Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

poruka: 75
|
čitano: 21.081
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara".
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pranja kaže...

Drago mi je da je Mate na Fb-u napisao ovaj odličan post koji u cijelosti prenosim:

 

 

"Nikad nisam medije prvi kontaktirao i nikad nismo na bilo kakav način plaćali oglase/članke/priloge itd. Ipak smo gotovo svaki dan u medijima sa često vrlo pogrešnim informacijama i podacima zbog čega se često naživciram.

Ne želim raditi big deal iz ovoga, ali od danas pa na neodređeno ne želim više nikakve kontakte sa domaćim medijima. Mi smo 100% izvozna firma. Naše tržište je vani pa nam i medijska pažnja u RH ne treba. Ne želim da se o nama piše. Ne želim da me se kontaktira, citira, spominje. Pun mi je *** domaćih medija i prosječnog 'rvata koji je zapeo negdje između četerespete i devesprve. Kog nešto zanima, ima našu službenu Press sekciju na web-u (na engleskom - google translate ako ne ide drugačije).

Neće nitko požaliti da ne čita više o nama. Mi i onako samo prodajemo maglu, nemamo zaposlenih i ne proizvodimo aute :D

Pusa. "

 Taj njegov FB status jedna je od naj licemjernijih stvari koje sam u zadnje vrijeme vidio. Cijeli svoj trenutni uspjeh moze zahvaliti upravo tim istim novinarima i novinama koje su od njega napravile zvijezdu.

Zanimljivo kako medije nikada nisu prvi kontaktirali, a redovito su slali PR mailove o tome gdje izlazu prije par godina. Kaze da mu medijska paznja u HR ne treba? A pare su mu trebale od HR, to može.

Ne zeli da se o njima pise, ali tek nakon sto su mjesecima iskakali iz pastete i stvorili do sebe famu.

Jel mu HR nije trebala kad je poticaje dobivao? Jel mu HR nije trebala kad je slao projekte za vodove okolo? Jel mu HR nije trebala kad mu je (i jos uvijek, i jos ce godinama) sufinancira doprinose za radnike? Jel mu HR ne treba kad mu daju papire za auto? Jel mu HR ne treba kad mu financira pisanje projekta?

Svu pomoc od HR je dobio vozeci se u Audiu A8.

Upravo on je taj "klasican 'rvat" kojeg u svom psotu ismijava, stalno kukajuci na faceu, i praveci od sebe patnika. Isto misljenje imam o svim tim modernim managercicima ukljucujuci i kockastog, koji zivi od i na racun drzave, prosipajuci pamet bez da nudi solucije.

Cijela prica oko Rimca je jedan isforsiran balon, na temelju kojeg je uspio zaposliti kvalitetan kadar za minimalac uz pricu da ce jednoga dana uspjeti i davati im vise, a i doprinose mu placa drzava. Dok je te iste doprinose placao sam - nije ih placao, te je bio skoro blokiran - ali i onda je uzeo sredstva od drzave, tocnije dobio je novac od HBOR da plati drzavi. Divota.

 

Dezurni misevi koji se dive ovoj necuvenoj prevari, neka budu srdacno pozdravljeni od mene, također proizvođaca, također vecinu izvozim, kojemu radnici nisu na minimalcu, koji ne zeli da se za njega zna i o njemu prica, i koji nikada nije, niti ikada hoce uzeti pare od ove drzave, a zalozio sam sve sto sam imao.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

dok rimac ili bilo tko drugi ne napravi funkcionalan mali gradski auto za 10t € nista od tog biznisa.

sto mislite da Mrcedes, Avudi, Volksvagen i ostali gledaju kako neki seljacic pravi sportske jurilice ?!

 

i gdje je onaj nas genijalni izum na elektricni pogon xd concept ili kak se vec zvao ??

 

svi se otimaju za njega

tko ima ima a tko nema tko ga j.....
 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Koji je Petric trol

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
koza.nostra kaže...

 

 Taj njegov FB status jedna je od naj licemjernijih stvari koje sam u zadnje vrijeme vidio. Cijeli svoj trenutni uspjeh moze zahvaliti upravo tim istim novinarima i novinama koje su od njega napravile zvijezdu.

Zanimljivo kako medije nikada nisu prvi kontaktirali, a redovito su slali PR mailove o tome gdje izlazu prije par godina. Kaze da mu medijska paznja u HR ne treba? A pare su mu trebale od HR, to može.

Ne zeli da se o njima pise, ali tek nakon sto su mjesecima iskakali iz pastete i stvorili do sebe famu.

Jel mu HR nije trebala kad je poticaje dobivao? Jel mu HR nije trebala kad je slao projekte za vodove okolo? Jel mu HR nije trebala kad mu je (i jos uvijek, i jos ce godinama) sufinancira doprinose za radnike? Jel mu HR ne treba kad mu daju papire za auto? Jel mu HR ne treba kad mu financira pisanje projekta?

Svu pomoc od HR je dobio vozeci se u Audiu A8.

Upravo on je taj "klasican 'rvat" kojeg u svom psotu ismijava, stalno kukajuci na faceu, i praveci od sebe patnika. Isto misljenje imam o svim tim modernim managercicima ukljucujuci i kockastog, koji zivi od i na racun drzave, prosipajuci pamet bez da nudi solucije.

Cijela prica oko Rimca je jedan isforsiran balon, na temelju kojeg je uspio zaposliti kvalitetan kadar za minimalac uz pricu da ce jednoga dana uspjeti i davati im vise, a i doprinose mu placa drzava. Dok je te iste doprinose placao sam - nije ih placao, te je bio skoro blokiran - ali i onda je uzeo sredstva od drzave, tocnije dobio je novac od HBOR da plati drzavi. Divota.

 

Dezurni misevi koji se dive ovoj necuvenoj prevari, neka budu srdacno pozdravljeni od mene, također proizvođaca, također vecinu izvozim, kojemu radnici nisu na minimalcu, koji ne zeli da se za njega zna i o njemu prica, i koji nikada nije, niti ikada hoce uzeti pare od ove drzave, a zalozio sam sve sto sam imao.

 

 

 Eto Petriću (autoru članaka), ti si ovo zakuhao, razgovarao sa akterima - sad se udostoji odgovoriti čovjeku. Dali govori istinu ili opanjkava?
Jer šutnja na sve ove i ranije navode ostalih diskutanata samo znači potvrdu. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2015 1:24 (overhaul).
12 godina
odjavljen
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Overhaul, ne mora značiti potvrdu-zašto bi se netko poput Rimca uopće i osvrtao na takve komentare i trošio vrijeme na gluposti?

 

Netko tko ima milijun eura i kupuje Concept one sigurno neće doći na Bug forum čitati komentare megaGamer1999 i sličnih likova.

 

Ovaj gore piše da ima firmu i da zna u detalj kako Rimca posluje i što je dobio/uzeo. O čemu mi tu pišemo uopće? Samo jal i zloba-totalni sumrak. 

 

A za to vrijeme:

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2015 1:58 (Pranja).
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pranja kaže...

Overhaul, ne mora značiti potvrdu-zašto bi se netko poput Rimca uopće i osvrtao na takve komentare i trošio vrijeme na gluposti?

 

Netko tko ima milijun eura i kupuje Concept one sigurno neće doći na Bug forum čitati komentare megaGamer1999 i sličnih likova.

 

Ovaj gore piše da ima firmu i da zna u detalj kako Rimca posluje i što je dobio/uzeo. O čemu mi tu pišemo uopće? Samo jal i zloba-totalni sumrak. 

 

A za to vrijeme:

 Ma spominjem autora članka Petrića. Rimac kako i sam kaže, se nije očitovao niti o ovom članku ni jučerašnjem, 
niti se isplati spuštati na nivo obračunavanja i dokazivanja anonimnim kritičarima, jer naravno nikad nitko neće reći
"evo ispričavam se, brišem sve postove, jer širio sam neprovjerene dezinformacije". A što se tiče firme, spominjao sam 
dosta o tome što oni proizvode i od čega žive u prošlim komentarima članka od jučer 
(pritom je taj famozni concept one samo svijetleći pano). Međutim, ovo neznam kako drugo nazvati nego troll byte 
jer inače bi se autor članka morao malo i osvrnuti na kritike a ne praviti da su svi oduševljeni i sretni jučerašnjim
tekstom pa danas još više pretjerivati.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pranja kaže...

Overhaul, ne mora značiti potvrdu-zašto bi se netko poput Rimca uopće i osvrtao na takve komentare i trošio vrijeme na gluposti?

 

Netko tko ima milijun eura i kupuje Concept one sigurno neće doći na Bug forum čitati komentare megaGamer1999 i sličnih likova.

 

Ovaj gore piše da ima firmu i da zna u detalj kako Rimca posluje i što je dobio/uzeo. O čemu mi tu pišemo uopće? Samo jal i zloba-totalni sumrak. 

 

A za to vrijeme:

 Kakva jal i zloba ako se covjek posere na drzavu koja ga je izvlacila iz govana?

Sta se pravis grbav i sam znas koliko je dobio do drzave, jel to jal i zloba?

Sve te podatke mozes provjeriti na internetu, a i da pratis znao bi, al najlakse soliti pamet meni na forumu.

Tocnije, paralelno smo bili na HEPovoj listi za struju, i meni je 1kW bio 1900 kn (uzimao sam 450=855.000 kn), a nekome je trosak podmirila drzava. Bespovratno. U tuđi poslovni prostor, koji nije njegov. Meni ces pricati sta su muljaze?

Dalje, sve koje zaposlajva daje do 4000 kn. Sa fakulteta ljudi. 4000 kn. Ako je suprotno uvjeri me. Em sto privatno znam da je tako, mozes pogledati oglase koje objavljuje, al tesko je, puno je lakse sliniti na forumu.

I da, znam u detalj tko je sta uzeo i dobio, znam i pod kojim uvjetima, jer sam se svojevremeno jako interesirao za poticaje, da bih na kraju se odlucio za komercijalne banke i zaduzivanje vani - u EU, ali ako malog Rimca smatras idolom - sve dalje sto ti objasnjavam je uzalud jer ocito je da si se zaljubio u plavi autic na struju.

 

Sve navedeno ce ti i sam Mate potvrditi, ili netko kao recimo onaj kockastoglavi sa Teslom. Svi ti likovi su sami sebi svrha, svaki hvali ovoga drugoga, a jadnici ih smatraju idolima.

Rekao bi ti jos nesto i na temu tog njihovog famoznog inozemnog poslovanja, ali posto pretpostavljam da je za tebe vrhunac trgovine vani kupnja maske ili championa na LOLu - odustajem.

Oprosti sto sam ti dirnuo u idola, sa kojim se iskreno, ali pokusaj shvatiti, ISKRENO - nikad ne bih mijenjao.

 

Najsmjesnije bi bilo kad bi netko iz BUGa u filter maila upisao "rimac", i tako bi saznali da doticna firma ima vrlo jak PR, da salje PR mailove na mjesecnoj bazi a ne da nikada nisu kontaktirali medije.

Al tad bi autor clanka skocio sam sebi u usta, jos da je Oleg ili Davor u pitanju ocekivao bi isto, ali u ovom slucaju...dovoljno od mene.

 

13 godina
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Pitanje za autora članka: Je li apostol, evanđelist i apologet objasnio kako je došao do cifre od milijardu dolara, ili ju je samo izvukao iz guzice?

 

Hvala. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Hajde neka, jedna te ista spika već neko vrijeme. Srećom imate kolegu Galića da vas s vremena na vrijeme spusti na zemlju. Naravno da je Cvetojević rekao da Rimac vrijedi milijardu iako on nije stvorio stvari vrijednih milijaru. To je ono što kapitalisti jako vole - predviđena vrijednost. O tome zašto to nije korisno nego upravo suprotno neću raspravljati sada ovdije (ako nekoga zanima bacite PM ima odličnih marksističkih i chomskijanskih teoretičara koji stvari argumentiraju puno bolje nego što se dâ u jednom forumskom postu). U osnovi svaka čast gospodinu Rimcu, ali da je stvarno pravi čovijek maknuo bi fokus sa sebe i dao pravu zaslugu radnicima i inženjerima koji su mu stvorili sve što ima.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
online
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
koza.nostra kaže...

 

Najsmjesnije bi bilo kad bi netko iz BUGa u filter maila upisao "rimac", i tako bi saznali da doticna firma ima vrlo jak PR, da salje PR mailove na mjesecnoj bazi a ne da nikada nisu kontaktirali medije.

Al tad bi autor clanka skocio sam sebi u usta, jos da je Oleg ili Davor u pitanju ocekivao bi isto, ali u ovom slucaju...dovoljno od mene.

 

možda da se bug udruži s ekipom provjerno s nove.tv, pa da naprave "ozbiljni" istraživačko-novinarski posao...

11 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
koza.nostra kaže...
Pranja kaže...

Overhaul, ne mora značiti potvrdu-zašto bi se netko poput Rimca uopće i osvrtao na takve komentare i trošio vrijeme na gluposti?

 

Netko tko ima milijun eura i kupuje Concept one sigurno neće doći na Bug forum čitati komentare megaGamer1999 i sličnih likova.

 

Ovaj gore piše da ima firmu i da zna u detalj kako Rimca posluje i što je dobio/uzeo. O čemu mi tu pišemo uopće? Samo jal i zloba-totalni sumrak. 

 

A za to vrijeme:

 Kakva jal i zloba ako se covjek posere na drzavu koja ga je izvlacila iz govana?

Sta se pravis grbav i sam znas koliko je dobio do drzave, jel to jal i zloba?

Sve te podatke mozes provjeriti na internetu, a i da pratis znao bi, al najlakse soliti pamet meni na forumu.

Tocnije, paralelno smo bili na HEPovoj listi za struju, i meni je 1kW bio 1900 kn (uzimao sam 450=855.000 kn), a nekome je trosak podmirila drzava. Bespovratno. U tuđi poslovni prostor, koji nije njegov. Meni ces pricati sta su muljaze?

Dalje, sve koje zaposlajva daje do 4000 kn. Sa fakulteta ljudi. 4000 kn. Ako je suprotno uvjeri me. Em sto privatno znam da je tako, mozes pogledati oglase koje objavljuje, al tesko je, puno je lakse sliniti na forumu.

I da, znam u detalj tko je sta uzeo i dobio, znam i pod kojim uvjetima, jer sam se svojevremeno jako interesirao za poticaje, da bih na kraju se odlucio za komercijalne banke i zaduzivanje vani - u EU, ali ako malog Rimca smatras idolom - sve dalje sto ti objasnjavam je uzalud jer ocito je da si se zaljubio u plavi autic na struju.

 

Sve navedeno ce ti i sam Mate potvrditi, ili netko kao recimo onaj kockastoglavi sa Teslom. Svi ti likovi su sami sebi svrha, svaki hvali ovoga drugoga, a jadnici ih smatraju idolima.

Rekao bi ti jos nesto i na temu tog njihovog famoznog inozemnog poslovanja, ali posto pretpostavljam da je za tebe vrhunac trgovine vani kupnja maske ili championa na LOLu - odustajem.

Oprosti sto sam ti dirnuo u idola, sa kojim se iskreno, ali pokusaj shvatiti, ISKRENO - nikad ne bih mijenjao.

 

Najsmjesnije bi bilo kad bi netko iz BUGa u filter maila upisao "rimac", i tako bi saznali da doticna firma ima vrlo jak PR, da salje PR mailove na mjesecnoj bazi a ne da nikada nisu kontaktirali medije.

Al tad bi autor clanka skocio sam sebi u usta, jos da je Oleg ili Davor u pitanju ocekivao bi isto, ali u ovom slucaju...dovoljno od mene.

 

idol? o kakvom ti idolu govoris?

rekoh, ljubomora je opasan osjecaj :D

12 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Samo Apple nas može izvući iz krize.Možda ovo zvuči ćudno poput primisli da Nokia radi na Androidu...ali tako je.
...biće bolje...
16 godina
neaktivan
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Kako možete tako o Rimcu 

 

pa šta ne vidite da na cesti ima više njegovih auta od Lamborginija i Ferrarija zajedno ne samo u Hrvatskoj nego i u svijetu

 

Koliko mi je poznato napravio je dva auta crveni s kojim se hvali pred hrvatskim novinarima i publikom i plavi za strance

 

a suradnja sa koenigsegg-om je samo za baterije, što može proizvesti svatko tko zna elektotehniku i ostale elektro znanosti, a vjerojatno je uzeo od tvornice Munja ili neke druge

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
2 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Ovaj Pranja vjerovatno radi za Rimca (PR služba) ili mu je neki frend :)

Moj PC  
3 3 hvala 0
15 godina
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Da, tvrtka koja u grubo ima 10ak milijuna $ bruto prometa (ako i toliko u 2014.) godisnje inace vrijedi milijardu $.

 

 

Inace svaka cast njemu, ali biznismen to svakako nije

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Mitch kaže...

Da, tvrtka koja u grubo ima 10ak milijuna $ bruto prometa (ako i toliko u 2014.) godisnje inace vrijedi milijardu $.

 

 

Inace svaka cast njemu, ali biznismen to svakako nije

 LoL pa pogledaj na prošloj stranici moj post sa financijskom tablicom. 10 milja $ bruto? Ni blizu. Ima između 2-3 milijuna kuna godišnje. Što ti je oko 200 000 kn mjesečno, zbroji i oduzmi troškove, zaposlene, vlasnike itd.. LOL

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.4.2015 14:27 (crash11).
15 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pa ako je prodao 6 Concept Onea prošle godine, svaki nosi promet od milijun $ bruto, plus sve živo šta je radio
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
online
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Po nekim ovdje komentarima samo imamo potvrdu kakva je ''poduzetnička klima'' u HR.

Nema druge nego da  budemo svima zadnja rupa na svirali, jer tko imalo pametna želi uložit u gospodrstvo kad društo u istoj državi pljuje na sve strane....

Nismo za  drugo nego da nam bude još gore nego je trenutno....

Al ti isti ljudi će vjeorovatno opet glasat za osuđenu kriminalnu organizaciju zvanu HDZ,koja je HR u cijelini bacila na koljena,  da nije žalosno bilo bi smješno.

 

Kad netko od poslodavaca pa i Rimac izjavi da bi bolje i lakše poslovali van ove ''države'' to je živa istina.

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Moj PC  
4 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Pa sto ne ode van onda? Dok je trebalo dobiti poticaje pricao je da je imao ponude da preseli firmu van, ali je to odbio jer mu je Hrvatska draza od svega. Sad kad je poticaje dobio, sad ne zeli vise petljanje niti drzave, niti medija, sad najedamput on sve izvozi i ne zanima ga Hrvatska. Firma mu ima nekoliko puta manji budget od prosjecnog nocnog kluba na Jarunu. To sto se vama sviđa autic (sviđa se i meni, svaka cast mudrom) - je sasvim druga prica.

Da nece i on mozda van kao i onaj cupavi folirant koji vec 10 godina nije vidio uspjesnog projekta, kojem bi banke uzele i gace da ima dvoje, koji ima revolucionaran shopping centar na internetu i evo vec 5 godina cekamo da dođe ta revolucija, za koju su zainteresirani svi, od Fendija do Hilfingera, ali eto, jos samo koja godina. Taj isti cupavac je jos prije 2 godine poceo sa pricom da seli iz HR a jos uvijek nije otisao...a folirant je kao i sva ta ekipa koja se skuplja na hrpu, pocevsi od Čupavog pa do Kockastoglavog.

15 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
kostolomac kaže...

Po nekim ovdje komentarima samo imamo potvrdu kakva je ''poduzetnička klima'' u HR.

Nema druge nego da  budemo svima zadnja rupa na svirali, jer tko imalo pametna želi uložit u gospodrstvo kad društo u istoj državi pljuje na sve strane....

Nismo za  drugo nego da nam bude još gore nego je trenutno....

Al ti isti ljudi će vjeorovatno opet glasat za osuđenu kriminalnu organizaciju zvanu HDZ,koja je HR u cijelini bacila na koljena,  da nije žalosno bilo bi smješno.

 

Kad netko od poslodavaca pa i Rimac izjavi da bi bolje i lakše poslovali van ove ''države'' to je živa istina.

 Upravo je to i razlog moje emigracije.

 

Organski ne podnosim to sto je nasa drzava starodobne populacije, prepuna tvrdoglavih 65-godisnjaka koji su zacrtani u glavi ko tvrd orah, jedni za HDZ, drugi za SDP.

A ako cemo realno, svaki deseti je jedva pametan i potpuno pismen. Ne zelim ovime nekog uvrijediti, ali stranica Dnevna doza prosjecne 'rvatine na FB govori dovoljno.

 

 

Rimac je inovator, ali nije biznismen. 

Njemu je najpametnije da napravi merge s vecom firmom, gdje zadrzava udio i prava na licence.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

O da, slazemo se za prdonje Mitch.

Ali problem je sto ovi mlađi umjesto da sute i rade se foliraju i naslikavaju, mnogo pricaju a malo rade - sto bi vani tesko proslo.

Postoje ljudi koji u tisini zarađuju i trose svoj novac, koji kad kupe auto ne zovu novinare da se slika (kockasti), i ne hvali se pisljivim MBP na faceu (mate)

15 godina
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pa meni recimo nije normalno da se kod nas rađe kupuje polovni A3 za 7k€ sa milijun kilometara nego recimo Dacia Duster iz salona


Kog boli 'urac tko ce mene vidjet u Daciji sa 20ak g?! Ako je dobar auto rade cu kupit njega (sto je vani i normalan znak cim je Duster medu najprodavanijima pa cak i u svabiji), nego se klosarit KUIS BOKTE ONO E VOZIM A-TRICU iz 2004. samo zato sto je to Audi makar je getriba presla ko 6 auti zajedno parkirano pored njega
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Mitch kaže...
Pa ako je prodao 6 Concept Onea prošle godine, svaki nosi promet od milijun $ bruto, plus sve živo šta je radio

 ahahaaha 6 concept one-a LOL, nije prodo ni jedan do sad, navodno jedan koji je druga firma preradila i uzela pod svoje. Ne znam gdje si pročitao tu nebulozu da je prodao 6 komada. Da ih je stvarno toliko prodo bio bi cijelu godinu na naslovnicama svih portala.

9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pa rekao je za novine da je do 2016. sve sto moze proizvesti rasprodano.
Istina je da nije prodao niti jedan, nego ih poklanja, i onom žutom i race director za e-formulu.
16 godina
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Nevjerovatno koliko su neki ljudi u stanju braniti nesto sto nikad nisu vidjeli. I onda se cudimo kad se ekipa pobije zbog vjere, nacije ili puno konkretnijih stvari. Nekakav klinjo naruci dijelove i plati par ljudi da mu sastave igracku koju pokaze na par standova, a sve u cilju da bi izgradio brend pomocu kojeg onda valjda ugradjuje zvucnike po narudzbi - i jadni Hrvati kojima je sve unisteno imaju novu nadu za zivot, novog heroja ispod cije zastave idu u virtualni boj. Ovo je fuckin monthy python skec, a ne realnost. 

Moj PC  
1 3 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
funat kaže...

Nevjerovatno koliko su neki ljudi u stanju braniti nesto sto nikad nisu vidjeli. I onda se cudimo kad se ekipa pobije zbog vjere, nacije ili puno konkretnijih stvari. Nekakav klinjo naruci dijelove i plati par ljudi da mu sastave igracku koju pokaze na par standova, a sve u cilju da bi izgradio brend pomocu kojeg onda valjda ugradjuje zvucnike po narudzbi - i jadni Hrvati kojima je sve unisteno imaju novu nadu za zivot, novog heroja ispod cije zastave idu u virtualni boj. Ovo je fuckin monthy python skec, a ne realnost. 

 Kad ti magistriraš na CalTechu, najnaprednijem studiju na svijetu i napraviš najbrži električni sportski automobil s autonomijom kojom možeš otići iz Zagreba do Beča i natrag golim rukama tek onda smiješ nešto reći.

 

Mislim da Hrvatska olako shvaća svoje genijalne umove. Tako su i Amerikanci omalovažavali Teslu pa je on sada legenda. Možda će i Hrvati napokon dobiti svog Teslu, tko zna koju ćemo fizikalnu veličinu za stotinu godina mjeriti u Rimcima?

9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Mjernu jedinicu za foliranje.
Dobro me nasmijao tvoj post, cak ga ni Mate ne bi vise prosrao.
12 godina
odjavljen
offline
Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara

Eto, čisti balkanizam na djelu.

 

Neki "poduzetnik" pljuje po Rimcu jer je dobio sredstva koja on nije dobio-i onda tvrdi da to nije jal? Nego, što je? Ljubav?

 

Zatim se nastavlja uobičajeni popljuv-a vidim da se krenulo i na mene. Ne, danas nisam igrao LOL (btw, ne igram ga uopće), i ne, nisam bio na kavi s Rimcem- bio sam u Sloveniji u obilasku Akrapovičevog pogona.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Moj PC  
4 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Van Nistelrooy kaže...

Pitanje za autora članka: Je li apostol, evanđelist i apologet objasnio kako je došao do cifre od milijardu dolara, ili ju je samo izvukao iz guzice?

 

Hvala. 

 Koga briga kako je došao do cifre? Pa radi se o prvoaprilskoj zajebanciji. Smiri se...

drpetric
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac zapravo vrijedi milijardu dolara
Pranja kaže...

Eto, čisti balkanizam na djelu.

 

Neki "poduzetnik" pljuje po Rimcu jer je dobio sredstva koja on nije dobio-i onda tvrdi da to nije jal? Nego, što je? Ljubav?

 

Zatim se nastavlja uobičajeni popljuv-a vidim da se krenulo i na mene. Ne, danas nisam igrao LOL (btw, ne igram ga uopće), i ne, nisam bio na kavi s Rimcem- bio sam u Sloveniji u obilasku Akrapovičevog pogona.

 Shvatio sam i ja davno da se najbolje pravit grbav i glup, al nekad mi je neugodno, tebi vidim nije.

Sve sto ja govorim je da mali mate moze biti ZADNJI koji ima pravo ista pricati o ovoj drzavi na temelju svega sto dobiva od nje i sto je do sada dobio.

 

Trebalo bi sutiti o njemu i hvaliti ga jer je sklopio auto na struju? Prica okolo da je prodao autiju za 50 milijona kuna a promet (promet!) tvrtke nije niti 3% toga godisnje? Zaposljava novih 50 ljudi vec dvije godine, uz pricu da do kraja kvartala ce ih jos 100 zaposliti...i takva prica traje vec dvije godine a zaposlenih ima 50. I opet je neki dan najavio da ih jos 150 zaposljava...

Ja znam da svima vama nedostaje dobrih vijesti, ali ima tona poduzetnika ciji tata nije na sudu da je uzeo 333 milje kuna, ciji gazda se nije vozikao u A8ici dok je drzavu molio prolongiranje davanja.

Mate jednog dana kad kaze sto je to revolucionarno (osim dizana od Mudrog) sto je patentirao, tada ce se znati reci da li vrijedi ili ne, do onda su to sve puste price koje također prica i radnicima koji cekaju ta bolja vremena vec duze vrijeme.

Tema ove price je da rimac vrijemi milijardu...mora da vjerujes u to?

Vjerujes da rimac kosta kao 3 INAe, ciji sitan uredski materijal u poslovnicama vrijedi vise nego cijela matina firma. Da se u ovome clanku ne uzdize rimac ne bi bilo niti ovog efekta kojeg ti nazivas jal i ljubomorom, a zapravo je samo obicno ismijavanja kako autora clanka tako i kockastoglavog koji je bar malo smanjio dozivljaj za razliku od autora.

 

 

Idolpoklonstvo je kosotalo ovu drzavu, krenuvsi od Todorica (Kockastoglavi neki dan izjavio "da nam je barem vise Todorica") kojeg treba braniti jer on zaposljava puno ljudi, do Mamica koji ne radi nista po zakonu ali barem se bori za svoj klub, do Bandica za kojeg svi znaju da krade, al "barem nekaj radi".

Tako isto najbolje da svi iskljucimo mozak, i kolektivno tvrdimo da je mate novi tesla, kaze covjek da ima u rukama revolucionarne stvari...skoco ce stici cupavog hgspotovog gazdu sa tim silnim prolongiranjem tih revolucionarnih stvari u njihovim glavama.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice