Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

poruka: 26
|
čitano: 3.803
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti".
16 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

moram priznat da je ovaj pascal čudo koliko god ga rezali on je dostojan fhd-a pod normal bravo nv 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 14:39 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

dupli post*

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 14:38 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

Uopce ne vidim poantu ove kartice ili HD Graphics 530. S tim da je ovo zadnje besplatno.

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Romano kaže...

Uopce ne vidim poantu ove kartice ili HD Graphics 530. S tim da je ovo zadnje besplatno.

Neusporedivo, HD 530 je višestruko sporija grafa i nije za ozbiljan gaming na FHD rezolucijama, pa ona se muči i Diablom 3.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
12 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k

Ja sam i dalje zadovoljan ovom mojom GTX580,osim potrošnje i buke ali je nevjerovatan podatak da su perfomanse moje sada več vremešne gtx 580 prezaviđene jedne današnje low med grafe kao gtx950 odnosno gtx1050 koje troše troduplo manje struje.

+++ AMD Zen +++
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 15:29 (3n3m1).
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

vis ja se već zadnji par godina pitam dali sadašnji tabori mogu proizvesti karticu u rangu Voodoo ili tnt kartica ...što vi mislite o tome ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
4mal kaže...

vis ja se već zadnji par godina pitam dali sadašnji tabori mogu proizvesti karticu u rangu Voodoo ili tnt kartica ...što vi mislite o tome ?

 

Ne razumijem, što je u njima bilo toliko posebno da ih današnji proizvođači trebaju stizati?

Ili misliš da naprave odmak kao oni u to vrijeme?

11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Romano kaže...

Uopce ne vidim poantu ove kartice ili HD Graphics 530. S tim da je ovo zadnje besplatno.

 poanta je igrati se relativno dobro za relativno malo novaca

nemaju svi dvije, tri ili više tisuća kuna samo za grafičku, a s ovom grafom će se dati sasvim ok igrati na 1080p uz određene kompromise

 

ja pak ne vidim poantu usporedbe sa hd530 koliko god ova bila (uvjetno rečeno) besplatna 

16 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
4mal kaže...

vis ja se već zadnji par godina pitam dali sadašnji tabori mogu proizvesti karticu u rangu Voodoo ili tnt kartica ...što vi mislite o tome ?

 kak ne, danas proizvode i 500x jace kartice od toga

 

 

btw sa HD530 se bez beda igraju competitive online igre na 1080p

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 16:12 (nixass).
16 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k

ma ne to nespretno sam ocito podstavio pitanje

 

mislim na to da je tehnologija u 20 god. toliko napredovala da bilo koji chipset ides shrinkat dijelbalt sto se dijsblat moze bi bio opet jaci od navedenih

 

npr da napravis karticu sa 1 TU 1 Rop 64bit sabirnicu sa ddr3 512gb  sto je za proizvest u danasnje dobar bili max 1 dolar opet bi bila jaca od prvih 3d kartica 

 

nadam se da sam sad sve razsjasnio 

 

uglavom pitanje je povezano na moj prvi posti ;) 

 

 

p.s dali je danas iz nekog experimanta moguce napravit gpu karticu jaku kao prije 20god od oba tabora ;)

 

dakle repliku Riva TNT,Vooodo,Matrox S3Virge,ATi period od 95-98-me...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 18:39 (4mal).
16 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

Sta mislite oce GTX 1050 ili GTX 1050Ti biti "jace" od RX 460?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Trebale bi, pogotovo ti
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
gtx 1050 bi trebala biti slabija od rx 460 dok je 1050ti vjerojatno jaca. Razlika je nekih 20$ u korist radeonke, ako se ookaze da ce 1050ti bit jaca vjerojatno nas ceka i rx465
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Ma bit ce i obicna 1050 jaca, osim mozda u dx12, ti bi trebala biti dosta jaca
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

Ove kartice će bit zanimljive iz više razloga.. prije svega se nadam da će biti custom kartica s 6pin konektorom da vidimo hoće li moći potezati do preko 2GHz kao i veća braća 1060/70/80, tim više što će ih proizvodit Samsung na svom 14nm procesu pa da vidimo hoće li to imati kakvog utjecaja na clock i potrošnju.

Will this run on my 486?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

Evo jedna je već na nabavi lol:

 

http://www.nabava.net/search.php?q=gtx1050

 

 

Cijena kao najjeftinija rx470, nije nešto zasad.

 

Sviđa mi se što je mala i nema dodatan konektor, dakle štedljiva! :)

Svi smo mi Mentalist.
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 20:28 (Jakovp).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Ma kita madjarska...
Kako su dosli na tu cijenu sa 139usd, toliko ni najbolje verzije ne bi trebale kostati, ni blizu

Ja sam planirao rx470, ali me sjebase u poreznoj i tek nekidan sam dobio povrat poreza, da je stigao u 8. mj kao vecini, bilo je love od sezone na hrpi i bez problema bi je uzeo
ovako mi je ciljana msi preskupa i cekam 1050ti, ali po toj cijeni nema sanse
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
75W TDP...wow
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
To je 75w bez puno oc lufta, treba gledati ove sa 6pin, to ce se dobro ocati, makar navodno nece ici preko 1,8ghz
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k

Pa nema veze...imam dobar filing da ce Tica ic kao stock 1060 3GB bez dizanja napona...samo opet treba gledat u odnosu na DX12 kod RX470

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.10.2016 20:57 (Mitch).
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Navodno da amd sprema okrljastenu verziju rx470 za fight sa 1050ti
postaje zanimljivo u donjem domu :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

pitanje za vas znalce. naime, pred dvije godine sam uzeo 750Ti, prije svega zbog potrosnje (trosi 60W). kontam da mi je vrijeme zamijeniti karticu ali iskreno, 750ti mi radi vise nego dobro. ne zanimaju me neke UHD rezolucije (monitor 1680x1050) ali volim lijepu grafiku :D uglavnom igram avio simulatore, fifa, i tako. dakle, jel ima smisla apgrejdat to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
picajzla0707 kaže...
Navodno da amd sprema okrljastenu verziju rx470 za fight sa 1050ti
postaje zanimljivo u donjem domu :)

 Of skroz, kada u gornjem nVidia nema konkurenciju, što je iskreno malo i zabrinjavajuće i razočaravajuće, ali vidjet ćemo kako će se scena dalje odvijati...

Dobar grah se daleko cuje
11 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k
Sto vise konkurencije to bolje za nas, takodjer i sto vise medjurazreda da je izbor veci

Razlika izmedju rx460 i rx470 je prevelika i zasto ne bi bilo vise toga izmedju, pa biras malo jacu sa slabijim hladjenjem ako ti ne smeta buka ili malo slabiju s boljim hladnjakom i slicno

Ovako ja imam na raspolaganju 1.300-1.400 kuna, a nemam sto uzet jer mi je rx460 ipak preslaba
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal k

ako ce ista i trzat na toj 1050/ti, OC joj nece pomoc previse.. bolje u startu uzet jacu karticu (ako nekoga vec to brine..)

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2016 1:05 (nixass).
11 godina
offline
Stigle najslabije, ali i najjeftinije Pascal karti

@picajzla, mislim da bi ti bilo pametnije skupit jos par stotina kuna i uzet rx470, za svaki slucaj.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice