I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

poruka: 17
|
čitano: 2.646
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko".
7 godina
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

ful mi se kaka od tog izduživanja ekrana, daj malo mesa...

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
2 1 hvala 0
16 godina
online
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
Odvedem zenu u Mediamarkt da joj kupim SGS8 jer sam ga mogel dobit 200 eura jeftinije ako dam stari SGS koji ne koristim i veli mi zena da nece osmicu. Ima SGS6 Edge+ i ekran joj je osam put bolji od onoga na SGS8.
14 godina
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

Misliš s "beskonačnim ekranom"? To bolje zvuči nego "tanki rub oko ekrana". 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
Louis Pluto kaže...

ful mi se kaka od tog izduživanja ekrana, daj malo mesa...

 Sony Xperia...

15 godina
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

Imam staru X1 xperiu doma, to je bio komad mesa. (krepao kabel izmedju dva pomična dijela, nikad popravio)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
NEW_MAN kaže...
Odvedem zenu u Mediamarkt da joj kupim SGS8 jer sam ga mogel dobit 200 eura jeftinije ako dam stari SGS koji ne koristim i veli mi zena da nece osmicu. Ima SGS6 Edge+ i ekran joj je osam put bolji od onoga na SGS8.

 Ja sam svoju zenu odveo na trznicu i svidjela joj se jedna riba. Kupio sam joj dvije. 

16 godina
online
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
Magnolia_fan kaže...
NEW_MAN kaže...
Odvedem zenu u Mediamarkt da joj kupim SGS8 jer sam ga mogel dobit 200 eura jeftinije ako dam stari SGS koji ne koristim i veli mi zena da nece osmicu. Ima SGS6 Edge+ i ekran joj je osam put bolji od onoga na SGS8.

 Ja sam svoju zenu odveo na trznicu i svidjela joj se jedna riba. Kupio sam joj dvije. 

 Su ekrani na ribama bili dovoljno tanki?

Meni je ekran na S8 preuski i tek S8+ izgleda "ok". 

7 godina
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
NEW_MAN kaže...

Meni je ekran na S8 preuski i tek S8+ izgleda "ok". 

 protivnik sam uskih ekrana i dislajkam ih, tanke ribe su ok, široke su isto ok...

ravna zemlja i šupalj mjesec
14 godina
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

i šta će dobiti s tim, osim izgubiti i ovo malo ljudi koji kupuju njihove uređaje, šteta

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
loky4i4 kaže...

i šta će dobiti s tim, osim izgubiti i ovo malo ljudi koji kupuju njihove uređaje, šteta

 Moguće da bude izgubio mesare, ali bude dobio nove kupce koji više vole tanke rubove. A sada je u trendu tanki rubovi tako da Sony ne gubi ništa, samo dobiva :) 

 

 

14 godina
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
Markić7 kaže...

 Moguće da bude izgubio mesare, ali bude dobio nove kupce koji više vole tanke rubove. A sada je u trendu tanki rubovi tako da Sony ne gubi ništa, samo dobiva :) 

 nema sanse da ce dobiti koliko ce izgubiti,  nece sigurno ovi što kupuju samsunge, iphone preci na sonya

13 godina
odjavljen
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

Ja samo čekam naslov "I Sony prelazi na smartphone sa baterijom većom od onog u smartwatchu" :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

Inače sam fan Sony-a(uvijek je bio sinonim za japansku kvalitetu) i danas bazam po Areni i vidim Sancta Domenica. Reko' idem vidjeti XZ1, ako mi se svidi, Z5 dajem nekome. 
Vidim ga, prekrasan mobitel, uzmem u ruku, lagan, ali su bezeli preveliki.

Po meni, bezeli na Z5 compact su najbolji. Ima ih dovoljno da imaš za što primiti, a opet nisu glomazni.

Ne sviđaju mi se bezeli na XZ1, ali bome ni "bezelless" telefoni poput iPhone X, SGS8 i kojih već.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
loky4i4 kaže...
Markić7 kaže...

 Moguće da bude izgubio mesare, ali bude dobio nove kupce koji više vole tanke rubove. A sada je u trendu tanki rubovi tako da Sony ne gubi ništa, samo dobiva :) 

 nema sanse da ce dobiti koliko ce izgubiti,  nece sigurno ovi što kupuju samsunge, iphone preci na sonya

 Zašto ne ??? Ja kupujem ono sto mi se svidi po specifikacijama, dizajn, sve je to android :) 

Možda nebudu baš sa iphonea prešli ali sa ostalih bi mogli, pod uvjetom da im je cijena pristupačna. Da nudejednako dobro za iste novce kao konkurencija :) 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
chutac kaže...

Inače sam fan Sony-a(uvijek je bio sinonim za japansku kvalitetu) i danas bazam po Areni i vidim Sancta Domenica. Reko' idem vidjeti XZ1, ako mi se svidi, Z5 dajem nekome. 
Vidim ga, prekrasan mobitel, uzmem u ruku, lagan, ali su bezeli preveliki.

Po meni, bezeli na Z5 compact su najbolji. Ima ih dovoljno da imaš za što primiti, a opet nisu glomazni.

Ne sviđaju mi se bezeli na XZ1, ali bome ni "bezelless" telefoni poput iPhone X, SGS8 i kojih već.

 Onda pretpostavljam da voliš i televizore popud nekad kada su imali debele zvučnike sa strane ??? 

 

Evo što donosi bezrubni ekran, isprobao sam reicmo Tatin Huawei Mate 9 (5,9inč)  i usporedio sa svojim Asus zenfone 2(5,5 inč) ono sto mi se svidjelo da su uspjeli na istu veličinu moba ugurati veči ekran. To je največa prednost bezrubnog, da nebude preveliki a da ima veči ekran :) 

 

Veći ekran donosi veći užitak kod čitanja stranica, gledanja filmova recimo na youtubeu itd :)  

13 godina
neaktivan
offline
I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima oko

Ja mobitel koristim za browsing(čitanje uglavnom), poruke i glazbu.
Bitno mi je da je brz i da što god poželim da može i da ima dobru bateriju. Valjda zato jer nisam tech geek mi ne trebaju ekrani od ruba do ruba, više me privlači to da mogu uhvatiti mobitel bez da stisnem nešto nehotice.


E da, neka Sony vrati tipku za glasnoću tamo gdje je na Z5.

 

EDIT: Da ti odgovorim i na pitanje, svejedno mi je kolike bezele TV ima. Imam TV sa valjda 5 cm plastike sa svake strane i monitor sa 7 mm bezela i kod korištenja ne primjećujem ama baš nikakvu razliku.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 15:34 (chutac).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I Sony prelazi na smartphone s tankim rubovima
Markić7 kaže...

 Zašto ne ??? Ja kupujem ono sto mi se svidi po specifikacijama, dizajn, sve je to android :)

 zato što većina ljudi ne razmišlja tako, i sony nije in kao samsung i apple

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 16:49 (loky4i4).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice