Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

poruka: 47
|
čitano: 6.581
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?".
14 godina
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Ovi HTC uzimam čin iziđe, već san čuo za njega, perverzija je!

Potentiale boy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Nema do htca .

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
16 godina
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
WItcher kaže...

Nema do htca .

Pa pa, nokia! Dizajn N9 je katastrofa!  Pojest će je HTC za predjelo! 

13 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Uuu šta je ona Nokia ružna, izgleda kao neki zastarjeli laptop.

 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Ja uopće ne razumijem tu Nokiju...

Vide li oni uopće što tržište danas traži...

webigre.bloger.hr
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Ovaj HTC Desire HD je po meni fail kakvog nema, jedina razlika između njega i desire-a je izgleda samo u većem ekranu, i ništa dodatno u njega neće biti stavljeno, isti hardver, ista rezolucija, isti software, dok ovaj Desire Z mi se čini kao pun pogodak, mislim da bi sad kad bi mogao birati prije uzeo njega naspram klasičnog Desire-a zbog tipkovnice. 

Stoja
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
Vidi se da nokia sve više tone. Ni meni se baš nesviđa desire hd. Nije baš puno napredniji od običnog desire, a sa 4" skoro nestane u žep. Očekivao sam puno više od njega.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
Aldo kaže...
WItcher kaže...

Nema do htca .

Pa pa, nokia!  Dizajn N9 je katastrofa!    Pojest će je HTC za predjelo!

  ljudi kao ti mi stvarno više idu na živce,kao prvo,o ukusima se ne raspravlja,meni osobno n9 zgleda mnogo ljepše od htca hd,ali to neznači da i je,drugo,izgled ne znači ništa osim ako si appleov poklonik i treće, nemožeš porediti n9 s običnim smartphoneom kao desire hd,n9 će biti mobilni kompjuter(ali ti to ne kužiš),nasljednik n900 koja je jača zvijer nego što će ikoji   android moći biti,to ti je skroz druga kategorija i što to znači papa nokia,ona je još uvijek king i sa n9 će si vratiti izgubljeni dio,za mene je n9 fantastična stvar i pravi upgrade za moju n900,sory android je super ali se nemože mjeriti sa maemom,a kamoli sa meegoom

15 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Ovaj Desire HD sigurno kupujem kad izađe. Nije puno različit od običnog Desirea, ali ekran od 4,3'' mi se sviđa.

''...nisam možda siguran što me uistinu zanima, ali sam posve siguran što me ne zanima.''
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
crovalentin kaže...
Aldo kaže...

  ljudi kao ti mi stvarno više idu na živce,kao prvo,o ukusima se ne raspravlja,meni osobno n9 zgleda mnogo ljepše od htca hd,ali to neznači da i je,drugo,izgled ne znači ništa osim ako si appleov poklonik i treće, nemožeš porediti n9 s običnim smartphoneom kao desire hd,n9 će biti mobilni kompjuter(ali ti to ne kužiš),nasljednik n900 koja je jača zvijer nego što će ikoji   android moći biti,to ti je skroz druga kategorija i što to znači papa nokia,ona je još uvijek king i sa n9 će si vratiti izgubljeni dio,za mene je n9 fantastična stvar i pravi upgrade za moju n900,sory android je super ali se nemože mjeriti sa maemom,a kamoli sa meegoom

E ali što ne piše da nokia n9 će vrtiti symbian ^3 a ne meego? A što se dizajna tiče meni N9 ful lijepo izgleda a hardware izgleda također vrlo močno, jedino još nisam vidio symbian ^3 u akciji kako on izgleda...

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Nokia ima totalni spartanski dizajn .

Nije ni Nokia kao kompanija ono sto je prije bilo ( mada smo to vec davno konstatirali ) .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
 
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
Stoja kaže...
crovalentin kaže...
Aldo kaže...

  ljudi kao ti mi stvarno više idu na živce,kao prvo,o ukusima se ne raspravlja,meni osobno n9 zgleda mnogo ljepše od htca hd,ali to neznači da i je,drugo,izgled ne znači ništa osim ako si appleov poklonik i treće, nemožeš porediti n9 s običnim smartphoneom kao desire hd,n9 će biti mobilni kompjuter(ali ti to ne kužiš),nasljednik n900 koja je jača zvijer nego što će ikoji   android moći biti,to ti je skroz druga kategorija i što to znači papa nokia,ona je još uvijek king i sa n9 će si vratiti izgubljeni dio,za mene je n9 fantastična stvar i pravi upgrade za moju n900,sory android je super ali se nemože mjeriti sa maemom,a kamoli sa meegoom

E ali što ne piše da nokia n9 će vrtiti symbian ^3 a ne meego? A što se dizajna tiče meni N9 ful lijepo izgleda a hardware izgleda također vrlo močno, jedino još nisam vidio symbian ^3 u akciji kako on izgleda...

  to sa symbianom su se prevarili jer je negri electronics došao do uređaja od nokie koji isto imaslide i vrti symbian 3 pa su pomislili da je n9 ali je ustvari e7 ili n8-01,vidi sam:

http://www.negrielectronics.com/blog/news-updates/latest-news/the-nokia-n9-video-exclusive/  ovaj uređaj ne izgleda kao n9 na ovim slikama   ali je prije izašao pa...

15 godina
protjeran
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

boze ne trazim te puno, ali ne daj quallcoma u nokiju, daj omap molim te ili tegru2, samo ne qualcomma....

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.9.2010 19:19 (grimyHR).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Jedva čekam da vidim novo HTCovo čedo ;D

13 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
grimyHR kaže...

boze ne trazim te puno, ali ne daj quallcoma u nokiju, daj omap molim te ili tegru2, samo ne qualcomma....

  neće biti snapdragon nego moorestown,zato suradnja nokie i intela u meegou,i neće biti samoled screen jer je on ekskluzivan za samsung,bugovci stvarno sve vjeruju

15 godina
protjeran
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
crovalentin kaže...
grimyHR kaže...

boze ne trazim te puno, ali ne daj quallcoma u nokiju, daj omap molim te ili tegru2, samo ne qualcomma....

  neće biti snapdragon nego moorestown,zato suradnja nokie i intela u meegou,i neće biti samoled screen jer je on ekskluzivan za samsung,bugovci stvarno sve vjeruju

ako i bude, nadam se da to cudo ima postene graficke performanse

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Jeli meni jedinom ili stvarno n9 malo baca na macbook(tipke su crne i tako :S)

Let's face it, this is not the worst thing you've caught me doing
 
4 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
eXodus kaže...

Jeli meni jedinom ili stvarno n9 malo baca na macbook(tipke su crne i tako :S)

tipke su crne? wtf? pa crne su bile na skoro svakoj mojoj tipkovnici....

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
eXodus kaže...

Jeli meni jedinom ili stvarno n9 malo baca na macbook(tipke su crne i tako :S)

Ge..... Ya think...Belji se

novi antidepresivi - serija mućke
14 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Kakav god mobitel da Nokia izbaci,ja cu ga uvijek cijeniti! Ovaj N9 je masina,ali je prevelik i ne lici mi previse na mob,ali ima ljudi kojima to odgovara i koji ce znati iskoristiti extremne performanse tog moba. Meni se od zadnjih Nokia najvise svidjela C6 :)

Razmisljam i o kupovini iako sam se skoro odlucio za lg optimus....

nije vazno ciljati u metu,nego metati u cilj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Zadnji posteni telefon koji je Nokia izbacila je bila N95, sjecam se tih vremena(2007:D), reklame su se stalno vrtile na Tv-u - Nevidena rezolucija(5mpix), stereo zvucnici, 2.6" ekran velike rezolucije(320X240 :D)

Ali ipak Nokia je Nokia i uvijek ce imati svoje sljedbenike,

 

N9 izgleda upravo jadno kraj Desirea HD i Z,

niti N900 nije nista posebno vise(u trenu kada je izasla bio je glavni predmet zelja)

 

Z mi se cini zanimljivi mobitel, dapace da nemam svoj Desire, vjerojatno bih imao Z,

a DesireHD su bez problema mogao zvati HD3, ali to ime vjerojatno cuvaju za Win7.

 

Desire HD mi se cini kao cista reciklaza HD-a i HD2 (izgleda tocno kao kombinacija ta dva)

I i7 960D0 I HD5970 I 12Gb Kingmax I EX-58 UD-5 I Xilence1200W I 2Tb Hitachi I Antec 1200 I
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
zaki kaže...

Zadnji posteni telefon koji je Nokia izbacila je bila N95, sjecam se tih vremena(2007:D), reklame su se stalno vrtile na Tv-u - Nevidena rezolucija(5mpix), stereo zvucnici, 2.6" ekran velike rezolucije(320X240 :D)

Ali ipak Nokia je Nokia i uvijek ce imati svoje sljedbenike,

 

N9 izgleda upravo jadno kraj Desirea HD i Z,

niti N900 nije nista posebno vise(u trenu kada je izasla bio je glavni predmet zelja)

 

Z mi se cini zanimljivi mobitel, dapace da nemam svoj Desire, vjerojatno bih imao Z,

a DesireHD su bez problema mogao zvati HD3, ali to ime vjerojatno cuvaju za Win7.

 

Desire HD mi se cini kao cista reciklaza HD-a i HD2 (izgleda tocno kao kombinacija ta dva)

n900 je jos uvijek najmocniji smartphone na trzistu upravo zbog svog OS-a

http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
14 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

HTC Desire Z bi trebao biti, ako su glasine točne, HTC Vision iliti T-Mobile G2, koji je službeno već objavljen, tako da ste mogli staviti te slike: http://www.gsmarena.com/tmobile_g2_is_official_speedy_hspa+_and_google_voice_inside-news-1921.php

 

I ako koga zanima, imati će novi Qualcommov čipset koji bi trebao biti po performansama vrlo blizu Samsungovom Galaxyju S: http://androidandme.com/2010/09/news/t-mobile-g2-should-have-similar-performance-to-samsung-galaxy-s/

 

Sve mi se čini da sam si napokon pronašao novi telefon. Osmijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

ako koga zanima

hd2 je pripremljen za win 7 mobile

čak ima i više roma nego što je deklarirano

 

osobno ih testiram i nije loš

desire svakako, nokia ne prati taj ritam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Čak i ja , najveci fan  nokije na ovim prostorima, a i sire, ne moze ne primijetiti da su finci negdje u blizoj povijesti napravili pogresno skretanje , i umjesto do srca njihovih fanova i privlacenja novih kupaca, krenuli su cestom koja vodi u provaliju. I nisu daleko od nje. Ne mogu vjerovati da se jos uvijek kunu u svoj Symbian, da su tehnoloski ostali na razini od prije godinu dvije, i da su dizajnerski potpuno zastranili.... Vise ne znam koje je koji mob, uveli su neke nove oznake koje maksimalno zbunjuju, i mislim da lagano pocinju liciti na motorolu od prije nekoliko godina.... 

Potrebni su veliki rezovi, i radikalan zaokret, treba sve baciti na smartphoneove, klasicne mobove lagano potisnuti iz prodaje, stvoriti novi identitet i spustiti cijene, jer vise nitko ne zeli placati samo ime....

Ova nokia n9 samo je pokazatelj u kojem se (pogresnom) smjeru krece ova tvrtka...

 

AMD Athlon64 X2 5200+ 2.71 GHz , Asus Radeon HD3650, 2 GB RAM, 320 GB, Logitech X-530
Moj PC  
3 3 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Da imam HTC Desire HD mogo bih umrjet sretan i zadovoljan Smijeh

I must be running out of luck Cause you’re just not drunk enough to fuck
14 godina
offline
RE: Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?
FichoM kaže...

Ja uopće ne razumijem tu Nokiju...

Vide li oni uopće što tržište danas traži...

Dok mogu, disat će xD

Potentiale boy
15 godina
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

Ne kužim kaj ste navalili protiv htca?

desire hd je ako bude  po glasinama, odičan mobitel, ustvari hd2 s androidom.

 ono kaj vas je većina htjela, i sad kao ne valja.

ja bi radije da dođe originalni EVO kod nas ali pripremljen za gsm, ali ništa od toga, zato je tu desire hd.

jedina zamjerka je to da hd mobitel nema hdmi izlaz, koji EVO mislim da ima.

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

jel ova nokia radi u dosu?

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Stižu HTC Desire HD i Nokia N9?

N9 is a sleek MoFo...

 

 

sada ostaje pitanje ako će biti MeeGo ili Sym^3..

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice