto ovako svidio na prvu (on stvarno nije ni skup) al kad vidim te probleme, nebi hvala. znam da mi se moze potrefit i da nemam nikakvih problema ali nisam raspolozen za lutriju, nit se volim osjecat kao pokusni kunic :D

Žena mislila kupiti taj K5 Note kad smo ga vidjeli kod njenog dede. Za te pare stvarno super izgleda, sve brzo i lijepo radi (ono što sam uspio vidjeti u desetak min korištenja, jel).

 

a eto vidis kako su nam drugaciji prioriteti/zelje.. meni je 1080p ekran plus jer em sto mi netreba 2k na 5.5" ekranu em sto vise trosi bateriju. ono zasto se meni op3/op3t tolko svidio je ultra brz skener prsta, fizicki mute switch, dizajn i navodno je ultra brz. njihova dash charge tehnologija isto nije za odbacit. SD kartica je dobra stvar al 128gb ce mi biti dovoljno tako da mi to nije problem.

 

a sto se tice K5 note i meni se svidio u ruci (preporucio ga frendici pa sam se igrao pol sata s njim) al dugorocno neznam kako se ponasa osim sto mi je javila da joj je nakon 2mj riknuo mikrofon.

da mi je nuzan novi mob vjerojatno bi odma riskirao s jednim od ova dva, al ovako mi se uopce ne zuri, ova moja starudija i dalje radi besprijekorno.

 

 

13 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Ko ima ili je imao OP3 zna zašto je toliko dobar i hvaljen. Onima koji ga nisu imali i po specifikacijama im je meh, S7 je dobar
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice