Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

poruka: 9
|
čitano: 2.009
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj".
15 godina
offline
Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

Daklem, za 5 godina više neće biti kamiondžija ni autobusdžija =(

 

piši kući propalo 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

Jedva čekam vidjeti reakcije naših murjaka kad zaustave samoupravljani kamion 

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

Ionako su svi ludi od stresa. Nisam upoznao normalnog vozača.

I HAVE A LARGE CHIN, YOUR ARGUMENT IS INVALID!
15 godina
offline
Re: Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj
Mislim da bi naše kamiondžije odmah trebali organizirati jedan preventivni prosvjed. Da to slučajno ne bi došlo do nas.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

Da li će algoritmi za samoupravljanje sadržavati i "šofersku etiku" tipa trubljenje pri prolasku uz žene, signaliziranje vozačima iza kad je put čist za obilaženje i sl.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj
Hrco kaže...
Mislim da bi naše kamiondžije odmah trebali organizirati jedan preventivni prosvjed. Da to slučajno ne bi došlo do nas.

 

Mogu prosvijedovat do mile volje, ali tehnologija će ih zamijenit.

 

 

Ovi stariji će moći dočekat penziju, pitanje je što je s mlađim kamijonđijama, kad ih oko 2030te zamijene "računala". 

 

20ak milijuna ljudi živi direktno od prijevoza u SAD-u, dakle doći će do gubitka toliko radnih mjesta. Sad pitanje je gdje preusmijerit radnu snagu? U budućnosti će biti sve manje radnih mjesta.

 

Intel C2D E6400 2.13GHz, Nvidija 7900GS 256 MB, HDD 250GB, 2GB DDR2 RAM-a 667 MHz
12 godina
offline
Re: Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj
Geek kaže...
Hrco kaže...
Mislim da bi naše kamiondžije odmah trebali organizirati jedan preventivni prosvjed. Da to slučajno ne bi došlo do nas.

 

Mogu prosvijedovat do mile volje, ali tehnologija će ih zamijenit.

 

 

Ovi stariji će moći dočekat penziju, pitanje je što je s mlađim kamijonđijama, kad ih oko 2030te zamijene "računala". 

 

20ak milijuna ljudi živi direktno od prijevoza u SAD-u, dakle doći će do gubitka toliko radnih mjesta. Sad pitanje je gdje preusmijerit radnu snagu? U budućnosti će biti sve manje radnih mjesta.

 

Da, doći će do smanjenja, ali kroz slijedećih 30 godina, postepeno. To ne znači da će 20ak milijuna ljudi ostati bez posla, samo da će se potreba lagano smanjivati. Ako su ljudi inteligentni, već će se i prije no što se to dogodi krenuti prilagođavati. Ukoliko nisu inteligentni, organizirat će štrajkove i nasilno pokušati sabotirati napredak. Ukoliko su puno puta roditeljima ispali na glavu, kolektivno će se upisati na ekonomiju, političke znanosti ili novinarstvo u HR i čudit se ko pura dr*** kako nema posla za njih "visoko obrazovane".

16 godina
offline
Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj

ovdje svima jedna stvar promiče mimo svega i nitkome ne sijeva u glavi da na ovaj način čovječanstvo, polako ali sigurno, eliminira samo sebe...ne da mi se sad opširno o tome, al to je tak očito da sami sebi polako stvaramo zamku iz koje neće biti povratka natrag :(

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2016 14:52 (hogar strašni).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samoupravljani autobus na probi u Nizozemskoj
hogar strašni kaže...

ovdje svima jedna stvar promiče mimo svega i nitkome ne sijeva u glavi da na ovaj način čovječanstvo, polako ali sigurno, eliminira samo sebe...ne da mi se sad opširno o tome, al to je tak očito da sami sebi polako stvaramo zamku iz koje neće biti povratka natrag :(

 Jedan odličan video na tu temu.

 

Swedish latin super funk.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice