I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

poruka: 71
|
čitano: 11.393
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit".
11 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Ništa nova oni koji se kunu u s7 i s7 edge, moraju se kunit u nešto što su ulapali 5000 k kuna. za te pare bi ja vikao i za doogee da mi je najbolji..Inače imam top model meizua i mogu reć da kad god mi neko počne o kameri i kvaliteti iste na s7 i s7e proljev uhvatim.. Ok slika je super na malom ekranu mobitela ali kad sam stavio s7 sliku na laptop kraj ove od meizua(21mp) izgleda ko siemens protiv nokie n95. a da ne govorim u 2 mjeseca s7 bio 2 put na servisu... Tako da čestitam ovčicama ali za te pare iz mog iskustva mogu kupit podjednako dobar mobitel i jos ostane za koju dobru grafu ili pak nesto treće..

Inače kinezi jedu donji i srednji segment apple ovaj premium pa sad treba sto brze izdat 8. možda onda amerika izvrsi operaciju korea freedom obzirom da vec sad posjeduju weapons of mass destruction :)

Moj PC  
2 8 hvala 0
13 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

 Uz to, mob se prvo pocne dimiti i onda se zapali, ljudi imaju dosta vremena da ga uklone kad se pocne dimiti. Nema gotovo nikakve opasnosti za zdravlje ljudi. 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
protjeran
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

Steta, nadam se da ce ga popraviti i da ce za mjesec-dva izaci normalno u prodaju jer bas sam ga htio kupiti

 

 

Ono sto je jos gore je to sta su ovaj mobitel unistili mediji i idiotizam ljudi. Ajmo pogledat stvari objektivno - zapalilo se koliko, 10ak mobitela od milijun shipannih. Uz to, mob se prvo pocne dimiti i onda se zapali, ljudi imaju dosta vremena da ga uklone kad se pocne dimiti. Nema gotovo nikakve opasnosti za zdravlje ljudi. I najbitnije, mobitel ne eksplodira. Ali eto, mediji su ljudima utuvili u glavu da mobitel eksplodira i da ce ih ubiti i to je to.

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

 Takve kao ti Samsung (i svaka druga firma) najviše voli. Shut up and take my money ekipa.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

Problem je što su se zapalili i oni koji su zamjenjeni novim, koji su trebali biti bezbijedni.

9 godina
protjeran
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Horatio_Hornblower kaže...

Ništa nova oni koji se kunu u s7 i s7 edge, moraju se kunit u nešto što su ulapali 5000 k kuna. za te pare bi ja vikao i za doogee da mi je najbolji..Inače imam top model meizua i mogu reć da kad god mi neko počne o kameri i kvaliteti iste na s7 i s7e proljev uhvatim.. Ok slika je super na malom ekranu mobitela ali kad sam stavio s7 sliku na laptop kraj ove od meizua(21mp) izgleda ko siemens protiv nokie n95. a da ne govorim u 2 mjeseca s7 bio 2 put na servisu... Tako da čestitam ovčicama ali za te pare iz mog iskustva mogu kupit podjednako dobar mobitel i jos ostane za koju dobru grafu ili pak nesto treće..

Inače kinezi jedu donji i srednji segment apple ovaj premium pa sad treba sto brze izdat 8. možda onda amerika izvrsi operaciju korea freedom obzirom da vec sad posjeduju weapons of mass destruction :)

 Meizu je neispoliran softwerski za ne-kineze sa osrednjim hardwerom, isto i vrijedi za vecinu kineza samo jos gore. Drugo ako ti se ista desi sa mobitelom podrska je ili nepostojeca ili uzasno duga mjesec dva. Jedini koji vrijedi je oneplus 3.

13 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
ATJLučko kaže...

Vidim erekcija ne popušta

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
phoenix2003 kaže...
macgyver kaže...

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

Problem je što su se zapalili i oni koji su zamjenjeni novim, koji su trebali biti bezbijedni.

 Mislio da nitko nije skuzio sto sam htio reci...

 

Mediji: Odmah ugasite i vratite Note7 jer ako to ne ucinite, svi Note7 ce eksplodirati i ubiti vas

 

Realnost: 1 od 100000 Note7 se pocne dimiti i nakon nekog vremena zapali. A izmedju dimljenja i zapaljivanja ima dosta vremena da ga izvadite iz dzepa i stavite negdje gdje vas nece opeci

 

 

I nisam rekao da je to normalno i da je ok, ocito je da nesta ne valja i da ih treba popraviti, ali pozivati na potpuno ukidanje Notea7 je idiotizam.

14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

 

 

I nisam rekao da je to normalno i da je ok, ocito je da nesta ne valja i da ih treba popraviti, ali pozivati na potpuno ukidanje Notea7 je idiotizam.

Pa ukinuli su ga: http://money.cnn.com/2016/10/11/technology/samsung-galaxy-note-7-discontinued/index.html

13 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

 

Realnost: 1 od 100000 Note7 se pocne dimiti i nakon nekog vremena zapali. A izmedju dimljenja i zapaljivanja ima dosta vremena da ga izvadite iz dzepa i stavite negdje gdje vas nece opeci

 

Realnost: počne se dimiti kad si u avionu i izazoveš paniku

Realnost: počne se dimiti kad voziš auto i ubiješ sebe ili još gore nekog drugog

Realnost: zapali se tokom noću i pogineš u požaru.

 

Ne znam jebote, ak je po tebi sve to prenapuhano jer osoba "ima dovoljno vremena da se spasi", onda stari moj s tobom nešto stvarno nije u redu.

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Horatio_Hornblower kaže...

Ništa nova oni koji se kunu u s7 i s7 edge, moraju se kunit u nešto što su ulapali 5000 k kuna. za te pare bi ja vikao i za doogee da mi je najbolji..Inače imam top model meizua i mogu reć da kad god mi neko počne o kameri i kvaliteti iste na s7 i s7e proljev uhvatim.. Ok slika je super na malom ekranu mobitela ali kad sam stavio s7 sliku na laptop kraj ove od meizua(21mp) izgleda ko siemens protiv nokie n95. a da ne govorim u 2 mjeseca s7 bio 2 put na servisu... Tako da čestitam ovčicama ali za te pare iz mog iskustva mogu kupit podjednako dobar mobitel i jos ostane za koju dobru grafu ili pak nesto treće..

Inače kinezi jedu donji i srednji segment apple ovaj premium pa sad treba sto brze izdat 8. možda onda amerika izvrsi operaciju korea freedom obzirom da vec sad posjeduju weapons of mass destruction :)

 Joj sto volim kad ovi sto kupuju kineze pa ih uspoređuju sa top uređajima Samsunga,Lg-a ili Applea...Daleko su oni od kineza..kako se kaze koliko para toliko muzike...nekazem da su kinezi loši ali nije to to....

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 12:25 (galinjo24).
14 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Tražio bi novac nazad i uzeo bilo koji drugi mobitel, nikad mi više nebi palo na pamet uzet samsung. Još mi samo fali da mi mobitel raznese jaja u džepu ili ih zapali svejedno :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.10.2016 12:30 (Thermal).
 
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Sad će svi pamtit gdje su bili kad je Note 7 opozvan. Za sada pamtim gdje sam bio '91., što sam radio '98. kad je Šuker zabio Nizozemcima, u vojsci gledao pokop Tuđmana 1999., sjećam se i Ivaniševićevog Wimbledona. Sad moram dodat i ovo: bacao usranu pelenu u koš kad sam čuo da je opozvan Note7. 

 

#firstworldproblems

But how do it know
 
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Hexfire kaže...
macgyver kaže...

 

Realnost: 1 od 100000 Note7 se pocne dimiti i nakon nekog vremena zapali. A izmedju dimljenja i zapaljivanja ima dosta vremena da ga izvadite iz dzepa i stavite negdje gdje vas nece opeci

 

Realnost: počne se dimiti kad si u avionu i izazoveš paniku

A ništa, baci ga kroz prozor van 

 

@macgyver: jesi se okušao u jedrenju, klasa optimist?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
10 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

Bilo bi glupo da ovog poprave i ponovno počnu prodavati za mjesec ili 2 mjeseca kad aotklone sve nedostatke.Jednsotavno bilo bi glupo jer je antireklama sve učinila, trebali bi predstaviti novi pod drugim imenom potruditi da nebude sličan starom i ponuditi nešto sto drugi nemaju. A bilo bi dobro da spuste cijenu da se ne kurće previše kao da to zaslužuju. Siguran sam da su razoračarali previše korisnika, da čak večina njih pomislila "više ne kupujem samsung" 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Hexfire kaže...
macgyver kaže...

 

Realnost: 1 od 100000 Note7 se pocne dimiti i nakon nekog vremena zapali. A izmedju dimljenja i zapaljivanja ima dosta vremena da ga izvadite iz dzepa i stavite negdje gdje vas nece opeci

 

Realnost: počne se dimiti kad si u avionu i izazoveš paniku

Realnost: počne se dimiti kad voziš auto i ubiješ sebe ili još gore nekog drugog

Realnost: zapali se tokom noću i pogineš u požaru.

 

Ne znam jebote, ak je po tebi sve to prenapuhano jer osoba "ima dovoljno vremena da se spasi", onda stari moj s tobom nešto stvarno nije u redu.

 

 Drugi put kad me quotas nemoj izvaditi samo jednu recenicu iz konteksta nego procitaj cijeli post (ili u ovom slucaju barem zadnju recenicu) i probaj shvatiti

 

 

 

 

@phoenix2003...Vidim sad i ja da su ga skroz ukinuli. Kreteni.

Sad cemo cekati godinu dana na Note 8 koji vjerojatno nece imati 3.5mm jack ni fizicki home button (isto vrijedi i za S8)

 

 

14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Markić7 kaže...

Bilo bi glupo da ovog poprave i ponovno počnu prodavati za mjesec ili 2 mjeseca kad aotklone sve nedostatke.Jednsotavno bilo bi glupo jer je antireklama sve učinila,

 Kakva antireklama?

Prva serija Notea kada se zapaljivala je bila popraćena novinama ali eto, nekako se moglo progledati kroz prste jer se svima to događa ponekad.

Zatim su oni izdali novu seriju istog uređaja koja je navodno otklonila sve kvarove sa zapaljivanjem ali ni to nije riješilo problem i nastavljali su se samozapaljivati.

 

Antireklama nema veze s ovim, nitko ne pokušava pokopati Samsung sa nekakvim lažnim optužbama i preuveličavanjem, sami sebe potkopavaju sa lažnim tvrdnjama da su otklonili kvar na uređaju a zapravo prodaju jednako pokvaren uređaj kao i u prvoj seriji.

Swedish latin super funk.
11 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Ok, to je definitivno blam za jednu mega kompaniju kao što je Samsung, ali ne bih se kladio da u cijeloj priči nema umiješanih i prstiju izvan kompanije! Zašto bi bilo nemoguća opcija sabotaže u nekom od procesa proizvodnje!? Znam, pitanje se samo nameće ali i drugi put pa ćorak, ali drugi put je bilo panično vađenje iz močvare!? Tko zna, ali u današnjem svijetu sve su opcije na stolu.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
miro051 kaže...
Ok, to je definitivno blam za jednu mega kompaniju kao što je Samsung, ali ne bih se kladio da u cijeloj priči nema umiješanih i prstiju izvan kompanije! Zašto bi bilo nemoguća opcija sabotaže u nekom od procesa proizvodnje!? Znam, pitanje se samo nameće ali i drugi put pa ćorak, ali drugi put je bilo panično vađenje iz močvare!? Tko zna, ali u današnjem svijetu sve su opcije na stolu.

 Opet njihova krivica.

 

Postoji kontrola proizvodnje ako ne proizvodiš u svojoj tvornici nego u drugoj.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

  

@phoenix2003...Vidim sad i ja da su ga skroz ukinuli. Kreteni.

Sad cemo cekati godinu dana na Note 8 koji vjerojatno nece imati 3.5mm jack ni fizicki home button (isto vrijedi i za S8)

Ja to neću čekati. Ja sam ponosan vlasnik HTC 10!

14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

Steta, nadam se da ce ga popraviti i da ce za mjesec-dva izaci normalno u prodaju jer bas sam ga htio kupiti

 

 

Ono sto je jos gore je to sta su ovaj mobitel unistili mediji i idiotizam ljudi. Ajmo pogledat stvari objektivno - zapalilo se koliko, 10ak mobitela od milijun shipannih. Uz to, mob se prvo pocne dimiti i onda se zapali, ljudi imaju dosta vremena da ga uklone kad se pocne dimiti. Nema gotovo nikakve opasnosti za zdravlje ljudi. I najbitnije, mobitel ne eksplodira. Ali eto, mediji su ljudima utuvili u glavu da mobitel eksplodira i da ce ih ubiti i to je to.

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

 

Je'l se ti to salis ili stvarno mislis?!? Stvarno nisam vec duze vremena procitao bedastiji komentar na nivou 3-godisnjaka od ovoga gore citiranog. Zbilja bi trebao malo poraditi na svojoj osobnosti ako smatras da to sto se uredjaj u bilo koje doba dana/noci moze samo zapaliti bio u njegovoj blizini ili ne jer ne radi se samo o zivotu korisnika uredjaja nego mozda i o njegovoj obitelji, prijateljima ili ljudima koji ga tog momenta okruzuju.

veni vidi didici
12 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Nije  da pljujem Samsung ... ali općenito neznam.Područje mobitela tu su podbacili kad ikad. još od onog sgh-d900

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Nemoj te se zavaravat...Samsung je jak brend da bi na njega navedeno utjecalo. Neće mu biti dobit onakva kakvu su očekivali ali će se oni izvući iz navedenog.

 

Toyota je imala problema pa je preživjela...VW ima sad problema s ispušnim plinovima a auti se prodaju bolje nego ikad. 

 

Jebi ga dogodila se greška...kupci će biti namireni tj neće ni osjetit...i idemo dalje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
dagoberhr kaže...
macgyver kaže...

Steta, nadam se da ce ga popraviti i da ce za mjesec-dva izaci normalno u prodaju jer bas sam ga htio kupiti

 

 

Ono sto je jos gore je to sta su ovaj mobitel unistili mediji i idiotizam ljudi. Ajmo pogledat stvari objektivno - zapalilo se koliko, 10ak mobitela od milijun shipannih. Uz to, mob se prvo pocne dimiti i onda se zapali, ljudi imaju dosta vremena da ga uklone kad se pocne dimiti. Nema gotovo nikakve opasnosti za zdravlje ljudi. I najbitnije, mobitel ne eksplodira. Ali eto, mediji su ljudima utuvili u glavu da mobitel eksplodira i da ce ih ubiti i to je to.

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

 

Je'l se ti to salis ili stvarno mislis?!? Stvarno nisam vec duze vremena procitao bedastiji komentar na nivou 3-godisnjaka od ovoga gore citiranog. Zbilja bi trebao malo poraditi na svojoj osobnosti ako smatras da to sto se uredjaj u bilo koje doba dana/noci moze samo zapaliti bio u njegovoj blizini ili ne jer ne radi se samo o zivotu korisnika uredjaja nego mozda i o njegovoj obitelji, prijateljima ili ljudima koji ga tog momenta okruzuju.

Ti vrijedjas mene i kazes da bi trebao poraditi na svojoj osobnosti (?) zbog komentara s kojim se ne slazes, al ja se ponasam kao 3-godisnjak. Ne znam u kojem svijetu ti zivis, al tamo ocito nema zakona logike :)

 

A sta se tice drugog dijela, iz tvog komentara je vidljivo da si pod utjecajem medija i slike o Note7 koju su oni stvorili i to je upravo ono o cemu sam govorio.

Ne, ako imas Note7, nisi u opasnosti da izgoris ti, tvoja obitelj i jos 20 ljudi u tvojoj ulici. Ili barem ne u vecoj opasnosti nego od bilo kojeg drugog uredjaja. Svaki, apsolutno svaki uredjaj na struju se moze sjebati, moze se dogoditi neki kvar i da se zapali taj uredjaj. Mobiteli (ne samo Note7 nego i ostali mobiteli) nisu iznimka.

 

I ono sto svi odbijaju procitati u mom komentaru, rekao sam da s Note7 nesto nije u redu i da ga treba recallati. Recallati, popraviti i nakon mjesec dva ponovo pustiti u prodaju, kad je kvar otklonjen. A ne ga potpuno cancellati.

14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
skank666 kaže...

A dugo je trajao... LOL! Šteta, telefon je bio bomba! A, pasko, što ti kažeš?

 vrhunski uredaj totalna steta

Samsung S6 Edge+
11 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

AGRAMSERVIS :) HAHAHAHA isto mi ko da ga pošaljem u kinu... A jesi ikad koristio meizu kad si tako dobro upućen ili xiaomi ili huawei?

16 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
macgyver kaže...

A sta se tice drugog dijela, iz tvog komentara je vidljivo da si pod utjecajem medija i slike o Note7 koju su oni stvorili i to je upravo ono o cemu sam govorio.

Ne, ako imas Note7, nisi u opasnosti da izgoris ti, tvoja obitelj i jos 20 ljudi u tvojoj ulici. Ili barem ne u vecoj opasnosti nego od bilo kojeg drugog uredjaja. Svaki, apsolutno svaki uredjaj na struju se moze sjebati, moze se dogoditi neki kvar i da se zapali taj uredjaj. Mobiteli (ne samo Note7 nego i ostali mobiteli) nisu iznimka.

 

I ono sto svi odbijaju procitati u mom komentaru, rekao sam da s Note7 nesto nije u redu i da ga treba recallati. Recallati, popraviti i nakon mjesec dva ponovo pustiti u prodaju, kad je kvar otklonjen. A ne ga potpuno cancellati.

Mislim da i prema objavljenim slučajevima možemo sa sigurnošću tvrditi da je opasnost ipak "malo" veća kod Note 7 nego kod drugih uređaja.

 

Recall koji spominješ je bio pa je sve opet isto, možda statistički čak i gore nego u odnosu na prvu seriju. A to što su ga "cancelirali" kao što kažeš je vjerojatno posljedica toga da ni sami ne znaju uzrok problema i to je jedino što su mogli napraviti.

 

Znam da nije lako biti fan nečega što doživljava malo teži fail, ali ne vidim što si toliko zapeo da sve uvjeriš da je to normalno da se na svakih 10 000 uređaja jedan zapali? Što imaš od toga?

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
odjavljen
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
pasko kaže...
skank666 kaže...

A dugo je trajao... LOL! Šteta, telefon je bio bomba! A, pasko, što ti kažeš?

 vrhunski uredaj totalna steta

 Zasjao je u punom sjaju u malo vremena - ko supernova...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice