Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

poruka: 17
|
čitano: 9.379
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8".
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Another day another samsung phone...

Moj PC  
20 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Ne izgleda mi nes posebno, veci od notea, nema S pen, rezulucija manja nego na noteu (a opet ekran veci), slabiji procesor (iako to ne igra ulogu puno, itekako se puno ljudi pali na jezgre i jezgre). Nije da im se i baterije cine dostatnima, no ceka se neki konkrenat review (po mogucnosti u novom BUGu :)

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Koja svrha povećat ekran, a smanjit rezoluciju, a telefon će koštat ko i Note2.

Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Ako budu kao i Samsung Galaxy S 5.25, kojeg smo već ranije testirali kolega i ja i koji nas nije baš oduševio; onda se ne bi previše veselio ovim uređajima; Naime, na S 5.25 je ekran bio velik, solidne Full HD rezolucije, dobre osvjetljenosti, ali se uređaj pokazao kao podosta trom i spor... I moramo priznat da je veličina pomalo nepraktična; malo je teže sa jednom rukom dohvatit sve funkcije....

I da, baterija kratko traje... tako da mora biti stalno spojen na struju...

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-s525-test/150715.aspx

http://dejankober.com/ Tweeter: http://twitter.com/#!/koberko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

{#} Kaj su ovo, mobiteli za slabovidne? qHD na 5.8".

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
16 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Koj epic fail...

 
11 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Užasni su! Žalosno je samo što će koštat ko suho zlato!

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

bezveze

Moj PC  
9 1 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Haha, ovo bi meni pasalo {#}.  SIZE MATTERS.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Jedva čekam likove koji će to koristiti za telefoniranje. {#}

There's no business like showbusiness
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Samsung Android Screen Sizes:

2.8

3.14

3.2

3.4

3.5

3.6

3.65

3.7

3.97

4

4.2

4.27

4.3

4.5

4.52

4.65

4.8

5

5.3

5.5

5.8

6.3

7

7.7

8

10

10.1

 

(https://twitter.com/DenZhadanov/status/322445197059424256)

Xperia Z ::: next: HTC One
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Eh ljudi, nemate vi pojma. Ovo je budućnost smartphonea, točnije phableta. Tko jednom proba Note, ne vraća se više na manji ekran. Ali potrebno je stvarno i probati a ne ismijavati. Nakon par dana je i 5.5 inča premalo.

 

Za cca 5 godina imat ćemo 7"-10" savitljivih inča u džepu. Ili Google/Samsungove naočale (Google Glasses) (ili Prestigio, za nas Hrvate :)))

 

Mark my words. Nadam se da će Bugov forum biti još uvijek online pa da svima pokazujem ovu poruku i da se pohvalim kako sam bio dalekovidan :)

Moj PC  
1 7 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Nešto mi je poznat dizajn...hhehe :)

Nego,ima "samo" dvojezgreni 1.7 GHz procesor ovaj 6.3" model,e sad,Galaxy Note 2 ima 4 jezgre i malo manji ekran tako da bih uzeo Note 2,čud bi mi je Xperia Z malo (jako malo,al opet malo) nezgrapna,zamislite kak bi mi bio ovaj ekran s mobitelom. (da,ekran s mobitelom,jer više neznam šta prvo razmišljaju kad rade na mobitelima,o ekranu ili mobitelu). Ono što je kako bi rekli "jebada" jeste cijena koja će biti 99% 5000 kuna,a tolko košta Note 2,i šta češ prije kupit? Note 2 je ionako dovoljan ekran za one koji žele manji tablet,a dovoljan za one koji žele veći smartphone. Ako želiš veći tablet uzmi iPad ili neki Android/Wp tablet i gotovo. Zašto uzimati ovo..ovo nešto...Mislim,nemojte me krivo shvatiti,znate i sami kako je gornja granica bila sve veća i veća,kad su predstavili GS II da je bilo ono preeeveliko 4.3",pa onda 4.8",pa onda 5.3",pa onda 5.5",ali mislim da je 6.3" stvarno preveliko. Uopće,kome to treba? Ajde da su ubacili unutra full hd rezoluciju pa onda kod kuće stavit ga na stol i zoveš susjede na tekmu da gledaju :D

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

Eto i ode sve u krasan qurac....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8
Dans kaže...

Eh ljudi, nemate vi pojma. Ovo je budućnost smartphonea, točnije phableta. Tko jednom proba Note, ne vraća se više na manji ekran. Ali potrebno je stvarno i probati a ne ismijavati. Nakon par dana je i 5.5 inča premalo.

 

Za cca 5 godina imat ćemo 7"-10" savitljivih inča u džepu. Ili Google/Samsungove naočale (Google Glasses) (ili Prestigio, za nas Hrvate :)))

 

Mark my words. Nadam se da će Bugov forum biti još uvijek online pa da svima pokazujem ovu poruku i da se pohvalim kako sam bio dalekovidan :)

Nebih se baš složio s tobom. Imao sam note 2 i prodao ga nakon 3 mjeseca jer mi ga je bila muka koristit, sad imam nexus 4 i taman mi je po dimenzijama.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Mega 6.3 i 5.8

DŽIZS! LOL

 

Nije fail pametnjakovići, znate koliko ljudi na internetu komentira da će ih kupit ako će bit i malo jeftiniji od Notea?? Odgovor: Puno!

 

Ja ovo osobno nikad ne bih kupio jer je stvarno preveliko a specke su midrange, baterija nikakva i nema AMOLED i S pen i samim tim ništa od toga.

 

Note ostaje sa mnom do Note 4 recimo... Dok se skupi para.

Slušaj svoje srce! o_O ..... Eem. Who am I kidding? Samo budi logičan! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 11:07 (logik).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice