Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

poruka: 8
|
čitano: 2.231
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima".
14 godina
offline
Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Z4 Ultra {#}

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 5 hvala 0
12 godina
offline
Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Compact zvuci kao pun pogodak. Samo bi trebalo vidjeti sto ce konkurencija ponuditi.

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima
kerum kaže...

Compact zvuci kao pun pogodak. Samo bi trebalo vidjeti sto ce konkurencija ponuditi.

Ništa. To su već toliko puta pokazali. Sonyjev compact je i dalje jedini mobitel koji ima sve što i veći brat osim veličine zaslona.

 

16 godina
offline
Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Bas neki dan nabaio Ultru; trenutno nemam potrebe za jačim modelom

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
3 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Zasto {#}

Jesi li koristio phablet odredjeni period, barem 7 dana pa da mozes da nam argumentirano obrazlozis ili onako lupas???

Trziste phableta konstantno raste i ima ljudi koji ce ovo da kupe. Kome se ne svidja ima compact verziju, a pretpostavljam da ce da bude i ''obicni'' Z4 sa ekranom od jedno 5.5''

 

Kako sam dobio phablet drugi 4.5'' mob vise skoro i ne koristim {#} 

15 godina
offline
Re: Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima
EZY-E kaže...

Z4 Ultra {#}

Da, nasljednik Z Ultra koji je također imao 6,44" ekran i direktan konkurent Galxy Mega koji ima 6,3"

 

Dr. Vicko kaže...

 

Jesi li koristio phablet odredjeni period, barem 7 dana pa da mozes da nam argumentirano obrazlozis ili onako lupas???

Trziste phableta konstantno raste i ima ljudi koji ce ovo da kupe. Kome se ne svidja ima compact verziju, a pretpostavljam da ce da bude i ''obicni'' Z4 sa ekranom od jedno 5.5''

 

Baš lupa, kao to ti kažeš.

Obični Z4 će imati identični ako je to 5,2" mislim kao i Z3 ekran. Ja sam malo koristio Z Ultru, i još uvijek mi ostao predmet želja. Telefon ima samo jednu manu, a to je da nema nikakve bljeskalice, tako gdje nema potrebe za istom slike su ok tj u toku dana.

Ali generalno iskustva sa posuđenim Z Ultra mi govore samo jedno. Ili što veći (tako da mi je u opticaju čak i 8" Tablet Z Compact) ekran, ili što manji + sve ostalo na PC-u završavati ili na tabletu. Ovo meljanje prstima na 4-5" telefonima mi je koma za koristiti, niti možeš odgledati film, niti poštenski surfati. Tako da pozdravljam potez Sonya samo da ne opropaste monolitni dizajn i ako je moguće da ugrade neku bljeskalicu.

Inače već 1,5 godinu star Z Ultra ne pokazuje ni najmanju dozu starenja. Još uvijek su mu performanse na zavidnom nivou, i isto sumnajm da ikome išta treba jače + jedan je od prvih na Sonyevoj tapeti da dobije Android 5.0.

Because anything Korea does, Japan does it better.
14 godina
offline
Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Ako hoću gledati filmove, za to imam tablet.

Pretpostavljam da nitko od vas koji želite ili imate takve 6,5" grdosije ikad trči, vozi bicikl ili trenira nešto. 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625 i Nokia N8 - Dell Venue pro 8 i Xperia Z1 Compact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Svježe informacije o Sonyjevim Z4 uređajima

Stiže Z4 Ultra? {#}

Za to čekam od Z Ultra, izgleda da M8 ide na Njuškalo. {#}

 

@EZY-E vozim bicikl ponekad i znaš gdje mi je mobitel? U džepu ;)

S budalama se ne isplati svađati, jer prvo te spuste na svoj nivo i onda te dotuku s iskustvom!
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 10:18 (Deawood).
 
2 2 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice