I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

poruka: 71
|
čitano: 11.346
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit".
13 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit
Ajd nek su prestali kopirat apple...
...i tako dalje
Moj PC  
4 23 hvala 2
16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

Odlicna reklama za Google pixel koji izlazi 20 Oktobra. :)

16 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Tesko je to reci za jednu megakorporaciju, ali posteno sa njihove strane (ili su se uplasili da ce ih grupne tuzbe kostati vise :)

---------- markantz
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

Kreteni... Apple bi naplatio povratak mobitela i naplatio kupnju novoga.

k
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
markantz kaže...

Tesko je to reci za jednu megakorporaciju, ali posteno sa njihove strane (ili su se uplasili da ce ih grupne tuzbe kostati vise :)

 Pošteno?
Pošteno bi bilo da su ponudili zamjenski uređaj koji nema problem, a ne dva puta prodavati uređaj koji se samozapaljuje. Prvi put ok, serijska greška popravit će se sa idućom revizijom, ali drugi put je neoprostivo.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
77ari kaže...

Kreteni... Apple bi naplatio povratak mobitela i naplatio kupnju novoga.

 Aha i onda dojde svizac i zamota cokoladu.

 

14 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Da i ovo doživim. Stvarno su napravili zajeb u svakom aspektu kad je došlo do ovoga. Zanima me samo kako se to desilo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Kako se desilo? Kockali su se za nedovršenim i neispitanim proizvodom. Ajde što su se kockali ( to svi rade ) , problem je što su se "vadili" .

Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Hvala Samsungu što sad imam mogućnost kratkog odje*a svih onih šmrkavaca sa pričama moj samsung ovo moj samsung ono... Moj xy mob se bar nije zapalio...

 
12 3 hvala 0
9 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
freeware kaže...

Hvala Samsungu što sad imam mogućnost kratkog odje*a svih onih šmrkavaca sa pričama moj samsung ovo moj samsung ono... Moj xy mob se bar nije zapalio...

 samo imas mali problem kod odjeba, samsung ima jos 45897645896749 uredaja, a problem je sa jednim.

brzo smisli novi odjeb

13 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Da se ovaj fail može pogledati u nogometnom žargonu bio bi podjednak onom Ilije Sivonjića protiv Cibalije 

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Steta sto je na kraju note 7 ovako katastrofalno zavrsio sa zamjeniskim uredajima. Veselio sam se novom note 7 i gear s3 jer sam imao problema sa s7 edge zbog toga sto mi je odma na pocetku puklo zadnje staklo(mobitel nikada nije pao) i sad nedavno mi je vibracija prestala raditi te baterija je imala katastrofalni drain iz nekog cudnog razloga(morao sam ga 2 puta dnevno punit ponekad), a dvoumio sam se izmedu one plus 3 kad sam ga uzimao s7 edge -.-. Sa one plus 3 nebi sigurno imao takvih hardwerskih problema.  Uzeo sam iphone 7 plus na kraju i nije mi zao ni lipe. 

 
3 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

A dugo je trajao... LOL! Šteta, telefon je bio bomba! A, pasko, što ti kažeš?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
vrinho kaže...

Da se ovaj fail može pogledati u nogometnom žargonu bio bi podjednak onom Ilije Sivonjića protiv Cibalije 

 hahah ova ti je dobra! ali tesko da moze biti veci fail od onoga 

 

eee moj zamzungu, natjerao si me da mi next phone bude lg v20, nema vise nedoumica

16 godina
odjavljen
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Ja imam S3 vec dosta dugo. I puno puta sam pozelio da je eksplodirao...

Freak Show Inc.
 
42 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
digitall kaže...
freeware kaže...

Hvala Samsungu što sad imam mogućnost kratkog odje*a svih onih šmrkavaca sa pričama moj samsung ovo moj samsung ono... Moj xy mob se bar nije zapalio...

 samo imas mali problem kod odjeba, samsung ima jos 45897645896749 uredaja, a problem je sa jednim.

brzo smisli novi odjeb

U aferi burngate, nije aktualan samo Note 7, tu su se počeli javljati i S7 pojedini modeli, tako da ti ona zadnja znamenka nije 9 već 8 !

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Steta, veselio sam se tom mobitelu.

Imam Note4 od prvog dana izlaska, i odlican je.
U dvije godine promjenio sam bateriju, pao 500x , smocio se itd, itd.  I uvijek savrseno radio.

E sad, uzeti S7 edge, ili cekati?

[M|C] ex_Co7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
kach kaže...

Steta sto je na kraju note 7 ovako katastrofalno zavrsio sa zamjeniskim uredajima. Veselio sam se novom note 7 i gear s3 jer sam imao problema sa s7 edge zbog toga sto mi je odma na pocetku puklo zadnje staklo(mobitel nikada nije pao) i sad nedavno mi je vibracija prestala raditi te baterija je imala katastrofalni drain iz nekog cudnog razloga(morao sam ga 2 puta dnevno punit ponekad), a dvoumio sam se izmedu one plus 3 kad sam ga uzimao s7 edge -.-. Sa one plus 3 nebi sigurno imao takvih hardwerskih problema.  Uzeo sam iphone 7 plus na kraju i nije mi zao ni lipe. 

 Malo trolaš u vezi S7edge......zašto ga nenosiš na servis ako ima te probleme..kako je puklo staklo bez oštecenja...samo od sebe,aj molim te i odjednom si uzeo iphone plus..hahaha..trolašš....Note 7 je mogao biti top uređaj i bio bi da nisu zurili sa izdavanjem..

Imam s7Edge i telefon je vrh vrhova....Kamera,ekran i baterija....

13 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
kach kaže...

Steta sto je na kraju note 7 ovako katastrofalno zavrsio sa zamjeniskim uredajima. Veselio sam se novom note 7 i gear s3 jer sam imao problema sa s7 edge zbog toga sto mi je odma na pocetku puklo zadnje staklo(mobitel nikada nije pao) i sad nedavno mi je vibracija prestala raditi te baterija je imala katastrofalni drain iz nekog cudnog razloga(morao sam ga 2 puta dnevno punit ponekad), a dvoumio sam se izmedu one plus 3 kad sam ga uzimao s7 edge -.-. Sa one plus 3 nebi sigurno imao takvih hardwerskih problema.  Uzeo sam iphone 7 plus na kraju i nije mi zao ni lipe. 

 Treba iskljuciti "always on display", onda se potrosnja baterije vrati u normalu (barem u mom slucaju). Ocito trosi vise baterije nego deklarirano....

16 godina
neaktivan
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Šteta, a iz Samsungove perspektive katastrofa...

 

 

Iskreno ne mislim da je sve ovo plod žurbe kako bi se natjecali sa iPhoneom, Note serija već godinama izlazi u isto vrijeme. QA i QC jednostavno nisu bili na razini za tako komplexan komad tehnologije.

 

Ako zanemarimo problem sa baterijom (argumenta radi) definitivno najbolji mob kojeg sam ikad imao, a možda čak i komad hardwarea kao takav kada se uzme paket tehonologije kao takav u obzir.

 

Imao sam prvu varijantu, dobio zamjenu sa 128GB SD poklonom, ali nakon ovoga mislim da ću tražiti povrat love - iako nemam pojma koji mob uzeti jer, IMO, teško da se neki android mob može mjeriti s ovim, i što se tiče featurea i izgleda i kako leži u ruci. 

 

Nakon ovoga sve postaje upitno, software podrška je upitna, vrijednost preprodaje je upitna (pogotovo s vremenom), a i ne treba mi da mi negdje vani nedaju u avion ili gdjegod jer imam Note7...

 

Teška srca, ali odlučujem se za povrat love, bez obzira što je mob bomba (pun indended), previše rizika za jedan uređaj koji bi trebao olakšati život - a radi upravo suprotno...

 
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug

Uzmi s7e i nema straha ...samungov naj nakon s3 !

15 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
kach kaže...

Steta sto je na kraju note 7 ovako katastrofalno zavrsio sa zamjeniskim uredajima. Veselio sam se novom note 7 i gear s3 jer sam imao problema sa s7 edge zbog toga sto mi je odma na pocetku puklo zadnje staklo(mobitel nikada nije pao) i sad nedavno mi je vibracija prestala raditi te baterija je imala katastrofalni drain iz nekog cudnog razloga(morao sam ga 2 puta dnevno punit ponekad), a dvoumio sam se izmedu one plus 3 kad sam ga uzimao s7 edge -.-. Sa one plus 3 nebi sigurno imao takvih hardwerskih problema.  Uzeo sam iphone 7 plus na kraju i nije mi zao ni lipe. 

Zadnje što im fakat vrijedi su Note 4 i S5 bilo koje serije, sve kasnije samo pokušavaju izmisliti toplu vodu i uklanjaju dobre stvari (trajanje baterije, IR, utori za kartice, izmjena baterije, temp. senzor...). Mogli su na osnovi ta dva uređaja samo malo dorađivati dizajn plastike i mijenjati nazive serije. Mene su izgubili s Noteom 5 i Galaxyem S6 koji su mi fail uređaji za novce koje su koštali (Note5 okljaštren a S6 ima sprd od baterije). Da negdje mogu nabaviti još koji novi Note4 dao bih za njega sad i više nego prije pa nek stoji za rezervu.

Deckard
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
galinjo24 kaže...
 

Imam s7Edge i telefon je vrh vrhova....Kamera,ekran i baterija....

Cijenim drugačije mišljenje ali jučer sam istovremeno koristio S7 Edge i HTC 10. S7 Edge je kanta spram Desetke!

Elem, predviđam da će na youtube početi salva paljenja Note-a 7.

16 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
4mal kaže...

Uzmi s7e i nema straha ...samungov naj nakon s3 !

 Iako na prvi pogled Note7 i S7E djeluju jako slično, razlika je ogromna što se tiče kako leži u ruci, a i S7E ima preveliki edge za moj ukus - i vizualno (promjena boje) i što se držanja tiče (slučajni kontakt prilikom držanja moba).

15 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

ja nemam svoj pa ću na ulici pronaći nekoga tko ima da joj ga ugasim 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
77ari kaže...

Kreteni... Apple bi naplatio povratak mobitela i naplatio kupnju novoga.

 Je da.Zato kad mi se s3 pokvario su mi kopali po njemu i mjenjali dijelove a kad sam poslao iphone na reklamaciju bezobrazni apple mi je odma dao novi telefon iako je kvar bio minimalan. Samo eto fanbojevi kao ti to ne vide

Stranice su trenutno nedostupne.
16 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
kach kaže...

Steta sto je na kraju note 7 ovako katastrofalno zavrsio sa zamjeniskim uredajima. Veselio sam se novom note 7 i gear s3 jer sam imao problema sa s7 edge zbog toga sto mi je odma na pocetku puklo zadnje staklo(mobitel nikada nije pao) i sad nedavno mi je vibracija prestala raditi te baterija je imala katastrofalni drain iz nekog cudnog razloga(morao sam ga 2 puta dnevno punit ponekad), a dvoumio sam se izmedu one plus 3 kad sam ga uzimao s7 edge -.-. Sa one plus 3 nebi sigurno imao takvih hardwerskih problema.  Uzeo sam iphone 7 plus na kraju i nije mi zao ni lipe. 

Pa nije baš da je Edge puno jeftiniji od iPhone-a...

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
neaktivan
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
Tko je kupio poklon za punicu, kupio je.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
25 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ug
deckard kaže...

Zadnje što im fakat vrijedi su Note 4 i S5 bilo koje serije, sve kasnije samo pokušavaju izmisliti toplu vodu i uklanjaju dobre stvari (trajanje baterije, IR, utori za kartice, izmjena baterije, temp. senzor...). Mogli su na osnovi ta dva uređaja samo malo dorađivati dizajn plastike i mijenjati nazive serije. Mene su izgubili s Noteom 5 i Galaxyem S6 koji su mi fail uređaji za novce koje su koštali (Note5 okljaštren a S6 ima sprd od baterije). Da negdje mogu nabaviti još koji novi Note4 dao bih za njega sad i više nego prije pa nek stoji za rezervu.

 

Bravo. Potpisujem svaku riječ. Samo moroni vide uklanjanje potrebnih "fičura" i dodavanje nepotrebnih gimmicka kao što je always-on-display i okovanost u staklo i ljepilo kao napredak.

16 godina
offline
I službeno je mrtav. Samsung traži da odmah ugasit

Steta, nadam se da ce ga popraviti i da ce za mjesec-dva izaci normalno u prodaju jer bas sam ga htio kupiti

 

 

Ono sto je jos gore je to sta su ovaj mobitel unistili mediji i idiotizam ljudi. Ajmo pogledat stvari objektivno - zapalilo se koliko, 10ak mobitela od milijun shipannih. Uz to, mob se prvo pocne dimiti i onda se zapali, ljudi imaju dosta vremena da ga uklone kad se pocne dimiti. Nema gotovo nikakve opasnosti za zdravlje ljudi. I najbitnije, mobitel ne eksplodira. Ali eto, mediji su ljudima utuvili u glavu da mobitel eksplodira i da ce ih ubiti i to je to.

 

 

Ne kazem da je to sve normalno, nesto ocito ne stima i treba ih recallati, istraziti uzrok i popraviti, ali definitivno nije trebala biti neka katastrofa

 

 

Bilo kako bilo, nadam se da ce se vratiti u prodaju, a ne da ce ga potpuno cancellati

 
2 9 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice