Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

poruka: 154
|
čitano: 20.072
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj".
14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...

Realno gledano, Google je s Pixelima malo fulao...

Kao i s Nexusom 6P (premda malo manje).

I to isključivo sa cijenovnom kategorijom.

A npr. 5X koji je isto super mobitel nitko ni ne doživljava, premda ima razumniju cijenu....

Mobiteli su im skoro perfektni (bar kaj se tiče hardverskih komponenti i softvera).

Realno gledano: super kamera, SOC, ekran, i bez softverskih problema s kakvima se svaki dan susreću korisnici mobitela velikih brandova (pogotovo Sonya, Samsunga, Htc-a i LG-a).

Premda i ti veliki brandovi polako dolaze k sebi, pa uskoro više ne bude jedini razuman izbor Nexus/PIxel, Motorola ili AOSP kinez (naravno, i Blackberry ).

Uglavnom, realno gledano, softverski boljih mobitela nema, ni bržih u radu, osim ako puno igrate igrice, onda se više isplati iOS; konkretno iPad (ukoliko imate živce), jer na malom ekranu mobitela nema smisla ništa igrati, ali je tu opet problem previsoke cijene za običnu igraću konzolu s ograničenim igrama, kad se za tu lovu kupi dobar LCD TV i Playstation, ili PC.

Uglavnom, Nexus/Pixel ne mogu nikako biti best buy, jer ima kineza sa AOSP softverom, a s istim komponentama.

Sve se svodi na to da se danas skupi mobiteli kupuju samo zbog boljih kamera.

Nisu oni fulali, oni su stavili cijenu koju je očito mnogi korisnik spreman platiti da se može hvaliti kako ima bestestest Android ever, bez obzira na to što očito nitko ne zna što to "najbolji" znači.

 

BlackBerry se vraća u punom sjaju... Samo čekaj još malo pa ćeš da vidiš.

 

Šalu nastranu, ok, kažeš da se kupuju zbog boljih kamera... Zašto onda ako platim toliko para za Pixel koji obećaje, a isto kažu i recenzenti, najbolju kameru whatever na tržištu, pogotovo za snimanje videa, i onda mi ne snima stereo zvuk na tom videu? Koji je k* s tim? To je fora tako da to uvedu u Pixelu 2 sljedeće godine pa opet naplate 7000 novih kn? Google se žestoko počinje furati na Apple.

Kao i 1080p ekran na ne-XL modelu. Za te pare, ili nebitno, ne za te pare, nego ako već pričamo da je najbolji telefon na svijetu, zašto nema 1440p ekran? Još je s njim lansiran Daydream, a čujem da VR i 1080p ekrani nisu baš neka sreća. Od najboljeg (i najskupljeg) telefona na svijetu baš i ne očekujem takve minuse.

 

edit: Btw, nije ovo napad na tebe, da ne bi krivo shvatio. Samo si spomenuo kameru pa zato pitah u odgovoru tebi...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 15:11 (Mirko935).
14 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Meni se nekako čini da bi se na popisu mogao naći i Vernee Apollo o kojem je pisano u usporedbi s OnePlus 3T: http://www.bug.hr/vijesti/vernee-apollo-bolji-izbor-oneplus-3t/157543.aspx

Nisam ga (još) imao prilike držati u rukama, ali djeluje mi zanimljivo.

 

Apollo Lite je vrlo dobar, a slabiji je model. Koristim ga neko vrijeme i nema značajnijih loših strana: http://www.bug.hr/buglab/vernee-apollo-lite/97402.aspx

 

Eto, općenito mi se Verneejevi modeli čine zanimljivim, a nema ih kod nas u direktnoj prodaji.

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 15:24 (vincimus).
 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Vjerovatno ima jos odlicnih mobitela....Top liste vani se lako nadju a ovdje ocekujem, barem ja, mobitele koje urednici buga testiraju ili koje smatraju zanimljivim....

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 15:50 (Torent).
13 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Od 5 navedenih mobilnih gadgeta, moglo bi se tu nešto pronaći za svakoga, ali mi LG V20 je No1!

Od onih koji NEMA na popisu, a generalno su i prisutni kao brend na našem tržištu, ja bih se upitao za Huawei Mate 9 PORSCHE DESIGN, koji je po mojem skromnom subjektivnom viđenju "Ukupno" gledajući najbolji. 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...

 

Šalu nastranu, ok, kažeš da se kupuju zbog boljih kamera... Zašto onda ako platim toliko para za Pixel koji obećaje, a isto kažu i recenzenti, najbolju kameru whatever na tržištu, pogotovo za snimanje videa, i onda mi ne snima stereo zvuk na tom videu? Koji je k* s tim? To je fora tako da to uvedu u Pixelu 2 sljedeće godine pa opet naplate 7000 novih kn? Google se žestoko počinje furati na Apple.

Kao i 1080p ekran na ne-XL modelu. Za te pare, ili nebitno, ne za te pare, nego ako već pričamo da je najbolji telefon na svijetu, zašto nema 1440p ekran? Još je s njim lansiran Daydream, a čujem da VR i 1080p ekrani nisu baš neka sreća. Od najboljeg (i najskupljeg) telefona na svijetu baš i ne očekujem takve minuse.

 

 Naravno, i to je ono kaj je žalosno u današnjem svijetu; mobitel koji i uz toliko mana je svejedno najbolji odabir, ne zato jer je najbolji u svemu, nego zato kaj ima najmanje stvari u kojima nije najbolji.

Ne treba stvari percipirati kroz prizmu savršenog mobitela (utopijske sanjarije vode samo prema razočaranjima), ali današnje kapitalističko društvo, tj. industrija i kompletni trendovi užurbanog štancanja svega i svačega uvjetuju to da nitko ni ne smije proizvesti nešto što bi bilo savršeno funkcionalno, jer bi se ta firma sama u tom trenutku osudila na propast.

Žalosno, ali tak je.

Istina, za ekran se slažem, običnom ("malom") Pixelu bi trebali prepoloviti cijenu samo zbog toga, a XL cijenu spustiti bar 30%, da bi imali realnu cijenu.

A stereo snimanje pogotovo, kao da jedan kondenzatorski stereo mikrofonček košta milijune...

Mislim da je i Google valjda do sad uvidio svoje flopove (premda im prodaja ide još bolje nego sa 6P ).

Nadajmo se....

I onda se ljudi čude kad im netko kaže da se jedino isplate jeftini kineski mobiteli, bar ne žališ za njiovim nedostacima, jer kupiš mob svjestan njih, i ne smetaju te.

Ali, da pljunem gro para za flagship, onda bih žalio, jer bi mu uvijek nekaj falilo i smetalo bi mi.

 

 

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

pa što nije google pixel dostupan u HR barem ga ima na nabavi? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Kako OnePlus 3T nije dostupan kada se može kupiti i platiti iz Hrvatske i to sa službene stranice od proizvođača? (osim ako se tekst ne odnosi samo na fizičke trgovine?)

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.12.2016 16:50 (lovacmaki).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
bill_jobs kaže...
MrBlc kaže...

 Misliš? Znaš koja je komponenta ključna za performanse? Chipset, odnosno SoC. Znaš koji dio softwarea je zadužen za korištenje tih performansi? Driveri za chipset. Google koristi generički chipset u Pixelu. Po tvojoj logici bi najbolje mobitele proizvodili oni proizvođači koji proizvode vlastite SoC-ove (primjerice Samsung i Huawei) jer oni najbolje mogu optimizirati drivere vlastitog SoC i uplatiti ostale dijelove koji direktno komuniciraju sa SoC-em.

 Ne, po mojoj logici najbolji telefon može napraviti onaj koji je napravio OS jer je softver bitniji od hardvera, to nam je i pokazao apple koji sa 1GB rama radi bolje nego androidi sa 3GB.

Chipset je samo jedna komponenta i poštedi me tih blesavih zaključaka "šta bi bilo kad bi bilo".

Samsung će imati najbolji mobitel onda kad naprave svoj OS, ovako su to Google i Apple i oni najbolje mogu upariti hardver i softver.

 

Kako ti laprdaš i kako te jako baca na masu.

 

Hardver i softver su skoro pa dvije odvojene grane gospodarstva jbt, kakve veze ima jedno s drugim.

Ko da veliš da je svaki vrhunski geek programer ujedno odličan automehaničar.

 

I taj tvoj softver koji po tebi svemoćni i sveznajući Google koristi u svojim mobitelima goli je Android dostupan sve i jednom proizvođaču. I svatko naknadno može instalirati taj "goli" Android ako želi jer ga XDA izbaci, ali ljudi to uglavnom ne žele jer je okrnjelo u odnosu na verzije sa skinovima (ne govorimo o onima koje troše resurse). Pa i da je duh sveti ona masa plastike gore i dolje totalni je no go za taj mobitel. Da, stvarno super spoj softa i harda, moš mislit.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Yo Momma kaže...
bill_jobs kaže...
MrBlc kaže...

 Misliš? Znaš koja je komponenta ključna za performanse? Chipset, odnosno SoC. Znaš koji dio softwarea je zadužen za korištenje tih performansi? Driveri za chipset. Google koristi generički chipset u Pixelu. Po tvojoj logici bi najbolje mobitele proizvodili oni proizvođači koji proizvode vlastite SoC-ove (primjerice Samsung i Huawei) jer oni najbolje mogu optimizirati drivere vlastitog SoC i uplatiti ostale dijelove koji direktno komuniciraju sa SoC-em.

 Ne, po mojoj logici najbolji telefon može napraviti onaj koji je napravio OS jer je softver bitniji od hardvera, to nam je i pokazao apple koji sa 1GB rama radi bolje nego androidi sa 3GB.

Chipset je samo jedna komponenta i poštedi me tih blesavih zaključaka "šta bi bilo kad bi bilo".

Samsung će imati najbolji mobitel onda kad naprave svoj OS, ovako su to Google i Apple i oni najbolje mogu upariti hardver i softver.

 

Kako ti laprdaš i kako te jako baca na masu.

 

Hardver i softver su skoro pa dvije odvojene grane gospodarstva jbt, kakve veze ima jedno s drugim.

Ko da veliš da je svaki vrhunski geek programer ujedno odličan automehaničar.

 

I taj tvoj softver koji po tebi svemoćni i sveznajući Google koristi u svojim mobitelima goli je Android dostupan sve i jednom proizvođaču. I svatko naknadno može instalirati taj "goli" Android ako želi jer ga XDA izbaci, ali ljudi to uglavnom ne žele jer je okrnjelo u odnosu na verzije sa skinovima (ne govorimo o onima koje troše resurse). Pa i da je duh sveti ona masa plastike gore i dolje totalni je no go za taj mobitel. Da, stvarno super spoj softa i harda, moš mislit.

Pixel je za sada najčišće, najfluidnije iskustvo u android svijetu. Po meni preskupo.

15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Kako misliš za sada?

Pa Nexus uređaji postoje otkad i Android.
14 godina
neaktivan
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Za novce koji stoje uz apple jednostavno se ne isplati. Google pixel bi morao imati najbolje optimizirani OS, ali to ne znači da ima. Ako je jedini plus optimizacija OS ostalo je na margini, a cijena daleko više onda se postavlja pitanje isplativnosti. Kako god evo

 

http://www.androidauthority.com/google-pixel-shutting-30-battery-738777/

 

Jedan od komentara 

 

"

Okay, so let's recap:

* Some phones shut down at 30% battery
* Some phones have random freezes
* Halo in the picture (no, it's not normal lens flare, and Google admits it)
* Weird streaks in pictures
* Overheats when using Daydream
* Crackles at max volume
* Stops playing music randomly
* Some phones have bluetooth connectivity problems
* Some phones have WiFi connectivity problems
* Some phones have carrier connectivity problems
* Some phones with microphone issues
* Huge chin with no purpose
* No OIS
* No microSD
* No wireless charging
* No waterproofing
* $869 for Bezel XL 128

"Best Android phone of 2016"" 

Moj PC  
6 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

I to je baš zato što Google zapošljava ekipu s Topcodera, a ne ekipu koja je zapravo i radila u nekoj firmi na nekom OSu ili Linux distri.

 

 

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
bill_jobs kaže...

Čemu filozofiranje i trabunjanje  

 Oprosti, ali ti si taj koji filozofira i trabunja. Ti se pozivaš na Googleove optimizacije zbog kojih je mobitel 100 puta bolji, ali to su gluposti. Objasnio sam ti i zašto su gluposti, ali tebi je to filozofiranje. Iza dizajna računala i operacijskih sustava je konkretna znanost, a ako tebi ti predstavlja filozofiju, sretno ti s daljnjim školovanjem i traženjem posla - trebati će ti.

 

bill_jobs kaže...

oko jednostavnog zaključka kojeg je napisao i autor texta: Pixel i Pixel XL su trenutno najbolji mobiteli s androidom koji postoje.

Ili ti imaš drugačije mišljenje koje se kosi sa svim mogućim recenzijama na svijetu koje kažu da Pixel radi najbolje? :facepalm:

 

Autor je proglasio najboljim mobitelom nedostupnim Hrvatskoj, a ne općenito. Naravno, ne kažem da nije u vrhu. Na papiru djeluje vrhunski, a ime bi trebalo garantirati i neku kvalitetu. Da li je to tako, vrijeme će tak pokazati, ali prema ovim člancima o problemima koji se javljaju, ne djeluje mi da se toliko diže iznad ostalih proizvođača.

 

 

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
12 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
MrBlc kaže...

 Oprosti, ali ti si taj koji filozofira i trabunja. Ti se pozivaš na Googleove optimizacije zbog kojih je mobitel 100 puta bolji, ali to su gluposti.

 Nije 100 puta bolji, to je figure of speech, bit će da tebi treba dodatno školovanje da naučiš čitati stvari s razumijevanjem.

 

I ne, autor nije proglasio najbolji nedostupni telefon, nego općenito najbolji android telefon, daj stvarno nauči čitati umjesto da tu filozofiraš:

"Bez velike filozofije, Pixel i Pixel XL su trenutno najbolji mobiteli s Androidom koji postoje."

12 godina
neaktivan
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Xiaomi Mi5s plus ovaj  Google Pixel XL jede za doručak, a još je i oko 300 dolara jeftiniji. Toliko o čistom ispoliranom Androidu :) 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

meni je jedino zao v20, po meni je mob desetljeca

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
digitall kaže...

meni je jedino zao v20, po meni je mob desetljeca

 To sam i ja mislio i onda sam ga probao u Verizonu. Softver je smeće u odnosu na 6P i Pixel. Ružno i tromo, puno gluposti. Barem meni.

12 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Nebi ga mijenjao za sva ostala četiri modela 

Xiaomi MIX 6/256GB 24K Gold Special Edition +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
Moj PC  
14 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
krayz1e kaže...

Xiaomi Mi5s plus ovaj  Google Pixel XL jede za doručak, a još je i oko 300 dolara jeftiniji. Toliko o čistom ispoliranom Androidu :) 

 

Istina, u tome se svi slažu (pogotovo ja, navijam za Xiaomi), premda ova usporedba u videu je besmislena; Xiaomi ima 4 puta manju rezu ekrana, overclockan proc, itd.

Zato i kažem, kupuje se zbog kamere.

Uglavnom, nebitno, Pixel ima reputaciju dokazanog podrijetla i software updateove na novije verzije Androida (kome je to bitno)

Inače, trenutno je Huawei Mate 9 car među mobitelima, i prvi koji gazi iPhone i u igricama (vjerovatno zato kaj su oba 1080p):

 

Kruha i igala...
10 godina
offline
Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Ovako odokativno, te po opis našeg Šuštinja, stekao sam ovaj dojam o ovim predstavljenim mobaćima...

 

Robin mi se ne sviđa, jer što kada ostaneš offline? Kaj onda?

V20 mi je simpa, volim to kaj ima veliki ekran, te mi se sviđa fora sa dva ekrana, jedan veći, drugi manji.

Mi Mix je čini se preosjetljivi na padove. Malo jači pad ga može uvelike oštetiti...

3T i Pixeli su baš onako zgodni mobiteli, te ih lajkam...

Oni su moji favoriti.

 

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
fer-de-lance kaže...

Realno gledano, Google je s Pixelima malo fulao...

Kao i s Nexusom 6P (premda malo manje).

I to isključivo sa cijenovnom kategorijom.

A npr. 5X koji je isto super mobitel nitko ni ne doživljava, premda ima razumniju cijenu....

Mobiteli su im skoro perfektni (bar kaj se tiče hardverskih komponenti i softvera).

Realno gledano: super kamera, SOC, ekran, i bez softverskih problema s kakvima se svaki dan susreću korisnici mobitela velikih brandova (pogotovo Sonya, Samsunga, Htc-a i LG-a).

Premda i ti veliki brandovi polako dolaze k sebi, pa uskoro više ne bude jedini razuman izbor Nexus/PIxel, Motorola ili AOSP kinez (naravno, i Blackberry ).

Uglavnom, realno gledano, softverski boljih mobitela nema, ni bržih u radu, osim ako puno igrate igrice, onda se više isplati iOS; konkretno iPad (ukoliko imate živce), jer na malom ekranu mobitela nema smisla ništa igrati, ali je tu opet problem previsoke cijene za običnu igraću konzolu s ograničenim igrama, kad se za tu lovu kupi dobar LCD TV i Playstation, ili PC.

Uglavnom, Nexus/Pixel ne mogu nikako biti best buy, jer ima kineza sa AOSP softverom, a s istim komponentama.

Sve se svodi na to da se danas skupi mobiteli kupuju samo zbog boljih kamera.

 

 

 

znaci uzmem nekog "kineza" (ne volim tu rijec jer se svi mobiteli rade u kini manje vise) tipa Lenovo, Xiaomi i garantiras da necu imati nikakve glupe probleme sa softverom? samo gledam specifikacije na papiru?  

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
bill_jobs kaže...

 Ne trebaš ti mene ništa pitati, trebaš samo pročitati/pogledati koju recenziju dotičnog telefona pa će ti biti jasno zašto je najbolji.

Ispričavam se, propustio sam ovu baljezgariju prokomentirati... Znači, nemaš blagog pojma šta reći na pitanje po čemu je najbolje nešto za što toliko odgovorno tvrdiš da je najbolje?

 

A o recenzentima ne bih previše... Zadnjih godinu-dvije su postali subjektivni kao da čitam audiofilske časopise.

 

A uz ovo što je gore Jim Carrey napisao, čini se da taj Pixel ima jednako problema koliko bilo koji drugi mobitel pa mi nije jasno gdje je ta optimiziranost. Isto pitanje koje redovito pitam u iPhone temama i nikad ne dobijem odgovor.

 

Torent kaže...
Jbg kucanje na mobu mi nije jaca strana :)

Ja nikad nemam problema s kucanjem na mobu.  Ne znam zašto se ljudi muče kad postoji tako jednostavno rješenje...

 

vincimus kaže...

Meni se nekako čini da bi se na popisu mogao naći i Vernee Apollo o kojem je pisano u usporedbi s OnePlus 3T: http://www.bug.hr/vijesti/vernee-apollo-bolji-izbor-oneplus-3t/157543.aspx

Nisam ga (još) imao prilike držati u rukama, ali djeluje mi zanimljivo.

 

Apollo Lite je vrlo dobar, a slabiji je model. Koristim ga neko vrijeme i nema značajnijih loših strana: http://www.bug.hr/buglab/vernee-apollo-lite/97402.aspx

 

Eto, općenito mi se Verneejevi modeli čine zanimljivim, a nema ih kod nas u direktnoj prodaji.

Ovo je suptilna reklama ili šta?

 

Šalim se, fakat izgleda super mobitel za te pare.

 

brada09 kaže...

znaci uzmem nekog "kineza" (ne volim tu rijec jer se svi mobiteli rade u kini manje vise) tipa Lenovo, Xiaomi i garantiras da necu imati nikakve glupe probleme sa softverom? samo gledam specifikacije na papiru?  

A kakve probleme sa softverom očekuješ?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
...
Torent kaže...
Jbg kucanje na mobu mi nije jaca strana :)

Ja nikad nemam problema s kucanjem na mobu.  Ne znam zašto se ljudi muče kad postoji tako jednostavno rješenje...

 

....

 Naravno da ima jednostavnije rjesenje ;) Nazovem ljude ;)

14 godina
protjeran
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
bill_jobs kaže...

Čemu filozofiranje i trabunjanje oko jednostavnog zaključka kojeg je napisao i autor texta: Pixel i Pixel XL su trenutno najbolji mobiteli s androidom koji postoje.

Ili ti imaš drugačije mišljenje koje se kosi sa svim mogućim recenzijama na svijetu koje kažu da Pixel radi najbolje? :facepalm:

 

A jel majstore? Anandtech ima jedne od najkvalitetnijih i najiscrpnijih recenzija smartphonea pa se Pixel nikako nije proslavio. Samo procitaj taj conclusion, ima mana ko dreka...

16 godina
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
ansha kaže...
bill_jobs kaže...

Čemu filozofiranje i trabunjanje oko jednostavnog zaključka kojeg je napisao i autor texta: Pixel i Pixel XL su trenutno najbolji mobiteli s androidom koji postoje.

Ili ti imaš drugačije mišljenje koje se kosi sa svim mogućim recenzijama na svijetu koje kažu da Pixel radi najbolje? :facepalm:

 

A jel majstore? Anandtech ima jedne od najkvalitetnijih i najiscrpnijih recenzija smartphonea pa se Pixel nikako nije proslavio. Samo procitaj taj conclusion, ima mana ko dreka...

 Sad će biti odgovor da je to jedna negativna recenzija i da Anandtech nije relevantan u IT svijetu

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...

 Naravno da ima jednostavnije rjesenje ;) Nazovem ljude ;)

Znači, više nećeš pisati po forumu nego ćeš nazivati ljude? Zvuči zabavno.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Nece jer androidasi tako ne govore. Samo appleovci su skloni takvim stvarima....I oni na W10m... Androidas jednostavno kupi drugi telefon koji mu vise pase....BArem na andoridu imas izbora....

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 10:52 (Torent).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Mirko935 kaže...
Torent kaže...

 Naravno da ima jednostavnije rjesenje ;) Nazovem ljude ;)

Znači, više nećeš pisati po forumu nego ćeš nazivati ljude? Zvuči zabavno.

 Koji dio? Da mene vise nema na forumu???????? Pa o cemu ce pisati na apple temama i w10M temama...Tamo me cak zovu ;)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj
Torent kaže...

Nece jer androidasi tako ne govore. Samo appleovci su skloni takvim stvarima....I oni na W10m... Androidas jednostavno kupi drugi telefon koji mu vise pase....BArem na andoridu imas izbora....

Jesi siguran? Ja sam mislio i da su samo Appleovci skloni vikanju "ovaj telefon je najbolji jer je najbolji i ne trebam nikako dokazati tu tvrdnju", pa se čini da sam bio u krivu.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Top 5 mobitela nedostupnih u Hrvatskoj

Cuj ima izuzetaka ali nesto nisam primijetio da se neko uvrijedio kad izneses kritiku na android ;) Mozda mi je promaklo....;)

Meni tako svejedno ;) Kupim koji mi najvise pase a da li to bio Google htc lg samsung aposlutno mi nista ne znaci ;) Prozivali me samsungovim sta vec a ja kupim nexus ;) Izdajica ;)

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 10:59 (Torent).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice