Top 5 kultnih mobitela

poruka: 79
|
čitano: 12.419
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Top 5 kultnih mobitela".
11 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Oo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

omg {#}

xfact
Moj PC  
23 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela

4S ako number one???{#}

robimarko@gmail.com
15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

OMG kakva lista. Trebao si staviti da je to iz tvojeg iskustva. Na mojoj se listi iphone ne bi ni nasao. A nema ni jedne NOKIE. Koja je godinama bila leader u inovacijama.

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
29 23 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Ako pricamo o popularitetu i prodaji, da, lista je dobra.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
13 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
acarnoje kaže...

OMG kakva lista. Trebao si staviti da je to iz tvojeg iskustva. Na mojoj se listi iphone ne bi ni nasao. A nema ni jedne NOKIE. Koja je godinama bila leader u inovacijama.

Pa i napisao je čovjek da je to lista iz osobnog iskustva... Jel vi uopće čitate te članke prije napadanja ili je dovoljno vidjeti iPhone na prvom mjestu za osuti paljbu?

12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
robimarko kaže...

4S ako number one???{#}

Sta fali 4s-u?

14 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
acarnoje kaže...

OMG kakva lista. Trebao si staviti da je to iz tvojeg iskustva. Na mojoj se listi iphone ne bi ni nasao. A nema ni jedne NOKIE. Koja je godinama bila leader u inovacijama.

Procitaj tekst pa komentiraj.

 

Btw ja bi obavezno uvrstio 3310

Stranice su trenutno nedostupne.
14 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Slažem se s dijelom liste iako bi i ja uvrsto 3310 makar ju ne volim jer ju se diže u nebesa, ali kult je kult.

Tu bi se našla i Motorola V3 radi do tad nevidenog dizajna i kvalitete i vjerojatno k800i radi kamere i nevjerojatnog omjera ulozeno/dobiveno.

Pravi programeri programiraju binarno!
Moj PC  
27 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

pa to je autor članka htio svijetu obznanit koje je sve mobitele posjedovao u svom životu. kronološki poredani. 

MPLAB C18
Moj PC  
5 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Top 5 kultnih mobitela

SGS II dolazio je s 2.3.4 Gingerbreadom, a ne 4.1.2 Jelly Beanom.

 
22 0 hvala 0
12 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

"... fotoaparat kojem, usprkos niskoj rezoluciji, teško može parirati čak i većina ovogodišnjih flagshipa..."

Gledam i ne vjerujem. Petric je valjda najsubjektivniji novinar na svijetu.

Why so serious?
Moj PC  
39 2 hvala 1
16 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela

Ljudi, budimo realni, ne moze se lista praviti na bazi Balkana. Ako je tamo 3310 bila najkoristenija sad bi trebalo je uvrstiti. Ogromna su trzista svjetska. mi ako smo vozali Ficu ili Yugu ili Golfa i sad se trebaju uvrstiti kao kultna auta u svijetu... nema smisla, tako i sa odabirom telefona. Prestanimo da mislimo da se svijet vrti oko nas Balkanaca. Nekima ce ovo biti krivo, al istina. ipak nismo najpametniji kako mislimo.

15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

4s je svakako remek djelo.

 

Ali nazvati ga best-buyom je pretjerano.

To je uvijek bio i ostao skup mobitel.

 

Moj PC  
20 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Nokia 7110...

nikada ju neću prežaliti...

 
10 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Ovdje bi nokia 3310 trebala biti na prvom mjestu. Da se toga niste sjetili to je sramota!

 
24 1 hvala 0
15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

prvi je bio (nenadmašan) Panasonic GD30, pa 3310 pa sve poslije toga samo Sony Ericssoni (ne mogu ih prežaliti; svi su još doma i svi rade, do jednoga). nikad nisam imao ni jednog Siemensa, Motorolu, Blackberry ili bilo koji "smartfon" (i neću; sama koncepcija mi je besmislena i suluda - u isti koš trpati telefon, fotoaparat i računalo) i tu se ne bi štel mešat. {#}

Moj PC  
3 10 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Ajar kaže...

prvi je bio (nenadmašan) Panasonic GD30, pa 3310 pa sve poslije toga samo Sony Ericssoni (ne mogu ih prežaliti; svi su još doma i svi rade, do jednoga). nikad nisam imao ni jednog Siemensa, Motorolu, Blackberry ili bilo koji "smartfon" (i neću; sama koncepcija mi je besmislena i suluda - u isti koš trpati telefon, fotoaparat i računalo) i tu se ne bi štel mešat. {#}

 

Skoro pa bih ti na ovo rekao da si zalutao na ovaj forum!

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
12 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Evo i moj klik u temi koja za nista drugo ni ne sluzi.

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Umjesto 4s trebao bi biti ip4 koji je donio famozni i prekrasan retina zaslon uz dizajn i kvalitetu koji su i dan danas teško nadmašivi

Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
zuper kaže...

Umjesto 4s trebao bi biti ip4 koji je donio famozni i prekrasan retina zaslon uz dizajn i kvalitetu koji su i dan danas teško nadmašivi

 

Po meni tu treba biti 4s jer je uz taj ekran i dizajn, donio sve ono što 4 nije imala. Dual core procesor, bolju grafiku,8mpx,1080p video, siri...
12 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
zuper kaže...

Umjesto 4s trebao bi biti ip4 koji je donio famozni i prekrasan retina zaslon uz dizajn i kvalitetu koji su i dan danas teško nadmašivi

 

Po meni tu treba biti 4s jer je uz taj ekran i dizajn, donio sve ono što 4 nije imala. Dual core procesor, bolju grafiku,8mpx,1080p video, siri...
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.5.2014 19:26 (cedevita od limuna).
15 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela
Definitivno bi se po meni nasa Htc HD2, ta kobila i dan danas vozi, iako je izasa s win6.5 mislim da je ima najveci community za custom rom-ove! Te nema koji OS nije isa na njega
FJAKA =psihofizicko stanje prilikom teznje ni za cime. Ucestala je greska zamijeniti fjaku s lijenoscu. Za razliku od ove potonje, fjaka je uzviseno stanje uma i tijela kojem tezi cijelo covjecanstvo
Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela

Osim spomenute 3310, mislim da ovi dolje zaslužuju da ih se spomene.

 

Motorola RAZR Vx serija (V3i koji je, btw, nakon 6 godina izgledao bolje nego iPhone 4 nakon dvije)

Nokia Communicator

Blackberry Bold

 

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Definitivno preklopive Motorole i Communicator, BB je klasa za sebe.

Ali uglavnom svaki poznatiji proizvođač je zaslužio imati jedan proizvod na ovoj listi
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
14 godina
odjavljen
offline
Top 5 kultnih mobitela

2 mobitela, koja ću valjda pamtiti dok sam živ, još ih imam i još rade: Ericsson T10 i SE K800...  i garant bi stavio T10 na top 5 mobitela.

Nemam 14 godina
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Top 5 kultnih mobitela

Je li to netko pokušao ozbiljno shvatiti Petricev članak?

 

Ha-ha-ha-ha-ha-ha-ha...

Moj PC  
14 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Top 5 kultnih mobitela
Danijel14 kaže...

2 mobitela, koja ću valjda pamtiti dok sam živ, još ih imam i još rade: Ericsson T10 i SE K800...  i garant bi stavio T10 na top 5 mobitela.

Imao sam oba, K800 poklonjen a T10 mi je bio prvi mob, nije preživio ali ostao u lijepom sjećanju {#}

13 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

Za sve one koji nisu u mogućnosti shvatiti poantu članka, nema vam pomoći, vi ne znate uživati u životu i živjeti.

 

A sada mojih TOP 5 mobitela, od kojih prvi seže u tamo skorom već jako daleku 1997 godinu {#}!

 

Mobitel broj 5; SONY CMD Z1

ovaj mobitel sam kupio još 1997 godine za nekih 1200 DEM-a, i bio sam toliko napaljen na njega jer mi se čini da sam možda bio među prvih deset u Hrvatskoj koji su ga imali. Specifikacije su za ono doba bile "odlične", a HOT FEATURE je bio mikrofon, flip out mehanizam, takvo nešto nikada niti jedan više nije imao! 

Mobitel broj 4; Ericsson T39

"onaj" plavo srebrni, sa predivnim zelenim osvjetljeno display-em, ma bio je skorom vrh vrhova. Malo sam ipak umjereniji, T28 je imao veći WOW efekt kada ga se ugledalo pored mojeg T39, čisto jer je bio {#} tanji, elegantniji.

Mobitel broj 3; NOKIA E72

od nekoliko NOKIA koje sam imao, ova mi je makar je bila samo oko devet mjeseci u mojim rukama, ostavila naj dojam na mene, ona srebrna verzija. Da samo nije bilo onoliko komplikacija sa internetom, odnosno povezivošću, bateriju napuniš, pa si dva tjedna miran od brige kada će bakterija riknuti. Tipkovnica, mikro sitna, ALI, maksimalno kvalitetna, kada se navikneš raditi, šljaka mali kao veliki! 

Mobitel broj 2; iPhone 3GS

njega sam imao NAJKRAĆE, niti šest mjeseci, poginuo na tečaju ronjenja, na moju veliku žalost. Koliko sam bio napaljen kod kupnje moba broj jedan, kod ovog sam bio duplo, obzirom na nešto novo uopće u svezi OS-a, je da je bio "too much" za mene premali, ali u "ono" doba, kraj 2009 godine, meni je bio svemirski brod u odnosu na sve što je do tada postojalo u svijetu, na tržištu.

Mobitel broj 1; Samsung Note 2

ovo mi je drugi, a kako trenutno stoje stvari i zadnji android mob, osim ako me LG sa G3 ili možda Samsung sa Note 4, ili možda HTC sa onim premium M8 ne preobrate, tko zna. U vrijeme kada sam "posijao" svoj prvi android mob, Note 2 je bio space shutle među mobovima, a nije niti danas loš, ali očajna politika održavanja upgrade-a me pere, i to mi smeta. Posebice izbacivanje za 3/4 godine nešto "NOVO" a moj vranac, ko ga je8e, neka se ja brinem o svom strošku. Još da je barem opcija dodatne opreme malo bolje podržana, ali ne, nećeš razbojniče!!!!

 

Top 5 mobitela koje nisam imao, na moju veeeeliku žalost {#}

 

Mobitel broj 1; NOKIA 8800 Carbon Arte

ovaj mobitel mi ima jedan prijatelj, za kojeg je kada ga je kupio istovario preko 1200 oera u cijeni, ali ono što on ima dan danas je neprocijenjivo kada ga izvadi za razgovor, u današnje doba, još uvijek se svi okreću za njim i njegovim "malenim", njima nepoznat gadget

Mobitel broj 2; SONY CMD Z5 

poučen zadovoljstvom starijeg brata, znao sam da je mlađi brat a barem duplo bolji, i bio je, ali ja nisam imao sreće i "vremena" kupiti si ga, i još malo u životu ga guštati. Jedna crtica, naletio sam na čovjeka koji je kada je najavljena 7 došao u dućan i mam kupio dva koji su preostali, obzirom je rekao, "to je toliko odličan mobitel, da mi ne pada na pamet još duuuugo vremena kupovati nešto drugo", i ne sumnjam da je bio u pravu  

Mobitel broj 3; MOTOROLA V60/i

ako postoji mobitel za koji mogu reći da ulazi u TOP 5 elegancije, onda je to ovaj, u svakom slučaju, za mene, najelegantniji američki mob možda ikada, pogotovu ona tamnija prva linija, kvaliteta nešto u stilu Mercdesa G vagen, pobjednik bez prolivene kapi znoja 

Mobitel broj 4; iPhone 4S

ako ništa, zbog kombinacije stakla i čelika/aluminija, što već je onaj obrub okolo staklenih front i back površina. Kada bi iP6 bio sličan 4S, samo centimetar širi, jedan i pol višlji, tanji koji milimetar, mobitel za mene 10/10 na dulje vrijeme, uz naravno sve featurese koji su novi u svijetu mobilnih telefona, smartphone-a.

Mobitel broj 5; NOKIA 8810 ili 8850 

ovaj mobitel, 8810 sam prvi puta vidio u rukama jednog bellboy-a u hotelu Sheratton u Zagrebu, koji je prekinuo sa curom da može dva mjeseca štediti plaću da si može kupiti "ZIPPO"! Još jedan od mobitela koji služe uživanju u javljanju kada te netko nazove, još pogotovu ako taj poziv izmami osmjeh na lice vlasnika mobitela, zadovoljstvo neprocjenjivo. Ali je8iga, moja malenkost nije bila u planu preodređena da si upikne jedan bomba bombon ovakvog slatkog, nikad prežaljeno!

ATJ Lučko
Moj PC  
3 5 hvala 1
12 godina
offline
Top 5 kultnih mobitela

imao čak 3 od tih... zar imam isti ukus ka Petrić oh nooo {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice