Samsung tuži zbog loših kritika

poruka: 15
|
čitano: 3.251
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung tuži zbog loših kritika".
15 godina
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

ovo je kao da u skoli dobijes 4 i tuzis uciteljicu/a zbog losije ocjene.

 

fakjea.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
8 1 hvala 0
16 godina
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

baaaa, da ne bude i Samsung završio kao i HTC i Nokia, na pravom putu je? Bogme su si dali krila.

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung tuži zbog loših kritika
osim ako nemaju dokaza da im je netko PLATIO za losu kritiku, mogu ih povuć za žnjoru.. a i u onom prvom slučaju bi se trebali pokrit po ušima i šutat, kad čovjek bolje razmisli :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži zbog loših kritika
     "pisanjem krivih navoda u članku"
- mozda se i bug malo uozbilji nakon ovog
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")
 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
an iVAN kaže...
     "pisanjem krivih navoda u članku"
- mozda se i bug malo uozbilji nakon ovog
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")

 

Sta bi mediji uvijek trebali pisati pozitivno? Njihov zadatak i je objektivno pisati na testovima koliko se to ne svidjelo proizvodjacima.
13 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

Hm, mislim da nije bilo tesko napisati da je list bar Korejanski.......

Bilo kao bilo evo potpunije informacije o cijelom slucaju:

http://appleinsider.com/articles/14/04/07/samsung-sues-newspaper-for-284k-over-negative-reports-on-galaxy-s5

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
1student kaže...

Hm, mislim da nije bilo tesko napisati da je list bar Korejanski.......

Bilo kao bilo evo potpunije informacije o cijelom slucaju:

http://appleinsider.com/articles/14/04/07/samsung-sues-newspaper-for-284k-over-negative-reports-on-galaxy-s5

Dajte pliz pročitajte komentare na tom članku dolje... ja sam umro od smijehaa{#}

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
10 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
zoki.zlikowski kaže...
an iVAN kaže...
     "pisanjem krivih navoda u članku"
- mozda se i bug malo uozbilji nakon ovog
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")

 

Sta bi mediji uvijek trebali pisati pozitivno? Njihov zadatak i je objektivno pisati na testovima koliko se to ne svidjelo proizvodjacima.

pod ovim se ne misli na kritiziranje nego pisanje gluposti (besmislica, tehnicki ne ispravnih cinjenica i sl.) koje se nesto cesto pojavljuju ovdje

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
an iVAN kaže...
zoki.zlikowski kaže...
an iVAN kaže...
     "pisanjem krivih navoda u članku"
- mozda se i bug malo uozbilji nakon ovog
     "Razlog tužbe je strah da bi se takav članak mogao odraziti na prodaju Galaxy S5 modela"
- po mom misljenju prava steta je tek napravljena, ite od njihove strane, a i nije ovo bas prvi put da su napravili toliku glupost (ona "ucijena")

 

Sta bi mediji uvijek trebali pisati pozitivno? Njihov zadatak i je objektivno pisati na testovima koliko se to ne svidjelo proizvodjacima.

pod ovim se ne misli na kritiziranje nego pisanje gluposti (besmislica, tehnicki ne ispravnih cinjenica i sl.) koje se nesto cesto pojavljuju ovdje

 

A citatelji su preglupi da shvate sto je besmislica, a sto nije?
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.4.2014 11:54 (zoki.zlikowski).
16 godina
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika

kakav je to glupi naslov?

jel ih tuži radi krivih ili loših kritika? 

jer u tekstu se spominju krive a ne loše.. jao

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

90% tih recenzija je plaćemo ili od strane proizvođača ili od konkurencije, toliko sam se lijepih stvari načitao o nekim proizvodima a kad to isto uzmeš vidiš da nije niti blizu opisa. User review je najbitniji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

samsung mi se full zgadio. jos vise nego onaj drugi cije ime ne spominjem. hvala bogu da nemam nista u kuci njihovo imao bi tik nekakav sigurno.

xfact
Moj PC  
2 4 hvala 0
15 godina
online
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
Bas si nasao appleinsider kao izvor za 'potpuniju' vijest :)
15 godina
neaktivan
offline
Samsung tuži zbog loših kritika

Nekako je vecina vasih komentara na ovu vjest ostra, a ni neznamo ustvari ni sami o cemu se tocno radi jer nemamo taj clanak ovdje, normalno da ako su napisali npr. sad bez veze lupam da mu baterija traje 3 sata a ustvari traje 7, da ce htjet tuzit jer se sire neistine. Ali opet, glupo je komentirati ovako na nevidjeno.

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung tuži zbog loših kritika
Bass kaže...

ovo je kao da u skoli dobijes 4 i tuzis uciteljicu/a zbog losije ocjene.

freddie kaže...
osim ako nemaju dokaza da im je netko PLATIO za losu kritiku, mogu ih povuć za žnjoru.. a i u onom prvom slučaju bi se trebali pokrit po ušima i šutat, kad čovjek bolje razmisli :D

Čitajte sa razumijevanjem:

"Samsung je na te kritike odgovorio sudskom tužbom u kojoj se zahtjeva odšteta u iznosu od 284 tisuće $ za štetu koja je počinjena pisanjem krivih navoda u članku."

Ukratko, Samsung u tužbi jednostavno tvrdi da su dotični lagali i da bi se te laži mogle negativno odraziti na prodaju uređaja.

 

Dakle nije riječ o bilo kakvim kritikama, nego kritikama koje su po tvrdnji Samsunga neosnovane. Prvo na sudu moraju dokazati da su neosnovane a vjerojatno i još nešto sa strane, da bi mogli očekivati $.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice